• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

5. června 2017 
@nektarine ...je to skvelé...takze sa zaradíš k nám...pichačkám...... :wink:
15. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, davno som sa neozvala. dnes som bola na kontrole u hemato .. najprv mi povedala, ze kontrola pred porodom a ked som jej spomenula, ze ma bolia obcas nohy - stehna - a raz tusim aj lytka - tak ma poslala na cievne a preventivne dala fraxiparin na mesiac zatial. kontrola o mesiac. tak snad je vsetko ok.
15. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz som stihla aj cievne - tam vraj vsetko ok -tak uvidime, ci mi ich hemato ponecha ...
15. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine jeee těhule, obrovksá gratulace !!! a v jakém si tedy týdnu a už si to určo stokrtá psala, ale jakou máš tu mutaci, že začínáš píchat injekce?
15. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, do ktoreho tt ste si pichali do boku bruska? kym pojde spravit tu riasu?
15. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi Faktor V. , Leidenská mutace, po jednom z rodičů, prý je to ta nejtěžší (teda nejtěžší by byla, kdybych ji měla od obou rodičů, ale ten Leiden jako že je nejhorší prej). V žádance na hemato mi gynekoložka dneska napsala: pacientka ve 4 t.g. Ale já bych řekla, že od poslední MS je to už 5tt.
@cukor :grinning: jo, přesně tak, jdu tam zítra, tak jsem zvědavá.
15. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ale ved ked to cez viancoe nevyjde, tak do toho pojdete predsa hned po nich, nie? ved to uz nejaki vydrzis a pootm to uz klapne, uvidis :wink:
@erika12345 drz sa a potom napis. babatko bude v poriakdu neboj :slight_smile:
@nektarine jeeeeeeeeeej ja sa tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som sa tak bala, ze to bude ako u mna vtedy prvykrat - vies ked ti zakazali ten utrogestan ako mne vtedy...ozaj a beres ho? preco si na PN?
15. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettynka222 ne, už ho neberu. Neschopenku mám, abych nemusela být doma zadarmo :grinning: řekla mi doktorka, že mi ji stejně napíše, že ať jsem v klidu a ať se šetřím atd.... Tak jsem se jí ptala, od kdy a ona, že mi ji napíše hned, jestli chci. Tak do teď jsem byla doma zadarmo, a od teď už za neschopenku :slight_smile: Vlastně 9.10. mi zkončila mateřská. A na pracák jsem nechtěla, protože jsem doufala, že to dopadne takhle :slight_smile: Teď budu mít víc peněz, než na pracáku.
15. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine tak si to uzivaj teda za peniaze :grinning: ja som bola tiez na PN, ale ja som vtedy velmi krvacala a strasne som chudla, tri tyzdne som bola v nemocke na infuzkach, tak ma radsej nechali PN uz nafurt. ajta som trpela hroznym nechutenstvom a vkuse som vracala, takze v praci by si so mnou uzili :grinning:
15. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettynka222 No, já stále doufám, že to v tom prosinci vyjde, protože ten další měsíc by to bylo dost komplikovaný z x důvodů mj. i kvůli ev. už zařizování práce a školky by ten měsíc byl pěkně nervní a zbytečně bych se musela zaplétat do blbých situací- je to složitější... Prostě moc ráda bych, aby to vyšlo ještě teď- pokud to má vyjít a moc tomu chci věřit...
15. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ok, tak teda nech to vyjde teraz :wink:
15. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine Taky moc gratuluju:slight_smile: Mně čeká hemato ve čt, tak jsem zvědavá, s čím přijdu:frowning2: Jestli teda budu píchat a zda už hned po OPU...
15. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettynka222 No, uvidíme, nezbývá mi než doufat a modlit se:frowning2:
15. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettynka222 jájsem i minule byla na PN, protože to jsem byla v KFC. DObrý ne, vysokoškolačka a nesehnala jsem lepší práci naž za kasou v KFC! Ale zase jsem měla brzo dostat přidáno a dostat se na manažerskou pozici. To už je tedˇ jedno, ale prostě jsem od 5. týdne blinkala a blinkala, a ten smrad tam z toho jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zhubla jsem 8kg, takže docela dost, taky už mi vyhrožovali, že půjdu na kapačky, ale naštěstí to v 5. měsíci přestalo :sweat_smile:
15. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak dej pak vědět :slight_smile: Ale pro mimčo vydržíme všechno, ne? A taky držím palce na ten prosinec...
15. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine jeeej, gratulujeeem, nech sa pekne dalej dari :grinning:

@slavkav do bruska som si picahal do konca, nejak to slo, aj ked riasa moc spravit nesla , drzim palce, nech je vsetko vporiadku

@erika12345 jej, no 13tt. nadheraaaa

@bettynka222 ozaj, neviem, len ci som nedocitala, a co ty a tvoje vrackanie?? :slight_smile: aky je dovod ????
16. lis 2010 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav .....ja stále pichám do bokov....síce uz tazsie spravíme riasu ale v nemocnici ked som lezala mi pichali do ramena a sakra to bolelo :grinning:
16. lis 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulok ....a
ty ako? kojenie ide? ja mam z toho strach,ze to nebudem vediet :unamused:
16. lis 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukor co by si nevedela :wink: @zulok gratulujem
:dizzy_face:
ako sa držite baby? my už mame 3+ mes
16. lis 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka Ten je boží:slight_smile: Já chci taky:slight_smile:!
16. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka velmi je zlatunky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kočky
16. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka no sikovni ste :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukor dakujem, zatial kojenie ide a neboj aj tebe pojde, aspon u nas v porodnici velmi pomahali.. :wink:

@denisocka uzasne fotky, jeejda, to leti, ze 3 mesiace :grinning:
16. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulok ako porod?
16. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka frisko, len tak tak sme stihli.. prijali ma 20.42 a 21.03 bol Daliborko na svete a to som si myslela, ze pri Matuskovi som mala rychly porod. :grinning: tehulky, vsetkym taky zelam :wink:
16. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulok tak to to je tusim sen kazdej :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulok a kde si rodila? možno si aj pisala, len som to nezaregistrovala....toho sa ja bojim, že na budem v strese a ešte ked na mna nakriči nejaka hnusna sestrička, tak ani kojiť nebudem vedieť....
16. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav já píchám pořád do břicha, teda taky spíš do boku, protože jsem to párkrát zkoušela jinam a taky to dost bolelo...
16. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek