Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

dasty
17. říj 2007

Jani,pomalu se ho ptáme co by chtěl tak prý bratříčka,ale mě všude vychází holčička-vlastně i u tebe.Mě je to Jani jedno hlavně,že budeme oba v pořádku.
Jani pojď za mnou broučku prosííííím 😉

extravaganca
17. říj 2007

želviku,já dnes beru 6.dnem utroš a beru 2 tabletky večer...no uvidíme.

Verunko,Ty moc dobře víš,jak šíleně moc bych chtěla jít za Tebou a prožívat to společně,ale holt to neovlivním.Dělám proto co můžu....už se i na to spermio těším..aspoň nás to někam posune.Takto furt nic nevíme ☹
Malý je super 😀 A já si fakt myslím,že máš pod srdíčkem holčičku 😵 Ale jak říkáš,je jedno co,ale hlavně ať je zdravé 😉 Držím stále palečky 😵

Tak já valím domů...pa sluníčka 😵

fidorka81
18. říj 2007

Dobré ránko holky!

Teda jedna dobrá zpráva za druhou!!

MOtýlku!! MOOOOOOOOOOC gratuluju!! Začíná se to tu rozlejzat jak mor (příjemnej mor 😉)

Zelviku, taky bych řekla OVU 13 nebo 14DC, ale odborník nejsem. 🙂

Extro, Tobě držím pěsti, grafík vypadá moooooooooc nadějně! Nakonec to spermio bude zbytečný 😉 😀

Jináč dneska odpoledne po práci jdu na tu gyndu, tak na mě myslete, kdybych se sem už nedostala. Ne že bych očekávala dobrý zprávy, ale nemusí být ani katastrofální. Začínám mít z tý návštěvy strach. 😅 No snad to bude dobrý.

extravaganca
18. říj 2007

Krásné ráno 😵
fidorko,držím palce,aby to dobře dopadlo,a abys došla od doktorky tak nadšená,jak jsem došla já 😀 .Jinak k mému grafu...ten sice vypadá dobře,ostatně jako vždy touto dobou,ale nedopadne to.Tělíčko už mi to dává znát a na spermio holt půjdem.Už jsem se tak nějak smířila s faktem,že mě čeká běhání po doktorech.Holt někomu je dáno,že je to hned a někdo si to musí vybojovat.

fidorka81
18. říj 2007

Extro, to je mi líto, ale ještě nevěš hlavu, nakonec všecko může být jinak! Já razím heslo, že dokud nedorazí MS, tak šance je pořád. 😀
Budu mít na gyndařku plno otázek, tak snad se nezapomenu optat a snad ty odpovědi pak nezapomenu 🙂 Pokud mi bude chtít dávat nějakou hormonální léčbu kromě Utrogestanu, tak se budu bránit, chci to nechat až na zimu, to budu mít drahouše 3 měsíce doma.

extravaganca
18. říj 2007

fidorko,to jsme řešili i posledně...já prostě bezpečně na 100% poznám,že mrcha přijde.Doufám,že nám doktoři pomůžou,když si příroda neví rady.
Tak tam běž s papírkem a dělěj si poznámky 😀 Já jdu k mé doktorce příští týden v pátek hned po tom spermiu a poprosím ji,aby mi místo utroše dala něco jiného.Je mi po něm poslední 2 cykly blivno a ta únava je taky děsná.Musím si ho brát těsně před spaním,protože jsem po něm do 15 minut úplně vyřízená(jak opilá)

fidorka81
18. říj 2007

Extro, já vím, promiň, ale snažím se být optimistická 😉 Doktoři už dokážou leccos, ale já stále doufám, že se nám to podaří bez jejich velký pomoci.
Já ani nevím jestli mi tentokrát dá Utroš. Dneska ho mám začít brát, ale počkám až co mi řekne dr.

zelvik
18. říj 2007

Ahojky holky,
Fid - držím palce a jsem zvědavá, co ti Dr. poví
Jinak, holky, u mně průšvih ☹ FF se uráčil vyznačit ovu, teplota šla nahoru, ale tulení nebylo!!!!!!!!!!!Manža je tak trochu marod a tak se nic nekonalo...Ach joooooooooo
http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

extravaganca
18. říj 2007

fidorko,vím že to nemyslíš špatně,ale jak jsem říkala i posledně...své tělo znám.Pokud bude mát lut.fáze 12 dní,jako vždy,tak mrcha dorazí v neděli a pokud 14,jako posledně,tak mrcha dorazí v úterý.Na víkend jsem si už nakoupila časáky,tak hodlám víkend proválet s časákama u u DVD(miláček je o víkendu v práci),abych si tu mrchu spříjemnila a příští týden jdu v pondělí k holičovi,tak budu mít radost z nové barvy.Takže sice s mrchou,ale zato krásná a v plné parádě 😀

motylek
18. říj 2007

Dobré ráno berušky,
Extro, mrkni na můj graf, jak vypadá dneska. Čekala jsem MS už od minulé středy. Měla jsem naprosto stejnou bolest břicha a teplota mi šla dolů až na čáru. Opravdu jsem byla na 100% přesvědčená, že mrchu dostanu a přitom nedorazila. Takže dokaď MS nedorazí je tu šance pořád.

http://www.fertilityfriend.com/home/1ac1de

Jinak ta huba od toho zubu mě bolí pořád, je to až nesnesitelný. Včera večer jsem si musela vzít panadol (četla jsem, že ten v těhu nevadí, pokud teda nesním plato denně 😀 😀 😀 ), už se to fakt nedalo vydržet. Nevím co teď mám vůbec dělat. Na gyndu jsem ještě nevolala, prý by bylo stejně ještě brzo. Co když si to mimís rozmyslí a ještě to dostanu, že?

Jinak jsem šíleně unavená. Pořád bych spala. Chřipka už mě témeř opustila, včera mě dr. uschopnil, v pondělí jdu do práce. No nevím jak to tam budu dávat. Mám až do sedmy. No bude to zajímavý.

Fid, budu na tebe myslet, ať ti to u dr. dobře dopadne

motylek
18. říj 2007

Zelviku, mohlo by stačit to tulení co proběhlo 12 DC 😝 😝 😝

extravaganca
18. říj 2007

ahoj motýlku těhule 😵
Grafík jsem viděla a je krásný,ale u mě jaksi rčení dokud MS nedorazí neděje je pořád jaksi nefunguje.Ještě nikdy jsem se ve svém těle nezpletla tak nevím proč by to teď mělo být jinak.Holt když si mám něco vyžrat,tak pěkně až dodna (jako vždy).Už jsem smířená s tím,že k mimíškovi nám budou muset pomoc doktoři.Velikou útěchou v tomto mi je Verunka(dasty).Pořád na ni myslím 😵
Panadol v těhu můžeš(je podobný paralenu)a taky můžeš homeopatika(ty jsou ještě šetrnější).Ale stejně bych té doktorce zavolala.
V grafu nemáš vůbec vyznačený utroš..tys tento cyklus nebrala?

extravaganca
18. říj 2007

Ahoj želviku,souhlasím s motýlkem.Tulení 12.DC a k tomu ještě večer může stačit 😉

motylek
18. říj 2007

Ne ne, tenhle cyklus jsem žádné podpůrné prostředky nebrala. Právě, že jsem měla po tříměsíčním braní utroše naklusat k dr., no nějak se mi tam nechtělo, tak jsem si řekla, že budu jeden cyklus měřit bez utroše a půjdu tam až potom, aby jako měla srovnání jak to u mě vypadá s utrošem a bez 😀 .

A na co jsou ty homeopatika??? Já znám jenom oscilococinum (nevím jak se to píše) a ten si kupuju když na mě něco leze. A nějaký jsou jako od bolesti??? To asi ne, že? Mě ta moje dr. říkala někdy kdysi, že v těhu nesmíš žádný analgetika, no ale jak se to nedalo vydržet, tak jsem se na netu dočetla, že právě panadol a paralen a prostě všechno na bázi paracetamolu se může. Max teda tři denně, ale mě stačí jeden. Večer, jinak bych ani neusla.

zelvik
18. říj 2007

Motýlku - to je nádhera 🙂 Moc ráda tohle vidím....

Holky, já vím - vidíme ty moje teploty, ale šly nahoru pomalu, je možný, že by ovu byla dřív a reaguju na ty hormony pomaleji? Já už se chytám všeho, jen aby ta ovu nebyla fakt ten14.DC 😒

motylek
18. říj 2007

Jako mohla být ovulace i ten 12 DC, ale i kdyby byla 14 DC, tak opravdu ten den ty spermošky v tobě přežijí. Takže uvidíš za týden 😵 😵 😵 . Budeme na tebe čekat v červnovkách a na každou z vás.

Holky, já ani snad do těhulek nepůjdu. Bylo by mi po vás smutno, takže tu zůstanu s váma a počkám na vás a pak půjdeme někam najednou.

extravaganca
18. říj 2007

motýlku,moje švagrová si kupovala nějaké homeopatika na MS bolesti,takže můsí být i nějaké od bolesti.Když se zeptáš v lékárně,tak oni Ti poradí...homeopatika jsou na přírodní bázi,takže fak neškodí,ale pro jistotku se vžy v lékarně poptej 😉

sah
18. říj 2007

Ahoj, občas semka kouknu, ale páč si nedělám grafík a neměřím teplotu, tak k vám asi moc nepatřím 😒 .

Motýlku, gratuluji. Užívej si ten krásný "jiný" stav. Já když si vzpomenu, jaké to bylo s Honzíkem, tak se na to znova taky docela těším 😀 .

No já jsem dneska 6 DC a stále mrcha je na návštěvě, doufám, že brzy odjede, chjo ☹ . Tento měsíc budu brát Duphík 15-24 DC, tak snad se to tentokrát srovná. Ale jsem se rozhodla, že na vše už prdím. Sice jsem si ještě na radu doktora koupila ovu testy a zkusím to s nimi, ale jen tento cyklus, pak na to prdím, ať příroda čaruje jak umí. Nechám to koňovi, ono to přijde. Pořád si říkám, že se sleduju a koukám do kalendáře, kdy už, apod. A už mě to nebaví a i vysiluje. Začínám plánovat co komu na vánoce a to je teď předmět mého zájmu. Až v případě, že nedostanu MS se začnu nějakým testem zabývat. JSem zvědavá, jak tohle dlouho vydrží 😀 .

Tak kdo tady čeká v nejbližší době na //?

motylek
18. říj 2007

Ahoj Sah,
proč by jsi sem nepatřila, sem může jít kdokoliv 😉 . Ty bereš Duphík, to je podobné jako utroš, takže jsi na správném místě. Děláš dobře, když se na to všechno chceš vykvajznout. Nám se podařilo brzo, po 4 měsících, ale taky jsem dobrala utroš a řekla jsem si, že na všechno prdím, k dr. nepůjdu, jenom budu měřit BT, abych viděla jestli mi tělo funguje jak má a ono funguje 😀 😀 😀 .

No doufám, že za týden se to tu těma // bude hemžit. A neštvěte mě. Chci jenom dobré zprávy.

zelvik
18. říj 2007

Motýlku - naděje moc nedělám - navíc ani nemáme za sebou spermio, tak nevím, jak jsou ty manžovy mršky hemživý 🙂
Podbřišek cítím ale v jednom kuse, takže kdybych neměřila, mám ovu pořád🙂 I když hlen žádný...

Jéééé, motýlku - to budeš hodná, že na nás chceš počkat, ale abys nečekala donekonečna....

extravaganca
18. říj 2007

Ahoj Sah,ale patříš sem a ne že ne 😉 Pěknu tu s námi plkej.To že neměříš ničemu tady nevadí 🙂
Motýlku,Tě nechcem štvát,ale víš jak to chodí...

sah
18. říj 2007

Ó, díky 😀 , jsem děsně ukecaná, když mám ale čas 😀 . Takže ráda pokecám, to jo 😉

Když ono mi nic jiného nezbývá, než se na to vyprdnout. Aspoň budu sama víc v klidu. On se ten výsledek dostaví, možný dýl, možná brzy, ale dostaví. Před Honzíkem jsem měla taky problémy, bez injekce jsem to nedostávala. Pak mi Dr. nasadil olejovky Neolutin Forte, složení je prý skoro stejné jako Duphík a po nich jsem otěhotněla. Ale taky si myslím, že to bylo o psychice. Když jsem chtěla otěhotnět, chtěla jsem odejít z práce. Pak se mi naskytla práce nová, naprosto skvělá a při té euforii jsem otěhotněla. Takže psychika je mocná čarodějka. No uvidíme. Jen mě štve, že jsem dnes ten 6 Dc a ještě mám MS, jsem zvědavá, jak dlouho bude ještě trvat. S HA jsem ji měla max. 4 dny a byl klid. Chjo 😒

A jak ty se cítíš? Je ti aspoň špatně 😀

motylek
18. říj 2007

Pokud to bylo na mě, to jak se cítím, tak naprosto normálně. Bez příznaků, až na tu bolest zubů. Asi se ta jedna jediná osmička, která ještě není venku, rozhodla mi znepříjemnit život. Mám to tam nateklý, tak jenom doufám, že se to uklidní a nebudu muset k zubákovi. To víte, bez injekce ani ránu.

Zelviku, budu čekat klidně do nekonečna, ale tak dloho to trvat nebude, toho se nebojím 😵 😵 😵

sah
18. říj 2007

Jo jo Motýlku, bylo to na tebe. Tak snad ti to vydrží být bez příznaků. Já jsem si ten začátek vyříkávala na WC 😀 . A s tím zubem, tak si raději zajdi, třeba ti to jen naříznou. Vím, zní to hrozně, ale není to tak děsný, jen tomu trochu pomůžou, ať se vyklube na svět.

Tak já pádím. Jdu se vydat na poštu z peněz, jdu platit složenku 😒 .

Pa

motylek
18. říj 2007

Pa pa a měj se a nic jim na poště nedávej 😀 😀 😀 😀 . Furt by chtěli peníze. Jak kdybysme jich měli mraky, že.

sah
18. říj 2007

Máte někdo zkušenosti s ovu testy? Ještě než odejdu, tak se musím zeptat. Páč jsem si dneska jeden udělala a je tam slabá. Vím,že ta druhá musí být stejně silná nebo i silnější, ale přesto. Je to známka, že se ovu blíží?

fidorka81
18. říj 2007

Extro, jakou budeš mít barvu? Já si nechávala udělat červený proužky do hnědý barvy a už se mi skoro vymyly a to mi kadeřnice říkala, že je to barva speciálně na proužky, takže se tak rychle nevymeje. No je vymytá 😒

Zelvíku, jak říkají holky - jestliže jsi měla pro mršky fajn prostředí, tak tam mohly na ovulku počkat 😉

Motýlku, tak to jsou krásný zprávy. Já to mám naopak - utroš beru, ale neměřím 😀

Sah - s ovutestama žádnou zkešenost nemám 🙂

zelvik
18. říj 2007

Sah, já s nimi zkušenost nemám a ani neplánuju se snimi seznamovat. Takže střílím asi pořád vedle 😝

Holky, podle grafu jsem tam, kde jsem, ale dneska mě bolí zase břicho jak před mrchou. co to zase může být? Utroš vezmu až zítra...

fidorka81
18. říj 2007

zelvíku, třeba to může bejt zahňizďování.

extravaganca
18. říj 2007

fidorko,budu mít tmavě hnědou(skoro černou)a do toho tmavě fialový melír(už to tak nějakou dobu nosím)teda pokud nevymyslíme něco nového 😀 Červenou jsem měla taky a děsně se vymývá 😠 tak už nikdy nechci.Ta fialová taky bledne,ale ne tak děsně jak ta červená.Tak uvidíme co z toho v pondělí vyleze 😀