• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

5. června 2017 
Ahoj holky, Vavenko gratuluju k miminku :dizzy_face: Preju vam hodne spokojenosti a at vam mala krasne roste :slight_smile:
Jinak koukam, ze se bavite o kys. listove....zrovna ted nedavno jsem cetla o ni clanek, ze i kdyz se doposud verilo, ze nadbytek nema zadne nezadouci ucinky, tak podle nejakych novejsich studii se ukazuje, ze dlouhodoby nadbytek muze skodit .... v nekterych pripadech zvysuje riziko rakoviny tlusteho streva a konecniku....ALE u zen ktere chteji otehotnet se samozrejme doporucuje a myslim si, ze vzhledem k tomu , ze ji bereme prechodne a ze v nasich pripadech je dost dulezite ji brat pred a behem tehotenstvi se nemusime tolik obavat :slight_smile: :slight_smile:
Vsechny zdravim a preju krasny vikend :wink:
21. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

astrin dakujem :slight_smile:

Ako sa tu vsetky mate? Nejake nove tehule? Pozeram ze Betty uz ma 35 tt, pekne, drzim palce aby si to potiahla aspon do 38cky :wink:
A co cukor? Co nove?

Inak som sa vyprdla na pichanie po porode - teda v nemocnici pichali vsetkym fragmin, ja som uz nemala svoj clexane a doma mi ostalo asi 5 injekcii a na kontrolu mam ist az 28.5. - a som chcela si aspon kazdy druhy den pichnut ale pri malej na to furt zabudnem :grinning: :grinning:
Tak dufam ze nebude ziaden problem :confused:
22. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAVENKA..ahoj maminaaa..tak nech sa vam pekne dariii.. a hadam neuskodi, ze si nepichas.. pamatam si, ako som si vzdy ledva stihla pichnut a ovela viac to bolelo, ako ked bol v brusku.akosi zmizla motivacia:slight_smile:
22. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,.....vidím,ze je tu nejak ticho...tak ja pridám niečo aktuálne.práve som prišla z nemocky.nechcela som predčasne sa radovat preto som nič nepísal.dnes som 6tt+1.v stvrtok som zacala trosku krvácat tak som bezala do nemocky.tak som tam prežila 4 dni.zatial je to o.k. aj ked som tam chytila zapchu a ani po ricínovom oleji som ešte nebola.tak potichučky sa vytešujem aj ked mam velký strach.........tak sa všetky opatrujte
24. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukor,gratulujem !!!!!!!!! držte sa !!!!!! teším sa,juuuj
24. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukor, držím moc palečky :wink:
24. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukor , velmi tichucke JUPIIIIIIIIIIIIIIIII :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa mi paci , ked sa narodi babenko niektora najde // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
spravne sme to rozbehli len tak dalej nech sa kazdej ujde jeden uzlicek stastia :wink:
24. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam zmizla vasen?

Manzel vlezie do postele a zasepka nezne a vasnivo do ucha svojej
manzelky:
- Som bez treniek.
A zena mu odpovie:
- Nechaj ma spat... zajtra ti jedny operiem
24. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka, dobrý vtip... poviem večer manželovi...

CUKOR, držím veľmi veľmi palce..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, sorry za preklep - som s teba spravila mladučkú srnu... :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna , boli casy teraz som uz len stara korcula :grinning:
24. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka
@vveru
@lenka_66
@sarafortuna ....
:slight_smile: velká vdaka babenky a drzte mi palce :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukor držíme :wink:
25. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukor ,držím , aj tie na rukých,aj nohách,aj toe v bruchu ti držia -takže od nás máš 20 kusov držadiel :grinning: . ja som špinila pri šimonovi hned na začiatku a potom už ani raz ,až tesne pred porodom pri hlienovej zatke .... pri tomto 3x som krvacala v 12 - 14 - 16 tt a sme tu , musi to dopadnuť dopbre ak si v rukách odborníka, ver tomu :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CUKOR siilno drzime vsetci palceee.. pri MAtuskovi som tiez krvacala.. 5 tt a 12 tt.. vsetko bude dobre..drzte sa naaaaam :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ....si zlatá,ze 20 ks drzadiel :wink:
@zulok ...aj tebe vdaka
25. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukor, taky držíme všichni všechno :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata....cukor aj ja sa pridavam ku gratulacii :wink:

babenky chcem sa spytat...dnes som bola na kontrole na hemoske a mam FBG 4,30 a DINOV 430....je to vela???
25. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukor blahozelam!! pssst teda som, aby sme to nezakrikli.... opatruj sa!
25. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,dnes som si všimla,
že po včerajšomClexane do brucha tam mam čosi tvrdšie a bolave ... čo to je
25. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisočka: asi jsou erupce na slunci, protože já zatím ok a před dvěma a třema dny se mi taky udělaly tvrdé a nepříjemné hrčky...
25. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xixi. Chcem skusit do stehna,ale neviem ci to bars neboli
25. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka
@cukruska1920
@zusika aj vam dakujem babenky :slight_smile:

denisočka....aj mne sa urobí obcas hrčka.....treba to potierat heparoidom.........no a do stehna to mna dost bolí ešte lepsie sa mi zdá do ramena.
26. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
cukor co to citam......po tichucky ti blahozelam a opatrujte sa.
26. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukor - mozem otazocku.... ? ake si mala pocity tesne pred datumom MS? bolelo ci nebolelo ta podbrusko? a kolko po vynechani si testovala?? Ja som uz taka strasne nedockava..... tyzden pred MS je vzdy taky nekonecny.... :unamused:
26. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matelko1 ...dakujem....aj ja sa len potichučky vytešujem.. :wink:
@zusika ....ja som presne v období MS zacala spinit,bolelo ma aj podbrusko aj krv tam bola ale len trosku a trvalo to 2 dni .ani som neverila,ze tam budu //.a testla som sa presne ako som zacala spinit.a bolo to presne 2 tyzdne po inseminácii.
26. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha....no tak o to viac drzim palce! my skusame prirodzene.... zajtra, pozajtra by mala prist MS..... podbrusko raz citim, raz nie.... inokedy mam stavy akoby som bola tehu - zavrate, mierna nevolnost, citlivost na vone..... som zmatene.... ale dufam a verim.... tiez by som sa rada tesila, tak ako ty (ved ktora nie, ze??)
26. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusika ......tak ti velmi drzím palceky, aby sme sa mohli spolu potichučky vytešovat :wink:
26. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujeeeeem...... tfuj-tfuj-tfuj.... :wink:
26. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek