Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
12. říj 2007

Ještě takový dotaz k ff...jak mám docílit toho,aby se mi tam zobrazovalo tuleníčko?Vždy když sem hodím odkaz,tak to tam není...to vypadá,že vůbec netulíme.což není pravda 😀

sah
12. říj 2007

Extravaganca: díky za přivítání 😀

Tak mě dneska začíná zase pobolívat podbřišek, jestli tohle budu mít do MS, tak se picnu, se toho bolení nezbavím 😒 .

extravaganca
12. říj 2007

sah:Není zač 😀
Mě bolel podřišek skoro celý minulý cyklus...ale bylo to spíš takové píchání.Jinak to co bereš ty,je podobné jako utorš.Když jsem se ptala doktorky,zda dobírat utroš,když MS přijde ještě před dobrání dávky,tak mi říkala,že je to známka toho,že tělo na utroš nereaguje a je potřeba dát např.duphaston(snad to píšu správně).Takže pokud nás při utroši bolí podbřišek,tak je možné,že Tebe u toho Tvého léku bolí ze stejného důvodu..

motylek
12. říj 2007

Ahoj holky,
tak já jsem na tom dneska takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1ac1de

Už to cítím, jak to namě jde. Ráno jsem byla na kontrole na ORL, tak ještě mám být doma. Jenom mírné zlepšení mé bronchitidy. No ale než jsem dojela domů, tak jsem myslela, že už budu mít špinavé kalhotky, měla jsem pocit šílené mokro. Zatím nic, ale dávám tomu jen pár hodin.

Extro, když dáš na FF Sharing, pak Home page setup, tak pod tím můžeš zaškrtnout co chceš aby se zobrazovalo. Pohlavní styk je Publish intercourse data 😉 .

extravaganca
12. říj 2007

Ahoj motýlku 🙂
Děkuji za onfo 😉 A jak se jinak cítíš?Je Ti už aspoň malinko líp?Taky je u vás tak hnusná kosa jako u nás?Je to děs...se vůbec nedivím,že je tolik nemocných lidí.Musíš pěkně odpočívat 😵

extravaganca
12. říj 2007
sah
12. říj 2007

No uvidíme, pokud měl Dr. pravdu, že to špinění spojené s podbřiškem byla ovulka, tak by to bylo fajn. Ale já si myslím, že ten podbřišek nesouvisí s Duphíkem, páč mě začal bolet už tak dva tři dny před začátkem braní. Já ten Duphaston beru od 17-24 DC.Teda při příštím cyklu začnu už 15 DC 😒

extravaganca
12. říj 2007

Tak snad teď už to bude to správné 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

extravaganca
12. říj 2007

sah:A neblokuje duphaston ovulaci jako utroš?Víš kdy máš ovulaci?

sah
12. říj 2007

Ex, nevím kdy mám ovulaci. Já totiž na nějaké měření BT moc nejsem 😒 , hlavně s malým ráno v posteli je to nereálné. Takže fakt nevím. Ale u HOnzíka jsem měla to samé a otěhotněla jsem, takže jen čekat na ten den D. Kdybych si teď změřila jen tak tu teplotu, tak by to asi nemělo moc smysl, co?

zelvik
12. říj 2007

Ahoj holky,
Extro - zatím vypadáš vzorně 😉
Já čekám na ten vzestup teploty, dneska mě potvora dojala, že klesla ještě dolů, přitom hlen a bolesti už dávno byly 😒

Čekám tu netrpělivě na Gabrlinku - včera jsme si slíbily, že hodíme teplotky (jsme na tom stejně) - a zatím po ní ani vidu ani slechu....

motylek
12. říj 2007

Je tu zima jako v Rusku 😀 , právě jak ráno vylezu ven, tak se z toho studenýho vzduchu začnu pořádně dávit. Jinak já odpočívám, to se mi líbí, když nemusím ráno v týhle zimě valit do práce 😉 😉.
Dneska jedeme večer za našima do Prahy, no moc se mi nechce v tomhle stavu. Ale jedeme autem, takže to zvládnu. Kdybych měla jet busem, tak na to prdím. Jsem na to už moc líná 😀 😀 😀.

Jinak jsem si teď volala na výsledky z endokrinologie, tak je mám v pořádku. Tak aspoň vím, že mi v otěhotnění nebrání štítná žláza. Ale co mi v tom teda brání, sakra 😠 😠 😠. Musím se obejdnat na tu gyndu, měla jsem tam jít po dobrání utoše, ale vyprdla jsem se na to. Tak snad tenhle měsíc. Jsem fakt vadná, chci mimino, ale nechce se mi k dr. Ale jak už sem tu několikrát psala, tak moje dr. je taková divná, takže spíš mám asi nějakej blok, proš tam k ní nechci. Nevím, co bych dělala, kdyby se mi podařilo otěhotnět. No asi bych šla rovnou k někomu jinýmu.

motylek
12. říj 2007

Zelviku, před ovu bývý vždy takový větší pokles teploty, takže zítra by mohla vyletět do závratných výšin. Radši na to večer skočte 😀 😀 😀

zelvik
12. říj 2007

Motýlku, skáčen na to už 2 dny🙂 por sobě. Tak aby to zase k něčemu bylo, abych manžu nevyčerpala - nebo spíš ty jeho ocásky 😎

zelvik
12. říj 2007

A navíc - chápu podle teplot, jak by to mělo být, ale zmátly mě právě ty bolesti už 3 dny předem...Myslela jsem si, že ta bolest je právě okamžik prasknutí foliklu a uvolnění vajíčka...no asi mám ještě mezery ve vzdělání 😉

fidorka81
12. říj 2007

Ahojky Extro, cítím se naprosto v klidu a uvolněná. Nějak to snažení a neúspěch díky tý teplotě ze mě spadnul. Ještě minulej cyklus jsem byla každý ráno napjatá jak struna a teď NIC, vůbec NIC. Takže holky, jestli chcete úplně vypnout, tak přestaňte měřit 🙂
Jinak Ti gratuluju k ovulce!! Bylo snaženíčko? Byl manža doma?

Motýlku, taky děkuju za radu, to jsem taky nevěděla 🙂

Beri, kde jsi? Co teploty?

fidorka81
12. říj 2007

Extro, promiň, už to snaženíčko tam vidim, jsem slepoň, tak držím pěsti, aby se zadařilo!!! 🙂

fidorka81
12. říj 2007

Krásný a plodný víkend všem 🙂

zelvik
12. říj 2007

Gabi, kde tě mám? Jsem zvědavá, jak jsi dneska na tom s teplotkou 😲

gabrlinka
12. říj 2007

Ahoj Želviku, už sem tu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac konečně se zvýšila, a jak Ty?

zelvik
12. říj 2007

Gabi, tak to gratuluju, já šla dolů 😒 a nevím proč... http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

gabrlinka
12. říj 2007

Želviku - tak sem dočítala, a zjistila, že Tobě klesla, což teoreticky naznačuje, že bude ovu probíhat, ale pak to nechápu, protože Tys říkala, že hlen si měla, ach jo. Nic si z toho nedělej, ona zas stoupne za pár dní, tak se snažilkujte a uvidíš. 😉

zelvik
12. říj 2007

no nechápu to, ale holky mě tu utěšujou, že ty příznaky (hlen a bolesti) můžou trvat dýl, ale je mi divný, že vrchol toho už byl...no zítra snad budu moudřejší.Pokud klesne a nebo stoupne jen nevýrazně, tak budu zase vedle ☹ Čemu věřit víc? Teplotám nebo reakcím typu bolesti a hlen - co je víc?Spíš se bojím, že nakonec folikl nepraskl...

gabrlinka
12. říj 2007

v tom Ti bohužel neporadím, taky jsem z toho vedle jak ta jedle, nezbývá Ti nic jiného, než čekat, ale chápu Tě, jak se asi musíš cítit... já bych ale dala na ten hlen 😉

zelvik
12. říj 2007

To já taky, ale pak mě teda blbne ta teplota.Ach jo, asi vyhledám Len 😉

gabrlinka
12. říj 2007

no, to jo, možná Ti poradí víc než my tady, omlouvám se, že mi to tak trvá dlouho odepisovat, ale píšu si s bráchou na icq, nechtěla by sis taky někdy pokecat na icq?

monikapa
12. říj 2007

sah - ahoj! úplně jsem tě zapomněla pozdravit a musím uznat, že jsi mi vlila energii do žil, když jsi napsala, že na přelomu 3/4 týdne dr u tebe taky nic neviděl 🙂 nijak výrazně mě neprohlížela, jen ten ultrazvuk, protože mám vřed na děložním čípku od prvního porodu, nechtěla se ve mě moc šťourat, abych nezačala zase špinit... vážně jsi mi zvedla náladu, takže moc děkuji a přeji hezký den 😎

monikapa
12. říj 2007

sah - a ještě jsem zapomněla! před tím, než jsem si dělala test, co vyšel pozitivně, jsem 4dny špinila... už jsem myslela, že mrška na mě leze, ale ono nic, tak ti přeji, abys za pár dní nalezla//

gabrlinka
13. říj 2007

Ahoj holky, přeji pěknou sobotu. Já sem dnes spokojená, zatím mám vzorový grafík :http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
želviku - ahoj, snad tu dnes dorazíš a řekneš dobré zprávy ohledně teplotky, ale myslím si, že se ti to za pár dní taky zvýší. já se jen bojím, že kdyby se nám náhodou zadařilo a já neberu ten utroš, tak aby se to udrželo

zelvik
13. říj 2007

Hezkou sobotu všem,
Sah - držím palečky
Gab - no krásnýýýý, tobě to teda pěkně vyběhlo, tak tfuj tfuj tfuj...Myslím, že kdybys našla // a hned vystartovala k Dr. tak ti ho předepíše - preventivně.

Jinak já ráno nevěřila svým očím.Hledala jsem rtuť teploměru někde vysoko, a ona byla mrcha ještě níž než včera. Já už tomu nerozumím ☹ ☹ ☹ Proč?
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6