Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
10. říj 2007

extra ahojky, no supeeer, jestli máš teď folík 18mm , tzn, že ti za chvíli praskne a bude ovulka, folíci praskají tak v 20 -23mm myslím. To jsou skvělé zprávy 🙂Jinak hezky jsi to všechno popsala 😀 A na to spermio jde mužíček kdy?

extravaganca
10. říj 2007

Ahoj lussi,no jo,jenže podle BT jsem ovu už měla...počítám s tím,že zítra bude opět vyšší teplota a ff mi ovu vyznačí na 12.DC.Tak jsem z toho jelen.Teploty k velikosti foliku nějak neodpovídají 😀 Kdo se v tom má pak vyznat 😀
Miláček si zjistí v práci jak bude mít volno a podle toho se objedná,ale asi to bude za 14 dnů.Doktorka říkala,ať se na to objedná až budu mít po plodném období.Tak uvidíme.Netuším,jaké jsou na spermio u nás čekačky..

Jooo.Já se ještě na něco zeptala 😀
Pokud berete utroš a MS dorazí ještě dřív,než doberete dávku,tak ji nedobírejte.Už to nemá pak žádný efet.Takže NEDOBÍRAT.
A pokud doberete dávku a očekávaná MS nedorazí a na testu najdete //,tak hned nasadit utroš 2tabletky večer a šupky dupky k doktorce.
Jsem šikovná,co 😎

extravaganca
10. říj 2007

A ještě něco mi říkala.
Až bude mít miláček výsledky spermia(Prý nám je vrazí do ruky už v ten den,kdy tam dojdem),tak mám naklust zpět k ní.A pokud bude spermio v pořádku,tak mi pro jistotku nasadí clostil.A pokud nedopadne dobře(což si nepřipouštíme..nač se stresovat),tak se domluvíme na dalším postupu.
Jinak miláček má už několik měsíců vyhozené slipy(nosil je jen v práci,páč mi přijdou asexuální)a baští vitamínky.Stravuje se celkem zdravě,tak snad dopadnem dobře.

Ale holky,kdybyste viděly ten folik...byl tááák krásný a veliký 😵 I doktorka z něj byla unešená.Ty menší nebyly tak moc vidět...byly to jakési flíčky na monitoru ale ten velkej,byl fakt velkej 😀

Bych nevěřila,jak mě dokáže potěšit a pobavit náštěva u lékaře 😀

lussi
10. říj 2007

Tak to jsme z toho jelen 😀 Mě Dr. vždycky řekla, jestli je folík prasklý, případně kdy tak zhruba asi praskne, takže podle mě tě ovulka opravdu teprve čeká 🙂
Držím palce ať spermio dopadne na jedničku!!!Jeslti to bude v pořádku tak asi zkusíte inseminaci ne?

extravaganca
10. říj 2007

Jestli dopadne dobře,tak dostanu clostil a pak se uvidí.Aspoň tak mi to bylo řečeno...tak uvidíme.

berina
10. říj 2007

Čau extro.
Gratuluji k velkému foliku 😀 .Tak ted to hlídej a šup šup se snažilkovat.Jo a stím spermio,no nějak to bude muset zvládnout.Pokud bude nervní tak tam běž dovnitř s ním,já taky byla a moc to pomohlo. 😉

extravaganca
10. říj 2007

Ahojky beri,
děkuji za gratulaci 😉 No my toho teď moc nenasnažilkujeme.Dnes mi miláček odjel do práce a uvidíme se až v pátek.Ale v pondělí a úterý snažilkování proběhlo.
Len mi říkala,že ten folik už mohl být prasklý,jen se ještě nezdeformoval.Takže by to teoreticky mohlo být tak,že ovu byla 12.DC což je podle tepot velmi pravděpodobné,nebo mě v příštích dnech teploty překvapí,vyletí do závratných výšin a mě klepne,protože miláček je pryč 😀 Uvidíme,nějak to dopadne.
Jinak mi doktorka říkala,že je možné se domluvit s laborantkou,že ten odběr uděláme doma a dovezeme tam(Máme to v místě bydliště),ale prý to záleží na mnoha okolnostech,tak uvidíme jak se s nima miláček domluví.Ale pokud budu moct jít s ním,tak určo půjdu a ráda 😀

zelvik
10. říj 2007

Ahojky,
Extro - to jsou krásný zprávičky 🙂 A ty jsi holka šikovná, když jsi se zmohla na dotazy, hlavně s tím Utrošem a jeho braním...
Hele, na BT kašli, podívej se na můj graf a dneska jsem poprvé v životě poznala, co to je bílková hlen (až mě to vlhko v noci vzbudilo) - no a tak jsem ráno manžu hned znásilnila 🙂🙂http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Jinak my jsme objednaní na 5.12. a manža už počítá s tím, že ho spermio nemine.Tak nějak i sám chce - vědět, kde je zakopanej pes. Slipy nenosil nikdy, v práci sice pořád sedí, s pohybem to nenjí slavný, ale bere vitamínky, tak snad...

fidorka81
10. říj 2007

Ahojky holky!

Extro, tak tak jsou dobrý zprávy!! Opravdu vidím zlepšení v zapamatování si více info, než zpočátku 😉 😀 Jsem zvědavá na sebe, jdu příští čtvrtek.
Jinak díky za info o Utroši a držím pěsti. Jinak k tomu spermiu - ještě se na to zeptejte přímo tam, prtoože oni chtějí ten odběr dovézt do půl hodiny od odběru.

berina
10. říj 2007

Holky tak já teda nevím.Jsem 33DC což je u mě hrůza protože jsem ms dostávala běžně aniž bych měla ještě dobranej utroš.Ted jsem 9 den po dobrání a nic.Žádný špinění,prsa nateklí,teploty se drží tak na hranici,takže tehu to nebude.Mám strach že to bude nějaký jiný problém,no počkám do konce týdne a uvidím.Pak asi zajdu k dr. 😒

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

fidorka81
10. říj 2007

Beri, to je divný. Škoda, že ty teploty klesly ☹ Nechceš si radši dr. zavolat co nejdřív? I když je pravda, že mě dr, když mi dávala Utroše poprvý říkala, že jestli nedorazí MS do 35DC, tak se mám stavit pro další hormony, když do tý doby dorazí, tak je to OK. Tak ještě vydrž. Každopádně ti tohle čekání nezávidím, vím jak je to protivný.

Já mám MS tentokrát nezvykle dlouhou. Minulý týden ve středu jsem špinila, špinila jsem +- až do soboty, kdy jsem lehce krvácela. Víc jsem krvácela v neděli a teď už zase 3 dny víc špinim. Takže 8dní. To je u mě strašná doba a už mě to fakt prudí 😠

berina
10. říj 2007

No já nevím,dr je tam zítra a pak až v pondělí.Pokusím se to vydržet do pondělka jestli ms nedorazí.Víš já to mám s těma teplotama na prd.Dělám na 3 směny tak mám v tom zmatky.Říkala jsem dr.že to nemá cenu u mě měřit když to měřím každý týden jinak.Říkala že to nevadí.No budu se snažit na to nemyslet a nějak to vydržet 😒 .

fidorka81
10. říj 2007

beri, ono je to těžký na to nemyslet. Je pravda, že když měříš pokaždý jinak, tak to není stoprocentní. No ale uvidíš. K dr. bych, být tebou, volala až v pondělí, pokud by samozřejmě MS nedorazila.

fidorka81
10. říj 2007

Holky, dneska je mi nějak smutno. Před chvílí se dozvěděla, že bejvalej má dítě. Kluka Matýska. Teda, já věděla, že v květnu se jim mělo něco narodit, ale i tak nějak mě to píchlo u srdíčka, že já pořád nic. Zvlášť, když on je takovej bídák a vyděrač. Někdy je to opravdu nespravedlivý. Navíc chci taky Matýska, ale to je vedlejší. 😢

zelvik
10. říj 2007

Fid - z toho si nic nedělej, můj bejvalej má už taky prcka, 1/2ročního. Taky to trochu zabolelo 😒

jinak já už počítám minuty, kdy půjdu domů - trpím jak zvířátko. Bolí mě břicho jak před mrchou - může to být ovu? Hlen byl ráno ukázkový. Ale s těmahle teplotama?http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6
Jen doufám, že pokud je to ovu, tak že je tam jenom 1 a ne víc - dvojčata bych nerada 🙂

fidorka81
10. říj 2007

zelvíku, takže víš jak mi je. No aspoň někdo mě chápe 😖 Ale dost depkaření, musím se těšit na příští čtvrtek, kdy jdu na gyndu 😀
Jinak bych řekla, že na tebe jde OVU, uvidíš za 2-3 dny, jak se budou vyvíjet teploty, ale zatím vypadáš nadějně 😀 S Clostilem mě taky při ovu bolelo břicho jak před MS 🙂

zelvik
10. říj 2007

Jojo, chápu to. Je zvláštní, kolik lidí má tolik věcí společných, co?Aspoň v tom všem není člověk sám...

A ovu teprve bude? Já myslela, že když to bolí, že už nastala...Ale že to teda bolí... ☹

fidorka81
10. říj 2007

zelvíku, přesně. Ten bejvalej má mimčo od května, takže je +- stejně starý jako to tvýho bejvalýho.
No ono se to většinou podle těch teplot pozná až zpětně. Takže je možný, že je buď dneska a nebo teprve přijde, spíš se na tohle poptej Len, to je větší odborník. 😉

zelvik
10. říj 2007

Tak já se kdyžtak zítra obrátím na Len, až co zítra naměřím...

fidorka81
10. říj 2007

zelvíku, to bude nejlepší 🙂

gabrlinka
10. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem to vše dočítala.
Extro - super s tím velkým folíkem 🙂 přeju Ti, aŤ vám to vyjde
Želviku - já měla včera taky hlen bílkový, tak jsem manžu ale fakt znásilnila, chudák můj malej, ale nechápu, že se mi ještě nezvýšily teploty, vypadám takto:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Fid - bohužel, takový je život a my s tím nic neuděláme, je to fakt ironie života, že takoví darebáci mají dítě a ti hodní, co by si jej zasloužili, tak se musí takhle trápit, chjo, ale neboj, i vy se brzo dočkáte 😉

zelvik
10. říj 2007

Ahoj holky,

když už jsme u těch "spravedlností" - jsem se právě dozvěděla, že moje bývalá spolužačka čeká třetí dítě. Manžel to asi zvládne uživit, ona se nikdy moc nepřetrhla, tak se jí asi do práce nechce...

gabrlinka
10. říj 2007

to se někdo má 😠 ale takoví se fakt mají nejlíp

fidorka81
11. říj 2007

Gabi, to je divný, že ti to ještě nevylítlo nahoru. Kdybys mi neřekla, že jsi měla bílkovej hlen, tak bych řekla, že ovu ještě nebyla. Ale dočkej času, jako husa klasu a ono to vyleze 😀

Jo život je opravdu nespravedlivej. Moje babča říká - čert vždycky sere na větší hromádku.

Tak jsem konečně domenstruovala a dneska ráno jsem se na 100% rozhodla, že opravdu nebudu měřit. A je mi lehčejc 😀

Beri, co ty, MS a teploty?

berina
11. říj 2007

Čau fid.
Já jsem z toho jelen.Kukni na pouze grafy bt.To je divný,horská dráha hadra. 😒 Vidíš měli jsme to zároven,ty už jsi po ms a já ještě nic.

fidorka81
11. říj 2007

Beri, to je fakt divný!! 😲 Zkus se zeptat Len v Měření BT, ta Ti snad poradí. Pak dej vědět, co ti řekla 🙂

berina
11. říj 2007

Fid.já počkám do pondělaka a pak půjdu k dr.Teda takoví zmatky jsem v tom ještě neměla.Na test je ještě brzy že?

sah
11. říj 2007

Ahoj, holky mám prosbu. Máte zkušenosti jen s Utrogenstanem nebo i s Duphastonem?? Potřebovala bych poradit s tím Duphastonem totiž 😅 .

díky

fidorka81
11. říj 2007

Beri, na testík si počkej, zkusila bych to tak v pondělí. Ještě máš do zítra na MS čas, ne? (podle jiných cyklů).

Sah, ahojky, já osobně jen s Utrošem, ale určitě je tu někde i téma na Duphaston 🙂

sah
11. říj 2007

No mě totiž zajímá jedna věc. Dneska jsem 18 DC, od včera beru Duphaston 2x denně a už od včera špiním. Máte s tím někdo zkušenosti? Podbřišek mě bolí snad už čtyři dny a to pekelně.