Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
4. říj 2007

Lussi, děkuju za vysvětlení 🙂 Zase o něco chytřejší. Takže držím pěsti, aby se mrcha jedna protivná už nedostavila a vy jste ušetřený penízky z IVF mohli vrazit do mimíse 😉
Babyplan beru i já, ale pravidelně jen během ovulace a po ovulaci. Zkusím po odeznění MS pít bylinky, kteýr mi nechal miláček na jaře namíchat. DLouho jsem na ně zapoměla a aspoň si pročistím některý části těla 🙂

Jinak dneska se jdu objednat na gyndu, tak snad bude mít volnej termín během následujících 2-3 týdnů.

Zelvíku, v divadle jsem taky dlouho nebyla, ale plánujem zase s přítelem v zimě chodit. To chodíme docela pravidelně 🙂
A k tý teplotě - to netuším. Spíš se zeptej v klubíku "Liecba Clostilbegytom" a nebo Len v "Měření BT II"

anysek1
4. říj 2007

no koukam ze tady padl cernej petr na me nu coz tak sem nebudu chodit kdyz jen ja depkuju.myslim sice ze tady depkuje kazdej jen zrovna ja byla posledni.ale neva.teplotu merit budu i nadale dokud mi dr nerekne ze to neni potreba bo tady nikdo nemame diplom na to aby jsme si rikali co se ma a nema delat(dr mi to rekla tak to proste delat musim)testy si nedelam a delat uz nehodlam(uz jsem rekla mladymu at me pleskne kdyz by to na me prislo).

no nic mejte a smejte se anys

fidorka81
4. říj 2007

Anýsku, my tě tady ale nikdo nevyháníme.
Přečti si svoje příspěvky za poslední měsíc, možná i víc. Nenapsala jsi ani jeden pozitivní, veselej apod. Pomalu ani dovču jsi si nepochválila. ☹
Dr. Tě k ničemu nutit nemůže. Je to jen Tvoje volba a měřit si máš ty a ne ona. Mě dr. řekla, "Pokud vás to nijak neomezuje, měřte se." Teď už cítím, že mě to omezuje - ne v tom, že se musím brzy ráno budit i o víkendu, ale že v polovině cyklu čekám, jestli to vyleze a na konci, jestli to vydrží.

zanetik
autor
4. říj 2007

Ahojky holky jak se máte? Koukám nálada nic moc ani se nedivím v tom počasí, ale holky mějte se rádi a užívejte života 😉
Nevíte náhodou jak je na tom Dasty?

anysek1
4. říj 2007

psala jsem o tom jak me pritel pozadal o ruku to je pozitivni a bylo to kolem 25 zari,pokud vim jeste jste mi nedavno psali jak jsem vas pobavila s madarem v kukurici ten den jste mi kazda rikala jak perlim a neni to dlouho.
teplotu si merim aby dr videla ze k ovu dochazi a k tomu si ji mam merit proste min pul roku.tak to delam.
zamrzelo mne ze jsi vlastne tu atmosferu tady hodila na me.vis ted uz nemam chut sem chodit...rikala jsi ze jsi zapomela jak dlouho se snazime je to 19 mesicu za chvili to bude 20.

lussi
4. říj 2007

holky nechte toho nebo dostanete na holou 😀 Každý máme své dny 😉

fidorka81
4. říj 2007

Aný, tak to se Ti omlouvám, jestli máš pocit, že jsem to hodila na Tebe. Pokud sis dobře přečetla můj dnešní první příspěvek, tak jsem naopak bránila všechny depkařky a že jich tu za tu dobu od založení prošlo!

Lussi, ono je asi něco ve vzduchu, mám pocit, že se okolo mě všici zbláznili ☹ (a to nemluvím o nikdom z tohoto fora)

fidorka81
4. říj 2007

zanetíku, a co ty? Jak sji na tom? 🙂

lussi
4. říj 2007

fidorko jakto? Něco v práci? Já jsem na tom se svým okolím stejně, taky mi přijde, že každému pěkně hrabe 🙂 ..asi to bude opravdu tím počasím.
zanetiku ahojky 🙂

zanetik
autor
4. říj 2007

Holky nic si z toho nedělejte moje okolí je taky ... říkám tomu podzimní deprese 😀 na něco se to musí svíst ne? 😀
Fidorko u mě nic moc nového beru znovu Clostil tentokrát bez Utroše, v pondělí jsem byla na UZ byly tam 4velký folíci, ale mám obavy, že z toho budou cysty stalo se mi to už někdy v dubnu 😒 , ale co nepovede se teď podaří se příště co? Musíme tomu věřit jak by jsme jinak žily 😉
V práci mě to taky sere a už se těším až otěhotním a půjdu hned na neschopenku a to jsem si myslela, jak se tady budu s bříškem nosit 😀

fidorka81
4. říj 2007

lussi, jo v práci to jde z kopce, moje teta je na zabití, prostě úžo stav 🙄 sousedi pořád proti nám něco mají... Hrůza

Zanetíku, tak džím pěsti, aby bylo všecko dobrý a žádný cysty. Přesně, jednou se zadaří a někdo holt má větší štěstí 🙂

Musím končit, tak všem krásný zbytek dne a už tu za tím vším udělejme tlustou čáru, jak psala Extra 😀

gabrlinka
4. říj 2007

Ahoj, zdravím všechny po dlouhé době 🙂 Doufám, že je už tady po bouři 😀 Vše jsem poctivě dočítala. Je tu někdo?

dasty
4. říj 2007

Fid:ono je to těžký,píšeš,že ti nikdo neodpověděl,ale já se třeba dostanu k počítači ne denně a když se dostanu už je to pasé... 😉,není to určitě,že ti nikdo odpovědět nechce 😉
Holky souhlasím udělat čáru za vším a zase se smát,přece nás to snažilkování nezlomí 😉
ahoj žanetíku:jsi hodná ,že na mě myslíš,taky koukám když jsem jen pozorovatel,jestli nejsi na clostilkách apod.Jak ovulka už se nahodila po tý laparce???
Jinak já jsem teď v očekávání po IUI ,jsem 10den po ní.Pokud se nezadří zlepšil se nám spermiogram o 22% tak asi IVF padá a já asi půjdu buď do dalšího IUI,nebo taky na laparku a jak ty??Budete zkoušet IUI taky??
Lussi:jsem s toho všeho taky utahaná a pokud nám doporučí IVF,chci si od těch hormonů odpočinout.Tak Lussi tfuj,tfuj,tfuj
Jinak holky ostatní držím palečky samozřejmě všem ať starý gardě nebo nové,každý přírůstek vítan a jsem zvědavá na koho to padne,že bude prvnička 😀 😀
Anýsku:a ty neblázni s černým petrem,jen si ubližuješ těma depkama ☹

zelvik
4. říj 2007

Ježííííši - ANÝSKU - neblbni, vždyť tě máme rádi, patříš k nám (i když to v tomhle případě není žádná výhra 😒 ).
Nejde o to, že tu depkaříš (to nás vpodstatě chytá každou), ale hlavně o to, že ti to samotné na ničem nepřidá!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tím, jak se upínáš na testy, na všechny příznaky a nepříznaky - ubližuješ sama sobě ☹ a my to tady prožíváme s tebou a místo toho bychom se tu měly víc podporovat...

Takže anýsku - ať tě ani nenapadne odsud odejít.Jen se budeme vác usmívat, jo? 😉

monikapa
5. říj 2007

milé snažilky, moc vám děkuji za pomoc, kterou jste mě podpořily, když jsem měla slušnou depku a musím vám oznámit, že jsem těhotná... na testu byly dva proužky, můj vnitřní pocit říká, že ano a neměla jsem menstruaci, pouze 4 dny špinila, jinak ji mívám i 10 dní... no to by měla být skvělá zpráva, kdybych včera nebrala dva léky, které se nedoporučují těhu... ☹ tak se budu devět měsíců klepat, jak to dopadne s novým mimískem... mějte se pěkně, hodně snažilkování a //

fidorka81
5. říj 2007

Dobré ránko holky!

Tak jsem včera byla na očním a asi slepnu. Tady z toho umělýho osvětlení a pidiokýnek už mám 4dioptrie. Ach jo. No ale aspoň zase uvidím lidi okolo mě. Např. miláček si dělá srandu, že konečně uvidím s kým žiju 😀 😀
Taky jsem se chtěla jít objednat na gyndu, ale gyndařka do konce října bere bez objednání, tak tam půjdu 18.10. někdy odpoledne, to už tam snad nebude tolik lidí.

Dasty, držím Ti palce. S tím spermiem jsi mě potěšila, koukám, že manža bere vitamínky poctivě 🙂 Náš spermio dopadlo sice jakžtakž dobře, ale vitamínkama ho nedopuju, asi začnu 🙂

fidorka81
5. říj 2007

Jo a hádejte, co se mi v noci zdálo. Že jsem těhotná!! Že mě mamina vezla do porodnice, že jsem se chystala rodit. Jenže jsem neměla připraveno pro mimi na návrat z nemocnice nic připraveno, ani postýlku a už vůbec jsem neměla sbalenou tašku do porodnice, jak s věcma pro mě, tak pro mimíse. A v nemocnici jsem si nemohla vzpomenout, jak jsme se s přítelem domluvili, že mimi pojmenujem. Až jsem se z toho šokem vzbudila 😀

lussi
5. říj 2007

Ahoj holkyyyy 🙂
dastíku doufám, že u tebe nebude IVF třeba 😉 Držííím palce!!! Moooc!
monikapa GRATULUJI!Já myslím, že pokud sis ty léky vzala jen včera tak se mimošouvi nemůže nic stát, už tak je tu ošklivých zpráv dost 😉

lussi
5. říj 2007

fidorko dobrý sen 😀 😀 😀

dasty
5. říj 2007

ahoj sluníčka... 😉 ,i když dneska je venku faaaaaaaaakt hnuuuuuuuuus ☹
Monikapa:moc velký gratulace a hlavně zdravíčko oběma 🙂
Lussi:díky a nápodobně,já už zjišťuju,že čím déle to je,tím víc jsem v pohodě.Jen ty hormony mě pěkně s... ☹ ,přibrala jsem po nich,ve tvářích beďary-v 31 letech můžu konkurovat čerstvým puberťákům 😀 😀
Fid:děkan a přítele pěkně dopuj vitamínkama a hlavně ať nenosí slipy,nám se to potom hrozně zlepšilo.Jinak sen jsi měla dobrý,jen škoda,že jsi neviděla pohlaví. 😀 😀 😀
Mě se to zdálo někdy v 25 letech,že rodím a chlapečka/ v tý době jsem mimíska ještě neplánovala/ no a do dvou let jsem si na to vzpemněla na porod.sále.Tak rada pro tebe Fid:až budeš těhulka koukej si sbalit věci hned na začátku 😀 😀
Loučím se páček ,juknu se na vás večer 😀 😀

fidorka81
5. říj 2007

Dasty, v tom snu jsem tušila (nevím jak), že to bude holka. My chceme holčičku pojmenovat Bára (a kluka Matýsek) a v tom snu jsem si prostě nemohla vzpomenout 😀 Tvojí radu beru a ještě si do tý tašky vložím papírek se jménama 😀 😀 Jinak drahouš slipy nenosí, jen trencle, takže v tomhle je ot OK. Občas si spchuje pytlíka vlažnou vodou 🙂

Lussi, spíš noční můra, už dlouho jsem se ze sna trhnutím nevzbudila a pak jsem hledala břicho 😀 😀

A úplně jsem přehlídla Moniku, tak Ti mooooc gratuluju a přeju Ti, aby všecko dopadlo jen a jen dobře 🙂

lussi
5. říj 2007

Dasty já jsem taky přibrala, sice to nejde na první pohled moc vidět, ale poznám to na sobě když mám těsné kalhoty a vůbec...všechno mám tak nějak těsný 😀
fidor Matýska má teď kamarádka a je boží 😀 Taky se mi to líbí, ale už se tak jmenuje bratranec, tak mám smolíka pacholíka. Vymysleli jsme s manžou Filipa 🙂

fidorka81
5. říj 2007

Lussi, Filípek je taky krásný jméno. Ale taky ho má přítelovo sestřenice, takže taky nic. Matýsek v naší rodině ještě není a ani známí a kamarádi ho nemají 🙂

lussi
5. říj 2007

no my máme hlavně problém, protože máme tak trochu "cikánské" příjmení 😀 ..tak aby to neznělo blbě, holčičku ještě vymyšlenou nemáme, každopádně musíme mít nějaké jméno českého původu 😀

fidorka81
5. říj 2007

My zase budeme mít krátký příjmení (nyní ho mám dlouhý, že se do kolonek kolikrát nevejde 😠 ) a tak si můžeme ze jmen vybírat. Ale stejně chci klasický český křestní jméno. Líbí se mi hrozně Eliška a Klárka, ale přítel strašně touží mít Barunku. Tak jsem vybírala jméno pro chlapečka 🙂

lussi
5. říj 2007

jj, nad Klárkou jsme taky uvažovali 🙂 Ale manža pořád mluví o Natálce.
A už jste se bavili o tom jestli si necháte říct pohlaví? 😀

lussi
5. říj 2007

jo a Eliška má zrovna dneska svátek 😀

fidorka81
5. říj 2007

lussi, nebavili. Přemýšlím občas nad tím sama, ale nic jsem nevymyslela 😀 Jednou jsem pro nevědění, a podruhý zase, že to nevydržím a nechám si to říct, abych pak mimčo neměla pořád ve žlutým nebo zeleným 😀 A vy?

lussi
5. říj 2007

tak to jsme na tom stejně, manža říkal, že by se nechal rád překvapit, ale že si je jistý, že to nevydržím 😀 , což má asi pravdu 🙂

fidorka81
5. říj 2007

Já vím 🙂 , je to moje budoucí švagrová, už jsem jí přála, sice jen přes SMS (pracuje a žije už cca 7let v Londýně).
to překvapení může bejt skvělý, ale zase se můžeš nějakýho půl roku těšit na určitýho človíčka a koupit mu kupu krásných věcí. Je to hrozný dilema 🙂

A co vy ostatní? Necháte si říct pohlaví dítěte? 🙂