Tmavé kruhy pod očima. Jak na ně?

ivous1980
26. dub 2016

Trápí také někoho tmavé kruhy pod očima? jde s tím něco dělat? Nemyslím jen zamaskovat.V lekárně mi poradili vyčistit játra,a poté ledviny čajem. Mám je asi od jakživa,ale poslední je to opravdu hodně. Ani celkově se necítím nějak dobře. Nevím tedy zda zkusit opravdu ty čaje ,nebo se obrátit na lékaře...... Uvítám jakoukoli radu.Děkuji 🙂

zdenickaa33
26. dub 2016

Taky s tím mám problém a vyzkoušela jsem snad všechno :( a zatím nic, takže jsem zvědavá, kdo co poradí 🙂

maxinkaa
26. dub 2016

Nedávno jsem četla, že pomáhá jedlá soda. Asi do 2dcl heřmánkového čaje se dá jedlá soda,aby to vytvořilo kašičku, namazat pod oči každý večer. Já se na to taky chystám 😉

ivous1980
autor
26. dub 2016

máte je pořád? Nebo jen při nevyspání,nemoci...atd?
@maxinkaa
@zdenickaa33 Já je mám teda furt,a někdy se to hodně zhoršuje. Já ted teda zkoušim jaterní čaj Jančuv,co mi poradili v lekárně ,že prý vyčistit zevnitř.Ale žádný efekt nevidím

maxinkaa
26. dub 2016

@ivous1980 ale pokud je máte hodně, už to asi fakt řešit s doktorem.

ivous1980
autor
26. dub 2016

@maxinkaa mám je tak že už na mě lidi blbě koukaj,jakože co to jeee 😖

salenas
26. dub 2016

zkouším od února bi oil a už začínám vidět výsledky,kruhy světlají,i strie a mizí takové ty stařecké skvrny na rukách

evulina77
26. dub 2016

zkus tradiční čínskou medicínu. Mohlo by to pomoci

ivous1980
autor
26. dub 2016

@evulina77 něco konkrétně bys nevěděla?

lajla
26. dub 2016

@ivous1980 kruhy pod ocima-draha ledvin

maxinkaa
26. dub 2016

@ivous1980 tak to uz bych fakt sla k doktorovi.

ivous1980
autor
26. dub 2016

@lajla ano,tak to mi řekli v lékárně.Vyčistit ledviny,a předtím játra.Ale nevím nevím,jestli to k něčemu bude.Ale je fakt že s ledvinama mám problémy už od patnácti let.čas od času bolí,a párkrát jsem skončila na pohotovosti na kapačce

evulina77
26. dub 2016

@ivous1980 určitě je potřeba posílit dráhu ledvin. Ale chce to najít nějakého odborníka a určitě i osobní konzultaci. Najít ho můžeš na netu, ale určitě se to vyplatí...

lajla
26. dub 2016

@evulina77 souhlas, svěřit se odborníkovi.. Ne paní v lékárně, výjimečně věděla co ...ale jak to už bych nechala někomu jinému
Čínská medicína- díky za ni