Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
22. srp 2007

Ahojky, nějak to tu vázne, Dasty už jsem dlouho neviděla...
Co nového?
Holky, já už jsem asi na hlavu - mám takovou radost, že byla ovulka a říkám si, že by to mohlo vyjít (ale to by byla sakra náhoda, kdyby po první ovu hned bylo u mně těhu - s mojí zakloněnou dělohou, s mým hormonálním profilem...).ale nějak se té myšlenky nemůžu zbavit a pronásleduje mě to i v práci, ve který mě to den ode dne víc štve.

anysek1
23. srp 2007

zelviku ja te plne chapu ja mam taky radost vzdy kdyz probehne ovu bo vim ze aspon ta je v pohode a taky mam zaklovneou delohu akorat nejak nepraktikujem ty rady dr s polohama 😝 ale snad ta jedna poloha neni jedina co tak pomaha ale kdyz nad tim tak uvazuju budeme to muset zkusit aspon pro tento mesic! 😒 ach jo jsem zvedava jestli fakt otehotnim kdyz jedu na dovcu ja tomu moc neverim 😠 ja takove stesti nemam.jinak zelviku by ses divila co vse muze vyjit kdyz muze otehotnet zena ktere rekli ze nebude mit nikdy deti a ejhle tak co by to neslo u tebe!

fidorka81
23. srp 2007

Dobré ránko holky. Tak já očekávám ovu každým dnem, teď už hodinou, protože mám 14DC a brala jsem Clostil, kterej by mi měl přiblížit ovulaci. Ale teploty tomu vůbec neodpovídají. No to jsem zvědavá, kdy dorazí. 😅

Anýsku, to by ti snad doktorka nezatajovala a poslala tě na nějakej zákrok. Já jsem třeba na UTZ ještě nebyla a přijde mi to dost divný, že mě tam neposlala 😕

Zelvíku, moc dobře vím, jak se cítíš a jak se myšlenky toulaj jen okolo toho. V každým případě Ti moooooooooooooooooooooooooooc držím palce, ať to tu konečně někdo prolomí 🙂

anysek1
23. srp 2007

ahoj fidorko!

no ted mi prisla odpoved jednoho dr..ptala jsem se ho na ty bolesti co jsem ted mela a na tu sliznici a napsal ze teda jsem mela krasnou vysku ze to odpovida tomu ze ovulace probehla a ta bolest ze muze byt zpusobena endometriozou ☹ a to ma ta kamoska co ji budou brat ten spodek ☹ tak je mi z toho zle ale zase se uklidnuju ze me to bricho bolelo poprve...no ja cekam taky kazdym dnem ovu takze jsme vcera zapracovali a ted to bude ob den asi 10dni🙂)ale ty me teploty taky nejsou tak slavne☹takze se fidorko zacnem modlit🙂)

fidorka81
23. srp 2007

anýsku!! Držím ti pěsti, aby to co napsal dr. nebyla pravda. Jdu si teda najít, co to ta endometrioza je, ale když kámošce kvůli ní berou spodek, tak to nebude nic dobrého ☹ Ale zatím bych byla v klidu, protože přecejen je to názor doktora po mejlu, aniž by tě viděl.
Já doufám, že dneska večer miláček dorazí domů a budem moc začít se snažilkovat. 14,16,18 DC máme nakázáno od dr. na to hupnout, tak se modlím (už dva týdny), aby byl doma.
Dobrá, každej večer před spaním odříkáme motlidbičku 😉 😀

anysek1
23. srp 2007

fidorko a jak se modli ja to neumim ☹ kurna ted jsem se divala na ovulacni testy a jsou drahe jak svina to je desne!dnes me nejak poboliva brisko ze by se blizila ta ovulka???

endometrioza je ze se ti dostanou castecky sliznice do tela pres vejcovody a delato paseku a ta kamoska ma ty castecky v plicich strevech proste vsude ma tu nejhorsi formu☹je mi ji moc lito!ale kdyz se to podchytne vcas tak se to da prej lecit jen to trva asi pul roku☹

jeje tak se snazte at se zem zatrese kurna nekdy to uz vyjit musi ne?

fidorka81
23. srp 2007

anýsku, ovulační testy jsem si ještě nikdy nekoupila. Radši si budu jen měřit 🙂 No já cítím zase takový jakoby "cukání" na pravý straně. Že by??? 😕 🙂 Se budeme potom za 14dní předhánět komu vyjde dřív // 😀
Modlit se taky neumím, jen si to vroucně přeju 🙂
tak ta endometrioza je fakt svinstvo! Chudák holka, vůbec jí to nezavidím (kdo by taky jo) ☹

anysek1
23. srp 2007

no to asi nikdo!a nikomu bych tu endometriozu neprala je to hnus!

no kezby jsme se predhaneli🙂)kazdopadne budu doufat v silu more!a uvolnenou mysl relaxaci! 😀 a co dela ten tvuj ze je porad nekde v trapu?

fidorka81
23. srp 2007

anýsku, on staví silnice a posílaj je všudemožně, jen ne po jižních Čechách. Teď jsou někde u Klatov. Čeká ho Olomouc. Taky stavěli přistávací dráhy na letišti v Ruzyni. Zatim tam chce vydržet, aby mohl dostat hypotéku, jinak bysme museli čekat 3 měsíce, než by nám jí přiklepli, kdyby změnil zaměstnání. Ale až budeme mít dítě, tak ho donutím změni zaměstnání, aby byl doma a nepřišel o ten zázrak, jak se bude mimi vyvíjet apod.

anysek1
23. srp 2007

no tak to je dost tezka prace ale kdyz ji pak zmeni tak neni problem ze?!je no vidis ja bydlim 60km od olmika!ze by nam tady delali silnice???teda o jedne nedostavene vim ale to je jeden obchvat mezi zabrehem a olmikem ale to asi ne.kazdopadne bych nemohla byt doma sama asi bych se zblaznila!
☹ holt budem doufat ze nam to co nejdriv klapne at se ti ten tvuj neudre🙂)

fidorka81
23. srp 2007

Anýsku, je to těžká a náročná práce. V zimě ho mám ale doma min. 3 měsíce. To prej silnice stavět nejdou. A to mě štve, páč nesnáším, když musím ráno bzry vstávat a on se ještě válí 😠 😀 Až budeme mít vybranej byt a zažádáno o hypotéku, tak jí klidně může změnit, ale zatím tam chce zůstat.
Kam k Olmíku pojedou to ještě nevím, ale prej si tam máknou. Ale zjistím to přesnějc 😉
Kam vlastně jedete přesně k tomu móři? 🙂

Já se pro dnešek loučím, mám ještě práci mimo PC, ale zítra se zase ukážu. Hezký zbytek dne všem 🙂

anysek1
23. srp 2007

fidorko jedeme do chorvatska do krvavice to je 10km od makarske 😀 ale vis jak odjizime az za 12 dni a to bude nekonecnych 12 dni!
a dnes jsem si udelala radost!koupili jsme si kombinovane kamna bo jsem mela jen plynaky a v tom se nedalo pect takze jestli to pujde dobre tak zitra no mozna uz dnes budu pect!!!!!je ty se mas ze jdes dom taky bych sla z fleku!

fidorka81
23. srp 2007

No ještě jsem sem nakoukla. 🙂
Taky bych jela k moři. Dopoledne jsem mluvila s tátou a ti byli minulej týden ve Španělsku. Úžo. Pro nás ale v létě dovolená nepřipadá v úvahu. Navíc šetříme na ten byt 😒
Já mám v podnájmu trouby dvě. Jednu s kamnama plynovou (taky jí nepoužívám, páč se toho plynu v troubě bojím) a druhou samostanou, starou elektrickou troubu. Buchty peče sice šíleně, ale sem tam něco upeču. Když v ní něco zapíkám (obědy), tak takový problémy nedělá, mrcha jedna 😠 🙂

Teď už fakt papa zítra!

anysek1
23. srp 2007

no tak vidis to ja se tesim az tu svinu troubu vyhodim co jsem vyhodila buchet protoze byly ze spod pripalene a navrchu nedopecene to je mazec!navic mi vecne zhasl plaminek takze plyn sel na prazdno!
jo jo ja kazdej rok od mala jezdila k mori ale loni jsme na more nemeli penize ani volno a tak jedem letos...neskutecne se tesim tak snad se neco nevymamlasi!

lussi
23. srp 2007

ahoj holky, jdu na kukanec s dotazem 🙂 ...Koho bolí po uroši taky prsa? 🙂

lussi
23. srp 2007

totiž utroši jsem chtěla napsat 😀

anysek1
23. srp 2007

je ahoj lussi me po nem prave uz neboli!driv me boleli jak blazen nemohla jsem nosit podprdu ani lezet ☹

lussi
23. srp 2007

a dřív tě bolely po utroši?? Já už jsem z toho magor, musím i spát s podprdou jinak to fakt nejde.

anysek1
23. srp 2007

ne ty me boleli nez jsem ho zacla brat ale asi to bylo tim ze jsem byla spis tehu bo jak mi dosly kramy tak to prestalo...nejsi nahodou uz tehulka?
😀

lussi
23. srp 2007

no to já určitě nejsem 😀 Já právě kramajzny dostanu, vždycky to poznám a už to na mě jde. Už mě napadlo, že jsem si tu bolest i vsugerovala, jsem magor 😀 😀 😀 😀

lussi
23. srp 2007

anysku dík, musím mizet papa

nejbe
24. srp 2007

Ahoj holky mám dotaz, nevíte za jak dlouho bych to měla po Utrogestanu dostat? Brala jsem ho teprve po druhý a po prvním balení jsem to dostala za 3 dny...

lussi
24. srp 2007

nejbe ahojky, já to dostala hned na druhý den, vysazovala jsem ho až 35tý den cyklu.

nejbe
24. srp 2007

No já ho dobrala 26dc a tak nevim, nechci zbytečně plašit. 😒
Do té doby než jsem začala brát utroš, tak jsem to měla vždycky po dlouhý době 50-60 dní a tu poslední MS jsem dostala až po injekci, tak nevím, pořád si říkám, že ten utrogestan asi přestal fungovat - tělo si zvyklo.

lussi
24. srp 2007

a kdy přesně jsi ho teď vysadila? Do pěti dnů je to prý ještě ok. Pokud to je více než týden tak bych zavolala asi Dr

nejbe
24. srp 2007

Dobrala jsem ho v neděli - doktor má dovču, tak uvidím přes víkend.

lussi
24. srp 2007

já to taky beru druhý měsíc, tak jsem zvědavá kdy to sama dostanu, doufám, že nebudu čekat taky týden 😠

lussi
24. srp 2007

nejb a dělala sis těhu test? 😀

nejbe
24. srp 2007

ne to už odmítám - nesnáším tu jednu čárku, ale po víkendu mi asi nezbyde nic jiného než to zkusit.

lussi
24. srp 2007

to mi povídej, já už takhle testuju třetím rokem, je to fakt nářez. Tak doufám, že tam budou konečně // a napiš pak jak si dopadla 😉