Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

janula.k
27. led 2010

Ahojte 🙂
Leni, teda aj mna si pobavila 😀 ty kojis?
Vavenka, wow uz 26tt 😵 parada 🙂 ako sa citis?
W-h Zuzanka je krasnucka 😵 😵
My sme mali vcera prvu poradnu, nas maly tiez pekne pribral..porodnu vahu mal 3040g a teraz ma 4050g 😵

vavenka
27. led 2010

Janul pekneee pribral maly Branko, tak chvalabohu ze mu chuti....
Ty tiez len kojis? Ci aj prikrmujes?
Ja sa citim ok, viacmenej 🙂 mala mi sice dost tlaci na zaludok, takze ku veceru hlavne ma dost pali zaha, ale je to vydrzatelne, takze pohodka... A v piatok mam hemato, tak som zvedava ako na tom som.....
Ty ako zvladas mamickovanie? 🙂 A ozaj, ako domcek? Kedy sa planujete stahovat?

janula.k
27. led 2010

Vavenka, ja len kojim, zatial mame mliecka dost 🙂
ej u mna bola zaha najhorsia v 7- 8.mesiaci..to som nevedela dychat..lezat, nic..hlavne, ze ste poriadku 😉 Vidim, ze uz mate aj kociarik doma, super 🙂
Mamickovanie je zatial super, 😵 az na ten deficit spanku 😅
Domcek cez zimu stoji, nic nerobime, ale zacneme hned ako sa trochu otepli..stahovanie planujeme na jesen 2010, pripadne jar 2011 😉 ale ktovie..mozno to bude leto 2018 😀

zulok
27. led 2010

LENKA 😀 uzasnee..AMrek je sikulko a parada,ze tak rastie 😀 to musela byt sranda.ako maminy tak kukli..no, MArek je spravny velky chlap

W-h, JAnulka..tie vsae fotky..uzasne..

BEttynka..ty si ale stihlotina..brusko rkasne vytrca..

a vsetkych zdravim..

cukor..tebe drzim palce

a VSETKYCH VAS POZDRAVUJE KAPPUSKA..s Dominikou sa maju dobre..len ju chudatko velmi trapia zubky ☹

bettynka222
27. led 2010

ahojte 🙂

leni teda on už pluje po ľuďoch? puberta začala skoro 😀

wh musím už aj ja kuknut tie foto 😉

ahoj janul, zulocka, vavca, cukrik a aj všetky nepritomne 🙂

lenka_66
27. led 2010

najprv sa ospravedlnujem este som chcela vcera co to reagovat na prispevky no ta neskutocna rychlost kona ma zabila.

nie nekojim.marekovi by nestacili ani 3 najvacsie mliekarne slovenska 😀
no on uz mesiac pluje po kazdom.jasne ze nevie co robi alebo zeby vyjadril svoj nazor na ockovanie?????
dnesny zazitok : no zazila som ukaz nevidany dali sme 1x mrkvu .radost z lyzicky bola nesmierna no to sklamanie co nasiel na nej tak ho striaslo ako keby ja som do seba hrkla poldecak 52% slivky ked prisiel na to ze to je o mrkve zatal ,,zuby" a nechcel jest.ked zbadal flasu tak rozjasnene slniecko z neho bolo.

nielen ze vyzorom je ako dedo ale tiez stichne a tesi sa najviac flaske 😀 (to je svokrine konstatovanie)

zdravim snazilky , stoji to za to cakanie

tehulky uzivajte si bruska

mamicky pekne chvile s detickami

cukor
28. led 2010

ahojte trombosky.........lenka...ten tvoj mareček je uz poriadny marek.....vaha ako ročne dieta....no čo ked mu tak chutí.......hlavne,ze je zdraví a robí radost 🙂
......a ostatnym kamoškam pekny snehový den prajem....

zakajda
28. led 2010

I tobe cukor hezký den 🙂

bettynka222
28. led 2010

ahojte 🙂

leni tak náš matko bude asi taký istý - zeleninu všetku vygrcam a v poslednom čase stále na pozoruhodnejsich miestach- minule v centre mesta, včera som ogrcala auto a dnes mobil. No vytocila som ho 😀 ráno o tretej som sa totiž snažila ignorovať ten vlčí hlad čo ma prepadol a neskoršie pokusy udobriť si ho už nepomahali 😅

cukor, zakajda ahojte 😉

inak cukor aj u nás brutálne sneží. a to tu bežne bývajú zimy bez snehu 😕 a ešte aj bez minusovych teplot. ale nestazujem sa, páči sa mi to, len sa bojim aby zas v strede a na východe neboli zaplavy 😒

zakajda
28. led 2010

Ahojky bettynka. 🙂 🙂 🙂 Jak se vede?
Tady už sněžit přestalo,ale ten mráz už mě přestává bavit.

bettynka222
28. led 2010

zakajda ahooooj 🙂 už mám v sebe raňajky číslo 3 a zatiaľ držia na správnom mieste 😀 aj mne sa sneh páči, ale takáto zima tu už dávno nebola- že mínus 7 brrrrrrr teda neviem koľko stupňov je teraz, ale včera večer toľko bolo 😝 a na prechádzku asi dnes môžem zabudnúť- niektorí si nepoodhrnali chodníky, tie zamrzli, lebo minuly týždeň prsalo a teraz keď je na tom ľade sneh, tak sa to strašne smyka. A kedže vkuse sneží, tak sa nedá odhaliť kde ten ľad pod snehom je a kde nie. Mohla by som ich zazalovat kebyze spadnem, ale ako tehula sa teda neodvazim ísť sa smykat 😝
ty vo robkas?

cukor
28. led 2010

ahojte...tak u nás v košiciach tiež sneží a je asi - 10........bola som vonku nakúpit...brrrr.....zima.........ten hysteroskop ešte stále nie je opravený....osud hrá proti mne ....čo mam robit?...neviem...musím byt trpezlivá

zakajda
28. led 2010

Bettynka.- využila jsem polední pouzi abych se podívala co je tu nového, jinak se budu připravovat na druhé IUI, příští čtvrtek se jdu domluvit co a jak, tak uvidíme 😒 😒

bettynka222
28. led 2010

Cukor tak byd skús tu druhu nemocnicu alebo vydrž, inú radu nemam 😒

Zaky to je inseminacia? Aký máte problém?

zakajda
28. led 2010

Bettynka- Intrauterinní inseminace je zavedení spermií do dutiny děložní.
technika asistované reprodukce patří mezi základní metody. Sperma partnera a nebo dárce je speciálně upraveno. Před inseminací obvykle podstoupí žena stimulaci vaječníků.
Po potratuu nemůžu otěhotnět, jinak manžel je v pořátku a já jinak taky. 😒

cukor
28. led 2010

zakajda.......je to tvoje prvé iui.....

cukor
28. led 2010

ja ich mam za sebou uz 6....z toho jedno vyslo ale potom zauradovala trombofília..........

zakajda
28. led 2010

cukor - mám za sebou jednu a teď čekám na druhou 😒

cukor
28. led 2010

tak ti budem silno drzat palčeky.....nech sa dlho netrapite.....tfuj,tfuj,tfuj nech to vyjde 😉

zakajda
28. led 2010

cukor - díky. Jinak už se snažíme pěkně dlouho, někdy to na mě doléhá, ale nevzdávám to 😉

cukor
28. led 2010

tak to aj my....a mam o 2 mesiace 39 rokov.....takze ma to uz poriadne štve 😀

zakajda
28. led 2010

Cukor - mě vude příští měsíc 32, tak že už taky nejsem nejmladší. Na druhou stranu jsem ráda, že máme v péči Patrika, to je manželův syn s prvního manželství. Nesmíme ztrácet naději, určitě to vyjde 😉 😉

bettynka222
28. led 2010

zakajda to je zvlastne....zistovlai vam imunitne prekazky v otehotneni? moj gyn dokaze zoistovat ibe nepriechodnost hlienu - teda protilatky proti spermiam...aj to moze byt problem a s pomocou IUI sa obide 😉

tak bude spolu s cukrikom spolubojovnicky 😉 ja zhanam tie zazvorove lizatka...lebo to je kakastrofa v poslednom case 😝

zakajda
28. led 2010

😉 bettynka- zkoumali na nás všechno možmý i nemožný, ale na imunologii jsme nebyli. Ve čtvrtek jdu zase do caru, tak uvidíme, co si na mě vymyslí. 😉

martina39
28. led 2010

bettynka222
Na pálení žáhy mi holky doporučily citron nebo plnotučnou hořčici.
Mě se ale osvědčily tablety mallox. Nejsou škodlivé. Pálila mě žáha celé těhotenství až jsem z toho zvracela. Po porodu to pěkně odeznělo, teď ani nevím co to je 😅 .

bettynka222
28. led 2010

zakajda na tu imunitu by som sa na tvojom mieste opytala 😉

martinka ale mna zahájila nepali, mne je zo všetkého na vracanie 😒 ale ďakujem za radu 🙂

cukor
29. led 2010

ahojte všetky.......matelko este si stale 3 v1 .....tento rok tu tuším este nepribudlo žiadne babätko...matelko bude asi prvá na rade a hned 2 detičky....

fiallinka
29. led 2010

ahoj holky, tož stále píchám a včera jsem se pokoušela jehlu píchnout asi 6x, než jsem přišla na to, že když mi předtím spadla na zem, tak se trošku pokazila a nešlo to a nešlo...
betty, myslím, že v těhu se můžou na žáhu pastilky rennie, ty taky pomáhají

janula.k
29. led 2010

Trombosky musim sa pochvalit 😎 vcera som pichla posledneho fraxika a od dnes budem brat este dva tyzdne len anopyrin 🙂 fibrinogen mi uz konecne klesol pod hornu hranicu 🙂 juchuuuuu

bettynka222
29. led 2010

fiali ale mna nepali zaha, ja grcam z hladu a aj z jedla 😒

janul gratulujeme 😉