Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
24. črc 2007

Aho nováčci🙂
Lendiik - u Utroše je to jedno, jestli ho budeš polykat nebo zavádět - je no na oboje použití, i když je to zvláštní představa, že to jde tak i tak.
A ty jsi mšla jen těhu příznaky nebo i // na testu?

Dasty - co nového?

lendiiik
25. črc 2007

Měla jsem i pozitivní test (sice slabší proužky, ale byl pozitivní) měla jsem i naměřený Hcg, který mi jakmile mi začalo být občas trošku šoufl začalo klesat.
Za jak dlouho bo dobrání bych měla dostat MS? Četla jsem většinou, že do tří dnů. Je to skutečně tak? Já totiž mám od 20. srpna dovolenou a máme jet ke známým, jenže oni tam mají jen stud. vodu z kohoutku, takže mýt se při MS v lavoru jaksi zavrhuju. Potřebuju jim nahlásit, jak přijedeme jestli první nebo druhý týden. Srovná mi to MS, tak abych měla kratší cyklus jako dřív? Měla jsem to dřív přesně na den 29. den. Teď po tom co se mi to stalo, to mám od 32 do 36 DC. 😒

dasty
25. črc 2007

ahoj utrošky 😀 😀
Zdravím nováčky moooooooooc 😅
Lendíku:já beru utroš 19-26den a ten 29den destanu na čas ráno.Beru 1-0-1.Pokud to máš poprvý tak je to možný,že příjde lendíku dýl 😉 Lendíku je to možný i kvůli tomu předchozímu zahnízďování se třeba organismus rozhodil.
Jankulíku není to pregnyl???Myslím tím tu injekci???
Zelvíku:že by těhule???
Gabrlinko:je mě líto ,že ms přišla ,ale neboj ty jí tou laparkou pak přetrumfneš. 😀
Holky včera spermiogram špatný výsledky.Byla jsem tak naštvaná na svou gynekoložku.Prý jsem moc na to upjatá.Když jsem jí tvrdila,že se spermiogram může za 4 roky změnit kroutila hlavou.
Včera jsme se rovnou objednali do Sanusu v Pcích a půjdeme na´insiminaci.Holky spermiogram byl tak zlý,že říkala ať moc nepočítám s otěhotněním po insim spíš na umělý 🙄 Ale spadlo to ze mě,alespoň vím kde máme zádrhel.

zelvik
25. črc 2007

Ahoj po ránu,
Lendiku - já beru jako Dasty 1-0-1 od 17. do 25. dne.Poprvé jsem MS dostala až 30.den. Teďjsem si braní upravila od 19. do 25. dne a do dvou dnů MS dorazila.
Dasty - já těhule? Na to jsi přišla jak? Já ti měla takovou radost, když mě to břicho bolelo, že se tam aspoň něco děje, říkala jsem si, že určitě přijde i plodný hlen. A najednou nic, žádná bolest, hlen nikde (ani trochu), čípek vysoko a uzavřený...Takže se zase nic nestalo???? To je běh na dlouhou trať. ☹
Dasty - to je šílený. Teda aspoň víš už kde to vězí, i když to není pěkný...Tvoje Dr. je fakt dobrá, když neví, co se může dít.Jestli se můžu zeptat - v čem to bylo špatný? Malá pohyblivost nebo spermijky chyběly?Jestli o tom nechceš mluvit, pochopím...Nebo napiš na IP.Mně se teda taky Dr. ptala, jaký má manža zaměstnání, jestli sedavý, jaký nosí prádlo (měla pak radost, že nosí trenky a ne slipy)...Takže ho má taky na mušce a když se nezadaří do konce léta, jde na řadu on. Dasty - máš už aspoň toho jednoho drobka, já doufám, že se nám taky aspoň jedno povede...
Ach jo. Nemá někdo pozitivní zprávy?

extravaganca
25. črc 2007

Krásné ráno,tak já se rozhodla že na léto utroš vysadím a taky nebudu měřit BT a prostě to nechám osudu.Po prázdninách stejně musím naklusat k doktorce,a pokud nebudu těhu,tak mi k utroši dá i clostil,takže si hormonů užiju až až.

dasty:Moc mě mrzí,jak jste dopadli,ale jak píšeš...aspoň víš,kde to vázne.Moc Ti držím palečky,abyste to všechno dobře zvládli a brzo našli // na těhu testu.Šak sama víš,jak moc Ti fandím 😉 A jak píše zelvik....má doma super prcka,který Ti může být velkou útěchou i oporou v jednom 🙂 A nebojk,já vím,že bro budete 4 🙂 Prostě tomu šíííleně věřím 😵

gabrlinka
25. črc 2007

Ahoj Dasty,to si piš. 😀 Už se i celkem těším na tu laparku. Ale po té operaci řeknu doktorce, že ten blbý orgametril brát nebudu, protože z něj mám tu nízkou děložní sliznici (před jeho užíváním sem měla normální ms) ale taky jsem měla poruchy. Spíš mi dá asi nějaký lék na zvýšení estrogenu, aspoň doufám, no uvidíme. Zítra ji nesu výsledky přeoperač. vyšetření, tak sem zvědavá, jak to zítra dopadne a kdy mně objedná na tu operaci. Nejlepší by bylo hned v pondělí, abych to měla co nejrychleji za sebou.
Ten váš spermiogram mně mrzí, ale zas na druhou stranu víte na čem jste a podniknete další kroky. Náš spermiogram vyšel slušně. Jako píše tam, že nález by neměl zásadním způsobem ovlivňovat plodnost.lehká asthenospermie 37-38% a jinak 87 mil/ml. moc tomu nerozumím, ale té větě ano. píšou, že ten nález by mohl být náhodný, tak za 3 měsíce na kontrolu, ale spíš mají léčit mně, tam doporučují. 😀

dasty
25. črc 2007

ahoj vy moje zlatý holky... 😉
želvíku a extravagance,pokud se večer sem dostanu písnu do IP oběma,jdeme za chvilku do nemeocnice za tchýní.
želvíkuý já myslela,že už to vypadá na těhulku 😉
Gabrlinko:ten váš spermiogram je dobrý,U nás bylo 8%schopné oplodnění,jinak ostatek poškozený.Moc držím pěstičky ať je vše v řádku.
Do Sanusu jsme objednaný na 8.8. tak budu vědět víc,jdeme zatím na pohovor,ale podle toho co jsem se dozvěděla,stejně nejdřív zkusíme insiminaci.
Holky jste zlatíčka,já to tady přeju moc všem opravdu 😅 Máte pravdu máme to jednodušší,že už jedno zlatíčko doma máme-proto to neseme docela dobře.Horší pro mě bylo to nevědění a prý je to i lepší když je to u chlapa/spíš jednodušší/
Zatím papaapap večer tu snad budu papapapap

fidorka81
25. črc 2007

Dasty, to je mi líto s tim spermiogramem ☹ Jak to nese přítel/manža? Ten můj by to nesl hodně špatně.

dasty
25. črc 2007

Fidorko děkuju: nese to dobře opravdu,ale je to i asi tím,že už jedno máme spolu.Ještě neházíme flintu do žita a podstoupíme co nejdříve insiminaci,tam ti vyberou ty spermíky který jsou zdraví,vstřiknou jim něco aby byli rychlejší a zavedou jen ty dobrý.Tak proto si na to dáváme šance i kdyby ne na poprvé třeba napotzřetí,nejhorší pro mě bylo,že jsem nevěděla v čem to u nás vězí.
Holky držím moíc pěstičky ať se tu co nejdříve zadaří //

zelvik
25. črc 2007

Ahoj holky,
Dasty, neumím si představit, že bychom měli zažít třeba něco podobného.
Jinak já si dneska koupila kyselinu listovou, tou nic nezkazím a jetsli to nějak podpoří? Těžko říct, ale aspoň něco jiného než ty šílený hormony 😖
Gabrlinko, ty jdeš kdy na tu laparku?

Já zítra frčím na dovču, tak se s váma setkám zase až 6.8.Doufám, že už se u někoho cočtu, že se podařilo.
Mějte se hezky, pa

dasty
25. črc 2007

želvík krásnou dovolenou a přijeď jako těhule nebo se nevracej papapapap,pěkně si to užijte 😀 😀 😀 😀

fidorka81
26. črc 2007

Dasty, tak to jo, to vypadá celkem nadějně 🙂 Ale máš statečnýho muže, jen co je pravda 🙂

pupcok
26. črc 2007

Ahojte, pekný deň želám 🙂
som v tejto téme 1krát,poslala ma sem Dasty 🙂
Môžete mi poradiť,včera som dobrala utrogestan, meriam BT-teploty mám stále vysoké, neviete či utrogestan ovplyvňuje výškuu BT? vďaka

pupcok
26. črc 2007

ešte som sa chcela, spýtať, dostali ste menzes ešte počas brania utorgestanu, alebo až po jeho dobratí?

zelvik
26. črc 2007

Ahoj,
ještě jsem sem zaběhla než vyrazíme, abych o něco nepřišla🙂
Dasty - na IP odepíšu asi až se vrátíme...Jestli se teda vrátím, když nebudu těhule 🙂🙂

A vítám pupcoka...ahoooj, jen ti na 1. dotaz neodpovím, já teplotu neměřím.K 2.otázce, já brala utroš zatím 2x, zítra začnu potřetí, a vždy jsem MS dostala až po dobrání. Ale u někoho tady jsem četla, že ji dostal i při braní. Tak nevím☹

fidorka81
26. črc 2007

Pupcok: Utroš prý teploty zvyšuje, ale je to individuální, mě se pořád drží normálně. Menzes dostávám druhý den po dobrání (28DC) a zatím se mi síla menzes lišila, teď ho beru třetí cyklus, tak uvidíme, jaká MS bude tentokrát 🙂

pupcok
26. črc 2007

ahoj zelvik, ďkujem za privítanie 🙂 , ja som pred tým brala utrog. asi 4cykly, a vždy som dostala MS až po dobraní tiež.
fidorka 😉 , teploty mám zvýšené tak ako vždy, nie je to viac, len sa dlhšie držia hore ako bez utrog., tak preto sa pýtam akoje to u Vás 🙂
ďakujem, žeste mi odpísali 🙂

dasty
26. črc 2007

ahoj pupčeku:konečně tady vítám tě moca určitě se ti tu bude pěkně povídat. 🙂JInak utroš může trošku zvyšovat teplotu já měla po ovulce tak kolem 37.3-37.4 a bohužel nic,ale u každýho je to jiný-třeba jsi pupčok na dobrý cestě 🙂 🙂
Fidorko:je to statečńák jsem ráda,že to bere dobře. 😉 Fidorko jak to vypadá u vás???Byli jste na spermio???
Gabrlinko: myslím na tebe s tou laparkou,a´t to co nejdříve máš za sebou a uvidíš jak to půjde jak po másle 🙂 🙂
Žanetíku a jak ty????už ovulka naběhla??

pupcok
26. črc 2007

ahojky dasty 😵 🙂 😉

extravaganca
26. črc 2007

Krásné ráno všem 🙂
dasty:Už jsem Ti odepsala na IP 😉
pupcok:Taky Tě tu vítám a k Tvým dotazům....mě utroš BT nepatně zvyšoval a MS jsem dostávala ještě před dobráním utroše.Snad jednou se mi stalo,že jsem dobrala utrošo a MS přišla až na druhý den...ale asi jsem v tomto směru exzot 😀

fidorka81
26. črc 2007

Dasty, ještě ne, o prázdninách dělají jen urgentní stavy a nebo ty z asistované reprodukce, je objednanej na pátek 7.9. Je to starej nervóza a už teď se tím stresuje, trubka moje 🙂

pupcok
26. črc 2007

extravaganca, dík za privítanie 😵

dasty
26. črc 2007

ahojda pupček vidíš,že tu jsou prima baby 😀 😀
Fidorko neboj to hrozně uteče do září a nebo třeba už nebudete muset na spermoš jít 😀 😀 😀
Ten můj se nestresoval ani já,myslela jse si,že je to ve mě-jsem po císaři a přece jenom je to zásah do dělohy.Ale jsem ráda,že je v pohodě a třeba se nám zadaří vytoužený dvojčátka 😀 😀
Jani děkuji odepíšu zase pokud možno brzy,jdeme se koupat a mám, tu hafo prádla na žehlení-ach jojojojo ☹
Holky pěkný den přeji a zatím papapapap
želvík už je někde za cestou do CHorvatska,Gabrlinko budeme se těšit na zprávičku od tebe.
Pupčok já jsem to po utroši dostávala do 3dnů nejdéle.Zkus klidně zavolat svý mudr ať ti to třeba posune nebo zvýší dávku.Kolik bereš utroše denně??

fidorka81
26. črc 2007

Dasty, vy chcete dvojčátka? To je krásný, ale jsi odvaha, já se bojím, že bych je nezvládla 🙂 Taky si říkám, že tam třeba nebude muset jít, protože v srpnu budu brát ten clostil 🙂

gabrlinka
26. črc 2007

Ahoj holky, DAsty a Zelviku, děkuju vám, že na mně tak myslíte, jste moc hodné,fakt. Sluníčka moje, 31.7. v 8.00 nastupuju do nemocnice a 1.8. mi budou dělat tu laparku, tak si na mně pak vzpomeňte 😉 Ale do té doby tu ještě sem tam nakouknu. DAsty, uvidíš, že se vám pak po tom zákroku zadaří, a možná to budou i ty dvojčátka. Přeju hodně štěstí a odvahy. papa

sarii
27. črc 2007

Ahoj holky, od srpna začínám brát poprvé Utro... Jsem zvědavá na efekt a zároveň už teď házím flintu do žita... ☹

dasty
27. črc 2007

Fidorko:chtěli by jsme,ještě před rokem bych řekla ani náhodou a teď protože bychom chtěli asi 3 děti do budoucna-bylo by to lepší najednou 😀 .Fidorko zvládla bys to,já mám kamarádku dvojčátka má, dneska jsou to 11 kluci a měla je když nebylo v tý době skoro nic,na obě brala 2400kč,kočár na ně stál 25.000kč použitej,protože žádný nebyli jedině někde v Praze kolem 40.000kč a zvládla to 😵 .Povídala,že to je jen taková fáma,kvůli kojení apod.Fidorko já brala clostil vlastně teď 3 měsíc-poprvý nevím kolik jsem měla vajíček,podruhý jedno a potřetí teprve jdu na ultrazvuk-ale myslím si,že se až tak bát nemusíš.Jestli jsi četla diskuze clostilky tak s 10 tam čekají 2 dvojčátka, s toho jedna měla k tomu injekce.Neboj hlavně co nejdříve mimíska -at se vám brzy zadaří 😅
Gabrlinko:31.7. si ukroutím pěstičky ať se včše pořádně zadaří a neboj jsi zase o kus dál k cestě pro mimíska.Děkuji za povzbuzení já dám hned vědět až budeme po návštěve v Sanusu.
Zatím papapapap,přeju krásný den-my jdeme kupovat náhradní díly do auta-bratr to jde spravit-kvůli tomu blbečkovi co nám před barákem poboural auto HRDINA s 3 promilema. 😒 😠

gabrlinka
27. črc 2007

Ahoj DAsty, děkuji, jsi hodná. Určitě dej vědět, jsem zvědavá. 😀 Já dám potom taky vědět, a pak ještě po té operaci jdu k doktorce až 21.8.(má dovolenou), tak pak dám taky vědět, co se bude dít dál. Pěkný víkend,papa

dasty
29. črc 2007

ahoj holky kde všecny jste??? 😀 😀 😀

pupcok
29. črc 2007

ahoj dievčatá 😉
Hlásim, že mrcha mrchovatá dorazila včera poobede aj napriek peknému, nádejnému grafíku.. ☹