Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
10. pro 2007

Já budu mít 4! druhy 😀 No,ikdyž..neříkejme hop,dokud jsem nepřeskočila,co 😀 Ve středu budu slepovat linecké,tak počítám s tím,že jednu polovinu sním já a o druhou se postará můj 😀

berina
10. pro 2007

Má to cenu péct když to hned zbaštíte 😀

fidorka81
10. pro 2007

Achoooj Beri! My vždycky pečeme hromadně u našich, ale letos mě nakazila Ex, tak jsem na to taky vlítla 😀

Ex, to já se můžu chlubit, že ty 3 už MÁM!!!! 😀 😀

berina
10. pro 2007

Jinak já jsem na tom tak.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Sama nevím proč vlastně měřím,když mi doktor řekl že vajíčko se tento cyklus neuvolnilo.Program mi sice ovu vyznačil ale asi pěkně kecá 😠 .Ted bych měla začít brát 3 dc ten clomexal ale asi to nemá smysl protože nevím kdy to dostanu a pravděpodobně by to vyšlo ten UZ na svátky,tak to nechám asi až na leden.Jinak ted nic neberu piju jen kontryhel.

berina
10. pro 2007

Ahoj fid.No vy jste holky šikovný!!! 😉

berina
10. pro 2007

No kde je ta extruška beruška 🙂

fidorka81
10. pro 2007

Beri a ten clomexal je to samý jako Clostil? A ex možná obědvá 😀

berina
10. pro 2007

Fid:Já ho mám jako stimulaci k IUI.3 dc až 7 dc.12 dc folikulometrie,pak se upřesní doba k injekci Pregnylu ta uvolní vajíčko do 24-48 hod.Máme si rozmyslet jestli to ještě zkusíme sami nebo rovnou IUI.

berina
10. pro 2007

Holky já musím už letět do práce.Škoda ex. že jsem Tě tu nechytla.Zítra ráno tu ale asi budu.Tak holky pěkně pečte at máte na svátky z čeho tloustnout 😀 😝 .

fidorka81
10. pro 2007

beri, aha a jak to zatím vypadá? Půjdete na IUI nebo sami?

berina
10. pro 2007

Fid já vůbec nevím.Je to těžký.Ale asi to ještě prubnem sami.

berina
10. pro 2007

Ta já letím papa 😉

fidorka81
10. pro 2007

beri, to věřím. Každopádně držím pěsti a přeju lehký rozhodování 🙂 Měj se krásně!

extravaganca
10. pro 2007

Jé,jsem prošvihla berinku ☹ To mě mrzí,ale měla jsem teď cosi moc práce a byla jsem mimo kancl ☹ Tak snad zítra...

Fid,jak jsem Tě nakazila...co kecáš 😀 se tu chceš chlubit jak vypékáš a svádíš to na mě 😀 😀
Hele,jak dojdu dom,tak vytahuju těsto z ledničky a v noci budu péct,abych taky měla 3 druhy...šak já Tě doženu 😀 😀

fidorka81
10. pro 2007

exi, však joooo, jsi tady perlila s pečením a tak jsi mě navnadila, že jsem se na to vrhla taky 😀 😀 Tož ať nic nepřipálíš 😉 😀 (a kdyby jo, tak existuje plno možností, jak spáleninu zakrýt 😀)

Já se pro dnešek loučím, kráááááááásný zbytek pondělí 🙂

extravaganca
10. pro 2007

Měj se hezky..pa 🙂

dasty
11. pro 2007

ahoj berušky... 😉
Tak koukám,že taky pečete,já už mám 4druhy a o víkendu ještě nepečený-tak se musím taky pochlubit 😀 😀
Dneska jdu dokupovat dírky pro synovce chjo 8 a 12let co vybrat ☹
Fid:ty naše majitelko činž.bytu 😀 😀 ,jak se bydlí a co sousedi???Je to jak v cizině ,že by ti zaťukali na dveře a přinesli něco na přivítanou. 😅 😅
Bei:_čágo-vypadáte nádějně a té IUI se vůbec neboj,je to za chvilku hotové a kdy se ti poštěstí mít styk s katetrem 😀 😀 Ba ne,dělám si legrandu,ale je tam vězší šance,že budeš těhulka-očistí,operou sémě tvého manžela a zavedou jen dobré spermíky a pomůžou jim se dostat za děložní hrdlo.Je to otázka 2minut opravdu a nebolí to,je to jako prohlídka u gynndaře.Já bÝch do toho šla a vlastně jsem šla a mimnko je důkazem 😅
Janičko sluníčko:tobě jsem psala IP i fotky budou tak přísahám 😀 😀

berina
11. pro 2007

Čau dasty těhulko 😵
No jak jsem si to přečetla hned jsem přestala mít strach. 😉 Pořád ještě nevím,bojuju.Můžu se zeptat kolikátá se Vám povedla?
Ty jo tady snad všichni pečou.Propukla tu pečící mánie.Honem pryč 😀

berina
11. pro 2007

Ty jo,holky kuknite na vítězné těhu grafy na poslední příspěvek,fabiana.Takovej graf jsem ještě neviděla. No kde jste dnes všechny?Celou noc pečete a pak to někde dospáváte co 😀

berina
11. pro 2007

Teda holky kde se dnes touláte?Zatím si tady povídám sama se sebou. ☹ Chjo jdu vařit.Kolem jedné zase frčím do práce.

zejda
11. pro 2007

Dobrý den,
prosím mám dotaz čala jsem brát utrogestan 15 až 25 měla jsem v sobotu dostat MS ale nic test si nechci dělat abych opětovně nebyla zklamaná. Myslela jsem že je to na srovnání MS. Máte někdo nějakou zkušenost dík za odpověd

berina
11. pro 2007

Zejdo:Utrogestan sice je na srovnání ms ale neznamená to že se ms srovná hned při prvním braní.Já utroš brala stejne jak ty 15-25.Ms mi přišla jak kdy někdy 25 dc,pak zase 30dc.Každá to máme jinak.Kolikátý dc jsi?

zejda
11. pro 2007

Jsem ted 31. Když jsem byla u dr tak mě řekl 15 až 25 je na otehotnění ne na srovnání ale ze všech tech diskuzí jsem zmatená tak ani sama nevim

zejda
11. pro 2007

Jo ještě se chcu zeptat počítáte to od poslení tablety nebo kdy jsem to měla dostat?

dasty
11. pro 2007

Beri je tu mrtvo viď??? 😀 😀
Já byla po dárkách a sehnala 😝 😅
Beri povedla se na podruhé a byla to poslední zkouška pak už jsme měli jít do IVF.Já bych to Beri neprodlužovala,já osobně lituju,že jsem do toho nešla dřív opravdu a když vidím kolik tam chodí lidí,tak je to až hrůza.Opravdu se nemáš čeho bát,jak jsem psala je to i finančně nenáročně.Před každým IUI ti rovnou udělají i spermiogram 500kč to je poplatek ,že ti ti očišťují to manželovo sémě 😀 😀 proto ta cena a ještě se po zákroku dozvíš jak jste na tom,kolik máte živých atd... a platila jsem ještě za pregnyl doplatek 170kč-vyšel by mě na 3IUI,potom doplatek za utrogestan asi 50kč a doplatek za clostil taky tak.Chlap příjde dvě hodiny před tebou,skočí do kabinky vydá ze sebe to nejlepší 😀 😀 ,oni to připraví,očistí ty příjdeš za dvě hodinky,oni to do tebe dopraví/bezbolestné/normální vyšetření od gyndaře trvalo to asi fakt 1minutu max.2minuty-ještě jsme se u toho smáli a potom ležíš 15minut a to už jsi tam sama,oblíkneš se jdeš domů a jsi v rukách božích.Kolem mě ta IUI pomohla dost lidem .Je to Beri tvé rozhodnutí,ale nemáš se čeho bát,jen je dobrý,že opravdu vím kdy jsme počali a dost se s toho IUI rodí holky.tak jsem zvědavá.
Kdyby něco klidně písni do IP a držím moc pěstičky

dasty
11. pro 2007

zejdo taky jsem to brala před otěhotněním myslím 19-26den a do 3dnů jsem to dostala,počítáš od začátku ms,ale pokud to bereš poprvé nespoléhej,že ti to hned srovná,nebo jsi těhulka azkus brzy testík 😵

dasty
11. pro 2007

holky kde jste??? 😀 😝

berina
11. pro 2007

Zejdo ted přesně nevím co myslíš co počítáme?DC?Utrogestan není na otěhotnění.Pouze se podílí na přípravě těhotenství a ajeho udržení.Léčí i poruchy menstruačního cyklu.

berina
11. pro 2007

Dasty docela jsi mě zaskočila tím hrazením.O tom ten docent ani nemukl.To by snad řekl ne?Samozřejmě není to moc i tak bych určo do toho šla.

nemo1985
11. pro 2007

Ahojky holky, tak ted jsem vás trošku dočetla. Já o mimi přišla v 8tt(přestalo bít srdíčko). Na revizi jsem byla 19.8.07. Doktor řekl, že po 3měsících se můžeme znovu snažit. Už to jsou 4měsíce, takže tento týden se s manželem snažíme, doufáme že to vyjde a bude dáreček k vánocům. Jinak beru kys. listovou 1x denně, předepsal mi ji doktor 🙂