Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
30. srp 2007

Anýsku - já si to myslím taky, že se vám to povedlo.
kdyby tak to šlo zjistit hned, co? Já jsem už druhý den nesnesitelná, jak pořád myslím na to, jestli mrcha v neděli přijde nebo ne.
Žádné příznaky nemám, ani prsa nejsou citlivější, pořád je pozoruju - nic..začíná to být na hlavu 😒

Extro - co ty? pořád se držíš?

Dasty - co vy? Jak dopadlo "fotografování" ?

anysek1
31. srp 2007

ahoj zelviku,

no uvidime a je fakt skoda ze to nejde zjistit hned ale to bych pak byla zas dlouho smutna.takze sotva dojde mrcha tak vim ze za par dni na to vlitnem a je dalsi najede ale cekat napr 14 dni na mrchu a pak jeste na ovu to by me suplo!

ale dobra zprava je ze uz nezvracim jen je mi divne od zaludku ale vite jak to muze byt cokoli.ale ta unava zabiji.dnes jsem vstavala na 3x a to se mi nestalo uz nekolik let vzdy vstanu hned jak zvoni budik!

jo a zelviku to chce klid tim ze stresujes to stejne neovlivnis jestli ma prijit tak prijde... ☹

anysek1
31. srp 2007

ahoj holky kde vsechny jste?jo a jinak teplota je zas na 37,00 😀 kezby tam zustala!

fidorka81
31. srp 2007

ahojky holky, teploty se mi pořád drží nahoře, no musím ještě týden vydržet na mrchu.

Anýsku, Tvoj teploty jsou naprosto úžasný!!! Já jsem oproti tomu žabař! Držím pěsti!!!! 🙂

Jinak k příznakům - já jsem minulý víkend, pondělí a úterý byla tak vyšťavená, žaludek na vodě, nechuť k jídlu, bolel mě podbřišek a sem tam píchlo ve vaječníku. Sice jsem nezvracela, ale bylo mi fakt bídně. Jeslti se zadařilo, tak přesně před týdnem v pátek byla OVU a snaženíčko bylo, takže mě ty 4 dny po možném oplození taky daly zabrat. Anýsku uvidíme 😀 Musíme si držet pěsti a holky nám v tom určitě pomůžou 😀

fidorka81
31. srp 2007

Jinak se rovnou loučím, nejsem ve svojí kanceláři a tak nevím, jestli se sem ještě dneska dostanu.
Přeju vám krásný pátek, plodný víkend 😀 a v neděli nám držte palce, jdeme podepisovat ty smlouvy na byt!
Mějte se krásně a v pondělí páčko! 🙂

anysek1
31. srp 2007

ahoj fidorko!!!jetak to je bozi ze se ti teploty drzi nahore!treba se fakt zadarilo mladej to bere jako jistotu a me je dnes zas blujmo a to jen piju vodu 😖 doufam ze se nebude opakovat to nocni objimani s porcelanem.jinak pesticky ti budu drzet!takze nam pak honem napis jak to dopadlo jo?

jinak holky vcera jsem se divala na vyvoleny robin tam mel medajlonek a nasmala jsem se kdyz tam mluvil ten jeho kamos libor je to soumen jak prase!dnes se na to divat nebudu bo uz vcera jsem bulela ani nevim proc tak moc me to dojalo...no me snad dojme i chcipla mucha☹jinak jsem dnes poslala cca 20sms tak jsem zvedava ale dnes se nevydrzim fakt divat tak se divejte za me!

lussi
31. srp 2007

dobré ránko holky 🙂 Je pátek huráááá 😀
anysku to jsem na něj dneska zvědavá 🙂 Který pár to včera vyhrál? Já to včera nějak nestihla 😅

anysek1
31. srp 2007

ten prostredni byl v nem desne sympatickej bobek ale ta jeho by si mela na tu klapacku poridit zbrojni pas! 😀 je desne urvana...no doufam ze se bude chovat normalne bo takovej je nejlepsi!no kazdopadne jsem zvedava jestli postoupi..

jinak me to ze je patek moc neuklidnuje do dnes i zitra jsem tady do 19 hod a v nedeli jen do 12 ale musim byt na telefonu☹

anysek1
31. srp 2007

kurna jsem se divala na net a vite kdo vyhrava ve vyvolenych ta cernoska to nechapu bo neumi poradne cesky! 🙄

lussi
31. srp 2007

do pr... já neívm jaká černoška ☹ ...jdu se podívat? co se tam se*ou cizinci zase....to je hnus....Né, že bych byla rasistka, ale všichni by měli být bílí 😀 😀 😀 ..vtípek, proti černým, žlutým apod nic nemám 🙂

anysek1
31. srp 2007

no lussi taky me to sere ze tam daj jakousi co spadla z lijana a neumi mluvit poradne cesky ale vis jak hlavne ma bohate kamose 😒 ti si muzou dovolit ji poslat 500sms my normalni ne☹

fidorka81
31. srp 2007

tak jsem sem ještě nakoukla 🙂

Anýsku, jestli to není střevní choroba, tak jsi těhu!! Věřim tomu! 😀

Mě se taky sem tam hejbne žaludek, ale na zvracení to není. Těhu jsi z nás dvou spíš ty. A já Ti to moooooooooooc přeju 😀

anysek1
31. srp 2007

fidorko strevni chripka by znamenala prujem ne?a ja mam opak spis zacpu☹ moc dekuju za to ze mi to prejes!!!ja ti to taky preju!

lussi
31. srp 2007

anysku tak doufejme že v dalším kole půjde do vily třeba nějaký rasista, ta tam pak dostane čočku 😀 ..vím, jsem zlá 🙂
k té zácpě....zácpa, je ti zle...to je TĚHU! 😉 A klidně si mysli, že není, my jsme si s fidorkou jisté, že je, viď fidor?🙂
Holky každopádně držím palce mocccc oběma!

anysek1
31. srp 2007

lussi no tak ted jsi me s tou cockou rozesmala! 😀 je to des je mi zle i z caje (matovyho a ten je na zaludek)...no snad to je to vytouzene tehu to se uvidi 10.9. jestli prijde ms 😒

lussi
31. srp 2007

tak to jsem ráda, že jsem pobavila 🙂
fakt si myslím, že tam už bramboru máš, všechna fakta tomu nasvědčují 😉 ..I když sugesce dokáže být pěkná svině...ale tohle snad není tvůj případ 😀

anysek1
31. srp 2007

no ted popravde na sugesci nemam cas bo mam stresy z odjezdu k mori ze bude ten nas pejsek tak dlouho bez nas☹uz ted silim a premyslim ze nikam nnepojedu ale to pritel nechce ani slyset...jen doufam ze se kvuli me nebude porad zastavovat bo cesta do chorvatska je dlouha a muj zaludek moc nevydrzi..

lussi
31. srp 2007

a pročpak neberete hafíka s sebou?

anysek1
31. srp 2007

neberem ji s sebou bo by tam v tech horkach exla a navic tam kam jedem psi nesmi☹ tak snad to tech 10 dni prezijem..

jezis ja tady usinam to je des navic tady mame zimu jak nevim kde jsem nabalena jak v zime☹

anysek1
31. srp 2007

holky jeste jsem se chtela zeptat...jestli pri brani utrace taky mate vytok.ja ho mam desne moc si pripadam jak čvachta...kdyz si zavadim utrac tak mam dojem ze ho to co nevidet vyplavi... ☹

lussi
31. srp 2007

jo tak to je škoda, že ho nemůžete vzít s sebou 😒
já po utroši výtok mám taky, ale že by to byly záplavy tak to nééé. Mimochodem při těhu je větší výtok 😀 😉

anysek1
31. srp 2007

lussi ty si me dobiras!ale je fakt ze si pripadam jak kdybych mela tam dole nadrz s vodou je to hnus! ☹

jo je to skoda ale zas na druhou stranu ji bude dobre doma tady bude teplota tak akorat a hlavne nemusi se nechat cipovat a nemusi snaset tu nekonecnou cestu jako ja..jen na to pomyslim a zaludek se mi houpe..dnes bych si rada dala obed ale nevim je mi divne a kur..sky me pali zaha,dnes v noci jsem kvuli te zaze malem nespala ☹

fidorka81
31. srp 2007

Anýsku, kéž bys už mohla testovat, páč stejně jako Lucci jsem si na 100% jistá, že jsi v tom a až budeš rozdávat těhubacily, počkej, až tady budu i já 😀
K výtoku, já Utroše polykám a kromě únavy mi nic není (dřív mě i bolel žaludek a dávila jsem se, ale to už je naštěstí fuč). Ten výtok máš jen teď a nebo je to pravidelně?

anysek1
31. srp 2007

no ted je to tak hrozne min mesic to tak desne nebylo ale ted je to fakt hnus a to jsem utros mela uz min mesic takze bud to poradne zabralo az ted nebo nevim no.reknu ti ze jak do me porad sijete ze jsem tehu mam chut se jit testovat i kdyz vim ze nic tam nebude.ale kdyby jo tak vas tady vsechny kolektivne nakazim to si piste!!!!!

anysek1
31. srp 2007

no tak jsem dala svou krivku z ff na diskuzi bazalni teploty a holky rekli ze na to abych byla tehu je moc brzo na priznaky ze se vajicko zahnizduje az 7 den a tehdy zacinaj priznaky takze vas nebudu mit cim nakazit... 😖

lussi
31. srp 2007

já myslím, že je to individuální

anysek1
31. srp 2007

no uvidime ale prijde mi to logicke ze ty priznaky jsou az po uhnizdeni leda ze by se to jako uhnizdilo driv???!!!!

fidorka81
31. srp 2007

anýsku, přesně, je to individuální a nezoufej, MS ještě nedorazila a já myslím, že ani nedorazí a budeš nakažlivá! 😀

Tentokrát se už opravdu loučím. V neděli odpoledne na mě nezapomeňte myslet (ted jsem se dozvedela, ze nejdem jen podepisovat smlouvy o koupi bytu, ale taky úvěr od stavebka, to bude náročná neděl 🙂 )

Tak páááááááááááááááááááááááá 🙂

lussi
31. srp 2007

no to jo, příznaky jsou až po uhnízdění, právě, že zahnízdění může být podle mě dřív...

anysek1
31. srp 2007

aha no to je taky pravda ...no uvidime nebudeme predbihat ze?az ted jsem se podivala na tvoje fotky ty jo ty delas modelku?jsi strasne krasna!!!