Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
20. zář 2007

no, chtělo by to nějakou pokutku 😉 😀 Za každý neotěhňující měsíc třebáááááá třebááááá .......... si nechat o 5cm zkrátit vlasy u kadeřníka 😀

extravaganca
20. zář 2007

fidorko,tak do toho teda nejdu,páč bych byla za chvíli plešatá 😅

pajca
20. zář 2007

Cus holky, mam dotas jem 28DC a normalne ho mam tak 28-31 merila jsem si BZ a mam 37,3 je mozne abych byla tehotna?

fidorka81
20. zář 2007

extro, mě dnešek sere od rána, s prominutím. Ráno jsem se vzbudila nasraná na celej svět. Drahouš mě v noci už týden budí smrkáním, v noci mě chytla příšerně bolavá dvojitá křeč do levýho lýtka a tak celej den pajdám, protože mě to hrozně bolí a mám ten sval tam zatuhlej. Politici jsou hovada. Pár mých kolegyň taky, no fakt. Je to na ťafku.

extravaganca
20. zář 2007

pajca:A jaké jsi měla teploty v minulých dnech?Máš graf?

fidorka81
20. zář 2007

pajco, ještě je brzy na posouzení. Jestli se ti teploty drží nahoře už pár dní, tak to vypadá víc než nadějně, ale ještě se neraduj, máš přece ještě pár dní možnost dostat MS. Testík bych zkusila až ten 31-32DC 🙂

extravaganca
20. zář 2007

fid,musíme si nějak vylepšit náladu...já si koupila časák a brambůrky a hodlám si po příchodu domů užít parádní veget....jsem teď u našich a hlídám své 4 nohé mimino(no spíš už puberťáka).Takže až dojdu domů,tak si s ním budu hrát a pak si dám něco dobrého na véču,pak si dám vanu a pak se pustím do těch brambůrek 😀 Ať žije dietka 😀

pajca
20. zář 2007

no prave ze u me je problem ze delam na smeny a merim to tak orientacne.Dneska jsem si ji merila po nocni.Tak nevim ale rochu me boli bricho a mam trochu vytok tak to mimo nebude. ☹

fidorka81
20. zář 2007

Jo dietku, jo? 😀 OK, my jedeme odpoledne nakoupit a tak si taky koupím brambůrky a čokoládu a prostě tu náladu musím vylepšit. Chtěla jsem jít večer cvičit, ale vůbec se mi nechce. Jsem fakt už týden nevyspalá a utahaná jak kotě. A k tomu to bolavý a tvrdý lejtko, no hnus.

fidorka81
20. zář 2007

pajco, tak to bohužel na těhu nebude. ☹ Musíš spát min. 4 hodiny a měřit ještě než vstaneš z postele, takže měřit po noční není dobrý 😒

anysek1
20. zář 2007

holky to vy jste slabej odvar my mame dluh 1.350.000 to je to co jsme si pujcili ale zaplatime 2.700.000 a budeme to splacet 30 let krasna vyhlidka co?nastesti je to cele pocitane jen na priteluv plat takze jsem krapet klidnejsi.

fidorka81
20. zář 2007

anýsku!! To je šílená představa!! Je to hrozný, člověk si na bydlení musí půjčit a oni z něho vytáhnou víc jak jednou tolik. Je to v čudu.

anysek1
20. zář 2007

fidorko ale co nadelas?ty mesicni splatky jsou stejne jako najem takze jsem v klidu navic ted platime nase.to me nechava klidnou horsi je to ze mimi porad neni☹

fidorka81
20. zář 2007

no nic nenadělám, ale lidi nemají kde bydlet a místo toho, aby to šlo dolu, tak jde všecko nahoru. To mimi mě taky štve, ale snažím se na to tolik nemyslet, dyť bych se za chvíli zbláznila.

extravaganca
20. zář 2007

Jak píše anýsek...s bydlením se to vždy nějak udělá...horší je to,že se nám nedaří mimiška ☹

fidorka81
20. zář 2007

extro, nesmutni, ty jsi pořád v naději, ten dnešní pokles může být uhnizďování 🙂

anysek1
20. zář 2007

na bydleni se ty penize najit musi ale zdravi a deti k tomu ti penize nepomuzou....kurna zase jsem mela chut na kafe tak jsem ho vypila a je mi zle ach jo

pajca
20. zář 2007

No ja jsem se ted vyspala po nocni, tak ze jsem ctyri hod spala, tak uvidim.
My mame dluh milion a pul a jeste k tomu bydlime v podnajmu, cekame na ten byt.

fidorka81
20. zář 2007

Aný, máš pravdu. 😖

fidorka81
20. zář 2007

pajco, taky stále bydlíme v podnájmu a čekáme na byt. Naštěstí ještě i čekáme na peníze, tak zatím platíme jen podnájem. V každým případě nás úvěr ze stavebka + nájem v družstevním bytě vyjde na něco málo přes 10000Kč měsíčně.

extravaganca
20. zář 2007

No jak tak sleduju,tak máme opět "skvělou"náladu,co ☹

pajca
20. zář 2007

My hypoteku 10.000 a najem taky tak.Nam v tom byte ale bydli deda 😒

fidorka81
20. zář 2007

hmmm, chce to něco veselýho, vtipnýho... ale nic mě nenapadá.

Co budete o víkendu vařit?

fidorka81
20. zář 2007

pajco, je to problém s těma penězma. 😒

pajca
20. zář 2007

o vikendu jdu parit a tak nebudu varit 🙂 MAnzel odjizdi a tak budu mit cely víkend pro sebe.Bude dámská jízda 😀
Fidorka ja to neresim to bych se z toho musela zbláznit 😎

extravaganca
20. zář 2007

fid,ještě k tomu uhnizďování...jedna holka v tématu měření BT mi říkala,že na to uhnizďování to nevypadá...že implantační pokles by musel být vetší....no já fakt nevím...zítra ráno uvidím..bych nevěřila,jak se budu někdy těšita na 5:30 😀

No,mě mamka nechala 2 hlávky zelí,tak ho jen podusím a udělám na sladko s těstovinama....takže nic velikého...je to taková nouzovka,protože je potřeba to zelí snít...ale tak naštěstí nám to oboum chutná,tak uvidíme...a ty plánuješ co?

fidorka81
20. zář 2007

pajco, tak to se máš 🙂 Já mám doma maroda, tak musím něco vymyslet. Už jsem vymyslela lasagne a pak asi nějaký UHO s masem a rýží. Mám chuť kuchtit 🙂

extravaganca
20. zář 2007

No povím vám,že mám dnes pracovní morálku jak blázen 😀
Od rána jsem tu s vámi a teď se do toho ještě učím angličtinu 😀 No ale abych nevypadala,že nic nedělám,tak občas fakt něco udělám,ale přiznávám se,že dnes tomu fakt moc nedávám.. 😀 Tak kdo by v 21.DC myslel na práci,že 😀

anysek1
20. zář 2007

fidorko tak jsi me rozesmala s tou otazkou co budem o vikendu varit to vareni nam urcite zvedne naladu! no ja asi udelam kurecni maso na v mandlove omacce 😀 nebo kureci roladu 😠

extravaganca
20. zář 2007

A nepřeháníte to tak trochu děvčata?Takto vedle vás vypadám jako úplný amatér 😅 No ne že bych uměla nějak extra vařit,ale tak hrozné to není..to je těžké,když máte doma kuchře tak se k vaření ani nedostanete..a navíc já se do toho ani nehrnu,protože vařit kuchřovi je strašně nevděčné 😀