Sterilizace. Máte zkušenost?

1. srp 2022

Holky byla jste některá na sterilizaci? Kolik vás stala? A jak dlouho jste byly v nemocnici?

lencaa11
1. srp 2022

Někde to dělají na jeden den( ráno a večer domů ) a cena je od 10.000kc do 18.000kc záleží na vaší nemocnici

melek5
1. srp 2022

Já se byla domlouvat v nemocnici gynekoložka mi dala zadanku,měla jsem platit 14000 nakonec jsem nešla měla jsem to mít zadarmo kvůli porodním komplikacím a taky jsem chtěla i já kvůli sobě deti už mám až dost a neudelaly mi to zdarma na pojišťovnu prý kdyby napsala moje gyndarka lepší zprávu tak že by to šlo ale prý nenapsala dost problémů 😏nakonec jsem si nechala zavést nitrodelozni tělísko na pět let

aspie83
1. srp 2022

Mně ji nabídli v nemocnici při domlouvání druhého císaře a já souhlasila. Mám ji že zdravotních důvodů, takže mi ji udělali zdarma při císařském řezu, potom co vyndali malého. Hlavními důvody, proč mi ji doporučovali, bylo to, že další těhotenství by bylo prý vysoce rizikové.. jsem po dvou císařích necelých 20 měsíců po sobě, v obou těhotenstvích jsem měla silnou těhotenskou cukrovku, mám poruchu srážlivosti krve a v těhotenství mi trombofaktory strašně kolísaly, navíc nesmím s touto poruchou užívat žádnou hormonální antikoncepci a mám autoimunitní poruchu štítné žlázy.. Mám dva zdravé kluky a rozhodně nelituji 😊