Povislá prsa po kojení. Máte tip, co s tím?

simmonazana
9. bře 2015

Mám po dvou dětech povislá prsa a ráda bych s tím něco udělala. Jednak bych to ráda nějak maskovala v podprsence a jednak bych potřebovala nějaký tip na cvičení, nebo prostě cokoliv, co by pomohlo. Plastiku považuju až za krajní řešení. Zatím nejvíc se mi osvědčily podprsenky DreamBra od Tima, protože dobře sedí a leccos schovají. Měly byste, prosím, ještě nějaký jiný tip? Cvičení, nebo někdo říká, že mu pomohly hormony, ale zase nechci, aby mi prsa ještě vyrostly... Poraďte, prosím, ať vím, že v tom nejsem sama 🙂

andelka
9. bře 2015

Pomohl čas,přibrat 4 kila a smířit se s tím. Po dvou kojenych dětech jsem zázrak nečekala. Timo mám taky ráda.
Taky záleží na velikosti,malé se trochu cvičením zvednout dají,když se posílí svaly pod nimi,ale větší už moc ne,je to o kůži,tukové výplni a prostě už tam není mléko jako výplň.

simmonazana
autor
13. bře 2015

Díky za podppru 🙂 Ty čtyři kila jen tiše závidím, ale co se dá dělat, taky to beru jako daň za zdravé děti. 🙂

lugahajkova
1. dub 2015

Ahojky po první dcerce mě prsa fakt zmizela a byla povyslá,,, nechala jsem si napsat ant.Jenine a tím jsem přibrala a prsa se zvětšila a vyplnila a taky jsem začala chodit do fitka a cvičit ,sval se dal potom postupně po vysazení ant,, sám do kupy ale stále jsem cvičila na prsní svaly,,, 🙂 🙂