• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
jájíčku, nehaž flintu do žita! Chce to pozitivně myslet. Já brala Utroš 6 měsíců. Další ho taky berou dlouho. Utroš nepodporuje otěhotnění, ale má za úkol srovnat MS :slight_smile: Jak dlouho se snažíte?
19. lis 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažíme se fidorko od července a stále nic, jsem z toho fakt špatná, ted jsem začala cviky paní mojžíšové..
19. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem mě jsou samé těhulky, který to šlo dost rychle a já stále nic, s maželem máme tak pekný vztah a on se tolik těší na mimčo :frowning2:
19. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajicek:A nezkoušela jsi měřit BT,aby jsi zjistila,zda vůbec ovuluješ?Jinak my se snažíme víc jak 2 roky,takže to vaše snaženíčko,je oproti tomu našemu kapka v moři :grinning: Nezoufej
19. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky extravaganco, ale já pracuji na směny a to prý nemá cenu, ani nevím jak se to dělá :confused:
19. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jají, tak to opravdu nemá cenu dělat. O měření BT tady najdeš přímo téma a na netu určo i plno odkazů jak na to. Je to dost jednoduchý. A jak říká Extra - 2 měsíce je opravdu nic. My se snažíme 16 měsíců.
19. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, jsem z toho asi moc vyplašená, tolik jsme chtěla být těhu do vánoc a nic...
19. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, špatně jsem si přečetla příspěvek. Snažíte se Jájíčku, 5 měsíců a to je ještě brzy na závěry. Taky to záleží na tom, jak dlouho jsi brala HA.
19. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji už neberu tak 3 roky..
19. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak by sis měla dojít k dr. aby ti udělala hormonální profil, popř. spermiogram manžovi.
19. lis 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dr, jsme byla, řekla mi, že mě na vyšetření pošle až po 1 roce snaží, takže zatím máme čas, ale dneska jsem z toho hodně špatná..
19. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jají, ze začátku snažení je každá MS utrpením, časem to už poneseš statečně (tím samozřejmě neříkám, že nemůžeš otěhotnět třeba v příštím cyklu :wink: a už vůbec ne, že bych Ti těhu nepřála.) Kup si dneska buď něco dobrýho a nebo hezkýho a udělejte si s manžou fajn večer.
19. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajicek:Fakt nebuď...pokus se to tak nehrotit...hodně dělá psychika..najdi si nějakou činnost,kterou se zabavíš..já jsem třeba začala vyšívát :grinning:

No když jsem u toho vyšívání,tak už mám skoro hotové své dílko :dizzy_face: Už jen dokončit hlavičku medvídka,pak udělat obrysy a hotovka :dizzy_face:
19. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodná, já mám bohužel odpolední do 24 hodin, takže se s manžou uvidíme až večer, musím to hodit za hlavu a začít se věnovat třeba přípravě na vánoce,,
19. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi šikluka :slight_smile:
nedávno mi dělali krevní testy a vše mám v pořádku, gyn, vyšetření také, takže uvidíme...
A stará také nejsem je mi 24.
19. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajicek:No to je nápad :wink:
Já už mám dárečky nakoupené..výzdobu budu dělat příští víkend,takže teď o víkendu si uklízím u sebe a pojedu uklidit i k našim a pak už budu jen péct a sledovat pohádky :grinning:
19. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrá volba, já nevím jak mi dopadnou směny, ale cukrovíčko už začínám péct a výzdobu také budu dělat o víkendu ..
19. lis 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájí, tak je to správný. Hlavně bejt v pohodě. Časem zjistíš, že by ti z toho každoměsíčního stresu a obav hráblo :wink:

Extro, tak to pak koukej nafotit :wink: Manža o tom ví a nebo to bude vánoční překvápko? BUdeš vyšívat i svoje písmenko? :slight_smile:
19. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za podporu holky, nemám se komu svřit a pokecat si. . .díky moc..
19. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fid,manža o tom ví...furt sleduju,kolik jsem toho vyšila :grinning: Svoje písmenko zatím ne.Pak chci vyšívat k tomu písmenku oostatní zvířátka z medvídka Pú..prasátko,tygříka,oslíka :grinning: No a pokud se mi zadaří //,tak to přeruším a budu vyšívat písmenka D (jako Daniel) nebo V (jako Vendulka) :grinning:
Nafotím to,až to bude hotové :wink: (teda to písmenko)
19. lis 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,tady není problém si pokecat,a je tu přísný zákaz depkaření :grinning:
19. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha rozkaz :slight_smile:
Jen jsme se potřebovala z toho nějak vypsat .. .
19. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,v pohodě...to není depkaření :wink: Očas se tu potřebuje vypsat každá..to je v toleranci :slight_smile: Jen se nesmí každý den fňukat a depkařit...to totiž není cesta k mimíšku :wink: Ale pokud Tě ještě něco trápí,tak to klidně pisni :wink: Nebo pokud můžem v něčem poradit...jsme k dispozici...jsme už téměř promované doktorky odbornice :grinning:
19. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájí, vypsat se jednou za čas můžeš, my tě podpoříme, ale opravdu jsme tady už delší dobu bez depkaření a je nám všem hej, protože jedna na druhou nepřenášíme svoje depky (a já už dobrý 2 měsíce žádnou neměla) :wink: :grinning:

Extro, Vendulka bude Václava a nebo Vendula? Znám oba případy, proto se tak ptám :slight_smile:
19. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fid,Vendulka bude Vendula,ale říkat jí budem Vendulko,Vendy,Vendíku,ale nejdřív to bude kosátko(dokud nebudem vědět co to je)Jsem totiž Kosová,tak proto to kosátko :grinning:
19. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Extro, to je jasný, Vendula je moc drsný a nemazlivý (stejně tak jako Michala apod.) Kosátko to je dobrý. U nás by to bylo Nýdlátko, ale to zní jak lízátko :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky slibuje, že depkařit nebudu, nemá to cenu, už mě to po vašem povídání přešlo, musím doufám, že se to podaří a je to..díky za pokec, zase se tu za vami zastavím, ted se jdu připravit do práce, pa pa krásný de u nás svítí sluníčko..
19. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jájíčku, tobě taky krásný zbytek dne a zase se zastav! A heslo zní - s úsměvem jde všeko líp :wink:
19. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,to je správný přístup :dizzy_face: Přijď,rády Tě uvidíme a pokecáme :wink:

fid,tak to můžeš rovnou říkat lízátko :grinning: nebo chupa chups :grinning:
19. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, já se směju i ted u pc, pa pa..
19. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek