• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
zelviku, u Extry šlo o to, že jí FF špatně určil ovu a tak si jí posunula na ten den, co si myslela a myslíme, že byla. Tím pádem si měla posunout i tu vodorovnou, aby to nemátlo. Ty to máš určený od FF dobře, tak vodorovnou máš taky dobře :slight_smile: (extra má ty čáry modrý proto, že si to právě posouvala sama, ty je máš červeně, protože ti to určil FF).
21. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za vysvětlení - na to aby měl člověk školení :slight_smile:
21. zář 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelvíku, po pár měsících používání FF se taky neučíš :slight_smile:
21. zář 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny nevite jestli je gynex na predpis?
21. zář 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajco, netuším, ale zkus to najít na netu, třeba na www.lekarna.cz
21. zář 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jen hlasim, ze utros ma na me nasledujici ucinky : uz jsem se stacila sklatit na nebohyho pana v metru, protoze jsem omdlela, mam 2 bedary a chute, ze bych si ukousla i ruku :frowning2: no krasa
21. zář 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no jsem rada ze jsem vas pobavila.me pres den akorat vse nasralo... nejvetsi pitka ze sumperka je uz v 6 mesici kazda druha 40catnice tehotna a ja kur.a nic uz mam depku jak rychlik do prahy:frowning2: uz fakt nevim asi se pujdu povesit za snicle do pruvanu bo to neni mozne!sem vam naladu moc nezvedla co?jinak me ma dojit za dva dny ovu a asi nic no!bo del cipek je jak sutr! :frowning2:
21. zář 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku, tak to si piš, že jsi mě zase rozesmála - už vím, za kým chodit v době deprese - za tebou :slight_smile: Opět co věta to perla :wink:
jinak ostatní okolnosti už k smíchu nejsou, to je fakt

no ani mi nemluv, máme mít třídní sraz se základkou, poprvé po 15 letech.A co myslíš? Ty nejmíň chytrý mají všechny po 3 dětech a nás bezdětných je tam pomálu - snad 3...
a jak jsem v pondělí odcházela od Dr.pomalu se slzama v očích, míjela jsem se ve dveřích s těhotnou dámou romské národnosti (pokud mám být slušná), na ktreou v ordinaci čekalo už jedno dítě...

a pokud mám pokračovat - u nás je gynda spojená s porodnicí. Každý pokoj má balkon.a co byste řekly? Na balkonech postávají těhule v županu a vyhulujou...
Bez komentáře :angry:
21. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký slunečný pohodový den přeji všem snažilkám :slight_smile: Jak se máte? Já zatím furt v čekací fázi :http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Ještě jedna rada pro otěhotnění: žádné stojky po sexu, ale prý nohy za hlavu :grinning:
22. zář 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky hezkou sobotu.
cožéééééé - nohy za hlavu:slight_smile: Já ale nejsem gumová :wink:
22. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu :slight_smile:
To koukáte,že jsem tu i o víkendu,co :grinning: Naši mají totiž doma net,tak jsem mohla za vámi přijít.

Tak jak to tak vypadá,tak naše politika na gabrlinku tak zapůsobyla,že vypadá na těhu :dizzy_face:

želvíku,fidorka Ti to s tím ff vysvětlina naprosto ukázkově :wink:

Jinak já mám na ff VIP a mrkněte na grafík :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Strašně mě pobavilo,že mi ff vyznačil,že mám v pondělí testovat :grinning: V mém případě se ff fakt tentokrát pomát...v pondělí přijde červená,tak jsem s nějakým testováním fakt v klidu...mám všechny příznaky přicházejí mrchy...a kupodivu se z toho nehroutím a to testování podle ff mě fakt pobavilo :grinning:
22. zář 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Extro -
Gabrlinka vypadá fakt dobře.
Asi se nás tak lekla, že to zabralo :grinning:

no jo, ale tobě to taky stoupá, počkej, abys v úterý nepěla chvály na FF :sweat_smile: Moc byhc za to taky nedala...
22. zář 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
želvíku,tady jde aspoň vidět úspěch naší politiky :grinning:

Nene,sice šla dnes teplota nahoru,ale jednodenní vysoká teplota nic neznamená...obávám se,že na nikoho pět chvály nebudu...na to znám své tělo až moooc dobře :grinning:
22. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mistr tesař se jednou utne...no nic, počkáme na tvůj grafík zítra :wink:
22. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím a tak strašně bych si přála aby to byla pravda,ale už se mi několikrát stalo,že teplota vylezla na 37,tam byla 2 dny a pak 36,9 a na druhý den přišla mrcha....já si myslím,že mistr tesař se tentokrát opět neutne :sweat_smile:
22. zář 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nas zase nic. Uvazuji o Gnexu mamte s tim nejake zkusenosti?
22. zář 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pajco - bohužel, já ne. Já beru jen Clostil a Utroš a od včerejška experimentuju s Jeřábem ptačím (taky je tu na to diskuze). ale asi experimentovat přestanu, protože se nesmím vzdálit od WC - ještě že je sobota :grinning: Takový střevní potíže už jsem dlooooouho neměla :unamused: Tak nevím, jestli se to ustálí. Ono nestačí, že ty kapky smrděj a nejsou moc dobrý, ale ještě mě prohánějí...Pěkná srágora to je, kdyby aspoň pomohla...
22. zář 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A po jak dlouhé dobe si to zacala brat?Jsou ale vsechno leky na predpis vid?
Jinak doufam ze te litaci den brzo prejde. :wink:
22. zář 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažíme se od ledna, koncem května mi Dr. tohle všechno předepsala.
Ten Jeřáb jsem si koupila včera - to na předpis není. Nevím, na kolik je nebo není účinný, ale už se chytám všeho...

Ty jsi na tom jak?
22. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile:
Zdravím.Já bych vám tak chtěla ukázat ten grafík ale sakra nejde mi to.Už jsem psala do téma pouze graf.at mi někdo s tím poradí co tam je za problém.Všechno ok ale jak to chci vložit tak se tam objevuje nějaká chyba.
22. zář 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beri, ty to máš na tom německém, viď? To ti neporadím :frowning2: Já už takhle bojuju s FF, ale tomu aspoň rozumím.
Myslíš, že je ten německý lepší?Nebo v něčem jiný?
22. zář 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelviku já nevím.V tom anglickým bych se asi uplně zamotala.Teda to mě štve.Nevím kam bych ještě napsala.
22. zář 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zkus do Meření BT, tam ti někdo poradí. Spousta jich ten německý používá..
22. zář 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam pisla,tak čekám. :unamused:
22. zář 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beri,ahojky :slight_smile:

pajca:Já brala gynex,a byla jsem s ním moc spokojená...v lékarně sehnat nešel,tak jsem ho objednala z netu..ale chuťově je to nic moc :unamused:
22. zář 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snazime teprve od srpna.Chtela jsem se zeptat jaj zapisujete ten grav v pc?
22. zář 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gynex se dá koupit i ve zdravé výživě.Ale je to pěknej hnus,humus, :confounded:
22. zář 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo extro hoooj :wink:
22. zář 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevis presne kde?
22. zář 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted nevím co kde. :slight_smile:
22. zář 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek