Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
20. zář 2007

Ahoj želvíku 🙂
Myslím,že anýsek svým maďarem pobavila všechny 😀 Fakt super hláška 😀

O Tvém talentu nikdo nepochybuje 😵 A určo budeš mít vlastní,jako všechny ostatní tady 😉

A jak jsi na tom?Co tepota?Mě klesla 😢

Všimla sis,jaký máme úspěch s tou dohodou? 😀

zelvik
20. zář 2007

Ahoj Extro,
jak jsme na tom? Prosím tě, poprvé mi FF taky posunul ovu - z 11.dne na 13., nevíš proč? Jsem z toho vedle sebe, protože tím pádem jsme zase flákali snaženíčko 😒
No a navíc je tu pořád ten ortel od Dr.Jinak vypadám takhle http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6

Klesla ti hodně? Máš grafík?

No já věděla, že když to tu upečem, že se to ujme 😀 Kdo je první potenciální chudák na zbití?

extravaganca
20. zář 2007

No to se ptáš té pravé,proč ff změnil ovu 😀 Mě z 13.DC změnil dokonce na 17.DC a taky nevím proč a protože mi to přišlo jako blbost,tak jsem to vrátila zpět na 13.DC..jen ta vodorovná čára je totální nesmysl,protože teploty od 36,8 jsou u mě vysoké....

No klesla dost 😢 Mě už fakt picne...a já věděla,proč nechci doufat,když mi ovu hodil na 13.DC ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/190380

A co se vašeho snaženíčka týče...pokud byla ovu 11.DC,tak snažení proběhlo..pokud ovu nechá na 13.DC,tak bylo snažení 12.DC večer a to se prý dá počítat jako 13.DC,takže vlstně je vše na nejlepší cestě ke // 😵

No,nejžhavější kandidát je gabrlinka,ta je dnes 23.DC,ale asi ji předběhnu já,ale když mám tu imunitu,tak mě bití mine 😀

anysek1
20. zář 2007

tak teda dik ani jsem nevedla ze nekdo tuhle hlasku nezna tady ji pouzivame porad teda ja a mladej 😀 kurna holky me se nic nechce.

no relax byl ale krapet jinej...prisla jsem dom o pul osme v 8 jsem uz lezela v posteli a v 8.20 uz jsem spala ale teda tak dobre jsem se nevyspala ani nepamatuju bo se vzdy v noci budim a dnes nic juhuuu ale uz bych zase spala 😔

extravaganca
20. zář 2007

anýsku,fakt super hláška 😀
Je potřeba se občas dobře vyspat...já taky cosi špatně spím a dnes jsem spala jako miminko 🙂

anysek1
20. zář 2007

extro no ja se fakt pravidelne budim v rozmezi 1 - 4 hodiny rano takze jsem pak K.O. ted se tesim na vikend protoze mame jak ja tak i pritel oba volno takze snad se poradne vyspime oba!ani jsem neverila kdyz jsem rano vstala a uvedomila si ze jsem vecer nebyla ani na wc 😀

latunka
20. zář 2007

ahoj holky 🙂 Začátkem týdne jsem sem házela dotaz ohledně toho,jestli vysazení Utrogestanu nemůže kvůli poklesu hormonu vyvolat potrat,takže stanovisko mé doktorky zní,že obavy z tohoto nejsou na místě, protože hladina progesteronu není jediný faktor podílející se na udržení těhotenství. Tudíž pokud by přeci jenom došlo k takto brzkému potratu po vysazení utrogestanu,je to jen náhoda. Slíbila jsem,že až to zjistím,tak to sem napíšu. Mějte se hezky,snad se brzy sejdem ve společném terminu 😀

extravaganca
20. zář 2007

Jé latunko děkujeme 😵 A to já byla odhodlaná brát utroš nad limit 😀

anysek1
20. zář 2007

je tak to jsem nevedela diky latunko!uz jsem klidnejsi

zelvik
20. zář 2007

Extro,
já podle Dt. ovulaci tento měsíc mít nebudu a sama taky nic moc nepozoruju (hlen nemívám), dneska mě teda trochu píchá na pravé straně...tak ani nevím, kam bych si tu ovulaci sama měla posunout. Nechám to, jak to udělal FF, i když je to nesmysl....

Latunko - taky díky, taky jsem koketovala s tím, že bych Utroš brala dýl 😅

extravaganca
20. zář 2007

želvíku,šak uvidíš,jak se to bude vyvíjet dál..třeba budeš mile překvapena 😉
A co říkáš na můj graf?

anysek1
20. zář 2007

no holky ja jsem taky zvedava jestli prijde ovu nebo ne bo ty moje teploty jsou silene co?

extravaganca
20. zář 2007

anýsku,je fakt,že Ti parádně lítají..musíš věřit 🙂

zelvik
20. zář 2007

Exto - no klesla, ale klesla teprve v 21DC - to by mohlo mýt hnízdění, ne? 🙂
Až klesne den před očekávanou mrchou, pak teprv to bude smůla...Teď uvidíš co zítra...
V kolik hodin měříš? Já v 6:15, o víkendu je to vražedný 🙂

fidorka81
20. zář 2007

Latunko, děkujeme za zprávičku 🙂

extro, zelvíku, aby jsme se jednou nevzbouřily a nezačaly zvonit klíčema 😀 😀 😀

Zelvíku, já měřím v 5:20, naštěstí se mi podaří vždycky o víkendu znova usnout 🙂

zelvik
20. zář 2007

Fid: jo tak revoluce, jo? 🙂 ale my to s váma myslíme dobře 😉 a motivujeme vás ke snažení...že jo Ex?🙂

No v 5:20 bych se na měření teda vybodla...

fidorka81
20. zář 2007

zelvíku, zatím nehrozí, ale až budu na ťafku, tak hrozit bude, přece se nenechám dobrovolně zaťafnout 😉 😀 😀 😀

Jinak - já opravdu tenhle cyklus měřím naposledy, takže si to užívám 🙂

extravaganca
20. zář 2007

No my vám dáme revoluci 😀 No fakt..my vás tu motivujeme ke snažení a toto má být vděk...no že se nestydíte 😀

želviku,já vím,že by bylo horší,kdyby to kleslo před MS,ale i tak mi to na náladě nepřidalo ☹ Jak píšeš...zítra uvidím.

Jo,a já měřím v 5:30..takže skoro stejně jako fidorka 🙂

anysek1
20. zář 2007

no ja merim v 6 rano.no to je motivace jak blazen holky 😀

extravaganca
20. zář 2007

No toto...další rebel...Člověk tady pro vás dělá první poslední a vděk nikde 😀

anysek1
20. zář 2007

extro 😀 😀 😀 tak si musime rypnout ne?! 😉

extravaganca
20. zář 2007

anýsku...abysme pak nerýply my do vás 😀

fidorka81
20. zář 2007

Četly jste to?
http://zpravy.idnes.cz/v-cesku-se-narodilo-nejv... 😠 Se na to můžu vykvajznout. Dyk koho slyším, tak tomu to nejde 😒
Jo a Jennifer Lopez je taky v tom a novináři si myslí, že čeká dvojčata. Chjo. 😖

NO motivace je to fakt obrovská, mít konečně bříško se zázrakem, ale tak nějak revoluce k politice patří, néééééé? 😀

extravaganca
20. zář 2007

No teď jsem slyšela ve zprávách,že vláda chce krouhnout podporu na bydlení o polovinu.Prý je krize v bytovém fondu či co....A jak si sakra mají mladí pořizovat byty?U nás ve Zlíně stojí 3+1 2,5milionu a kdyby jsme šli do pronájmu tak vysolíme 8tisíc ani nemrkneme.Nás se to teda zatím netýká,ale jakmile budem mít mimiško,tak to nějak řešit budem,protože byt do kterého jsme se nastěhovali je našich a bohužel jen 2+1.No to bude super.Já na mateřské,a utáhnout to z miláčkova platu nebude možné...No uznejte sami..kde má vzít mladá rodina s miminkem na byt,když stát se k nim otočí zády?A pak řvou,že obyvatelstvo stárne....Se jim to dobře kecá když mají 160tisíc měsíčně(plat Topolánka)Ať jdou někam...no to jsem se zas zravě nas..la 😠

anysek1
20. zář 2007

fidus jo cetla jsem to hned rano a hned me to nasralo!kurna ale stejne je tam moc deti od pristehovalcu! ale tohle jde nejak mimo nas co to rozeni. no nic musim jit na obed!napisu za chvilu

extravaganca
20. zář 2007

fidorko,tak já mám kolem sebe zas opačné případy...všichni kdo jsou kolem mě těhu nebo mají čerstvě miminko se nějak zvlášť snažit nemuseli...
No říkám...žádná spravedlnost..... 😠

zelvik
20. zář 2007

No a taky píšou, že od ledna zdraží elektrika o víc jak 10 %.
Takže myslím, že motivace, kterou jsme tu zavedly s Eextrou je ještě slabý kafíčko 😅

extravaganca
20. zář 2007

zelvik,naprosto s Tebou souhlasím...kam se na ně hrabem 😎

fidorka81
20. zář 2007

extro, mě to povídej. Jsme teď na 19 let zadlužený. Dlužíme 1130000,- každým dnem můžu otěhotnět a potáhnem to z jednoho platu a ubohý mateřský. Politici si žijou ve vlastním světě, v bufíku mají kafe za 3koruny a chlebíček za 1,5kč a přitom mají takový platy!!! Já tohle nepochopím, je to šílená nespravedlnost. Neustále zdražujou a zvyšujou daně, ale aby začali se snižováním platů u sebe to ne. Mají veškerou dopravu zadarmo, levnou rekreaci, příspěvky snad i na toaleťák. Horor. Jsem se zase rozčílila jednou 😠

anýsku, dobrou chuťu 🙂

extravaganca
20. zář 2007

fid,naprosto souhlasím se vším,cos napsala....
No to je dnes den..ráno teplota klesla,politici vymýšlí hovadiny,odpoledne mám angličtinu na kterou se mi absolutně nechce...no fakt supr den...