Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
9. črc 2007

Ahoj holky, držte mi zítra palce, jdu k mé podivné doktorce a všechno jí řeknu. Už se nemůžu dočkat. 😀

Motýlku: Gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstí novomanželům!!!!

zelvik
9. črc 2007

Gabrlinko, tak dej vědět. A už máš vybraného aspoň jiného doktora?

gabrlinka
9. črc 2007

Želviku, jiného doktora mi právě doporučila ta známá, prý je dobrý, zabývá se neplodností, že prý na tu mou doktorku si stěžují, tak uvidím. Já ji mám ráda a jsem na ni zvyklá, ale pokud mně přestane nějak léčit nebo špatně, tak odejdu. Určitě dám vědět.

dasty
9. črc 2007

ahoj holky::: 😉 😅 😀
Motýlku velký gratulace ke svatbě,hlavně jste měli krásně a pěkně jste si to určo užili 😉
Zelviku:tak vítej francouzko,jaký to bylo???jestli ovulka byla tak nezoufej a výjde to neboj.Já teď mám trochu výtok,mela jsem ho i u Páti,ale ani si netroufám myslet,že bych byla těhule.Jsem 5DPO,tak i kdybych možná těhule byla tak už všechny příznaky mám skoro 10měsíců co se nedaří.Kdy budeš brát clostil???
Gabrlinko:tak dej hned vědět,až půjdeš od doktorky a neboj,ta moje se už směje když mě vidí.Myslím si,že si vydechne až budu těhotná-oprava až odrodím aby mě zase dlouho neviděla 🙂
Holky loučím se zatím papapapap

terezita
9. črc 2007

ahojte!
taky se pripojuju ke gratlacim!!

zelvik
9. črc 2007

Gabrlinko: ono je to těžký, co? Když je doktorka milá a příjemná, zase to skřípe jinde a naopak. U nás je jedna, fakt dobrá, ale ras a ne zrovna příjemná.Ta moje už není nejmladší, taky už jsem párkrát váhala, jestli nezměnit, ale bylo to spíš na základě referencí a možná i drbů. On každý doktor má nějaký vroubek někde a průšvihy se roznášejí líp než to kladný.

Dasty: jaký to bylo? na to by mi tu nestačilo místo, jak bych se tu rozplývala 😅 Bylo to nádherný a krátký.A dobře, že už bylo po ovulce (teda snad nějaká byla(, protože NIC nebylo. Každý den jsme byli od 7 hodin na nohou a do postele padli ubitý pozdě večer.A fakt totálně mrtví. Chtěli jsme toho stihnout co nejvíc a tak jsme lítali jsme a tam🙂
Včera jsem měla taky nějaký výtok, nebo spíš špinění, dneska už nic. No, teď večer vezmu utroš, pak to dostanu(kéž by ne) a 3.DC asi teda vezmu ten Clostil...No a pak se trefím do poloviny cyklu a půjdu se zase podívat na Dr.A tentokrát od vás všech tady už proškolená🙂
Počkej, to bude pecka, až budeme mít // 😲
Jdu chrnět a dospat to "spaní" v autobuse.Papa

apet
10. črc 2007

Ahoj holky,
včera jsem byla u doktora, který mi potvrdil UTZ mimíska 🙂 a napsal mi utrogestan na udržení těhu. Máte s ním některá z vás zkušenost? Pomohl vám v těhu? 🙂

dasty
10. črc 2007

ahoj apet-tak velká gratulace k mimískovi 😉
Bohužel ti s tím neporadím,ale doktorka mě říkala pokud bych otěhotněla tak mě ho dá taky.Třeba někdo písne kdo s tím má zkušenosti.Držím pěstičky ať jste zdraví 😉

zanetik
autor
10. črc 2007

Apet zkušenosti nemám, ale vím že hodně holek ho na udržení těhu bere až do 12tt 😉 ...jinak moc moc gratuluju..

gabcos
10. črc 2007

Ahojky apet,
taky jsem hned na začátek těhu dostala utrogestan na udržení ( bohužel jsme už jednou o mimi přešli.. ☹ ) Bylo mi p něm ale tak strašně špatně, zvracela jsem apod, že jsem ho se souhlasem doktora vysadila a zatím je vše v porádku!!!

apet
10. črc 2007

Holky, moc všem děkuji za odpovědi 🙂 Brala jsem 2 měsíce clostilbegyt na ovu a zadařilo se 🙂 Ale ještě jsem k tomu užívala kapky Gynex - mohu jen doporučit! 🙂 Jsou výborné i na úpravu cyklu, ale mě hlavně pomohly k těhu 🙂

Gabcos, to je skvělé, že je vše OK 🙂 🙂 Teď se budu jen a jen modlit, ať se mu roztluče srdíčko 🙂 To bývá tak kolem 7.týdne?

andy21
10. črc 2007

apet ahojky, jsem na skok u rodičů, trak tě zdravím, mrkla bys mi do grafů na graf? jak se má mamka🙂Andy

gabcos
10. črc 2007

Apet:
Kolem 7.týdne už by srdíčko být mělo, myslím, že i během 6.týdne...
Já jdu na kontrolu 16.7., tak se modlím, aby bylo všechno v pořádku, moooc se těsím na UTZ mimíska... 🙂 🙂

apet
10. črc 2007

Jéé Andrejko, ahoj, už už se jdu mrknout a napíšu ti odtud, ať tuto diskuzi holkám nenarušujeme 🙂 🙂

Gabcos, tak to moc držim palečky, já jdu 6.8. 🙂 Takže myslíš, že když jsem byla včera na UTZ tak bylo na srdíčko moc brzy? Mám maličko strach víš.. 😢 Poslední MS byla 2.6.

gabcos
10. črc 2007

myslím, že bylo moc brzo, taky jsem byla na pvní kontrole zhruba ve stejnou dobu těhu jako ty a srdíčko ještě netlouklo..☹ O to více se těším na tu kontrolu teď!!!

gabrlinka
10. črc 2007

Ahoj holky!!!Dasty, Želviku: byla sem dnes u dokorky a dopadlo to tak, že můj skoro manžel dá spermijky na spermiogram, mně brali krev na hormonální profil, testosteron a štítnou žlázu a 19.7. jdu na ultrazvuk kvůli změření výšky děložní sliznice. Je toho tolik, že se obávám, co z toho vyjde. Kéž by to bylo vše v pořádku!!!!
A jak se vám daří? Nějaké změny? Písněte, budu se těšit.

dasty
10. črc 2007

ahoj Gabrísku:tak to je paráda,že konečně doktorka s tebou něco dělá.Neboj lepší vědět u koho to miminko vázne .U nás to právě nevíme a jestli je to v chlapovi tak já se můžu cpát hormonama jak chci ☹
Gabi já jsem čekatelka mám to dostat 18.7. tak uvidíme,ale naděje si moc nedávám.Jinak na změření jsem byla taky neboj se .Já měla 7.2 ale nejmíň by měla být.My teď naštěstí se věnujeme dělání pokojíku pro mrňouska a zvelebujeme byt,že ani zatím nestíhám myslet na mimi.
želvíku ty písni jak a co novýho u tebe???
Zatím papapa a Gábi to jsi psala dobrý zprávy 😉

frufrunka
11. črc 2007

Ahoj holky! apet: Já byla na ultrazvuku ve stejný den jako Ty (vychází to na pondělí, že?) a poslední MS jsem měla jen o den dřív než Ty. A řekli mi, že je tam jen gestační váček, že na srdíčko je ještě moc brzy... 🙂 Tak doufám, že to bude příště OK a už bude ťukat jako zvon! Ale stejně mi Mudra řekla, ať zatím nejásám, že mi nic slibovat nebude, že do 12. týdne skončí jedno ze čtyř těhotenství samovolným potratem... ☹ Takže gabcos, bohužel i tohle se stává a já s takovou variantou taky raději počítám....

extravaganca
11. črc 2007

Ahijky všem 🙂
Tak po dlouhé době se opět hlásím 🙂 M8m v práci děsné fofry,tak sem nestíhám chodit.Těhu stále nejsem a bažtím utroš o sto šest.Minulý cyklus byl 27 dní,což je na mě rekord 😀 Teď jsem 21.DC a včera a dnes ráno jsem malinkato špinila,takže opět očekávám,že dorazí MS.Ale mohla by ještě 6 dní počkat.

dasty:Psala jsem Ti do IP,četla jsi to 🙂

A co jinak tady nového?Těhulkám gratuluji a nám ostatním přeji brzské // 😉

zelvik
11. črc 2007

Gabrinko: je dobrý, že vás ženou na vyšetření hned oba. U nás je to tak, že teď se láduju Utrošem, měla jsem už brát 1 cyklus i clostil, ale řekla jsem si, že to ještě jednou zkusíme bez něj. A po dvou cyklech s clostilem mám jít na měření. A pak teprve by šel na spermijky manžel.
Dasty: v pondělí večer jsem vzala poslední utroš a teď čekám na mrchu. Už se ozývá břicho, tak tu co nevidět bude ☹ a já už ji tak nechtěla☹
Dasty, to jsi koukám na dobrý cestě za mimi, když na to teď nemáš čas myslet. To je to nejlepší, taky bych potřebovala něčím tu hlavu zaměstnat.

gabrlinka
11. črc 2007

Ahoj Dasty, děkuji. Je to super, když se s tím začíná něco dělat. 🙂 Tobě přeju toho 18.7. aby mrcha nepřišla a následovaly // 😀 Já to čekám až 23.7. mám totiž cyklus 31 dní. Ale poslední dva dny je mi nějak špatně, ale nechci si dělat zbytečné naděje. A dnes jak sme šli do obchodu, tak byl cítit takový smrad (jak zkažená rajská s kyslím mlíkem)málem jsem se pozvracela,fuj. Jen o tom píšu a je mi blbě. 😝 A včera večer sem taky málem zvracela, ale přešlo to. Teď sem si musela jít zdřímnout na 2 hodinky.
Tak sem se nějak rozkecala 😀 tak ať vám jde hezky práce od ruky a mimíska co nejdříve,papa

gabrlinka
11. črc 2007

Ahoj Zelviku, můj jde na spermiogram, protože je mu 40 let, ale nevypadá na ten věk. Tak na 30. 😀 Já taky nevypadám na 28, typují mi kolem 20.někdy i 17. V poslední době mi nějak není dobře. ☹ Už jsem to psala Dasty.

apet
12. črc 2007

Frufrunko,já taky raději počítám se vším, ale snažím se myslet pozitivně, a říkat si, že určitě bude vše ok 🙂 Dr. mi dal i fotku a byla tam jen taková tečka, ale pěkná 🙂 Napsal mi ten utrogestan, tak taky doufám, že mi hodně pomůže.. A kdy jdeš na kontrolu? Já 6.8. 🙂 A jak se jinak cítíš? Já bych pořád spala 😒

motylek
12. črc 2007

Ahoj snažilky i těhulky, prosím vás, když dostanu mrchu a ještě jsem nedobrala utroš, mám ho vysadit nebo ho dobrat. Dr. mi to určo říkala, ale jsem hlava děravá. Díky

frufrunka
12. črc 2007

Ahojky! Motylku, ja nevim, zkusenost nemam, ale selsky rozum by mi asi rekl vysadit...

Apet: Já nevím, kdy jdu na kontrolu, mudra má totiž dovolenou a bude až 16., tak se teprve objednám. Já nebyla na prvním ultrazvuku u svojí gynekoložky, víš? Ze známosti jsem si něco domluvila na gynekologickém oddělení v nemocnici... Ale asi bych se tedy taky domluvila kolem toho 6. 8,tvůj doktor určitě ví, proč si tě zve v tento termín... 😉 Tak se budu s dovolením opičit. A cítím se úplně stejně jako ty! 😀 Blivno mi není, hlava se mi netočí, ale spánek je silněší než já... ☹ Dneska jsem nebyla schopná se vůbec vyhrabat z postele, tak jsem zavolala do práce, že si dneska beru dovolenou... 🙄

apet
12. črc 2007

Frufru, teď koukám, že bydlíš v JH, já jsem z ČB a máme chalupu za Třeboní 🙂 🙂 To je náhodička, viď? 🙂 No já si plánuju dovolenou na příští týden, to má být 35st., a to bych v práci asi umřela ☹ Teď tu taky usínám a tlačim očima čas dopředu..Toho 6.8. budeme tak 9tt a už bude určitě i srdíčko, tak jsem na nás zvědavá 🙂 Moc ti držim palečky 🙂

dasty
12. črc 2007

ahoj utrošky a těhulky 🙂 😅
želvíku a gabrlinko jste zlaty:s tím přáním těhu,já bych to tady přála všem a pokud by to vyšlo tak tady pořádně nakašlu super bacil . 😉
A když ne ta mám větší dávku od příštího měsíce clostilu a budu mít víc vajíček a doufám,že i dětiček 🙂 🙂
Gabrlinko tak jak ti je??že by jsi to tu prolomila???? 🙂 Tak držím moc pěsti ať mrcha nepčíjde 😅 😕
želvíku a jak ty co mrcha???Odežeň ji potvoru.
Motýlku já bych už taky nebrala,ale ještě se mě to nestalo fakt nevím.
Těhulky tak hlavně ty svoje mimíska v bříšku opatrujte a nechcete nás trošku nakazit těhu bacilama?? 😀 😀

apet
12. črc 2007

Dasty, vidíš ho???? Teď jsem ho zrovna na tebe hodila, těhu baciláka 😀

gabrlinka
12. črc 2007

Jééé, Apet, pošli prosím i mně těhu bacilka 😀

gabrlinka
12. črc 2007

Ahoj Dasty, dnes je mi už dobře. Ale doktorka mi na vyšetření říkala, že mám malý zánět a kvasinky(brala sem antibiotika, a tak to mám asi zas po nich) asi mně z toho picne 😠 Ale protože zatím nemám žádné problémy, tak říkala, že do mně nic cpát nebude. Tak stejně uvidím, jdu tam toho 19.7., tak mi to asi stejně napíše. A jak Ty? Promiň, už sem zapomněla, kdy (Ne)čekáš mrchu? Ať vím, kdy Ti mám držet palečky. 😀