Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
27. srp 2007

teda, to nějak spadlo.
To by se mi taky líbilo, domluvim se s kadeřnicí, ona je moc šikovná 🙂

anysek1
27. srp 2007

no holky tak ja mela na hlave vsechny druhy cervene od medene pres mahagon po ohnive cervenou a ted zrovna vcera jsem si obarvila vlasy na hnedo/puvodni barvu a hned jsem jina🙂 cervene vlasy mam uz x let tak jsem si osvezila pamet jak vypadam s hnedyma vlaskama a neni to zle 😀 je to fakt radsi platit svoje nez penize cpat cizim.tak zitra mi napis jak jsi dopadla jo?

fidorka81
27. srp 2007

anýsku, to víš, že budu průběžně informovat 🙂
Jinak co se barev týče a délky vlasů - do 16ti jsem měla vlasy hustý a dlouhý po zadek. Pak mi začaly vypadávat, tak jsem šla na krátko. Od tý doby jsem měla i krátkýho ježka a většinou vzadu "bodliny". Teď si to nechávám narůst, změna je fakt život. Barvy - měla jsem už i růžový proužky, kromě černý a bílý, modrý a fialový jsem měla také všecky odstíny červený 😀

zelvik
27. srp 2007

Lussi, to fakt vypadá nadějně, jak ti je? Možná jsi fakt těhule 🙂 To by bylo....

Fidorko, moc vám to slušíííííí.

Holky, jinak já jsem 21.DC, teplota se pořád drží, beru Utroš. V pátek ho doberu, tak uvidím. Od rána mě trochu zlobí něco jako výtok nebo divný hlen. Nikdy jsem to neměla, tak jsem zvědavá, co se to zase děje 😒

lussi
27. srp 2007

zelviku co u mě, ale u tebe to vypadá nadějně🙂

fidorka81
27. srp 2007

zelvíku, děkuju :o) potřebovali bysme oba něco zhubnout, ale nám tak mooooc chutná 😉 🙂 Navíc, teď začneme mít starosti ohledně bydlení, stěhování, financí, tak si myslím, že nějaký to kilčo půjde dolů 🙂
A držím taky pěstičky, aby jsi nám do dvou týdnů mohla rozdat těhubacily 😀

fidorka81
27. srp 2007

HOlky, mě už cca 2-3 dny sem tam pobolívávají vaječníky a podbřišek, jako kdybych to měla dostat. A to jsem teprve 18DC. Ty hormony mi fakt dávají zabrat 😒

lussi
27. srp 2007

to bude určitě zahnizďování 😉 🙂

dasty
27. srp 2007

čauvec sluníčka 😀 😀
Tak jsme byli dneska v Sanusu,teda já byla a vajíčko bylo zatím pidi 13mm,ale sliznice super.Jsem první měsíc bez hormonů,tak jsem čekala,že tam nebude nic.Ve středu jdu zase na ultrazvuka pokud to mé pidi midi vyroste tak bychom mohli v pátek jít na naše první IUI.Tak mě držte pěsti,jsem hroznej nervák ☹
Holky ten odkaz je fakt divný,ale já bych taky šla kdyby hrozilo postižení.Moje kamarádka v 18letech čekala dvojčata čili 14let zpět.Porodila v 6 měsící jedno mimčo umřelo hned a druhý je autista,odkázaný na vozík a je sama.Říkala,že opravdu je to někdy na provaz.Je mě jí líto,ale zvládá to super 😔
Lusi ,želvíku jsem na vás napnutá jak šraňky 😝 😝
Nám konečně ve středu po 5týdnech přivezou malýmu nábytek,to jsme to ještě musel dvakrát urgovat.Bordel 😀 😅

gabrlinka
27. srp 2007

Ahoj holky, já dnes dostala injekci, vyvolávačku na ms a až mi mrcha dorazí tak potom 5.-9.dc clostil. A když jsem se ptala doktorky, jestli i něco na udržení vajíčka, tak mi řekla, že mi dá utroš, jak budu těhotná. Nebude to pozdě? Já myslela, že utroš se bere hned po oplodnění, aby se to vajíčko udrželo v té sliznici, nebo se mýlím? Prosím, kdo ví, vysvětlete mi to. Díky
Fid, Lussi: to vám úplně věřím, že vám z těch dvou čárek, jak se objeví asi hrábne 😀 moc vám je přeji...mně by asi taky hráblo, kdybych je viděla, mně se furt ukazuje jedna 😠

fidorka81
27. srp 2007

lussi, moc tomu nevěřím, ale zase z čehojiného bych to měla, že 😒

gabrlniko, ono nám hrábne asi všem a sejdeme se v Bohnicích, heslo: Koník 😀

gabrlinka
27. srp 2007

Fid: 😀 😀 😀 😀

fidorka81
27. srp 2007

tak já se holky loučím, zítra páčko!!! 😀

gabrlinka
27. srp 2007

Dasty: budu držet všechny palce, co mám, i u nohou 😀

anysek1
27. srp 2007

fidus tak ted jsem se nasmala tak pa v bohnicich! 😀

dasty no tak to je mi te kamaradky lito musi to byt asi tezke prijit o jedno dite a pak mit druhe tak moc nemocne to je fakt nespravedlive! ☹

holky zacnem kkolektivni modlitbu za to at kazda je co nejdriv tehu!takze posilejte navrhy jo?a pak jednu vyberem a budem se modlit vsechny pred spanim 😀 😀 😀

zelvik
27. srp 2007

Dasty - tak to jsou prima zprávy, že ti to roste i bez hormonů 😉 Držím palce, protože je jasný, že v pátek jdete na to!!!!A pak....

Lussi - No já nevím, nechtěla bych si něco vsugerovat, tak se bojím na to pomyslet 😒

Fidorko: bane, sluší vám to a jestli máš dojem, že potřebuješ shodit - počkej, až budete zařizovat bydlení, půjde to samo.A pořád lepší k otěhotnění kus ženský, než být hubená jak po moru 😀

Jéé, Anysku, na to já nemám talent, ale jakmile se nějaká modlitbička ujme, hned před spaním několikrát zopakuju 😔

lussi
27. srp 2007

zelviku to jo, nejhorší je se na něco upínat...a pak to zklamání...to je potom šílenost, když to nevyjde 😒
anysku ta modlitba je dobrý nápad 😀 😀 😀

zelvik
27. srp 2007

Uff, to jsem se zapotila, než jsem to vypotila 😝 , ale zaregitsrovala jsem se a vytvořila svůj první grafík... Mrkněte mi na něj, prosím a co si o tom myslíte?
dííík http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

anysek1
28. srp 2007

zelviku je to pekny graf ale na zavery je jeste brzo teploty musi byt vysoke min 10 dni aby se mimisek stihl uhnizdit!takze drzim pesti!ja mam uz druhy den zvyseni teploty o 0.5°C takze vcera 36.5 a dnes 37.0 no takze uvidime.

zelvik
28. srp 2007

No tak honem sem s tou modlitbou, abych mohla teploty přemlouvat, aby neklesly 😀

dasty
28. srp 2007

holky jste zlatíčka.. 😉
želvíku graf vypadá bájječeně 😀
fid:na fotkách si kočka moc ti to tam sluší.
Gabrlinko:jsi hodná,snad se povede uvidíme.Hlavně,že bude ovulka i bez léků a sliznice 9mm,to jsem nikdy neměla.
Anýsku:kamarádka je silná a obdivuju ji zato,je sní i hrozná sranda 😀 😀
Holky tak další adepti na těhu ať už jsou tu,nebo to prolomíme všichni naráz 😀 😀 😀

anysek1
28. srp 2007

jo jo holky tak a tento mesic vsechny otehotnime!

modlitba:prosim prosim ty tam nahore pomoz nam a daruj nam tu nejvezci vec na svete a to stat se matkou!

jak jsme rikali tyto veci se stavaji jen silnym lidem!a je super ze se s ni jeste nasmejes!je to fakt osobnost s velkym O!!!

lussi
28. srp 2007

anysku já to tento měsíc už nestihnu, možná tak v říjnu 🙂

extravaganca
28. srp 2007

Krásné ráno 🙂
Včera jsem díky práci nestíhala za vámi dojít,tak se prosím nezlobte...máme tu v poslední době mazec a navíc je šéf poslední dobou parádně protivný 😠

dasty:Držím moc palečky Verunko,a přeji vám,aby pátek byl pro vás tím dnem D,kdy to všechno začne a za 9 měsíců budete 4 😵

fid:Náhodou vám to moooc sluší 😉

zelvik:Graf vypadá opravdu super,takže taky držím palečky,ikdyž ty tu držím naprosto všem 😀

lussi:Tak jak to vypadá?Jsme napnuté 🙂

Já jsem dnes 23.DC a zatím nic....pro zajímavost jsem si i měřila BT(ikdyž vím,že je to blbost,protože už 2 měsíce neměřím,ale aspoň z předešlého měření vím,jaké mám 23.DC teploty...teda z těch grafů,kdy jsem prala utroš...protože bez utroše nikdy 23.DC nebyl 😀 )a teplota byla 37,1..tak teď budu měřit každé ráno do MS,aspoň budu ráno vědět co mám čekat....

anysek1
28. srp 2007

lussi aha tak to je prekerka ale to nevadi tak jeste ted pristi mesic...

extro no o protivnych sefech mi neco rikej! ☹ ted me dorval dokonce i udrzbar to jsem to dopracovala aby po me rval nejakej balik co nema ani takove vzdelani jak mam ja! 😒

lussi
28. srp 2007

extra o šéfech mi tak nemluv.
Děvčata mrcha dorazila, takže z toho na nějkou dobu nic nebude, teď jdu na laparku a hystero a pak podle výsledků uvidíme co dál.

extravaganca
28. srp 2007

anysku,ne nadarmo se říká,že nejhorší je srážka s blbcem 😀 Můj šéf je doma pod pantoflem..skáče jak manželka píská a na mě si v práci dokazuje,jaký je chlap...není to pro mě chlap,ale srab...kdo jiný by si na ženské potřeboval něco dokazovat...chová se jako bych byla jeho pubnertální dcera a to mi je 29 a jenu cca 42.Pro mě je to fakt chudák..jako šéf je nanic....dělá věci strašně složitě,organizační schopnosti na bodu mrazu a vůdčí schopnosti..tak o těch ani neslyšel...co já bych za to dala,kdybych mohla dělat pod naším obchodním ředitelem...panečku,to je onačí šéf...vše řeší v klidu..žádná otázka není blbá...přirozená autorita...na fakt pan ředitel s velkým P...No už abych byla těhu a mojeho šéfa opustila..

anysek1
28. srp 2007

estro no tak to jo to ja mam nejvyssiho sefa v pohode taky vyslechne poradi prodiskutuje a rve az je hodne zle!pak je pod nim sefka a ta je jak kdy nekdy me dorve tak ze malem brecim ale jindy je v pohode a napr dnes se me zastala pred tim udrzbarem takze jsem ji vdecna!no a jjinak jsem zas ja nadrizena spolupracovnici a ta mi to dava poradne vyzrat tkaze ani vedouci post neni asi pohadka kazdopadne se taky moc tesim na tehu ale asi ne tak jak muj pritel ten zuri at uz jsem tehu a vypadnu z tohodle blbakova 😀

lussi ale aspon se to hejbe ku predu tak bud rada!me rozciluje to vecne cekani a mereni!radsi bych byla aby se na me poradne jukli a pak me cpali praskama...ale budu ti drzet pesti at vse dopadne dobre treba maj jen nejakej srust a proto to nejde a ten ti odstrani a pak na to hupnes a hura do tehu stavu!

extravaganca
28. srp 2007

lussi:To je mi líto,ale uvidíš...všechny Ti tady držíme palečky,takže se těch 2 mimíšku určo dočkáš 😵

anýsku,věřím,že vedoucí post není jednoduchý,ale já na šéfa nejsem drzá..plním co řekne...a furt bude stejně remcat a bude protivný 😠

anysek1
28. srp 2007

no extro asi mu doma manzelka slape po egu a on si to na nekom musi lecit a nejednodussi je to lecit na tobe bo vi ze se neozves protoze nemuzes!coz me kdyz rupnou nervy tak dorvu i sefy 😒 minule na me sefka rvala tak jsem na ni zacla taky rvat a hned se zklidnila!ale to uz musim byt fakt v pravu abych se tak ozvala!

lussi no pockej pak se bude tak darit ze budes mit deti jako smeti 😀