Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
1. lis 2007

No já do Novýho roku zvládnu ještě 3 cykly 😀

dasty
1. lis 2007

ahoj berušky.... 😉
Odmlka jsem se byla jsem nakupovat a pro prcka do školky... 😉
Jani EX: clostil je na ovulku,aby se ti tvořil folik nebo i víc a aby i rychleji rostl.Můj příklad když mě dělali 1IUI bez clostilu tak jsem měla ovulku 17den a jen jeden folik.Další měsíc při druhém IUI,jsem měla s clostilem ovulku 14den a foliky tam byli 2.Opravdu se toho clostilu holky nebojte.Jen mě v Sanusu upozorňoval,že by po 3 měsících měla být pauza alespoň 1 měsíc a moje gyndařka tvrdila po půl roce.
želvíku:já vím taky jse si tím prošla a plně to chápu a stejně broučku držím pěstičkˇy 😉
Leni:uvidíš snad ti to ovulku nastartuje,zkus se podívat na téma clostilky/clostil je to samé jako clomhexyl/Já tam taky chodila a docela dost holkám se tam zadařilo být těhu 😉
Fid i Ex:mě to měření kdysi taky strašně nervovalo a potom pohoda,žádný numera-buď ovulka přišla nebo vůbec 😀 😀

fidorka81
1. lis 2007

extro, jestli se mi budou zkracovat jak teď 2x (oba 26dní, tak to možná taky zvládnu 3x 😀

Dasty, přesně. Dr. nic namítat nebude, měřila jsem poctivě 8 měsíců. Netušila jsem, dokud jsem nepřestala měřit, jakej je to stresík 😅

Tak holky, já se pro dnešek loučím, jdu si pro ty výsledky krve, držte mi palce, ať tam není nic hroznýho!! 🙂

extravaganca
1. lis 2007

Ahoj Verunko těhulko 😵
Takže je možné,že po clostilu budu mít ovulku dřív,jo?Mě doktorka taky říkala,že po 3 měsících by se udělala pauza a pak by se mohlo zvýšit dávkování.Ale pokud se mi za ty 3 cykly nepodaří otěhotnět,tak na to dlabu a řeknu jí,ať mi napíše doporučení do CRM a basta

dasty
1. lis 2007

ahoj sluníčko... 😉
No jasně měla by být dřív a tím pádem delší fáze na udržení mimíska.Určitě Jani zkus to a udělala bych to jako ty.U nás jsem se nakrklatím,že ovulku jsem měla po sobě 2 měsíce jak vymalovanou a stejně jsem nebyla těhotná.Proto jsem volala kamrádce a prosila jí o spermio a bylo vymalováno 😉

fidorka81
1. lis 2007

Extro, po Clostilu budeš mít určo ovulku dřív. Mě říkala dr. že je na přiblížení ovu. Přišla mi o 2dny dříve 🙂

dasty
1. lis 2007

Fid:já zkoušela 2 měsíce a byla jsem mišuge.Jinak držím pěsti ať jsou to jen pozitivní zprávičky 😉
Taky se lopučím papapa jdu se nabaštit 😀

gabrlinka
1. lis 2007

Ahoj holky, zdravím vás, i když už tu asi nikdo není. Vy tu většinou píšete ráno, dopoledne a to já nemůžu, neboť učím a odpoledne už tu nikdo není. ach jo 😢 tak si vždycky jen dočtu co jste tu napsaly a pak napíšu a ticho po pěšině.
Fid: držím palečky, aby výsledky byly co nejlepší!
Želviku: úplně tě chápu, mně už to taky neba a mám někdy dny, kdy mi tady ty diskuse lezou na nervy, teď nemyslím tu naši, ale furt jak se baví dokola o tom samém, je to na palici,hlavně, to měření a otázky, kdy byla ovu, byla vůbec, a kdy testovat apod. Tak se drž a poradím Ti, nestresuj na koníkovi a najdi si uklidňující činnost. Já už o tom taky začínám pomalu uvažovat, musím si najít a naučit se např. háčkovat 😀 Plést trochu umím, ale ponožky mám vždycky nějaké šuré. 😀 😀 😀

zelvik
1. lis 2007

BAF 😀
To jsem to bez vás dlouho nevydržela, co? 🙂
Když ono to bez vás nějak nejde 😒
Ale jo, jak všechny říkáte - najdem si nějakou činnost, ale občas sem vlezem -nesmíme se ztratit - protože přece musíme jednou těhulkovat SPOLEČNĚ!!!!!!!!!! 😲

gabrlinka
1. lis 2007

Ahoj Želvičku, to jsem se ale lekla 😀
Tak to už je fakt závislost 😀 co bychom dělaly bez koníka, kdyby nám ho zrušili?možná by nám to prospělo a nezabývaly se tolik tím snažením 😉

gabrlinka
1. lis 2007

HALÓÓÓÓ, je tu někdo? 😕

extravaganca
2. lis 2007

Krásné ráno 😵
Sotva sem člověk vleze,tak se lekne 😀 želviku,takle na nás nebafej,nebo bude infarkt 😀
Já už si uklidňovací činnost našla...narazila jsem tu na diskuzi o křížkovém vyšívání...a protože mě to jako malou strašně bavilo,tak se opět vrhnu na vyšívání.Jen co bude čas,tak nakoupím věcičky,už mám i obrázek do kterého se pustím...jé to bude prča 😀

gabrlinko sluníčkové 😵 napsala jsem Ti IP 😉

zelvik
2. lis 2007

ahoj kočky,
moc to sem nepatří, ale momentálně jsem zmatená.Všude píšou, že TĚSNĚ po MS je čípek tvrdý a zavřený. Já uz dneska mrchu nemám (taky byla jen tak 3 dny, aby se neřeklo) a čípek mám otevřený, kousek od vchodu a hodně měkký...Tak tomu nerozumím.
jinak jsem na začátku http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

extravaganca
2. lis 2007

ahoj zlatí..jé,tak tomuto vůbec nerozumím,takže neporadím...promiň ☹

zelvik
2. lis 2007

V poho, beruško, nic se neděje, pro mě je to taky novinka a dost velká neznámá.jojo, pořád nás něco překvapí, co?

extravaganca
2. lis 2007

no to určitě..mě teda 100%..pro mě je velké překvápko i to,co vy už dávno víte 😀

fidorka81
2. lis 2007

Čau holky 🙂

Zelvíku, tak to taky netuším.

Hlásím, že krev - imunologické vyš. je v pořádku. Taktéž protilátky na chlamidie 🙂 Teď už je to na gyndařce a na mě s přítelem 🙂

zelvik
2. lis 2007

Fid - supeeeeeeeer. Tak se pořádně snažte, když už je to "jen" na vás 😝
My tu přírodu přemůžem, uvidíte!!!!!!!!!!!!

extravaganca
2. lis 2007

fidorko,tak to jsou super novinky 😵 gratuluju 😉

fidorka81
2. lis 2007

zelvíku, já jdu v pondělí na gyndu, tak jí dám ty výsledky a uvidím, třeba mě už konečně pošle na hormonální profil, ten ještě nemám. Hodně jsem se bála těch chlamydií a ty jsou v poho 🙂

extro, díkes 😀 Ani nevíte, jakej šutr mi spadl ze srdce 😀

dasty
2. lis 2007

ahoj zlatíčka 😉
Fid:Já ti to psala,že to bude o.k.Uvidíš budete malovat a stěhovat se budete ve třech 😀 😀
Jani Ex sluníčko:včera jsem měla kapku krve na kalhotkách,trochu mě to vyděsilo a ležela jsem celé odpolko.Kluci šli na procházku a večer se mě zdál sen,že potrácím brrrrrrrrrr.No a pak jsem šla na záchod a hned se mě zdálo,že jsem porodila holčičku 2.95 kg a49cm.Holky mě s toho těhotenství pěkně hrabe ☹
žwelvíku:já si taky říkám,že už sem nepatřím a nebudu sem chodit.Jenže holky fakt jsem si na vás zvykla a těším se kdo bude další těhulka 😀Tak snad mě nevyhodíte 😝
Gabi:ahojky zdravím ,Gabi ty jsi učitelka???

extravaganca
2. lis 2007

Achoooj Verunko těhulko 😵
Vyhodit Tě?No tak na to okamžitě zapomeň!!!Honem si dej tu největší čokoládu co najdeš,protože z nedostatku cukru máš pěkně hloupé nápady 😀 Jen tu pěkně buď s námi a pěkně na nás prskej 😀
Verunko,musíš odpočívat...Ti ro říkám pořád,ale neboj,to bude v pořádku,ale kdyb se Ti cokoliv nezdála,tak pěkně šupkej k doktorce 😉
😀 Já Ti říkám furt,že to bude holčička 😀 Mě by fakt piclo,kdybys opravdu čekala holčičku 😀

dasty
2. lis 2007

Janičko zlatíčko... 😉
Právě,že jsem trubka táhla včera těžkej nákup k autu něchtělo se mě tam jít s vozíkem/líná kůže jsem /
Pak mě s toho hrabe 😀 😀 neboj včera jsem se vyděsila i já a teď si dám pozor 😲
Janičko tak chytej prskámmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jani až něco budu vědět budeš první kdo se to dozví nebooooooooooooooj a ty tu holčičku budeš mít taky tak prskkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀
Hlavně Jani,že máte dobrý spermio a teď uvidíš jak clostil zabere,pozvala si tě doktorka na ultrazvuk???

fidorka81
2. lis 2007

dasty, to by bylo nejlepčííí 😀 Teda, ty máš sny!! 😲

extravaganca
2. lis 2007

Verunko,právě že nepozvala ☹ Ale co,já na to kašlu...buď se zadaří nebo si necháme napsat doporučení do CRM a bude 😀
Ty bys zasloužila na prdel,ty opíco jedna..jakto že taháš nákup...mě z Tebe fakt picne .... a jak kdybych Ti fakt pokaždé nepsala ať dáváš na sebe a ten poklad pozor.Tak teď už doufám budeš poslouchat 😎
Jo a s tím spermiem...holky co chodí do CRM ve Zlíně se ptaly,jestli jim nepůjčím manžela,když má takový super spermio 😀 Jsem řekla,že tak za 30 let možná,ale že to už jim vlastně bude nanic 😀

fidorka81
2. lis 2007

Nic nestíhám, ale pěkný víkend vám stihnu popřát 🙂

Tož krásný víkend 😀

gabrlinka
2. lis 2007

Ahoj všem, taky přeji pěkný víkendík, i když u nás to počasí stojí za prd, tma a mrholí. My se před chvíli s manžou štenkrovali a lechtali až z toho bylo nakonec "snažilkování" 😀 Tak to by bylo, aby to mimi nebylo 😀
Dasty : jo, jsem učitelka 😀 a učím naši řeč a cizí taky (angličtinu)
A dostaneš na prdel, když budeš tahat těžké nákupy, TYTYTYTY jedna 😉 Dávej na sebe pozor, ať jste s bobkem oba v pořádku, nedělej nám tu takové šoky.
Holky, já mám tento měsíc v první fázi tak nízké teplotky, to jsem ještě neměla, kuk:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

motylek
2. lis 2007

Ahoj holky, taky vám přeju krásný víkend.
Dasty, co to máš za nápady, tahat se s nákupem. Ty jedna nezodpovědnice 😀 😀 😀 . Ať už se to nestane. Od toho máme chlapi, ne??? Inak mě se žádný sny nezdají, už si ani nepamatuju, kdy se mi něco zdálo.

Gabi, no tak vy umíte příjemně strávit ošklivé odpoledne. To my máme utrum, dr. zakázala. Ani bych na to ale neměla náladu, břicho pořád pobolívá.

Fid, tak ať ti dobře i ten hormonální profil. Neboj se o něj říct, kdyby tě zase bez nějakýho vyšetření chtěla cpát hormonama, tak je kráva.

extro, pak ty svoje výtvory můžeš prodávat na trhu, taky bych si zakoupila. Jsem zvědav, jestli se do toho pustíš. Pak nám musíš ukázat své výtvory a my si u tebe budeme objednávat vánoční, velikonoční a já nevím jaký ještě ubrusy a prostírání a tak. Obrázky na zeď třeba.

Tak holky papa, dávejte na sebe pozor (hlavně Dasty ty) a příjemně stravte víkend. Posílám pusinkyb
🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

dasty
2. lis 2007

Holky jste zlata a přísahám nebudu tahat těžký tašky-TAK PŘÍSAHÁM 😀 😀 😀
Gabi:ono záleží kdy se měříš ,že máš tak nízké teploty 😨Jinak učitelka ,no to jsi super žena.při dnešních dětech
Papapa loučím se a hezký víkend 😉 😉 😉

zelvik
2. lis 2007

No holky, pak si má jeden dát pauzu, když toho nakecáte a musím na to reagovat.
Dasty - už ti vyčinily ostatní, ale já se taky přidám. sama víš, jaký je to trápení, když se nedaří. Tak když se TOBĚ povedlo, tak s tím zázrakem nehazarduj!!! Nebo si za tebou dojedu a uvidíš 😅

Což platí i pro Motýlka, kdyby ji náhodou napadl podobně bláznivý nápad. Ale já věřím, že jste holky rozumné.

Jinak, co se hormonů týče, našla jsem dneska toto http://www.gennet.cz/diskuze/diskuze.php?F=P&ID...
a my se rveme dalšíma hormonama 😒

Holky, tak papa.
Těhulky na sebe budou dávat pozor a my ostatní budem snažilkovat o stošest 😀