Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

dasty
11. pro 2007

Beri platí se vždy,někde i víc-holky psali ,že i 1000kč každej měsíc za spermio někde i 1500kč.IVF stojí 20.000kč-tak proto píšu,že je to finančně nenáročné.To víš oni doktoři o takovejch věcěch jako jsou peníze nemluví.Docela jsem ráda,že mě to vyšlo po IUI,těch 20.000kč by byl pořádnáý skok do peněženky ☹

berina
11. pro 2007

Ahoj nemo.
To je mi moc líto že jsi přišla o mimi. ☹ Uvidíš že se zase brzy zadaří.Kyselinu listovou beru už 9 měsíců co se snažíme.A zatím ☹ .Ale to přijde 😉

dasty
11. pro 2007

ahojky nemo-to je mě líto,že jsi o mimi přišla ,ale čas snad vše vyléčí 😨
Jinak ta listovka ta je super,já jí dostala hned taky v Sanusu a moc ze srdce ti to přejeme ať to výjde a máš co nejdříve mimíska v bříšku 😵

dasty
11. pro 2007

Beri Extra by ti dala za to smutnění,kdepak ji holku máme 😀 😀
Beri uvidíš dočkáte se všechny,já jsem vaše podpora teamu 😀 😝

nemo1985
11. pro 2007

Děkuji holky, první těhu vyšlo na první pokus, tak uvidíme zda se zadaří i ted na první pokus, další očekávaná MS je 26.12.07, tak snad nedorazí 😀

berina
11. pro 2007

Dasty přítel byl už 2* na spermiogramu a nic neplatil.Nebo se platí jen u před IUI?

dasty
11. pro 2007

Zejdo jak psala Beri-utrogestan je na srovnání cyklu,ale na otěhotnění skutečně není.Je to první hormon kterým se začíná,potom se zkoumá ovulace a na to je další hormon jmenuje se buď clostil nebo podobný je clomhexyl.Následně ti dají ke clostilu i pregnyl,ten je na uvolnění vajíčka.
Miminko je na dlouhou trať,tak hodně štěstí 😉

dasty
11. pro 2007

Beri ano platí se jen před IUI,my jsme na tom v Sanusu ten první kde se zjišťuje příčina taky nic neplatili.Platíš ten den IUI až půjdeš na zákrok 😉

dasty
11. pro 2007

Beri a jak jste dopadli,víš hodnoty???

berina
11. pro 2007

No jo co se dá dělat tak budem cálovat 🙂 Za 😲 to stojí 😵

dasty
11. pro 2007

NEMO neboj určitě to výjde,kamarádka přišla ve 12tt o mimčo a teď má už dvě děti a naprosto v pořádku,příroda si s náma hraje.Tak ať ta mrcha mrchodá už nepříjde 🙂

dasty
11. pro 2007

Beri přesně,má to člověk vyhodit za blbosti ´,to raději za mimíska.Ještě se schválně toho doktora zeptej kolik to stojí,na to máš právo-mě to řekli až těsně před IUI,ale četla jsem si zde diskuze tak jsem čekala i 5000kč.Tak jsem je měla projistotu sebou a nakonec jen 500kč.Máš nárok na 6IUI ročně,to ti pojišťovna proplácí,docela by mě zajímalo kolik to stojí bez pojišťovny 🙄

berina
11. pro 2007

No přesně si to nepamatuju vím že tam bylo 45mil/ml,pak něco 3,5ml pohyblivost byla nižší ale ale to se prý dá spravit vitamínama.Přítel bere selzink a c.A samozřejmě chladivé spršky.

dasty
11. pro 2007

Beri my měli 18mil./potom 56%pohyblivost a s toho schopných oplodnění jen 8%,proto ta IVF/normy jsou 20milionu,50%pohyblivost a ty procenta alespoň 30%,napoprvé to nebvyšlo -začal baštit vitamíny,žádné slipy,trenky-pak js´me měli 29milionů,50%POHYBLIVOST A 33% schopných oplodnění a to vyšlo.Tak proto se ptám na ty hodnoty.

berina
11. pro 2007

No a já ted byla na HP.a docent řekl že se v tomto cyklu neuvolnilo vajíčko podle hodnot.Tak nevím,proto hned navrhl IUI.Ale když kukneš na můj graf,mám ho tam ze včerejška tak tam mi ovu vyznačil.No jo,je to jen program,doktor tomu asi rozumí víc 😒 .

dasty
11. pro 2007

hlavně kdyby jste na to IUI šli,neposlochej,že stačí abstinence sexu jen 2dny-nesmysl.Já to študovala i jsem si dposovala s jedním docentem a doporučoval alespoň 4dny ,poprvé jsme na IUI dodrželi i jen ty 2dny a napodruhé 4dny,spermie potřebují zrát a zrají asi 3dny.Vidíš jsem mudr Uzel 😀 😀 😀

berina
11. pro 2007

Hm,děkuji za radu paní docentko 😀 Né vážně určitě si to budu pamatovat.A co ty těhulko jak se cítíš?Jaké si vlastně měla první příznaky?

berina
11. pro 2007

Tak mi utekla už i dasty 😢 .Nic berušky já za chvíli pádím do práce.Tak se mějte pěkně.Papa 😉

dasty
11. pro 2007

hlavně kdyby jste na to IUI šli,neposlochej,že stačí abstinence sexu jen 2dny-nesmysl.Já to študovala i jsem si dposovala s jedním docentem a doporučoval alespoň 4dny ,poprvé jsme na IUI dodrželi i jen ty 2dny a napodruhé 4dny,spermie potřebují zrát a zrají asi 3dny.Vidíš jsem mudr Uzel 😀 😀 😀
Beri nešel mě Koník,jinak není zač pane paciente 😀 😀 😀
beri příznaky žádné,celou dobu ćo se snažíme jsem měla příznaky prsa atd.atd a když jsem byla konečně těhu,tak naprosto nic,prsa mě neboleli,prostě pohoda jen jsem lítala na záchod kdy to dostanu a už nedostala 😀 😀 😀
Za to teď bliju po všem,několikrát denně,nemůžu skoro nic pozřít,nesnáším nákupy je mě blivno,vaření je pro mě utrpení ☹ U synka pohoda,cpala jsem se jak zjednaná,dneska jsem měla k obědu jednu uvařenou kukuřici a večer jím jen jablko a stejně ho neudržím,to je strava co???

dasty
11. pro 2007

Beri neutekla ,ale vůbec měKoník nešel potvora a taková to byla super debata 😝
berísku tak si užij práci a brzy zase pokec 😝 🙄 😅

fidorka81
11. pro 2007

Ahojky holky 🙂

Hnedka hlásím, že ovuluju. Pocity mokra jsou čím dál tím silnější a od včerejška mě píchá v LEVÉM 😀 😀 vaječníku. Teď už mě hodinu bolí podbřišek jak na MS. Snažilkování bylo naposledy v neděli večer, takže nic, páč drahouš je opět mimo domov 😒

barag
11. pro 2007

fid, tak tam třeba ty mršky přežili! by měli, jestli je jinak vše o.k. to by byla psina, kdybyste otěhotněli v manželově nepřítomnosti 😀

fidorka81
11. pro 2007

barag, no jak bych mu to vysvětlila - u toho bych chtěla být 😀 😀 😀 😀

barag
11. pro 2007

no musel by asi dostat nějakou odbornou přednášku na gyndě 😀

fidorka81
11. pro 2007

jejda, jsem chtěla napsat že bych u toho chtěla být jako malá muška a sledovat to 😀 Ale já mu to naštěstí dokážu citlivě vysvětlit, dost na mě dá 😀

barag
11. pro 2007

no tak vidíš, tak za 14 dnů uvidíme, zdali u Vás bude psina 🙂 🙂 🙂

fidorka81
11. pro 2007

barag, no ale vy se to dozvíte až 28.12. dřív nebudu mít přístup na net 😉 😀

gabi78
11. pro 2007

Ahoj holky, omlouvám se, ale mám toho hodně, tak si vás dočtu později, jen hlásím, že sem dnes volala doky pro výsledek z krve na progesteron, tak je to v pořádku 🙂 tak aspoň něco, mějte se hezky kočulky 😉 papa

barag
11. pro 2007

uf, to už budu vědět i já na čem jsem, ale já vím, že taky nemusím na nic čekat, sem se snažílkovala, tulila, a v den kdy konečně proběhla ovu sem měla tak brutální migrénečku, že sem se klepala, zvracela, polkla půl valetolu a do osmi večer sem z pelechu nevytáhla patu. a když sem vstala tak sem byla tak rozbitá, že na žádný tulili nebylo ani pomyšlení

fidorka81
11. pro 2007

barag, tak to tě upřímně lituju. Já moc dobře vím, co to migréna je. Akorát, že mě zabírají vysloveně léky na migrénu - Relpax. Valetol apod mi nezabral nikdy. Co jsem vysadila HA, tak mám po zvracecích a průjmových migrénách. Sice mě sem tam bolí hlava, ale není to tak hrozný, jak před cca 2ma rokama. To jsem zvracela i 2x do měsíce 😒