• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

21. září 2016 
malému nunikovi veeeeeeellllllaaaaaaaaa stastia a zdravia...... :astonished:
19. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim na svete male nuniciatko :dizzy_face:

rikuska :frowning2:

lius to znie ako z kovbojky :grinning: a preco ti vlastne vynadal? :confused:
19. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
betty,ze preco mam prepazku v nose :sweat_smile: :grinning: no pako :grinning:
ja som vedela co ma caka na stastie,inak by som asi s placom odisla,ale takto mi to bolo strasne smiesne :grinning: :grinning:
keby si videla co so mnou stvaral :sweat_smile: s tymi zelezami,tak necitlivo robil,ze ma hrdlo skrabe z toho :angry:
20. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
núnik: gratulace :slight_smile:

my uz mame po vsech vysetrenich, amnio, echo, ´velky´ sono
uz citim i pohyby, coz je docela fajn
tak snad to bude ok
jeste zitra na oGTT - fuuuj, blee

a kde jsou vsechny tehule a mamky? asi zalezly nekde pod stromem ve stinu, co?
ja se pres den ucim a odpoledne jedem vetsinou k nasim do bazenu

tak pekny zbytek prazdnin :slight_smile: :wink: :sunglasses:
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanity,dakujem pekne, ja verim ze sa to teraz zadari, idem na prve ivf, tak snad

Nunik, gratulujem, a velmi vam to vsetkym prajen tiez,
20. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUNIIIK..velka gratulaaciaaaa..uzasneeee :grinning:

W_h super, ze uz svetky vysetrenia za tebou..tak drzimpalce na vysledky,, nech si to uz konecne mozes zacat aj uzivat,,

Lia, no aspon,ze ta to pobavilo..no a ako sa citis, ze to aspon trochu lepsie??
20. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ukludnilo ma to,ze to je alergia a tie pupaky boli....hhhmmm,nesmejte sa... :grinning: ....chutove pohariky :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo liuška ....tak sme sa aj my dozvedeli niečo nové....
20. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes večer je to tu bieda............nič,nikto? :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lia :grinning: :grinning: :grinning: tehu demencia asi silnie :grinning: moja ty si taka zlata....ja si toto asi niekam zapisem, aby sme na to raz mohli spominat ked sa aj s juliet stretneme :grinning:
20. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru betty :rolling_eyes: osprostievam a to este nie som ani md :grinning:
betty,noooo super,ze si ma budes pamatat ako tehu dementnu :grinning:
20. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj. tak dnes mi došla kniha s Mojžišovej metódou tak som zvedavá či to pomôže poctivo budem cvičiť a idem si objednať zelený jačmen na pitie a nejaké tablety z riasy no tak uvidíme poradila mi to známa jej to pomáha
20. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som mala tie riasy inak miso,mozno aj tie nam pomohli,neviem
20. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha no tak vidíš možno aj to no som zvedavá čo to urobí. už aby to vyšlo neviem sa dočkať no len veriť a cvičiť a piť a papať :slight_smile:
20. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,to je dobre ,ze mas tie cvicenia :wink:
20. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak idem ja pekne spinkať ráno chcem vstať zavčasu a zacvičiť no hádam vstanem :grinning: dorú nôcku a držkajte sa
20. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí, další miminko na světě. Nuník- veliká gratulace, hlavně zdravíčko a štěstíčko.
Tanity - malej je opravdu kouzelnej :dizzy_face:
Tak teď je na řadě tuším Lenoc, držíme pěstičky
21. srp 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute Trombosky,
...no ako Vy to robite??? :sunglasses:

V kazdom pripade GRATULUJEEEEEEEEEEM :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Nunik, veľká gratulácia, prajem hlavne veľa zdravíčka!!!

Pekne sa to tu rozrastá, dúfam, že to bude pokračovať a všetky babuľky z témy trombofílie budú tehotné a hlavne budú mať zdravé detičky!!!

želám nám to všetkým, veľmi!!!
21. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lia :grinning: inak s tymi poharikmi to bolo fakt zlate...neboj, coskoro si ty budes zapisovat moje tehu vyciny :grinning:

misovicovap ale nie z ebudes len cvicit..k tomu potrebujes aj mobilizacia. skus pozriet do temy o mojziske, tam baby o tom tuism pisali. tie mobilizacia su totiz velmi dolezite

mima, tromboska ahooooooooj :sunglasses:
21. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj trombokamošky!!!

Rikuška, posielam pohladenie, muselo to byť hrozné mať choré dieťatko a nakoniec prehrať boj s tou hnusnou chorobou... :frowning2:
Tiež si myslím, že keď lekári vravia pichať, tak pichaj, nič tým nestratíš. Je tu viacero báb, ktoré vedia, že majú vrodenú trombofíliu, sú po 2 či viacerých potratoch a lekári im nechcú predpísať injekcie. Tak keď tebe chcú, treba to využiť!

Včera bol drahý na "veľký" nákup, polovicu vecí tam buď nemali alebo mali ale škaredé či ružové :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak ale aspoň niečo doniesol, zvyšok dokúpime alebo objednám cez net. Hlavne sa ale teším, že sme postíhali včera kopu iných vecí, hlavne objednať kočík a bola som aj na kontrole, vraj krčok je už trochu kratší, ale veď v mojom tt je to už ok. Na CTG sme počuli srdiečko nášho špunta (aj drahý s neterou to počuli až do čakárne :dizzy_face: ). Budúci štvrtok ďalšia kontrola a bude aj uzv, tak už sa teším... :dizzy_face: :dizzy_face:

Nunik, gratulujem k nuničiatku Adamkovi, nech ste len zdraví. :slight_smile:

Liuška, prepáč, ale na tom sa nedá nesmiať. :grinning: Si taká zlatá. :grinning:

W_h, teším sa, že je u vás všetko v poriadku. Neboj, glukózový test je určite oproti strachu po amnio len malina. Mne osobne to celkom chutilo. Horšie bolo len to, že mi to saestrička zarobila do 7dl vody,tak toho bolo veľa a po dvoch hodinách som skoro odpadla, keď som sa na ošetrovňu išla dať pichnúť. (robili mi to v nemocke a tam pichajú do prsta nie raz, ale až trikrát, po hodine, dvoch a troch.)
Ach jaj, bazénik :dizzy_face: Celkom maličký by mi stačil..... :frowning2: no, asi nie, takej veľrybe :grinning:
Na čo sa pripravuješ, keď sa tooooľko učíš?

Zdravím aj betty, mimu a trombošku, a Zuločku s Matušiačikom.
21. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ou, aj margi a tanity s ich drobčekmi.
21. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenockaaa.uzasne, ze je svetko vporiadku a ze sa rkcok skratil..no aj nacase..som zvedava, ci aj ty bude prenasat..chichi :grinning:
a aj my sme velmi vela veciciek zohnali cez internet..je to na slak trafenie ist do obchodu a nic tam..to vidim , aj ked etraz kupujem pre MAtusiacika.. :unamused:
joj..no nadherny tyzden sa ti tam ukazuje a musel to byt kraasny zazitok..pocut srdiecko tak nahlas, ze az do cakarne :grinning:
cmuk na brusko :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenocik,tak super,ze vsetko ok,boze mojko,ty ma drzis od zaciatku za lano ,tak sa musim s tebou potiehnut az do konca.
ale ja proste tomu verim,na ine ani nemyslim.uz aj zariadujeme a nakupujeme.
lenoc,skus mmb,je tam vela peknych veci,daj si do vyhladavaca napr.znacku next
a v tescu bol manzel??
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, babulky, ste take zlate. :zipper_mouth:
liuska, len sa tahaj. ale uz mas krasny 24tt!!!
nie, nebol v tescu, ale v jednej takej dedine asi hodinu cesty od nas. bola tam nakupovat kamoska pre ich drobca a ona to veelmi chvalila, ako dobre tam nakupila. diky za tip.
skusim net aj mmb no a dnes idem este ja s maminou a tetou ale len do SA.
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak drzim palec nech nieco zozeniete,aspon na zaciatok.
ty to mas v poho,aj po porode sa mozete uz s drobcom vybrat na nakupy,my to budeme mat horsie,budu vianoce a uz vobec nic nebude v obchodoch a mozno ani otvorene nebude a este k tomu severak a mraz :confounded:
takl ja si musim tipnut a kupit ,nebudem riskovat to,ze potom nasu krpanku budeme balit do plienok :grinning:
21. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj drahy, ked pozera do skrine, tak horekuje, ze krpec bude mat viac veci ako on. :grinning: Tak tiez mu na to poviem, ze ci by chcel, aby som maleho balila do jednej plenky a koniec. :grinning: no je fakt, ze na oblecenie mam uz takmer vsetko, ale zas v tej skrini mam klasicke biele zavinovacky (neviem, ako sa to nazyva u vas, u nas "perinka"), je ich asi 5 a zaberaju kopu miesta, potom 5 diek, z tooh dve nove a 3 podedene a z toho oblecenia je aspon polovica len "na doma". Chybaju mi take veci ako supravicka do postielky, zavinovacka, podprda na kojenie a potom uz len drobnosti. A mam doma napr. asi 5ks tenuckych vloziek+ tampony =nepouzitelne veci. :grinning: bola som v dvoch lekarnach a nikde nemaju poporodne vlozky. Ale tak to si kupim aj v normalnom obchode dake obycajne vlozky a je.

Ved hej, keby si mala babo az po vianociach, mozno natrafis aj naejake povianocne zlavy, ale takto... a prederat sa s bruskom v davoch ludi nie je zabava.
21. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravime vas aj s drobcekom.
dakujem za gratulacie a tiez gratulujem nunikovi k adamkovi.
marek bol lenosko tak som sla na CR. moje bolesti chrbta neprestali , neviem ani maleho na ruky dvihnut :frowning2: .davaju mi obstreky do chrtice no neako nic nebadam k lepsiemu :frowning2: .inac sme ok.

lenoc , krati sa ti to :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pripajam sa a srdecne gratulujem k malemu Adamkovi a Marekovi, zelam hlavne vela zdravicka.

Nedavno som vam pisala o koznej alergii, ktora sa mi vyhadzovala po vpichu fraxiparinu. Nakoniec sme sa s hematologickou rozhodli vymenit Fraxiparine za Clexane. Viem, ze v podstate ide rovnako o nizkomolekulovy hepari, predsa len by som sa rada opytala, ci sa mozu prejavit nejake neziaduce ucinky, najma, ked fraxiku bolo 0,3 ml a Claxane je 0,4 ml a ci to nevadi, ze sme zmenili znacku, v navode som totiz citala, ze pri pouzivani by sa nemal v ziadnom pripade zamenit za iny heparin. A pravdu povediac, ani hematologicka tomu nebola velmi naklonena, ale ta alergia tiez nie je dobra. Vdaka za radu.
21. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucia-b, celkom urcite sa smie Fraxiparine 0,3 menit za Clexane 0,4, je to sice podobna latka, ale predsalen su niektore pomocne latky aj ine a tym padom Ti moze lepsie vyhovovat. :wink: Pribalovy letak zahod a vobec ho necitaj !!! :sunglasses: (To si tam len vyrobca prihrieva polievocku, aby bol kryty, keby nahodou nieco nemalo byt v poriadku a aby ludia neodchadzali ku konkurencii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) A vobec sa nad tym nezamyslaj, jednoducho je to tak spravne. Urcite. Rozdiel vysky davok nic neznamena. Jedina uloha, co mas, je tesit sa a tesit sa a eventualne - velmi sa tesit :wink: Z babatka a na babatko. :wink: :wink: :wink:
krasne dni :wink:
21. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek