• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
Dasty tak to bych taky koukala jako blázen :grinning:
26. srp 2007 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lussi,ještě,že mě neřekla,že jdu rovnou rodit.Ale pomalu jsem se tak cítila :grinning: :grinning:
Proto ještě neházej flintu do žita a vyčkej do úterka ,moc moc držím lussiku pěstičky ať tam ty dvě fajfka v plné síle jsou :wink: :grinning: Hlavně sem pak písni jak si dopadla,nebo tě dopadnu na jiný diskuzičce :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc dastíku :wink: No tak je fakt, že i zázraky se dějí, tak ta možnost tady je. A neboj, já určitě napíšu.
26. srp 2007 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem zase tady a mam dojem ze ovu probehla schvalne juknete co si o tom myslite http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 no a dnes jsem zacla zase s utracem ach jo no tak uvidime snad to ted konecne vyjde... :sweat_smile:
27. srp 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kde to dnes vazne to mate tolik prace?no teda teda :grinning:
27. srp 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co říkáte mýmu grafu? Bych řekla, že ovu proběhla 11. nebo 13DC, ale jistá si tím nejsem. http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55
27. srp 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fidorko no taky mam ten dojem jak ty bud a nebo..a co byl manza doma?zapracovali jste?my jo!pekne jsme na to hupli 10,12,a 14 DC a 14DC byla nejspis ovu tak nevim no...kez by se nam zadarilo...to by bylo mimi v kvetnu ne? :grinning:
27. srp 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Anýsku, tak držím palce! :slight_smile: Přítel přijel v pátek, ale jestli byla ovu, tak jak byla, tak jsme to nestihli. Snažilkovali jsme se 11,15,16 a 18DC. Takže si myslím, že tenhle měsíc z toho nic nebude :confounded:
27. srp 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim ze jo oni rikaj ze staci den pred ovu a klidne i den po ni vcera jsem to studovala:slight_smile:kurna babi mi donesla kanadske svestky a jsou velke jak hruska ale vyborne!no ja budu drzet pesti tobe, jo!nikdy nevis...kolikrat se zadari v tak nesmyslnou dobu ze to nikdo nechape napr ma kamoska nemohla otehotnet 3 roky tak se objednali na umele jeli na dovcu a tam nemela ovu a prijela stejne tehotna takze nikdy nevis
27. srp 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aný, jsem četla, že spermijky vydrží v příznivém prostředí 2-3 dny. NO uvidíme, co z toho bude, já tomu nevěřím. Teď mi říkala ljd v měření BT, že spíš vidí ovu na 13,14DC. Uvidíme, jak mi vylezou teplůtky.
Ale tobě to pěkně vylítlo!! To by bylo, aby aspoň jedna nebyla těhule :grinning:
Nedívala ses náhodou v pátek na ČT2 na ten pořad o prenutálním vývoji dítěte? Bylo to úžasný :slight_smile:
27. srp 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne:frowning2: nedivala to jsem byla u tchyne a tahala drevo :confounded: a dom jsme dojeli az kolem 9 vecer!no vylitlo mi to pekne a samo bez utrace takze jsem celkem v klidu ale bojim se abych nemela nepruchozi vejcovody:frowning2:myslis ze to na utz poznaj?dr se na ne divala a rikala ze maj normalni velikost i tvar ...
27. srp 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, uz jsem se tu jednou ptala, ale odpoved zatim nikde, mozna jste to prehlidli, tak radeji jeste jednou. picha vam nekterym doktor agofollin?
27. srp 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mkps ne nic takoveho mi nepichala ani nevim na co to je. :unamused:
27. srp 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku, myslím, že by to na UTZ měli poznat, ale držím, pěstičky (MOC MOC MOC), aby vám to vyšlo :slight_smile:

mkps, mě taky nic nepíchá, beru jen Utroš a Clostil.
27. srp 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fidorko no ani nevis jak jsi me uklidnila no snad to vyslo nejradsi bych na to pro jistotu hupla jeste dnes!vis jak:slight_smile:)no uvidime u more jestli to tam dostanu nebo ne...kez by ne!to by bylo stesti!asi bych se zblaznila.
27. srp 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku, ty pocity znám :grinning: Už si přeju zažít ten pocit, až objevím na TT // :slight_smile: Co prožiju potom, si ani nedovedu představit :grinning:
27. srp 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pry hormon prvni faze cyklu. prvni 2 mesice mi daval jen utros, treti a ctvrty pak pridal hned po ms jeste injekci agofollinu. byla to reakce na to, ze to mivam jen dva dny a slabe. pokud jsem dobre porozumnela, je to na rust delozni sliznice.
27. srp 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fidorko no tak to jsme dve ja jsem uz tak zvykla na / ze az uvidim // tak si asi pujdu precist navod co to znamena a temer stoprocentne to obrecim!porad se ujistuju ze to byla ovu bo kdyz jsem mela cyklus 28 dni tak ovu je 14DC a to mi ta teplota klesla a dnes je 15DC a teplota stoupla o 0.5°c takze snad to bylo vse v pohode a snad uz konecne...jen me depta ze zas budu cekat jak blazen jestli to prijde nebo ne..a to cekani je nekonecne!
27. srp 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mkps, zase o něco chytřejší :slight_smile: Zkuz založit novou skupinu na tohle téma, třeba se někdo chytne.
27. srp 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si myslim ze bude lepsi zalozit diskuzi na tohle tema bo vic holek se urcite ozve!
27. srp 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku, já určitě budu řvát jak želva!! Možná pak radostí ani nebudu vědět co mám dělat. Volat na gyndu? Jít do práce? Jíst? Zvrace? Skákat? Ježišmarja, v každým případě to bude hoooodně zajímavý mě v ten okamžik pozorovat :grinning: Čekání je na tomhle nejhorší, to máš pravdu.
27. srp 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavne ja z nudy hledam vse o ovu atd a kazdej servr pise o ovu neco jineho takze jsem z toho stejne jelen.na jednom psali ze del cipek musi byt mekky a otevreny a na druhem zase ze je nahore tvrdsi a otevreny pak zase ze po ovu mekne a zas ze po ovu tvrdne a zavira se v tom aby se prase vyznalo co?no myslim ze me u toho nekdo pozorovat tak se asi taky nasmeje.. :grinning:
27. srp 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už jsem to někde psala, mě odvezou rovnou do blázince, pač až uvidím někdy // tak mi z toho prostě hrábne :grinning:
27. srp 2007 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky moc za odpovedi.
27. srp 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussi no mam dojem ze to nas asi odvezou kolektivne :grinning: co si myslis o mem grafu myslis ze byla ovu?kdyz cyklus je 28 dni? :frowning2:
27. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anysku já se v těch grafech moc nevyznám :frowning2: A při ovu má teplotka klesat nebo stoupat?
27. srp 2007 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku, prase by se v tom nevyznalo. Jednou je to tak a nemělo by to být jinak, ne?

Lussi, jojo, to jsme si psaly spolu :grinning: Při ovulaci má být nižší a po ovulaci má stoupat a držet se nahoře.
27. srp 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Tak už jsme konečně přestěhovaní :slight_smile:Stihli jsme to rychle...celý pátek jsme stěhovali a uklízeli a v sobotu jsme dolaďovali detaily a v neděli jsme v novém oslavili mé a tatínkovi narozeniny a spojili jsme to i s kolaudačkou.Snaženíčko v novém bytečku už taky proběhlo :dizzy_face:
Jinak jsem dnes 22.DC což většinou už pomalu dostávám MS,nebo jsou nějaké náznaky MS,ale zatím nic....na závěry je příliš brzo...už se mi párkrát stalo,že MS o sobě nedávala vědět a pak během 2 hodin z ničeho nic přišla...takže teď je má každá náštěva na WC spojená s "nervozitou".Ještě nikdy u mě chození na záchod nebylo tak napínavé jako teď Kdyby to vyšlo,tak bych měla pro miláčka krásný dárel k 2.výročí svatby :dizzy_face: No ale jak říkám...držím se při zemi..MS může kdykoliv bez varování dojít...
A copak je tady nového?
27. srp 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri ovu kklesat a po ovu prudce stoupnout :grinning: ty jo ted sjem se divala na jednu stranku svoboda volby a byli tam fotky miminek ale uz od tusim 7 tydne a pak tam byl odkaz na typy potratu a kdyz jsem to precetla tak se mi zvedl zaludek jak to nekdo muze udelat???http://svobodavolby.cz/?a=2&b=4&id=3&PHPSESSID=98e8d96d4140e3c84fa35b68f6151eda schvalne se na to podivejte..
27. srp 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
extro, tak to držím pěsti!! Už to tu fakt musí někdo spustit :wink: My jsme si už taky sehnali byteček, teď jen čekáme, co na to stavební spořitelna a jdem do něj. Takže jestli všecko dobře dopadne, tak se do měsíce stěhujééééém :grinning:
27. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek