Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
29. lis 2007

No asi budem muset, asi nám nic jinýho nezbyde.

berina
29. lis 2007

Tak doufám že alespon touto cestou nám to brzy vyjde 😲

zelvik
29. lis 2007

Tak do února je to tu, jo?🙂

berina
29. lis 2007

Si piš!!!!!!! 😀

zelvik
29. lis 2007

No to jsem na nás teda zvědavá 😎

berina
29. lis 2007

Želvíku ty ještě nedělej závěry uvidíš až jak dopadnete 😉 Třeba to bude ok 😉

zelvik
29. lis 2007

Tak předsevzetí do Nového roku je jasný - snažit se, snažit se, snažit se🙂🙂
počkej, my tady ještě všem vytřeme zrak 😀 😀 😀

berina
29. lis 2007

To jo aspon se o to pokusíme 😉 Tak já už pro dnešek budu končit.Měj se pěkně a dobrou noc.Já zítra vstávám o půl 5 😖 .

zelvik
29. lis 2007

Tak pa, já kouknu na Ordinaci a půjdu taky spát.dobrou

barag
29. lis 2007

ahoj holky, všem moc děkuju, sem napnutá jak kšandy, kdoví jak to bude, přítel se těší, asi si myslí, že bude velkej sperman.. 😅
no a já si ten výsledek připouštím až jako věc číslo dva a řeším tu technickou stránku věci - chápete ten stres a všichni tam vědí, co jako se momentálně děje... hrozně sem se zaradovala, že to najednou má spád, ale zároveň jsem za přítele trochu nervní...mě už ty vyšetření nic nedělaj, tolikrát sem už byla na gyndě, že to neřeším - asi to znáte taky, že 😒

ale ty chlapy ...oni sou drsňáci, ale přitom sou takový křehký...

berino, zelviku, nebojte, je to sice trochu smutný, že to nejde samo jako "všem" okolo, na mě to včera taky trochu padlo, takovej tísnivej pocit, pocit nespravedlnosti, ale na to se můžem vykašlat ne? ještě že ty možnosti jsou. buďte veselé co to jde

jo a holky ty grafiky asi musíme brát s rezervou, jsou to jen počítačový prográmky...těžko říct, kdy přesně ovu proběhne 😒

extravaganca
30. lis 2007

Krásné ráno berušky 😵
Taky tak u vás krásně sneží 😵 To je nádhera...úplně mi to navozuje vánoční pohodu 😵

Beri a želviku:Holky moje milované ušaté 😵 Nebojte,v CARU vám určo pomůžou.Beri,neboj se IUI...mrkni na dasty,naši Verunku těhulku druhé IUI a teď má pod srdíčkem poklad 😵 Buďte rády,že se to tak hýbe.Já ještě musím počkat tento a ještě další 2 cykly,a pak až půjdu k doktorce a budu se snažit dostat na CAR(teda pokud to bude chtít i miláček).Jediné,co mě moc těší je fakt,že on je v pořádku,tudíš pokud není u mě nějaký obr problém,tak bysme to mohli zvládnout za pomocí IUI.

Barag:Můj byl taky trochu nervózní se spremia,ale jak jsme došli na kliniku,tak všichni byli super..i ti lidi kolem.Všichni věděli,když ho sestřička zavolala,co se bude dít,ale oni tam byli taky proto,nebo z velmi podobného důvodu.Takže nikdo se nedíval nijak blbě,ani neměl blbé připomínky...to absolutně ne..bylo to tam tak přirozené,jako by byl u obvodní doktorky...fakt není důvod se bát a stresovat,ale to zjistíte až potom...jako my 😀

dasty:Verunko,jak je malému?Jak jste přečkali další noc?Moc na vás myslím 😵

Gábi,a ty válčíš jak?Nechceš semnou pokecat trochu častěji,než 1x za týden 😀

zuzanic
30. lis 2007

dobré ráno holky. mám dotaz. baštím teď duphíka. 2x denně (ráno a večer) a dnes ráno jsem si uvědomila, že jsem si včerejší prášek večer nevzala. myslíte že je to jako antikoncepce, že si ho mám vzít hned jaxi to uvědomím a pokračovat dál nebo ho prostě vynechat???

extravaganca
30. lis 2007

zuzanic:Já bych to nechala už tak....vem si dnes ráno 1 jako vždy a večer taky 1 tabletku.Mě se taky párkrát podařilo,že jsem si jeden den nevzala utroš(který jsem brala před duphíkem,který baštím teď první cyklus).Myslím si,že se zas tak nic hrozného nestalo.Jen si na to dávej víc pozor,aby se to nestávalo častěji 😉

zuzanic
30. lis 2007

hm....mi se to stalo už podruhé 😝 poprvé už jsem se na to vyprdla, ale dnes jsem si ho dala 6,30 a v 8 už klasicky dnešní ranní. tak snad to neublíží. možná dostanou vaječníky takový šok, že se pulec uchytí i v neplodných dnech 😀 jo a jinak.....říkala jsem si jak je super, že u vás sněží a je to škody, že v rožnově nic, když je to od zlína takový kousek a paxem šla do ředitelny pro kasu a za oknem totální smršť! no úplně jsem na to čuměla jak jelen!!!! 😉

extravaganca
30. lis 2007

zuzanic:Tak to jsme skoro sousedky 😀 Jinak,na ty dávky si fakt dávej pozor,aby těch hormonů nebylo nějak moooc 😀 Abys nebyla přestimulovaná,jak říkali tady holky mě,když se dozvěděli,že i přesto,že mám vzorné ovu křivky,tak mi doktorka vrazila clostil 😀

extravaganca
30. lis 2007

Ach jo,tak dneska tu nikdo nebyl,tak jsem si neměla s kým popovídat ☹
Tak vám aspoň popřeju krásný víkend a mějte se moc fajn 😵
V pondělí pa 😉

berina
30. lis 2007

Ahoj sluníčko extruško,ty už jdeš domů?

extravaganca
30. lis 2007

Ahooj beri,za 20 minut to tu zabalím,ale protože tu celý den nikdo nebyl,tak jsem se loučila 😉

len
30. lis 2007

Ahoj hoplky, zase se po čase trochu vetřu 😉 Je tu někdo, kdo by za cyklus vybral dvě balení (60 tobolek) Utrogestanu? Dávkování 2+2, 15 dní...

len
30. lis 2007

Holky 😀

extravaganca
30. lis 2007

len,není to nějak moc 😕 já brala polovinu

len
30. lis 2007

No, asi jo, je to poslední zoufalý pokus před tím, než se na mě úplně vykašlou a než se rozhoupu do IVF 😉 poprvé a naposledy, tak ať to stojí za to 😀 Ale napsal mi to doktor, kterýho fakt uznávám, po pečlivým zvážení a posouzení mé situace 😉

extravaganca
30. lis 2007

Tak pokud mu věříš,tak do toho běž 😉 A rovnou Ti přeju,aby se Ti vyhnuly vedlejší účinky,které u některých holek vč.mé maličkosti byly opravdu hrozné.

len
30. lis 2007

No, já ho chci zavádět, tak to snad nebude tak šílený, ale strach z toho mám, to víš, že jo... Mám ho začít brát v úterý a dneska byl Pregnyl, takže se fakt jistí, aby to bylo po ovu 😉

len
30. lis 2007

Jinak teda budu měřit BT až do toho úterka (nejpozději v pondělí bude vzestup, jinak Utr. ještě posunu) a pak s tím seknu, protože s ním by to fakt nemělo cenu... A trochu mě děsí, kam až mi odsune MS (věřím, že při týhle koňský dávce natáhne cyklus aspoň na 30 dní) 😝

extravaganca
30. lis 2007

když ho budeš zavádět,tak Ti nebude tak šíleně zle od žaludku...ale raději počítěj s takovým oblbnutím,malátností a spavou...raději nesedat za volant...ale třeba to zvládneš naprosto v pohodě,což Ti pochopitelně přeju 😉

len
30. lis 2007

Super 😀 Koncem příštího týdne přebírám vedení celýho oddělení, to se to na mě pěkně sesype 😀 A až usnu na svý první poradě vedení, to bude něco 😎

extravaganca
30. lis 2007

len,s tou BT,co se týče mě,tak mě utroš teplotu nezvedal...kolikrát jsem bez utroše měla teplotu výš než s ním 😀
Třeba Ti ji neposune tak moc..můj rekord v posunu je 1 den 😀

extravaganca
30. lis 2007

len,třeba neusneš...ale fakt pro jistotku buď opatrná...ale je fakt,že tyto návaly únavy a malátnosti jsem měla až někdy 3.měsíc co jsem ho brala

len
30. lis 2007

Nojo, ale bralas 4 tablety denně? Já se na to ptala a prý v týhle dávce pravděpodobně MS oddálí (jinak by mi ho nepředepisoval 4.-19.DPO, když moje normální LF je maximálně 12 dní). Spíš počítám s tím, že ji sice moc nezvedne, ale dokáže vymazat předmenstruační pokles... Já měřila po ovu čistě proto, abych věděla, kdy dorazí MS 😉