Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
13. říj 2007

jééé, želvíku, to mně mrzí opravdu, bobečku, ale ono to vypadá podle těch pitomých teplot, že jsi v ovu fázi, sleduješ hlen a čípek?
děkuji, taky mně to nadchlo ten vzestup 🙂 U tebe to přijde určitě po těch nízkých teplotách, určitě snažilkujte

sah
13. říj 2007

Tak jsem dneska 20 DC a dostala jsem to!!!!!!!! Takže si zavolám na gyndu, jestli to mám brát dál, nebo jako co??!!?? 😢

gabrlinka
13. říj 2007

Já to nechápu, jsem po ovu a dnes sem hledala čípek a je tak vysoko, že sem na něj ani nedosáhla, to je fakt síla 😖 je vlastně ještě výš než při ovulaci, nechápu to

gabrlinka
13. říj 2007

Ahoj Sah, to mně mrzí, musí to být hrůza, že, dostat to tak brzo? Určitě tam zavolej.

sah
13. říj 2007

No upřímně jsem z toho taková přepadlá. Vůbec nevím, co si o tom myslet. Je to vůbec normální dostat to při braní Duphíku? Beru ho od 17. DC, od začátku špiním, pak pauza a dneska na tvrdo mrcha. Na gyndě mi to nikdo nebere.

gabrlinka
13. říj 2007

a do kdy ho máš brát? myslím jako, že píšeš že ho bereš od 17.dc a do kterého dne cyklu ho máš brát?

sah
13. říj 2007

Mám ho brát do 24 DC.

gabrlinka
13. říj 2007

takže ho ještě bereš, když jsi 20.dc a dostala si to? to je divné

sah
13. říj 2007

Jo přesně, je to divný. Se zblázním, já fakt nemůžu fungovat normálně, pořád musím mít nějaké problémy. Jsem zralá na panáka. Ne proto, že jsem to dostala, ale proto, že nefunguju!!

gabrlinka
13. říj 2007

no, to věřím, já nevím, že furt se musí objevovat nějaké problémy 😕

gabrlinka
13. říj 2007

Holky, tak sem si myslela, že mi hrabe, že už všude vidím svůj graf, ale na diskusi Pouze grafy bt : opravdu nějaká Helik3 vložila můj graf, nevíte jak je to možné?

gabrlinka
13. říj 2007

ta diskuse se jmenuje přesněji: Snažilky grafy bt (pouze grafy)

gabrlinka
13. říj 2007

tak už jsme tam s holkama na to přišly, teda spíš Lemulka, proč to ukazuje naše grafy, ona tam dala takový nějaký divný odkaz, že holky, co mají grafy na ff, tak jim to ukáže jejich grafy, kráva s prominutím

gabrlinka
13. říj 2007

ta Helik3

zelvik
13. říj 2007

Gabi - tak s čípkem jsme na tom podobně, včera večer byl ještě měkký, dneska ani nevím, že ho mám 😠 Už jsem psala Len, tak uvidím, co ona z toho vyvodí.
Jo, to se mi taky jednu stalo, že jsem někde objevila svůj graf!!!!!!!!!!!!Ale než jsem začla ptori tomu prskat, tak si ta dotyčná sama všimla, že je něco jinak a spravila to. no je to jak u blbejch..

Sah - to opravdu bohužel nevím, s tím zkušenost nemám, já mrchu dostanu vždycky po dobrání, a to tak 2-3 dny po.Tohle se mi stávalo, když jsem začla kdysi brát to svinstvo HA. Nejdřív jsem brala 1fázovou a nějak to na mě bylo asi slabé, protože jsem mrchu dostávala po 20 dnech.Tak mi Dr. předepsala 3barevnou a už to bylo OK. Tak třeba tohle funguje podobně...Nevím, opravdu.

gabrlinka
13. říj 2007

A prosím Tě napíšeš mi pak, co Ti Len na to napsala?
no, vidíš, tak Tobě to odpovídá, teploty nízké, čípek v nedohlednu 😀 😀 😀 ale co já? teploty vysoko a čípek tak vysoko nedosahnutelný 😕

sah
13. říj 2007

Volala jsem si na gyndu, mluvila jsem přímo s primářem. Tak prý se to první cyklus při braní Duphíku stát může, ale i tak je to divný. Takže další cyklus budu brát Duphaston už od 15-24 DC. V pondělí si ještě cinknu mýmu Dr, ale snad se to pak už upraví. Nebo mě trefí 😒 😀 .

No s tím grafem to je děs, ale stát se to může komukoliv. Já těm grafům teda moc nerozumím, takže nemůžu říct. Nechce se mi to všechno číst, ale má dotaz. Když měříte tu BT, tak do prvního dne cyklu, tzn. i během měsíčků? A ještě jak měříte? Tzn. myslím tím, jestli si měříte čas, po který měříte, jestli třeba po 5 min. hodnotíte výsledek? A co když se ten teploměr zasune víc dál a tam je teplota vyšší ne? No jsem z toho jelen. NEchápu, jak poznáte, kdy se blíží ovulka a tak. JSte dobrý, smekám 😀

gabrlinka
13. říj 2007

Želviku, a nemůže za to ten clostil, že ho bereš tak brzo,víš? už od 3.dc, já až od 5.dc

gabrlinka
13. říj 2007

Sah, při menstruaci neměřím, neboť měřím v pipce a to co nejhlouběji, co se dá a 5 minut ve stejnou dobu ráno, kolem té 6 hodiny. Ovulku poznám podle nízkých teplot a pak to zvýšení teplot je znamení, že ovu proběhla.

gabrlinka
13. říj 2007

doufám, že nevadí to slovo pipka 😀 😀 😀 jestli ano, pak se omlouvám

sah
13. říj 2007

Ne, pipka nevadí, taky to slovo používám 😀 . Takže teploměr co nejdál,jo 😨 ? No přemýšlím, že to zkusím. A mám teda začít, až mi MS skončí, že jo??

gabrlinka
13. říj 2007

určitě 😉

sah
13. říj 2007

No uvidím, moc se mi do toho nechce. Si říkám, až to přijde, tak to přijde. Uvidíme. Jdu gaučinkovat. Pa

gabrlinka
13. říj 2007

papa

zelvik
13. říj 2007

Gabi,
určitě ti dám vědět, co na to řekla Len.
Já nevím, za co ten Clostil může a nemůže 😒 možný je všechno...
Sah - Gab už ti to popsala, dělám to úplně stejně🙂
Měřím taky až po MS, teď jsem měřila docela brzo, ještě jsem špinila, ale přes noc už byla vložka čistá, tak jsem šla do měření. jinak by se mi to fakt příčilo...

Jak je u vás? U nás svítí sluníčko, přemýšleli jsme o výletu, ale trčíme doma.Tak jsem vyprala, teď se mi doneslo kafíčko🙂
V baráku je akorát rámus, předělávají výtahy a vyměnují okna, takže príma relax...

berina
13. říj 2007

Ahoj berušky 🙂
Zdravím všechny,vítám sah.Tak mrška přišla na čas.Potvora jedna ale tak dlouho po dobrání utroše to se mi ještě nestalo.Jo ještě se chci zeptat první dc počítáte od špiněnění nebo od krv. asi od krv.že?Blbá otázka. 😖

Tak kuknite na ten neštastný grafík,a jedeme na novo 🙂 .
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

alik30
13. říj 2007

Ahoj holky, procitam si vasi diskuzi. Ja mam zas opacny problem, zatim jsem to po Utrosi nedostala driv nez po 8 pripadne vice dnech. Tento mesic taky zatim cekam. S merenim teplot jsem zacala az v pulce tohoto mesice, takze to asi nema moc vypovidaci schopnost, ale kdyztak svuj graf prikladam http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=... tak snad se na nej dostanete.

berina
13. říj 2007

Čau aliku.Graf si asi špatně vložila nic tam není.Od půlky to nemá asi cenu.Musíš měřit od začátku.Jak dlouho bereš utroš a jak se dlouho snažíte o mimi?

alik30
13. říj 2007

Hmm, sakris, tak priste. Antikoncepci neberu rok, ale zatim jsme to nijak neresili, ted trochu zaciname. Utros beru treti mesic. Jsem 29 DC a 5 dni uz mam teplotu 37. Ale jakozto diky Utrosi mam cyklus minimalne 31 dni, tak kazdou chvili ocekavam pokles a mrchu 😠

berina
13. říj 2007

Jak dlouho jsi brala antikoncepci?Já skoro 9 let.pak mrcha rozhožená tak se nasadil utroš beru ho 6 měsíců,o mimi se snažíme 8 měsíců a zatím 😠 .Ze začátku mi mrcha po utroši chodila tak 22-24 a ted poslední 2 měsíce 33-36.Tak nevím.Ta teplota 5 dní 37,to vypadá možná nadějně,no uvidíš. 😉 .