Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
1. lis 2007

Krásné ráno sluníčka 😵
Tak já opravuji infa ze včerejška.Dupahston má 20 tablet v balení.Takže když se během cyklu bere 2x1 tabl.,tak jedno balení je na měsíc,čili 3 krabky na měsíc jsou přesně.Tolik pro zuzika 😉
A teď ke clostilu 🙂
1.měsíc beru od 3.DC do 7.DC 1 tabletku denně
2.-3. měsíc od 3.DC do 7.DC 2 tabletky denně
Tak uvidíme 😉

fidorko neboj....oni to zvládnou v termínu 😉 Jinak pokud Ti utroš dělá to ce dělal i mě,že MS dorazila aniž bys dobrala dávku,tak je to známka toho,že Ti nesedí a měla bys ho změnit...mi říkala doktorka...jsem zas chytrá jak rádio Jerevan,co 😀

želviku,já utroš taky dostala na upravení cyklu 😉 Ale že by mi nějak pomohl 😀 šak vy víte co semnou dělal 😀

fidorka81
1. lis 2007

Extro, nááááhodou, jsou ty info dobrý! 🙂 Vím na co mám dr. upozornit (i když si myslím, že si podle MS kalendáře toho všimne sama). A MS s Utrošem dorazila před dobráním jen jednou, předminulej cyklus, minulej jsem Utr. nebrala.
No tož ať je ti Clostil k užitku 🙂

extravaganca
1. lis 2007

fidorko,já taky spolíhala na to,že si všimne a nevšimla...tak jsem jí to řekla.
No doufám,že ho nebudu zobat nanic 😉

dasty
1. lis 2007

ahoj sluníčka... 😉
Fid:čoveče já´k se baba bývalá majitelka ještě nehla z místa.Pěkně šup šup ven... 😉 😉My budeme malovat za 14dní a kupovat postele do ložnice 😀 😀 Jsem zvědavá jestli podemnou do konce těhu neprdne 😀 😀 😀
Jani Ex:ty mé sluníčko,IP zase mě potěšilo a holky Páťa se náležitě těší.Holky ty fotky Brambůrka jsou nic moc neboť chlap byl u toho nervní,máme nový foťák tím pádem ještě neznáme pořádně všechny funkce a ještě mě musel zmenšovat fotky no chlap,u všeho 1000řečí.Já jsem si to nafotila líp,jen ho musím poprosit o zmenšení a ty nepov.fotky vymažu.Tak jsem vám ani nepsala aby jste se koukly do albíčka. 😀 😀
Ale můžu vám vyfotit jak Patriček lítá po bytě s okopčeným papírem s ultrazvuku a křičí to je bráška 😀 😀 😀Nejvíc se směju když říká:jestli už mimi brečí v bříšku 😀 😀
Holky moje zlatý tak papapapa
Motýlku:drž se a hlavně odpočívej,ty jo ty jsi vážně chvilku těhu po mě.My měli 5 mm min.středu 😀 😀

lenickan
1. lis 2007

hezké ráno holky. Mám dotaz má některá z Vás vyzkoušenou kombinaci Clomhexal a Utrogestan?

lenickan
1. lis 2007

Včera jsem měla první půlku clomhexalu tak nevím co to se mnou bude vyvádět:(

dasty
1. lis 2007

leničko-já to měla,oboje dohormady a v pohodě. 😉

dasty
1. lis 2007

píšu jak tatar promiň 😉

lenickan
1. lis 2007

dasty: a nějaký výsledek?

lenickan
1. lis 2007

Mám to napsáno na 3 měsíce jelikož mám anovulační cykly. Po třech cyklech mne dr opět vyšetří zda se tělo naučilo a ovu bude probíhat

dasty
1. lis 2007

leni:mě to pomohlo,chodila jsem na ultrazvuk a vždy tam jeden folik byl a po utroši mrchu na den přesně 29den.Ale těhotná jsem po IUI neboť u nás byl problém u chlapa.Doktorka ty hormony střílela od boku než by poslala chlapa na spermiogram 😒 Držím pěsti a jinak jsem ty prášky snášela dobře,utroš jsem od začátku zaváděla.
Holky teď ho beru od 7tt do 12tt,každej den dvakrát to je válec br........... ☹

luciik
1. lis 2007

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, ale začala jsem také užívat utrogestan. Jsem 3 den po OPU a zavádím si ho 2-2-2. Vždycky po zavedení mám šílené bolesti břicha. Nevím, jestli to má souvislost s tím zákrokem nebo je to z utrogestanu. Nemáte někdo obdobnou zkušenost? Děkuju za odpovědi.

lenickan
1. lis 2007

dasty: gratuluji!!! Mne dr. vyšetřoval, je problém u mne že neovuluji. No a když se nám to prý nepodaří tak budeme postupovat dále - vyšetření partnera a pod.
Myslíš že tada ta šance je vysoká? Při předpokladu že manza je OK?

extravaganca
1. lis 2007

luciik:Nemáš se proč omlouvat 😉 Já bych Ti ráda poradila,ale utroš jsem polika a taky bohužel nevím co je OPU ☹ Jinak já po utroši bolesti břicha měla.

lenickan:Já do příštího cyklu beru clostil + duphaston (jsou to léky na stejné bázi jako ty Tvoje)a jsem zvědavá,co semnou udělají.Ovu určitě mám,protože si víc jak půl toku měřím BT a podle teplot fakt ovuluju.Minulý týden myl manžel na spermiogramu,který dopadl dobře,tak uvidíme,zda mi clostil bude k něčemu dobrý..

dasty:Verunko moje milovaná...ty jsi takový náš odbroník 🙂 k čemu je vlastně clostil 😀 Já už měla strach se doktorky zeptat 😀 Už ze mě značně šílí 😀

luciik
1. lis 2007

Extravaganca, OPu je punkce vajíček. Podstupuju IVF, tak jsem ho hned nafasovala. Vím, že při polykání, může bolet břicho, ale když si ho zavádím??? jsem z toho jelen 😅

zelvik
1. lis 2007

Dobré ránko holky,
myslíte, že když teď budu brát Clostil 1x denně (místo 2x), ža to taky k něčemu bude? Mně se do něj fakt nechce.

Luciik - neomlouvej se, od toho to tu všechno je. a my taky🙂 Ale neporadim ti, já Utroš polykám a nic mi po něm není.Ale bolesti bys mít po něm neměla, dává se i na udržení těhu, tak by to bylo špatně...

Těhulinky - Dasty a Motýlku - je krásný o vás číst🙂 Mějte se pohádkově.

Holky, já tady dám asi trochu pauzu - číst budu, občas napíšu, ale musí mi to přestat lízt na mozek a musím se dát víc do klidu. Měřit budu (občas hodím grafík), i tak nějak pro svůj klid...A uvidíme. Teď nám budou měnit okna, budeme malovat, další týden má mamka narozeniny, pak už taky začnu péct perníčky a nakupovat vánoční dárky, tak snad přijdu na jiné myšlenky.

Rozhodně vás ale z dohledu neztratím a budu v obraze - budu vás číst.
Všem moc držím palečky a jsme tu s váma POŘÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

extravaganca
1. lis 2007

luciik:Tak už jsem chytřejší...děkuji za vysvětlení 😉 No holky co zavádí píšou jen o výtoku,ale ne o bolestech břicha,ale je zas fakt,že každá na utroš reaguje jinak..

luciik
1. lis 2007

Tak já ho zkusím dneska polknou co mi to udělá 😖 Je to pro mě i přijatelnější než co osm hodin zavádět a pak třičtvrtě hodiny ležet. Doufám, že se z toho nepobl... 😅 Ty bolesti jsou asi spojené s tou punkcí. Zítra jdu na embryotransfér, tak se na to zeptám. Moc vám děkuju, holky 😉

extravaganca
1. lis 2007

želviku,pokud cítíš,že to potřebuješ,tak to tak určo udělej 😵 Nejdůležitější je pohoda.Já taky přestala měřit,našla jsem si nového koníčka (vyšívání)a je fakt,že co jsem tu měla menší pauzu,tak jsem se do klidu hodila 😉 Držím palečky ať doma všechnu tu práci v pohodě zvládnete.Užij si oslavu,pečení a nakupování.Se na to už taky dost těším.Dárky už nějaké mám 😵 a šíleně se těším na pečení 😵 Jééé ať už jsou Vánoce 😵
Beruško,moc na Tebe budem myslet,aby ti bylo na dušičce líp a určo za námi přijď.Protože nám budeš moc chybět...

extravaganca
1. lis 2007

luccik:Není vůbec zač a držíme palce 😉

lenickan
1. lis 2007

Zelviku, chápu to já taky přemýšlím že koníka omezím.
Člověk je parmanentně ve stresu.

lenickan
1. lis 2007

Jsem otravná ale je ta šance comhexalem vyšší? Nebo je úplně normální jako u zdravé ovulující ženy?

zelvik
1. lis 2007

Extro - sluníčko, udělám to tak a díky za podporu. Taky mi budete chybět, nemysli, móóóóc jsem si na vás zvykla a mám vás móóóóc ráda!!!!!Proto vás budu zpovzdálí pozorovat🙂
Pápá

Lenickan - já myslím, že pokud ovuluje zdravá žena, nepotřebuje Clomhexaly a Clostilbegyty.Nám to dali, abychom vůbec ovulovaly.A jaké jsou šance? Nevím, já se tohohle bojím a nevěřím tomu.Spíš víc věřím, že se mi z toho udělá cysta než mimi ☹

berina
1. lis 2007

Čau sluníčka 😵
Jenom Vás chci všechny pozdravit a popřát Vám hezký den.Taky chci říct že já taky potřebovala chvíli vypnout,proto sem už moc nechodím.Pomáhá to.Ale jenom co mi otrne tak se zase ukážu 😉 .Každopádně Vás pořád čtu,jsem s Vámi 🙂 Tak pěkný den berušky 😵

Mooooc zdravím extrušku,sluníčko nejsluníčkovatější 😵 😵 😵

extravaganca
1. lis 2007

beri 😵
Myslím na Tebe a děkuji moc za sluníčkový pozdrav 😵 a tak na dálku zdravím 😵

fidorka81
1. lis 2007

želvíku, tak držím pěsti a když budeš mít tu nejkrásnější novinku, tak jí nezapomeň napsat.

Holky, já co jsem přestala měřit, tak jsem naprosto v pohodě. Bylo to sice fajn dobrodružství - vyleze, nevyleze, zůstane nahoře, nezůstane. No a teď je mi moooooooooc dobře 🙂

extravaganca
1. lis 2007

fidorko,mě je taky bez měření dobře...měřila jsem ráda,ale nesnášela jsem tu čekací dobu...to mě celkem stresovalo.Příští cyklus ale měřit budu,abych zjistila,co mi s ovulkou dělá clostil..

fidorka81
1. lis 2007

extro, já to taky tak udělala. Při Clostilu jsem měřila a pak jsem ještě měřila cyklus po, abych věděla, co se mnou Clostil udělal a teď to bude 2. cyklus bez a jsem v naprostý pohodě. Taky mi vadilo to, že se všecko zjistilo až zpětně. No ale bohužel kromě nákladné metody ovutestů nic jinýho není, tak se nedá nic dělat. Já začnu zase po Novým roce, teda jestli to ještě bude potřeba 😉 😀

extravaganca
1. lis 2007

fidorko,já skusila i ovu testíky,ale k ničemu to nebylo...pořádně jsem nepoznala,kdy ta ovulka byla...
Jo,kdo ví co bude po Novém roce 😀

fidorka81
1. lis 2007

No právě, to chce vědět kdy máš cca ovu a pak testovat pár dní před ní. Je to drahý a blbý. Howg 😀 😀
Do Novýho roku ještě 2 měsíce, to je čááááááááááásu 😀