Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
18. zář 2007

holky, klistýru se taky bojím, neslyšela jsem o něm vůbec nic hezkýho a nechápu lidi, co si ho nechávají dávat doborovolně 😒

Lussi, no z toho by mě šmejklo, kdyby mi to takhle někdo vítězoslavně říkal. Teď mě tu provokuje kolegyně a ona je mrcha, tak je možnost, že to dělá naschvál. Snacha čeká druhý mimi (mají 3letýho chlapečka) a ona to pořád vypráví přede mnou, jako kdyby nevěděla, jak mě štve, že nám to nejde. 😠 zabít málo.

berina
18. zář 2007

fid:Já to mám podobné na grafíku,ted poslední 2 dny 36,4.Nemůžu grafík ukázat protože mi to nejde.Mám ho na wunschkinder a nejde mi zkopírovat,pořád mi to ukazuje že se na stránce objevila chyba a že program nemusí fungovat tak jak má.Je to šmejd.

anysek1
18. zář 2007

berinko me je 23 takze mam dost casu ja vim ale jsem rada ze jsem se rozhodla pro mimi ted bo kdyby to neslo pak pozdeji tak mi sibne totalne!ne ze by mi ted uz nehrabalo ☹ kurna to je kazdej tehotnej krome nas bo co?

zelviku moc dekuju snad i ty druhe testy ukazou aspon naznak druhe /

zelvik
18. zář 2007

Holky, klid, mně bude v prosinci 30 a začínám propadat depresím 😒
Co říkáte na ten můj grafík a tu story u Dr., ☹ já nevím, co si o tom myslet 😕

Jo a ještě - myslíte, že můžu ráno Utroš polknout a večer zavést? Není to ujetý? 😝

berina
18. zář 2007

Ty jo anysku ty jsi mládě,to ti závidím.Mám kamarádku už od dětství,řekli jsme si že budeme maminy zároven.Tak jme se začali snažit stejně a ona má už nádhernýho 2měsíčního klučinu a já ☹ .Ale taky jim to trvalo 9 měsíců než se to povedlo.Nakonec ji zjistili že má nějakou špatnou hodnotu štítné žlázy.Dostala na to léky a do 2 měsíců byla těhu.Dobrý co.

berina
18. zář 2007

Želvíku já nevím s tím utrošem.Já ho polykám.Ale zase tu někdo říkal že je to lepší zavést.Tak nevím jestli to nezačnu zavádět.Nevím.

zelvik
18. zář 2007

Já bych ho i zavedla, ať se dostane kam má rychleji, ale nechce se mi to dělat ráno a přes den mít intimku. Proot bych to zkusila na střídačku...ale nevím ☹

anysek1
18. zář 2007

zelviku me dr rikala ze se ma pouzivat jedna metoda bud zavadet nebo polykat ....

no mlade asi jsem ale kolikrat si prijdu pekne stara.. 😖 no nekdy se to tak povede ...taky pocitam ze mimi budou mit driv jine kamosky... napr jedna uz ceka druhe miminko za chvilu uz bude rodit a to je o rok mladsi dobre co?ale ji to preju!

berina
18. zář 2007

Želvíku já myslím že když teplota stoupne tak jak má při ovu,tak že normálně probíhá.Normálně se snažílkuj a avidíš.Hlavně se kvůli tomu nestresuj!!!!!

anysek1
18. zář 2007

zelviku ja si ho zavadim rano hodinu nez vstanu z postele a pak uz je to v pohode nic nevyteka 😉

jankulik
18. zář 2007

Ahoj holky!
Extro, Fidorko - moc Vam dekuju za gratulaci, dnes letim k Dr.,potrebuju napsat Utros,tak doufam,ze vse bude OK.
Anysku - ten Best je fakt divnej - ja mela vcera na Mamatestu //, ta druha sice slabsi, dnes jsem si zkousela z ranni moci test s BESTEM, a byla daleko slabsi nez vcera.
Holky a zkousely jste OVU testy- misto nebo soucasne s merenim BT?

berina
18. zář 2007

Nic holky jdu,jinak nic neudělám.Mějte se pěkně a hezky se snažte at máme brzy 😲 😲 😲 😲 .

anysek1
18. zář 2007

jankuliku ja si kupovala ovu testy a sedelo mi to s ovu dle bt!ver radsi tomu mama testu ja si ho pujdu koupit kazdopadne ti drzim pesti at ta // je lip videt

zelvik
18. zář 2007

Anýsku - díky za info, tak já ho tenhle cyklus taky zavedu, myslíš, že je v tom rozdíl? Že je to fakt účinnější?

Taky jdu něco dělat🙂
Zatím pa

anysek1
18. zář 2007

zelviku no myslim ze to pusobi primo tam kde ma polykat jsem ho nechtela bo uz tak je mi zle natoz jeste po nem... 😒 fakt radsi zavadim...

fidorka81
18. zář 2007

Teda Beri, to je nespravedlnost, co? (s kámoškou), jo jak říkám - člověk míní, příroda mění.

Hlásím taky svůj věk - 26.

anysek1
18. zář 2007

no tak koukam ze jsem tady asi peknej pulec co? ☹ aspon vidite ze to neni jen otazka veku 😀 kurna porad tady mam dane ty tri testy a porad je studuju...no uvidime zitra rano zkusim mamatest tak mi drzte pesti...

zelvik
18. zář 2007

Už aby bylo zítra, jinak puknu zvědavostí, Anýsku!!!!!

pajca
18. zář 2007

Ahoj Holky, tak jsem zpět z dovči.Myslela jsem si že něco splodime a nic ☹ inak mě je taky 23.Byla jsem u doktorky a ríkala ze folikul se tvorí tak nejak k delce cyklu tak snad by nemel byt problem ne?
Chtěla jsem se zeptat ty ovulacni testy ukazi presne den ovulace nebo i ty dny pred a po?

fidorka81
18. zář 2007

Anýsku, jsme nervní i za tebe!!

Pajco, to bohuzel nevím, já je nepoužívám. Na internetu jsi něco zkoušela najít?

pajca
18. zář 2007

No tam maji jen nabidku tech testu.
Holky mám takovou blbou otazku.Mám zacátek MS počitat od špinění?Jsem z toho takova zmatena vdycky zacnu špinit pak nic a pak to prijde. 😒

fidorka81
18. zář 2007

Hmm, tak zkus najít téma na Koníkovi, třeba je tu na to spešl forum 🙂
A ke špinění - to není 1DC. Až když se Ti MS spustí, tak to je 1DC. A nezáleží na tom, jestli MS přijde odpoledne nebo ráno 🙂

pajca
18. zář 2007

Tak že když jednou za den zaspinim tak to muze byt predvoj MS

fidorka81
18. zář 2007

pajco, přesně tak :o) Občas ženská špiní i v době ovulace, ale mě osobně se to nestává.

pajca
18. zář 2007

Děkuji za radu zacala jsem špinit 25.DC tak by to i odpovidalo.

fidorka81
18. zář 2007

Nemáš vůbec zač, na ty OVU testy se dyžtak poptej v jiným tématu a nebo se zítra jukni sem, holky Ti určo něco k tomu něco napíšou 🙂

pajca
18. zář 2007

Zkusím to 🙂

gabrlinka
18. zář 2007

Ahoj holky, opět sem se tu dostala až večer. Ach,jo. Tak jsem tu dočítala co nového a taky jsem strašně zvědavá na zítra ráno, jak Anýsek dopadne. Jsem zvědavá baba 😀
Želviku, tos mně moc nepotěšila s tím grafem a tím, co ti říkala doki, že máš menší folíky. Tak já se raduju jak blázen z ovu a třeba ani nedošlo k uvolnění vajíčka, to je děs. ☹
Mně už bude za dva týdny 29 a rok a pár se snažíme. Dnes jsem jednala s ředitelem ohledně mého studia a suplování za mně v práci a jsou s tím nějaké problémy (hlavně nevstřícnost některých kolegyň, bohužel), tak sem mu oznámila, že pro to dělám vše a že se snažím vypadnout na mateřskou, tak mu jen svisla čelist 😀 a mlčel.Nakonec jsme to rozumně vyřešili, ale budu mít šílený frmol, tak se obávám, že na těhu budu mít menší šance, chjo ☹

zuzzik
18. zář 2007

Ahoj, vcera mi doktor predepsal utrogestan, tak jsem se koukala na internetu jestli k tomu najdu nejaky info a vy tady mate takovou cilou diskusi 🙂 jsem z toho takova zmatena, asi od ledna se snazime o mimi, doktor mi udelal odbery, rekl, ze to vypada, ze nemam ovu a predepsal mi utrogestan od 16. dne MC, a ted tady ctu, ze utrogestan asi vubec na podporu ovu neni :( tak nevim jestli se tema hormonama cpat nebo ne :(

gabrlinka
18. zář 2007

já beru na vyvolání ovu clostilbegyt a utrogestan co vím, je na podporu těhotenství