Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
9. lis 2007

fidorko,to je...na tom obrázku jo 😀 uvidíme,jak bude vypadat můj výtvor 😀

fidorka81
9. lis 2007

No určitě profesionálně 😉 😀

Dlouho se tu neukázala Beri, nemáš o ní nějaký zprávy?

extravaganca
9. lis 2007

fidorko,mi teda věříš 😀
Saem tam si pisnem do IP,je v pořádku 🙂 Jen si chce dát od koníka trochu pohov..

fidorka81
9. lis 2007

Tak jí dyžtak pozdravuj 🙂

extravaganca
9. lis 2007

Jojo,určo vyřídím 🙂 Kdy se vlastně stěhujete?

luciik
9. lis 2007

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, jsem po IVF a zítra mi má dorazit MS. Zavádím utroš 2-2-2. Je možné, že utroš může MS zbrzdit nebo by měla přijít normálně. Já po ní netoužím, jen ať se pak neraduju předčastně 😖 Děkuju za odpověď...

extravaganca
9. lis 2007

luciik:Pochopitelně Ti přeji,aby MS nedorazila,ale většinou utroš MS posune.Měla by dorazit do dvou dnů od dobrání utroše,ale jsou tu i případy,kdy MS došla až za týden...

fidorka81
9. lis 2007

Extro, to nevím. ☹ Ve smlouvě máme, že se mají vystěhovat do 30.11. Když to bude později, tak budou platit penále - denně to dělá 1% z ceny bytu, což je 11tis. Oni ale ještě nezbalili ani skleničku. 🙄 V pondělí se tam do toho bytu jdu znova kouknout a uvidím, jak postoupili. Bohužel se bojím, že to bude stejný, jak před 14ti dněma. Peníze mají už 3týdny na účtě. My jsme jim s penězma vyšli vstříc, tak jsme předpokládali, že nám to oplatí brzkým vystěhováním a ono prd. Na 29.11. mám domluvenýho malíře, tak snad jim ten 1 den nebude dělat problémy ☹

Luciik, to je různý. Většinou MS dorazí 2dny po dobrání, ale žádná z nás nebere Utroš v takový dávce, tak nevím, co to udělá s tebou. V každým případě, držím pěsti, aby jsi na IVF nemusela znova 😉

Holky, rovnou se loučím, mějte všecky krásný víkend"" 🙂

luciik
9. lis 2007

Extravaganca, moc děkuju 😉 Já mám stále utroš užívat, jdu na krev až 15, tak do té doby...je tedy možné, že mi vůbec MS nedorazí, když budu utroš brát?? To se mi vcelku asi poser...cyklus 😖

fidorka81
9. lis 2007

Lucíku, tak to nevím. Utroš ale ber poctivě, dává se na udržení těhotenství v prvním trimestru, ale to ti asi doktoři řekli.

luciik
9. lis 2007

No, po pravdě mi neřekli vůbec nic....a já se ani neptala. Jen teď uvažuju, jak to s tím vůbec je. Užívám ho poprvé a nemás tím žádné zkušenosti..

fidorka81
9. lis 2007

Lucíku neboj, jsme po něm většinou unavený a někdy nám nedělá dobře. Někdo ho zavádí a někdo (já) polyká, záleží na tobě, co ti bude dělat líp. Nezapomeň nám nahlásit, jak jsi dopadla a jestli MS nedorazila 😉 Já už musím letět.

extravaganca
9. lis 2007

lucciik:Ano,je možné,že Ti MS vůbec nedorazí....u mě dorazila ikdyž jsem brala utroš(někdy jsem nestačila dobrat dávku),ale to bylo tím,že mé tělo špatně na utroš reagovalo....takže v tvém případě,pokud bereš stále,tak je možné,že MS nedorazí a podle výsledků krve Ti řeknou zda vsadit či nechat...přeji,aby Ti ho nechali 🙂 Jak dlouho jsi po IVF?

extravaganca
9. lis 2007

fidorko,tak na ně vlítni,udělej jim rošádu a řekni,že za vás budou platit penále,pokud se nevystěhují,ale z vlastní zkušenosti vím,že člověk je scholný se přestěhovat za 2 dny,tak neboj 😉 Tobě taky hezký víkend 🙂

luciik
9. lis 2007

ET jsem měla 2.11. Jsem vcelku nervozní...tomuhle říkám adrenalin 😀 Ale to mě vcelku štve, že to tak je...místo, aby člověk měl radost, tak je to třeba jen tím utrošem...sakra 😠

extravaganca
9. lis 2007

Tak pokud to počítám dobře,tak jsi 7.DPO?

luciik
9. lis 2007

Jojo, já to počítala vč. ET. Ale jinak tedy 7 den 😅

extravaganca
9. lis 2007

luciik:Tak to je strašně brzo na závěry...vím,je to těžké...ale budeš muset počkat na tukrev...toho 15.11. by Ti ani ten test nemusel nic ukazovat,ikdybys byla těhu...takže vyčkej.

luciik
9. lis 2007

Asi mi nic jiného nezbyde 😉 Budu čekat a věřit 😵

extravaganca
9. lis 2007

Hlavně buď v klidu...na jakékoliv závěry je fakt čas.

Jinak,já se pro dnešek loučím.Kolega slaví 60tku a budeme s holkama chystat pohoštění,takže nebudu už dnes v kanclu.Takže se berušky moje hezky opatrujte,přeji krásný víkend a hezky si odpočiňte 😵
Pa

gabi78
9. lis 2007

Ahoj Extro a Fid: administrátorka mi ty svatební fotky smazala, prý to patří na bereme se. 😠 Holky, dneska mám moc špatný den, nechala jsem se děckama tak vynervovat a rozčílit, až je mi z toho špatně. 😖 Brrrr, a nakonec jsem si doma poplakala, jak se mi ty nervy začaly povolovat, ach jo. Ale já se nedám, už sem přišla na to, že nemá cenu s nimi o něčem diskutovat a už vůbec se dohadovat, mají útrum u mně a skončili a ještě jim zatopím, se budou divit, jaké dusno jim udělám, hajzli, pardon. 😅

anysek1
9. lis 2007

tak holky hlasim VYPOVED uz je SCHVALENA sefka byla tak v soku ze ani nenadavala!vam to musim popsat ted se tomu tady chlamu!takze jdu do kanclu a najednou jde za mnou sefka a hned dobry den jak se mate a uz jste zdrava(ton falesnej jak prase)a ja suse odpovedela ze jo!a ona vite ze nam lenka(kolegine)dala vypoved?a ja na to vim a ja vam ji nesu taky!tady mi to podepiste!ta zustala koukat jak suva z nudli!🙂)a pak se me zeptala jestli si delam srandu a ja na to ze ne!ze me serou ty nocni vyjezdy atd!tak mi to podepsala a zustala stat jak blazen!ted mi ty dva mesice urcite zprijemni!hihi ale to ja klidne pujdu marodit me uz holka nenasere!vrele doporucuju!z te prace se teprve ozvou jeste nic neslibujou!testovat se nebudu nema to cenu ted vim ze je to posunute tou laparkou!jo a v utery jsem objednana k doktorce pro prasky na spani nejake co zmirni stavy uzkosti a depky!ale hlavne budu spat na to se tesim!holky ted mam dojem ze vse pujde uz jsem udelala ten mega velky krok!

gabi78
10. lis 2007

Ahoj holky, sem si dneska udělala radost, jsem si koupila krásnou bílou zimní bundu a k ní i kozačky 🙂 tak jsem spokojená. Ale nějak mně pobolívá v krku, tak doufám, že to nebude angína bacil, ale ať na mně už skočí taky ten těhu bacil, a na vás taky, protože si to všechny zasloužíme, takže prosím Ježíška za všechny zde, aby nám nadělil pod stromeček krásné fazolky do bříška 😵

gabi78
11. lis 2007

Krásné nedělní ráno přeji 😉
Tak vypadám takto:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

luciik
11. lis 2007

Ahoj gabi, koukám, že taky měříš...a zavádíš taky utroš? Chtěla bych vědět, jestli třeba BT nezvyšuje...

motylek
11. lis 2007

Pěkný den přeji všem,
Gabi zatím je to moc kráááásnej graf, aby vydržel 😉 😉 😉 .

Luucik, utroš 100% trochu teplotu zvyšuje 🙂

gabi78
11. lis 2007

Ahoj Luciku, neberu tento měsíc nic, utrogestan jsem nikdy nebrala, dr. mi ho dá, až budu těhu. Ale co vím od holek tady, tak určitě teplotu zvyšuje, já brala orgametril(to je na podobné bázi jako utroš) a taky mi ji zvyšoval.

luciik
11. lis 2007

Tak já vkládám graf, ju..co si myslíš, že to může být způsobeno tím utrošem??? Jsem po IVF, tak ho stále beru 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/18fae2

motylek
11. lis 2007

Musiš ještě napsat odkdy, od kterého DC ho bereš 😉

motylek
11. lis 2007

Luciku i ten minulej graf vypadal velmi slibně. Spíš to vypadá jako by se mimi neudrželo.