• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trombofílie v těhotenství. Máte zkušenosti?

5. října 2017 
@nektarine gratulujeeem, si sikula nad sikulu, tak pekne oslavte a oddychuj, tak konecne o par starosti menej :grinning:
9. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine paráda! Ani jsi nemusela předstírat, že rodíš :slight_smile:
9. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine aj ja sa pripajam a gratulujem k titulu si sikulka!!!a teraz uz len babinko a moze sa oslavovat!!! :wink:
9. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby rodili ste tuto niekto s EDA? Mám asi nejaké 4 mutácie, pravdupovediac im vôbec nerozumiem. Pichám si každý deň fraxiparin a vraj rozdiel medzi týmito injekciami by mal byť 12 hodín. Pôrodu sa veľmi bojím, mám nízky prah bolesti, preto sa na EDA dosť spolieham.. :frowning2: Za anesteziológom mám ísť až v 36 tt..
10. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka
Ešte neviem kedy pôjdem do Prešova, lebo momentálne mením prácu, tak asi ma nepustia tak skoro na dovolenku, ale ti dám vedieť kedy prídem domov
10. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 myslím,že ti nedovolia,mne nedovolili
10. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 ku komu chodiš do prešova? mne sice Hulikova dovolila,dala inštrukcie anestezilogom ako maju pichat clexan pred porodoma,ale aj tak odmietli
10. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 ...ja som síce rodila spinalom v šaci ale primár mi vravel,ze keby som isla normálne nie je problém pichnut epidurál:hearts:
10. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu niekto z nr? ku komu chodite na hematologiu? ja som bola na testy v nemocnici v nitre a primar robil uplne zakladnu krv, takze podla neho som bola v poriadku, nasledne genetička mi robila dalsie hematologicke testy a nasla mi trombo mutaciu od obidvoch rodicov..este nie som tehu, ale chcela by som vediet ake mate skusenosti v nitre, ze kde by ste odporucili..diky
10. čer 2011 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ahojky ja chodím tiež k Dr. Hulíkovej...začínam si pichať fraxiparín a to mám výsledky úplne v poriadku, ale viem, že táto pani doktorka je poklad preto nechce nechať nič na náhodu...ja som mala v roku 08 neskutočne zvýšené D-diméry z HK a v septembri som potratila v 6tt...
11. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu chodiš s staršej/docentke ?
11. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja chodím ku Kazimírovej, ale je to jedna ambulancia v PO. Hulíková tam je len jeden deň v týždni. Ty si kde rodila? Lebo ako aj mne dr. na hematológii povedala že môžem, ale musí byť rozdiel 12 hodín medzi epi a fraxiparinom.

@cukor no som fakt zvedavá čo mi povedia.. ja idem tiež do Šace.. :unamused:
11. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 ano,presne toto mi vravela hulikova aj kazimirova,ku kazimirovej som v podstate chodila skoro cel druhe tehu,lebo Hulikova prave niečo mala,takže ju ti štvrdty zastupovala . sestrička Františka tam je . kedy ideš najbližšie

mne aj napriek inštrukciam vraveli na epi nie. ale neboj,zas ked ma byt väčšie riziko niečoho,čo sa može po epi posrat u teba,ako u rodičky,fakt radšej porodit normálne,nič to nieje,prezije každa :wink: ,ešte ani v jednej dieťa neostalo navždy a ked sa to rozbehne,aj tak budeš chceieť len vytlači a bude ti jedno s akou pomocou :grinning:
11. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka jaaj bože, keď ja mám úplne paniku z toho. :unamused: Som zvedavá čo mi povedia v poradni v Šaci. Lebo môj gyn. sa tváril v pohode, keď som mu hovorila o epi, hovoril, že by nemal byť problém.. No ale čo povedia v nemocnici je otázne.. Ja som už na hematológii bola posledný krát minulý týždeň, dr. mi dala správu pre lekárov k pôrodu a to je všetko. Teraz tam mám ísť až 6 týždňov po pôrode.
11. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 všetko zavisí od anesteziologov,či budu ochotny ti dať. niekde bežne davaju,iba u nas boli asi rozklepani.ale aspon som ušetrila :grinning:
11. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka áno k nej :slight_smile:
11. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu až z roznavy,nema to daleko?
11. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja bývam v okr. Rožňava rok a pol pred pol rokom som sa vydala :slight_smile: ....pochádzam z Prešova, rodičia tam bývajú a Dr. poznáme cez rodinu :slight_smile:
11. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu a kedy tam ideš najbližšie? ja totiťž hladam niekoho,ktzo k hulikovej pojde čo najskror a poda info o nás a pozdravi ju
11. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 ....:hearts:neboj, v šaci s tým nemajú problém:hearts:
11. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukor super, tak uvidíme :slight_smile:
11. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, tak jdu v pondeli na OPU a foliku mam v brise jako naseto. Doufam, ze vse bude probihat v poradku a poklidu. Vsem drzim palecky at se dari... Ahoj Pavla B. :slight_smile:
11. čer 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietocek55 myslim, ze nie je ziaden problem s epiduralom, len si pichnes 12 hodin pred porodom poslednu injekciu a hotovo, nic na tom nie je...tak mi to vysvetlila aj moja hematologicka aj porodnik...a on povedal, ze aj keby to bolo aj o nieco menej hodin,nic sa nedeje...rizikovejsi je aj tak cisarsky rez, lebo je to velka operacia s krvacanim...prirodzeny porod nie je taky rizikovy..tak nemusis mat obavy, mne nakoniec porod vyvolavali a zvladla som to aj bez epi...uvidis, porodis aj bez nej... :wink:
11. čer 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova drzim palceky, nech sa vsetko podari, tak ako ma... :dizzy_face:
11. čer 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka tak najbližšie až keď otehotniem...tak dúfam, že to bude čoskoro :slight_smile:
11. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velvet26 ďakujem za povzbudenie.. :wink: už keď sa v tom budem viesť.. xi xi budem musieť to zvládnuť nie? ja sa len bojím presne toho, že čo keď pichnem fraxiparin a na to o hoďku to na mňa príde :grinning:
12. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova Budem drzat palce nech mas kvalitne vajicka. Pi vela vody, aby si predisla hyperstimulacnemu syndromu.
12. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velvet26 u nas sa bali , ale vravim , hematologička to brala ako bez problemov
12. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju Vám všem :slight_smile: Je fajn, že to mám za sebou, jsem fakt ráda.
12. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, mate nejaky recept proti zacervenaniu a svrbeniu po vpichu po Fraxiparine? Alebo sa to musi len vydrzat?
13. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek