Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

mysik
9. srp 2007

Ahoj, moc prosim o radu, nevíte do které lékárny v Praze jít pro utrogestan, už ve třech mi řekli, že tak měsíc ho marně objednávají...

anysek1
9. srp 2007

no tak to ti neporadim ale ja ho v sumperku taky nemohla sehnat ani v okoli bo maj vyrobci vypadek a udajne bude az v zari tak si zkus malinke lekarny v okoli prahy takove ty bohem zapomenute!

zelvik
9. srp 2007

Holky, to je debata - Fidorko, opravdu - klííííííííííííííd. Naplánuj si něco krásnýho na víkend, rozhodně na to nemysli a v pondělí nakluš k Dr. A´t už máš konečně jistotu (a my s tebou🙂

Mysik - já ho sehnala na Karlínském náměstí - mám to kousek od práce. Ale je to fakt, že to bylo už někdy v květnu (ach jo, beru to už nějak dlouho)

terezita
9. srp 2007

mysik, ja ho kupuju na poliklinice v cumpelikove na kobylisich. ale kdyztak si tam dopredu cinkni.. byla jsem tam pro nej v cervenci.

dasty
9. srp 2007

áhojda,zdravím všechny 😝
Holky,vy jste toho popsaly 😀 😀
Fid:je to u tebe napínavější než detektivka,tak tfuj tfuj pro štěstí 😅
Extrav.Jani:krásné Ip moc díky,jak trošku budu moc písnu 😅
Mysíku:byla jsem včera u doktora a ještě,že mám utroš ze května,prý mají nějaký výpadek a pokud lékárny nemají zásoby tak zatím není.Zkuušej někde v menších,snad jsem trošku pomohla 😉

alik30
9. srp 2007

Ahoj holky, od listopadu neberu prasky. Tento mesic jsem poprve brala utros od 18. dne cyklu 7 dni 1-0-1. Za jak dlouho to tak obvykle dostanete? Dekuju 🙂

zelvik
9. srp 2007

No, že je Utroš nedostatkový zboží, to je teda taky príma zpráva.A že jsou na něm některé z nás závislé...to je fuk...? 😲
Alik - zkušenosti nás všech tu v diskuzi určitě najdeš - já osobně beru od 17.dne do 25. 1-0-1 a ten 28. den Ms dorazí.Max 29., ale to už mě bolí břicho a trochu špiním, takže vím, že už je MS za dveřma...

lendiiik
10. srp 2007

mysik: já beru od pondělka Utrogestan poprvé a taky jsem ho nemohla nikde v MB sehnat. Myslela jsem si, že pro něj budu muset jet do Prahy. Ale koukám, že i tam je problém ho sehnat. Nakonec jsem u nás obvolala všechny lékárny, kde jsem ještě nebyla a sehnala jsem poslední balení v lékárně, kde měli předtím zrovna 14 dní dovolenou, jinak by tam už ani to poslední asi nebylo.
Možná bude lepší, když si to nejdřív obvoláš, ať nemusíš lítat zbytečně. 😕

alik30
10. srp 2007

Zelviku dekuju. Me bricho zatim neboli ani nespinim. Jen me trochu boli v trislech. Hmm 😒
Stalo se nektere, ze to treba vubec nedostala a nebyla tehotna? Diky.

fidorka81
10. srp 2007

Ahojky holky, tak pořád nic nevím. Včera odpoledne jsem začala víc špinit a na vložce je sem tam kapka. V pondělí budu na 100% volat dr. a uvidíme. Teda samozřejmě pokud MS nedostanu úplně.

zelvik
10. srp 2007

Fidorko a budeš o víkendu ještě testovat? Nebo to necháš až na to pondělí?

fidorka81
10. srp 2007

zelviku, testovat nebudu, počkám do pondělka a jestli budu ještě jen lehounce krvácet, tak zkusím test a v každým případě budu volat dr. Samozřejmě pořád to platí pokud MS nepřijde na plno. Takhle nevím co a jak a navíc mám začít brát ten Clostil, tak abych něco nezanedbala.

dasty
11. srp 2007

ahojda... 😉
přeju krásné ránko i když u nás deštivé 😒
Fid pokud by to náhodou nebylo těhotenstv9(moc bych ti ho přála/matně si vzpomínám,že jsem měla něco podobnýho.V prosinci,jeden den kapku pak nic,druhý den trochu špinění-myslela jsem si,že jsem těhulka a nic bohužel/tím nechci říct,že nejsi 😲 /jen kdyby náhodou ne,tak zkus tohle doktorce říct,může to souviset,že ti nenarostla děložní sliznice 😒 anebo narostla a je tam mimísek 😅 😝

zelvik
11. srp 2007

Ahojky všem,
tak my se s počasím držíme, uvidíme, jak bude...
Fidorko - to máš teda nervy, já jak se znám, bych testovala 3x denně 🙂
Dasty - jak jsi snášela Clostil? Já si ten první cyklus s ním naordinovala pouze 1x denně, teď jsem začla poctivě 1-0-1.Ale ta noc...Potila jsem se jak vrata od chlíva 😝 a to jsem normálně zimomřivá, takže jsem se pěkně ohřála 😠
Taky jsem začla měřit BT - zatím po oba dva dny stejná 36,8.
Tak hezkou sobotu a Dasty - k IP se dneska ještě určo dostanu, tak písnu.
Pa všem

lendiiik
12. srp 2007

Krásný podvečer (teda když nemyslím na to, že jdeme zítra zase do práce 😲 )
Tak jsem dneska 21 DC včera mě dost bolelo břicho a píchalo mě v podbříšku, dneska taky, tak nevím co si mám o tom myslet. Bojím se aby se mi nestalo potřetí to samé (neúspěch v začátku 5-6tt). Čekám jak na smilování na zítřek ráno. Mám totiž začít brát Utrogestan (od 22DC 5 dní). Bojím se aby to už nebylo pozdě, jestli jsem ho neměla začít brát třeba před dvěma třema dněma. Myslíte, že mě může to břich takhle bolet už takhle brzo? Když kýchnu nebo zakašlu, tak mě tam docela dost píchne. Jinak když ležím tak je to lepší. Nevím co si mám o tom myslet. 😒

fidorka81
13. srp 2007

Ahojky holky, tak podávám hlášení - těhu nejsem. ☹ 😢 Ještě v pátek jsem začala víc krvácet (ale jen o malinko), což se mě drží. MS se nerozběhla jako vždycky, ale aspoň něco, takže jsem včera začala brát Clostilbegyt a bojím se vedlejších účinků (zvracení, dočasná ztráta zraku, bolesti vaječníků 😖 ) No ale co by člověk pro toho špunta neudělal. 🙂

Dasty díky za radu, jednou se mi tohle už stalo, byl to ten první cyklus s Utrošem, že jsem měla MS jen 3 dny a strašně slabounký. Dr. to viděla (v grafu a kalendáři) a nic na to neříkala.

Zelvíku, jenže když máš v moči drobet krve, tak ti test přece stejně neukáže pravdu, ne? Nebo se mýlím (s tímhle nemám ještě zkušenost 😕 )

anysek1
13. srp 2007

ahoj fidus tak to mne moc mrzi myslela jsem ze ty tady tu smulu prorazis!no je to 3 dny co jsem dobrala utrac a kramy zatim nikde zadny boleni prsou vytok bolest bricha proste nic tak nevim no...ale tehu asi nebudu...teplotky jsou vselijake... ☹

fidorka81
13. srp 2007

Anýsku, už mě to čekání zmáhá. Chvíli se vždycky držím a pak to ve mě praskne a já začnu depkařit, brečet, bejt protivná a bez nálady, nic mě nebaví. Navíc mě dneska bolí hlava a sem tam vaječníky a podbřišek. ☹
Je to fakt věda otěhotnět, to jsem si nikdy nemyslela, že budu mít takovýhle problémy 😢
A třeba jsi přecejen těhotná, vždycky platí - dokud není MS, tak naděje je 😉 🙂

anysek1
13. srp 2007

no tak ja mam prave slzave udoli vse bylo ok ale z niceho nic me zaclo bolet bricho a zacla jsem slabe krvacet takze ...me nadeje jsou ve wc ☹ taky me to po roce a pul zmaha uz zacinam nenavidet vsechny tehule jaktoze jim to jde a me ne???kurna kde je spravedlnost?

fidorka81
13. srp 2007

Anýsku, je super, že na těchhle webovkách víme, jak se ta druhá cítí. Tohle chlap nikdy nepochopí, může mít zájem a tohle všecko okolo jaký chce, ale ty naše pocity prostě nepochopí. Je mi to líto, že ani Tobě to nevyšlo, ale zase na druhou stranu (já vím, chabá útěcha), se můžete dál čile snažit a třeba tentokrát už konečně to vyjde.
Nevím, kde je ta spravedlnost. Kam se koukneš těhule, nový miminko, apod. Okolo mě je tolik maminek, až mě to trhá srdce, že já furt nic. Kolegyni se minulý týden narodila první vnučka. Tak mě to vzalo, že jsem to večer obrečela. Chjo, tohle nesnáším 😢 😢 😢

anysek1
13. srp 2007

jo a to si predstav ze ted se narodil sestrence kluk jeji segra bude rodit za mesic a pul a pak brachova pritelkyne pred vanocema jak si myslis ze budou vypadat nase vanoce???hnusne..uz nepocitam ze otehotnim...

fidorka81
13. srp 2007

Anýsku, jsme to dvě depkařky, co? 😒 Bratránkovi se narodil loni kluk a on byl důvodem dřívějšího vysazení HA (půodně jsme plánovali až od novýho roku 07, takhle to bylo už v srpnu), kolegyně má vnučku, druhá je čerstvá maminka, dělám v dětském odd. v knihovně, kam teď často chodí maminky s dětma v kočárku a většina jich je znova těhu. Spravedlnost nikde. 🙄

anysek1
13. srp 2007

no to jo ...ja delam v hostelu a tady taky bydli mamina s malym klucinou asi tak rok starej a v dalsi praci jsem v obchode a mam vyhled na cele mesto a kam se podivas tam je kocar nebo tehulle nebo oboje...jo jsem depkarka desna navic me boli desne bricho v praci mam nervy nervy s mati no proste kvalitni zivutek
😒

fidorka81
13. srp 2007

Chjo, chtělo by to nějaký rozptýlení, nějakou naději 😖 Mě je vždycky chvíli (2-3) měsíce moooc dobře a pak to na mě přijde jak lavina a nechce odejít ☹
Ale já doufám, že se všecko jednou obrátí a bude dobře, i u vás 🙂

anysek1
13. srp 2007

no to nevim uz fakt nedoufam doufala jsem do ted a je to k nicemu...to mas dobre na me to chodi kazdy mesic kdyz to dostanu tak jsem zdrbla dalsich 14dni a nikoho nechci videt proste depka

fidorka81
13. srp 2007

Nejhorší je, že přestávám věřit. Furt mi někdo říká, věř a bude dobře,ale já věřím už přes rok a je to čím dál tím unavující. 😢

anysek1
13. srp 2007

no me to povidej snazime se rok a pul a porad nic

fidorka81
13. srp 2007

Doufám, že aspoň zabere ten Clostil, a taky doufám, že bude v tu dobu přítel doma 😕

anysek1
13. srp 2007

na co to je?

fidorka81
13. srp 2007

Ten má vyvolat ovulaci a přiblížit jí, aby byla delší luteální fáze. Dr. Ti ještě nic takovýho po roce a půl snažení nedal??