Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

len
30. lis 2007

Jinak díky moc za všechny rady 🙂 Budu ho brát jenom jeden cyklus...

extravaganca
30. lis 2007

Tak já se loučím pa 🙂

len
30. lis 2007

Ahoj a ještě jednou díky 🙂

zelvik
1. pro 2007

ahoj kočky,
Len - teda mě poprvé teď Utroš (a to ho už beru 4.cyklus) posunul mrchu až na 31.DC. a to jsem ho tentokrát fakt flákala a brala ho jen 1xdenně. Tak nevím. ale je fakt, že jsem nemocná, kašlu jak starej tuberák, tak ot možná bylo jedno s druhým. Je fakt, že už jsem ten 31.den chtěla testovat, ale mrcha mě předběhla.
Teda ale brát 4 denně - to je odvaha, no třeba zrovna pomůže než ty naše "umrněný" dávky🙂

extravaganca
3. pro 2007

Ahoj berušky moje 😵
Teda vy to flákáte 😅 Proč už sem nikdo nechodí ☹ Tu nechci být sama ☹
A jak jste prožily 1.adventní neděli?A vůbec,jaké jsou novinky 🙂

barag
3. pro 2007

dobré ráno!
tak se po malé odmlce opět hlásím, děkuju za vzkazy kvůli tomu CARu do kterého jsme se chystali jet a zjistit jak je na tom přítel. dost se nám ulevilo, protože on má spg naprosto normoš.
ale přiznám se, že ještě z něčeho mám strach. v dřívějších dobách jsem hodně trpěla na mykozy a když sme měli nechráněný nepřerušovaný styk, tak sem mykozu okamžitě dostala už za dva dny (on byl v pořádku, byly sme na výtěrech)jinak sme používali kondom, protože s tím, jak často byli mykozy se antikoncepce nevyplatila, takže třikrát do roka se vydařilo antikoncepci brát, proběhlo to tak jak sem psala, sex - mykoza. prostě se ta sliznice nějak bránila, no tak nevim, jestli se to nepovede tenhle měsíc, tak ještě zkusím zajistit na gyndě tohle vyšetření a jestli to nepůjde, tak se plně svěřím do péče toho CAR, kde jsme byly na spg

já adventní neděli strávila u počítače 😝 (musím psát nějaký blbosti do školy a trochu při práci nestíhám) a odpoledne sme byli na rodinném vyletě - přítel, já a naše dvě psí holky, jak si se měla ty?

extravaganca
3. pro 2007

barag:Tak to je super,že máte spermio v pořádku.Neboj se doktorky nacokoliv zeptat a kdyžtak se svěř do péče CARU 😉

dasty
3. pro 2007

ahoj sluníčka... 😉
Jani Ex:moc sluníčko tě zdravím,neboj chodíme sem . 🙂 🙂 🙂 Jinak my jsme advent tentokrát proleželi s tou nemocí ,ale chtěli jsme jít u nás na trhy a ty jak jsi ji trávila???S mamkou už pomalu začínáme píct a ještě mě schází pár dárků,ale to až bude Paťoušek zdráv až bude ve školce.
Barag:to je paráda,že máte spermoš dobrý.Jak píše Jaňďa zeptej se jí na vše je tam od toho ať ti vše řádně vysvětlí. 😉

zelvik
3. pro 2007

ahoj holky,
jojo, jsme tu🙂
Barag - bezvadný zprávy, my jdem do CAR pozítří, tak jsem zvědavá, co kdy bude.

Jinak jsem se teda rozhodla Clostil teď nebrat, holt ztratím další měsíc...

Holky, mám takový dotázek. Mrhca byla zase mizerná - 1 den docela silná a pak konec, jen jeden tampon a 3.den už ani to ne, jen malinké špinění. Dneska jsem 5.DC, čípek úúúúplně měkký, skoro se tam mezi těma tkáněma nedal rozlišit a otevřený. co se týká hlenu, táhnul se mezi prsty, ale byl ještě se stopami "špinění"...Máte s tím nějkaou zkušenost? Nikdy jsem čípek tak brzo po mrše nezkoumala. A aby to byla ovu, se mi věřit nechce....

extravaganca
3. pro 2007

Jééé dasty Verunky těhulka 😵 Achoooj jak se máte?Povídej,přeháněj,jak je Tobě a jak malému?

želviku,já měla posledně MS tak jako aby se neřeklo.1.den cosi jo,pak 2.den jen pidi midi ráno 3.den to samé co 2.den a pak nic,ale čípek neskoumám,tak neporadím.Ale podle teplot těhu nejsem..teda aspoň ne z minulého cyklu..teď ještě nevím 😀

extravaganca
3. pro 2007

Jo a ještě pro úplnost hážu grafík 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

dasty
3. pro 2007

ahoj želvíku 😉
V tomhle zkušenost nemám,ale vím,že i v Caru se mě ptal doktor jak mám mrchu dlouho 😕 .Prý by měla být alespoň 3dny silná a pak špinění,dokonce se mě ptal zda ji mám 7dní.Koukala jsem na něj jak na blázna ☹ .Po práškách jsem jí měla jen 5dnů -3dny silně,potom špinění.Tvrdil mě,že pokud je to míň,nenarostla ti dostatečně sliznice .Zkus se na to v Caru zeptat,třeba i v tom může být zakopaný pes,navíc mě i doktor v Caru říkal,že clostil snižuje při dlouhodobém braní růst dělož.sliznice-proto by se mělo chodit na ultrazvuk k mudr.dají se když tak na to injekce/na dorůstání/.Snad jsem ti nějak pomohla alespoň trochu.

extravaganca
3. pro 2007

Teda Verunko 😵 My Tě nemět...jsi hlavička 🙂

dasty
3. pro 2007

ahoj sluníčko... 😉
Janičko je mě pořád blééééééé,zvracím jak šakal,ale pozitivní trochu je,že nepřibírám/vybrala jsem si to na hormonech/Prsa mám jak Doly bastr a obličej děs běs,no kočka faktPříští týden jdu na genet.testy-teď jsme ještě s Paťouškem doma a co ty broučku???
Jinak Jani ten ghraf vypadá,ale vážně dobře,drží se ti teploty nahoře,tak tfuj tfuj tfuj Jani /už pojď za mnou/chjo připadám si tu jak křen sama,ještě,že je tu občas motýlek ☹

extravaganca
3. pro 2007

Tak zase jsem poprskaná 😀 On vypadá v této fázi vždycky dobře... 😀
Jééé co já bych dala za prsa alá Doly bastr 😀 Šak počkej,já se přidám a pak se budem předhánět,kdo má větší 😀
A jakého křena..ty jsi ťula 😵 Víš jak jsem ráda,že jsi tady a žes neemigrovala 😀 Kdo by tady na mě furt prskal 😀
Jo,zapomněla jsem napsat,že včera jsem vytáhla nějaké ozdoby dala bytečku vánoční kabátek.Můj byl se psam na cvičáku,tak byl pak krásně překvapený.Pustila jsem si u toho koledy a břečela jsem jak želva...no hlt mrcha už se hlásí...je taktní,že upozorňuje už týden dopředu 😀

dasty
3. pro 2007

Jani,ty kecko 😅
Mě na to přivedl doktor v Sanusu /Car/dokonce před první IUI mě doporučil nebrat clostil 😠 .Ptal se mě jak ho dlouho beru/řekla jsem 3 měsíce/Tvrdil,že si dáme pauzu a pak mě měřil sliznici a měla jsem ji asi 7.8mm.Doktorce gyndařce to stačilo a on tvrdil,že jsem na nižšší hranici.Že by rád viděl alespoň 9mm,ale prý na IUI stačí 8mm,ale je to málo ☹ .Tak snad vám to nějak pomůže na další otázky v Car,Ale třeba každý Car jiný parametry.Na druhý IUI už jsem měla clostil a sliznici jsem měla přes 9mm,tak možná na tom něco je. 😲 Prý odchylka clostilu je při delším braní-právě to ,že snižuje tu sliznici.

zelvik
3. pro 2007

Jééé, Extruško - tvůj grafík je zatím móóóóc kjášnej 😉 držím palce, ať jsou u vás veselý vánoce....

Dasty - díky, já věděla, proč mám s Clostilem porblém, že se mi ho nechtělo brát...No jo, ty dva dny už to vydržím a ve středu snad budu o něco málo víc vědět. Musím si dopředu napsat dotazy, jak se znám, pak se tam na nic nezmůžu🙂

extravaganca
3. pro 2007

se psem 😅 snad jste pochopily 😀

extravaganca
3. pro 2007

Verunko,já byla vždycky ukecaná 😀 Mě doktorka říkala,že kdyby se nám teď nezadařilo,tak pak clostil vysadím a dáme pauzu....takže Tvé info souhlasí 🙂

želviku,jak jsem psala...v této fázi vypadá grafík vždy dobře 😀 klame tělem..nebo spíš křivkou 😀 Jinak je fajn,že nejsem jediná,kdo chodí s poznámkama k doktorce 😀

dasty
3. pro 2007

Janiiii jsem ráda,že nekřením 😉
To jsi šikulka,že už zdobíš byteček,já alespoň Patričkovi vyzdobila do oken takové sněhuláčky a vločky. 😉
Jani ty prsa jsou hrozný,mám tolika podprsenek a jsou mě teď na prd,připadám si jak pochodující mlíkárna 😀 😀 😀
Janičko drž se,já vím občas ty depky příjdou,ale ty jsi holka statečná a máš manžu ,pejska -nejsi na to sama 😉 .Máš mě ,tady holky jen vše klidně napiš.
Ještě Jani neblázni ,graf je pěknej a ještě není nic ztraceno.
Mě teď taky bolelo břicho jako,že to mám na 100% dostat. 😉

extravaganca
3. pro 2007

Jo a co se těch veselých Vánoc týče,tak ty u nás budou hodně veselé 😀 Jsme našemu trhačovi koupili obojek,který ve tmě světélkuje...to bude prča 😀 Ještě mu musíme koupit nějakou pořádnou kostečku a hračku a pokud bude moooc hodný,tak ještě nějaký balónek...na ty je strááášně vysazený 😀 Takže ikdyby nebyly //,tak budou veselé a odmítám si je mrchou kazit...šak jsem si na víkend naplánovala pečení,tak si obalím nervy cukrem a mrcha mě nemá šanci dost..to spíš cholesterol nebo obezita,ale mrcha nikdy 😀

dasty
3. pro 2007

želvíku jsem ráda,že jsem ti pomohla.To víš,že jo napišˇ-tam si člověk nevzpomene na nic.Určo už ho neber,tam ti ho když tak předepíšou,alespoň si trochu odpočineš od těch hormonů,je to přece jen zájhul pro tělo 😉
Moc držím pěsti a napiš želvíku jak jste dopadli.
Želvíku a kam jdeš do Car,pokud to není tajný???

extravaganca
3. pro 2007

Verunko,já neblázním...ale vždy počítám s horší variantou 😀 Dokážeš si představit,že bych příští týden našla // 😀 By to semnou švihlo a kdo by napekl(nebo spíš dopekl)a zabalil dárky,nakoupil chybějící dárky...manža by byl úplně stracenej 😀 😀 Ale jo,ať to semnou klidně švihne.Navíc jsem se dozvěděla,že taťka už chce strašně vozit mimčo od nás,tak snad mu to brzo splníme 😵
😀 😀 chodící mlékárná 😀 Verunko,ty chceš,abych se tu počůrala smíchy nebo co 😀

zelvik
3. pro 2007

holky, vy dneska perlíte🙂je mi tu s váma hezky.-)

Já jsme jinak ještě marod - odmítla jsem předtím antibiotika, protože si opravdu nechci tělo zasekávat dalším svinstvem, takže to jde teď pomalu. Hodně kašlu a mám z toho namožené svaly, tak se sotva hýbu.
😎 ale taky se dám pomalu do pečení, protože až budu fit, musím se vrhnout na kupování dárků, tak ať mám aspoň něco z krku.Perníčky už jsou nazdobené, byteček taky dostal trochu vánoční kabátek, ještě ale ne všechno, aby nám to nezevšednělo...

extravaganca
3. pro 2007

Tak teď mě tak napadlo,že si umačkáme příštích 14 dnů palečky...v úterý Gábince,ve středu želvíkovi,o víkendu mě 😀 a příští týden Verunce...teda holky,nevím,nevím,kdo za nás bude makat a tvořit hodnoty 😀
Veru a jak je malému?Dostal léky?A co páááán u PC,už sebou hýbnul 😀

dasty
3. pro 2007

Janičko tak se mě líbíš a tvůj hafík se má 😀 😀 Chci bejt pejskem u vás,jinak ten obojek je super nápad 😀 😀
Jani my než jsme měli Paťulku tak jsme měli 4roky pejska a ještě ho máme a je to naše děťátko 😉 .Hádej s kým spí a komu teď leží v náručí,je to náš mazlíček, pořádně si ty nervy obal ,přece ta mrcha tě nezlomí. ☹ ☹
Na fotkách jste s manžou super pár a důležitý je,že se milujute a mimísek příjde neboj,ale je to vždy když člověk nejmíň čeká 😝

zelvik
3. pro 2007

Dasty - jdeme do Prahy, do ISCARE (www.iscare.cz

extravaganca
3. pro 2007

želvi,tak s Verunou nejde neperlit 😀 Dojnice naše 😀 😀 Promiň Verunko..tos měla co napsat 😀 😀
Já taky nemám nazdobené vše...ještě tak týden před Vánocemi zajedu k našim,poprosím taťku o větvičky a ty si hodím do vázi a něco na ně načančám 😵
Jo a nám je tu s Tebou taky hezky 😵
Jéééé dneska se tu super kecá 😀 A šéf je navíc celé dopoledne pryč...no co mi chybí ke štěstí 😀

extravaganca
3. pro 2007

Veru,tak u nás nejde,aby spal s námi...jednak je u našich,ale ikdyž jsme bydleli s našima,tak když jsme ho pustili do ložnice,tak se děly neskutečné akce 😀 Dokážeš si představit jak bolí,když Ti 30ti kg prasátko skočí na hlavu a ťafně Tě packou do obličeje 😅 No nic moc...s ním se to fakt nedá..je to neposedný lumpík...a on ví,že zrovna já taky ráda lumpačím,tak se koušem navzájem 😀 to pak jen chlupiska lítají 😀

dasty
3. pro 2007

želvíku,jsem ráda,že jsme tě trochu pobavily 😀 😀 😀
Smích je potřeba 😀 😀 A stěma palečkama si udělám normálně poznámky abych na někoho nezapoměla. 😀 😀
jani:pán u počítače byl nemocnej s prckem,dneska šel poprvé do nové práce.Bude dělat na celní správě,ale pořád ten samej zaměstnavatel.Tak mě teď psal,že jen vybaluje a vybaluje.Nafoceno mám a až bude jen trochu lepší nálada neboj myslím na to,ale to už bude určo další fotečka s ultrazvuku.To víš teď si máknul.Maloval,kupovali jsme postele,stůl,lustr,pc stůl a tak při nemoci montoval a montoval,ale ještě ho čeká aby mě dal novou garnyž a dveře zašupovačky ,potom přidělal nové lustry,no fakt musím na něj pomalu.
Patriček ještě huhlá,ale je to lepší,v pá a v sobotu měl přes 39teplotu,měli jsme napsaný raději papír na znovu inhalace do nemocnice,ale naštěstí jsme je nepotřebovali.Dostal tubu prášků,sirupů a antibiotika.Až si říkám,že se mě nechce dítě cpát ve 3,5letech tím vším,ale to dušení bylo hrozný,Pořád říkal nemůžu dejchat,nemůžu dejchat.holky hrůza,takhle vidět svoje dítě ☹