Šupinaté fleky na těle. Měl někdo něco podobného?

kathrinepierce
23. kvě 2021

Dobry den přitel má na krku a na hrudi šupinaté, sbětle hnědé flíčky. Nesvědi ho ani nebolí.
K doktorovi jsme objednaní až ve středu ale ja se bojim. Kdyby mi tu někdo mohl rict, jestli jste vy nebo známi něco podobneho neměli, moc by mě to uklidnilo. Děkuni

kackakastanka
23. kvě 2021

možná plíseń, namažte canestenem

martt
23. kvě 2021

@kathrinepierce Syn mel neco podobného a byla to plíseň. Nemate doma zvíře kočku, morče.....?

kathrinepierce
autor
23. kvě 2021

@martt mame psa.
Ale on to měl ještě před tím, než jsme zvíře měli.
Děkuji za odpověď.
Doufám že to bude jen banalita

kathrinepierce
autor
23. kvě 2021

@kackakastanka myslite? A to nesvědí?

kackakastanka
23. kvě 2021

@kathrinepierce nesvědí a právě to takto vypadá, a jsou to taková sušší místa, zkuste ten canesten a potom tedy doktora, ale velká šance, že canesten pomůže...

kathrinepierce
autor
23. kvě 2021

@kackakastanka dobře, děkuji moc

eloise02
23. kvě 2021

A čeho přesně se u tohohle jako bojíš, že je potřeba tě uklidňovat? Jde o nějakou plíseň, nic hrozného, co nespraví mast. Mě spíše děsí věta: "K doktorovi JSME objednaní". Jako oba? Vodíš ho za ručičku jako dítě kvůli dvěma malým flíčkům?

kathrinepierce
autor
23. kvě 2021

@eloise02 Tato stránka je tu od toho, aby jsi tu slušní lidé poradili a podělili se o možné zkušenosti.
Bohužel jsou tu i tací, kteří mají potřebu se nejen vyjadřovat k tématu ale i k jiným věcem, a řešit vše do detailů, popř. Se chytat každého slovíčka.
Děsí vás věta: Jsme objednaní...? Hhhhaahhhaha nezptáte se ještě, jeatli ho nevodím za ruku i na záchod?
Je to jen tak napsané, on je samostatný.
Ale samozřejmě, každá psychicky vyrovnaná žena má o avého přitele strach, ať už jde o cokoliv.
To asi váš připad nebude, každopádně mě to vůbec nezajímá, a o váš komentář jsem také neprosila. Na světě je hodně rýpavých lidí.

marti89
23. kvě 2021

@kathrinepierce Může to být nějaká forma ekzému, má to pořád, nebo se to po něčem zhoršuje? Zkuste zinkovou mast. A ještě jak dlouho to má? Teď po prodělání Covidu má spoustu lidí různé kožní problémy, atopáky, jestli to nemůže být i jeho případ.

codal
23. kvě 2021

@kathrinepierce ségra to má a je to plíseň a pomáhá na to ta mastička, co psala slečna výš, za dva dny je to pryč.

codal
23. kvě 2021

@kathrinepierce a bacha když s tím půjde na sluníčko a pak to namaže, může po tom zůstat naopak bílý flek.

kathrinepierce
autor
24. kvě 2021

@marti89 má to už dost dlouho, začalo to malým flíčkem, až teď se to právě vic rozlezlo.ten flíček měl tak půl roku, myslel si právě že to je jen obyčejný pigmentový.
Covid také prodělal dkoro před 2 měsícema.
Děkuji za odpověď.

kathrinepierce
autor
24. kvě 2021

@codal ok díky za pomoc.

kathrinepierce
autor
24. kvě 2021

@codal aha, dobře dá si na to pozor.