Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

nick
3. lis 2006

Mám po dvoch potratoch , spontánnych , problémy vždy začali v 6 tt.
Na podnet gynekologa som absolvovala genetické vyšetrenie, kde mi zistili leidenskú mutáciu genu pre trombofíliu. Chcem sa spýtať, či má ešte niekto skúsenosti s týmto ochorením , najmä v tehotenstve.

zusika
19. črc 2010

ahojte dievcata!
Tak sa vam teda musim pochvalit - cakame babatko 🙂 - som v 7tt+2 a krasne nam uz bije srdiecko
Som stastna, hoci stale tomu nejako neverim.

Tento tyzden chcem volat aj na hematologiu - ale budem im stacit len moje "slovo" - nemam tehu knizku este - ta bude az 13.8..... ako ste to riesili vy? kedy? @joda - ty si uz kontaktovala hemo? vdaka za info....

@bettynka222 - tebe s celeho srdiecka blahozelam k syncekovi!! ako to zvladas? Prebehlo vsetko OK?

pekny den!

zulok
19. črc 2010

@zusika velka gratulaaciaaaa 😀 😀 😀 nech je pekne vsetko vporiadku a ty si co najviac mozes uzivat tehulkovanie..a ja som sla na hematologiu s takym potvrdenim, ze som tehotna..napisal mi ho gynekolog na obycajny vymenny listok...drzte saaa 😀

lenka_66
19. črc 2010

mne brali krv hcg a s tym vysledkom to mas na druhy den

zusika
19. črc 2010

mne gynekolog ani hcg nebral, hned pozrel usg a bolo....
aj tak je pre mna podstatne hemo - ze ci budu injekcie ci nie.... bojim sa toho, ale vidim ze vy to zvladate, tak musim aj ja... kvoli dorbcovi by som aj klince jedla keby bolo treba

susanita1
19. črc 2010

Ahojte dievcata...ja som tu nova prave som sa prihlasila...pomoze mi niekto rozlustit co znamena PAY / 1 ,4g/4g???o aku mutaciu ide?ja som sa to dozvedela dnes e mailom,, kedze nezijem na Slovensku a pokial pojdem k dok. tak som sa to chcela dozvediet...dakujem

fiallinka
19. črc 2010

@zusika gratuluju 🙂 a můj hematolog po mne nikdy knížku nechtěl, prý bych si to nechtěla píchat bezdůvodně, ne... 🙂

holky, nakonec změna situace, už zítra pojedu do Brna a pozítří bude ten zákrok, držte nám palce, prosím...

rebeca_1
19. črc 2010

@fiallinka to je dobre, ze ti to takto posunuli. Budes skor kludnejsia a spokojnejsia.
Pre zdravie babatka urobime uplne vsetko. Zajtra to urcite zvladnes, si silna zena!
Drzim palce uz teraz!

@zusika pripajam sa, blahozelam... Opatruj sa!

denisocka
19. črc 2010

@zusika gartulujem .... treba vas baby,aby ste preberali štafetu po nás čo sme na konci

cukor
19. črc 2010

@fiallinka .........nech to dopadne dobre,budem na vás mysliet a drz sa moja......urcite to dopadne dobre 😉
@zusika ....velká gratulácia........ja som po domácom testnutí hned utekala na hematologiu a dr.odo mna ani nechcela potvrdenie ani nič....proste načo by som tam isla po tie hnusné injekcie ak by som nebola tehotná.....ale sa čudujem trosku,ze ides az teraz..........držím palceky nech to teraz dopadne dobre 😉
@denisocka ...uz sa vytešuješ moja,,,,,,čo!!!!!....uz si na rade......to je super .....tak nech ti tie posledné dni uuuutttteekkaajjjúúú 😉

denisocka
19. črc 2010

@cukor no teším aj nie,teraz sme s malym mali problemy,chytil nejaky herpes virus do pusy,tak 3 dni horučky,sobota 40horučky v kuse a nedela cela pusa aftoch,skoro sme skončili na infuskach čo nič nepil a nejedol . ale dnes už je lepšie,pije krásne,je menej,ale pitie je zaklad.tak som si dnes konečne kus sadla a pochystala veci na porodnicu,ale ešte počkam s porodom,aj ked asi to už dlho nevydržim , minuly štvrtok som už bola na 2cm-otvorila som sa za 5dni

lulu10
20. črc 2010

jáááááj baby ako som rada že tu tak pribúdajú tehulky a mamičky, veľmi ma to dobíja pozitívnou energiou a silou, že aj mne to výjde 🙂

cukor
20. črc 2010

@lulu10 ....tak sa snažte a my vsetky budeme posielat tehulkovské vírusy 😉

denisocka
20. črc 2010

jaj baby,mam ešte 7 injekcii,už chcem porodit,nechcem dalšie balenie 😔

szkyka
20. črc 2010

mozem sa vas spytat,aku diagnozu musim mat,aby mi predpisali clexan?

zulok
20. črc 2010

@fiallinka siiilno drziim palceee

@denisocka chudiatko Simonko, tak sa trapit..no, hlavne, ze je uz lepsie a tebe Mamulka, drziiiim palce,ked sa to rozbehneee... 😀

denisocka
20. črc 2010

@zulok dik,už som sa pustila do marhuloveho kompotu,vraj marhulovy dzus spošťa porod, prinajhoršom sa doserem

cukor
20. črc 2010

ahojte..tak vysledok skríningu dopadol negatívne.....1:1400 ale vzhladom na vek mi to hned skresali na 1:100 a genetička aj dr.mi odporučili amniocentezu,tak 11.8 idem.

bettynka222
20. črc 2010

@zusika grtaulujeeeeeeeeeem 😵 davaj si na seba pozor tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nestiham citat, al evsetky zdravim
😉

mirip
20. črc 2010

@zusika gratulujem takže dalšia marcovka 😉

joda
21. črc 2010

@zusika Ja mam sice len mthfr ct677 ale od 6tt si picham heparin 06 koli predoslim dvom potratom som nechcela a an moja zlata hematologicka riskovat teraz som v 13tt a vcera som bola na ult a babetko je v poriadku.A inac ti blahozelam a nech to dore dopadne.

joda
21. črc 2010

@zusika A ak si este nepichas tak je najvyssi cas.Neboj sa pichania ja som sa tiez bala a ono to nie je take strasne a ozaj ja som si zabudla pichnut tak musim utekat .

joda
21. črc 2010

baby ako si pichate tie nove inj clexan,Stacate to az do konca Nevystrelila vam ta spruzina

denisocka
21. črc 2010

@joda ake silne maš clexane? ja som tie nove videla,som sa zdesila,naštastie to boli tuším 6000 a mne treba 2000

cukruska1920
21. črc 2010

@joda ja to stlacam az kym sa ihla neobali tou umelinou...najprv som sa bala lebo predtym som mala ine ale ide to

joda
21. črc 2010

@denisocka Ja mam 06.

joda
21. črc 2010

@cukruska1920 Takze si pichnes a stlacas az do vtedy kym ti to nevystreli a nezavrie sa.Alebo si pichnes a potom to mas zavriet ja som s toho jelen neviem ,

denisocka
21. črc 2010

joj baby,mi je luto ze az 6000pichate.

cukruska1920
22. črc 2010

@joda stlacas az kym ti nevyjde to co obali ihlu...len si to netlac tesne na kozu lebo potom to nevystreli

andel7766
22. črc 2010

ahojte baby, ja som bola včera na hematologii kvôli zlým výsledkom .... mám stredný stupen chudokrvnosti, tak musím papať železo, brali mi znovu krv a dnes ráno mi odtial volali, že mám problém so zrážanlivosťou krvi, budem si musieť pichať injekcie a taktiež 2x do týždna do svalu si budem musieť pichať B12, ☹ , je to na nervy ...... baby, ktoré ste mali problém so zrážanlivosťou, ako ste rodili ?? normálne alebo cisársky ....

cukor
22. črc 2010

@andel7766 ........baby čo si pichali rodili aj klasicky aj cisarskym.to maš dobre že až teraz zacinas s pichním.ja si pichám uz od zaciatku 😀