Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
21. zář 2007

zelviku, u Extry šlo o to, že jí FF špatně určil ovu a tak si jí posunula na ten den, co si myslela a myslíme, že byla. Tím pádem si měla posunout i tu vodorovnou, aby to nemátlo. Ty to máš určený od FF dobře, tak vodorovnou máš taky dobře 🙂 (extra má ty čáry modrý proto, že si to právě posouvala sama, ty je máš červeně, protože ti to určil FF).

zelvik
21. zář 2007

Díky za vysvětlení - na to aby měl člověk školení 🙂

fidorka81
21. zář 2007

zelvíku, po pár měsících používání FF se taky neučíš 🙂

pajca
21. zář 2007

holciny nevite jestli je gynex na predpis?

fidorka81
21. zář 2007

pajco, netuším, ale zkus to najít na netu, třeba na www.lekarna.cz

zuzzik
21. zář 2007

ahoj holky, tak jen hlasim, ze utros ma na me nasledujici ucinky : uz jsem se stacila sklatit na nebohyho pana v metru, protoze jsem omdlela, mam 2 bedary a chute, ze bych si ukousla i ruku ☹ no krasa

anysek1
21. zář 2007

ahoj holky no jsem rada ze jsem vas pobavila.me pres den akorat vse nasralo... nejvetsi pitka ze sumperka je uz v 6 mesici kazda druha 40catnice tehotna a ja kur.a nic uz mam depku jak rychlik do prahy☹ uz fakt nevim asi se pujdu povesit za snicle do pruvanu bo to neni mozne!sem vam naladu moc nezvedla co?jinak me ma dojit za dva dny ovu a asi nic no!bo del cipek je jak sutr! ☹

zelvik
21. zář 2007

anýsku, tak to si piš, že jsi mě zase rozesmála - už vím, za kým chodit v době deprese - za tebou 🙂 Opět co věta to perla 😉
jinak ostatní okolnosti už k smíchu nejsou, to je fakt

no ani mi nemluv, máme mít třídní sraz se základkou, poprvé po 15 letech.A co myslíš? Ty nejmíň chytrý mají všechny po 3 dětech a nás bezdětných je tam pomálu - snad 3...
a jak jsem v pondělí odcházela od Dr.pomalu se slzama v očích, míjela jsem se ve dveřích s těhotnou dámou romské národnosti (pokud mám být slušná), na ktreou v ordinaci čekalo už jedno dítě...

a pokud mám pokračovat - u nás je gynda spojená s porodnicí. Každý pokoj má balkon.a co byste řekly? Na balkonech postávají těhule v županu a vyhulujou...
Bez komentáře 😠

gabrlinka
22. zář 2007

Hezký slunečný pohodový den přeji všem snažilkám 🙂 Jak se máte? Já zatím furt v čekací fázi :http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
Ještě jedna rada pro otěhotnění: žádné stojky po sexu, ale prý nohy za hlavu 😀

zelvik
22. zář 2007

Ahoj, taky hezkou sobotu.
cožéééééé - nohy za hlavu🙂 Já ale nejsem gumová 😉

extravaganca
22. zář 2007

Krásnou sobotu 🙂
To koukáte,že jsem tu i o víkendu,co 😀 Naši mají totiž doma net,tak jsem mohla za vámi přijít.

Tak jak to tak vypadá,tak naše politika na gabrlinku tak zapůsobyla,že vypadá na těhu 😵

želvíku,fidorka Ti to s tím ff vysvětlina naprosto ukázkově 😉

Jinak já mám na ff VIP a mrkněte na grafík 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/190380
Strašně mě pobavilo,že mi ff vyznačil,že mám v pondělí testovat 😀 V mém případě se ff fakt tentokrát pomát...v pondělí přijde červená,tak jsem s nějakým testováním fakt v klidu...mám všechny příznaky přicházejí mrchy...a kupodivu se z toho nehroutím a to testování podle ff mě fakt pobavilo 😀

zelvik
22. zář 2007

Ahoj Extro -
Gabrlinka vypadá fakt dobře.
Asi se nás tak lekla, že to zabralo 😀

no jo, ale tobě to taky stoupá, počkej, abys v úterý nepěla chvály na FF 😅 Moc byhc za to taky nedala...

extravaganca
22. zář 2007

želvíku,tady jde aspoň vidět úspěch naší politiky 😀

Nene,sice šla dnes teplota nahoru,ale jednodenní vysoká teplota nic neznamená...obávám se,že na nikoho pět chvály nebudu...na to znám své tělo až moooc dobře 😀

zelvik
22. zář 2007

I mistr tesař se jednou utne...no nic, počkáme na tvůj grafík zítra 😉

extravaganca
22. zář 2007

já vím a tak strašně bych si přála aby to byla pravda,ale už se mi několikrát stalo,že teplota vylezla na 37,tam byla 2 dny a pak 36,9 a na druhý den přišla mrcha....já si myslím,že mistr tesař se tentokrát opět neutne 😅

pajca
22. zář 2007

Ahoj holky, tak u nas zase nic. Uvazuji o Gnexu mamte s tim nejake zkusenosti?

zelvik
22. zář 2007

ahoj Pajco - bohužel, já ne. Já beru jen Clostil a Utroš a od včerejška experimentuju s Jeřábem ptačím (taky je tu na to diskuze). ale asi experimentovat přestanu, protože se nesmím vzdálit od WC - ještě že je sobota 😀 Takový střevní potíže už jsem dlooooouho neměla 😒 Tak nevím, jestli se to ustálí. Ono nestačí, že ty kapky smrděj a nejsou moc dobrý, ale ještě mě prohánějí...Pěkná srágora to je, kdyby aspoň pomohla...

pajca
22. zář 2007

A po jak dlouhé dobe si to zacala brat?Jsou ale vsechno leky na predpis vid?
Jinak doufam ze te litaci den brzo prejde. 😉

zelvik
22. zář 2007

Snažíme se od ledna, koncem května mi Dr. tohle všechno předepsala.
Ten Jeřáb jsem si koupila včera - to na předpis není. Nevím, na kolik je nebo není účinný, ale už se chytám všeho...

Ty jsi na tom jak?

berina
22. zář 2007

Hoj holky 🙂
Zdravím.Já bych vám tak chtěla ukázat ten grafík ale sakra nejde mi to.Už jsem psala do téma pouze graf.at mi někdo s tím poradí co tam je za problém.Všechno ok ale jak to chci vložit tak se tam objevuje nějaká chyba.

zelvik
22. zář 2007

Beri, ty to máš na tom německém, viď? To ti neporadím ☹ Já už takhle bojuju s FF, ale tomu aspoň rozumím.
Myslíš, že je ten německý lepší?Nebo v něčem jiný?

berina
22. zář 2007

Zelviku já nevím.V tom anglickým bych se asi uplně zamotala.Teda to mě štve.Nevím kam bych ještě napsala.

zelvik
22. zář 2007

Tak to zkus do Meření BT, tam ti někdo poradí. Spousta jich ten německý používá..

berina
22. zář 2007

Tak jsem tam pisla,tak čekám. 😒

extravaganca
22. zář 2007

beri,ahojky 🙂

pajca:Já brala gynex,a byla jsem s ním moc spokojená...v lékarně sehnat nešel,tak jsem ho objednala z netu..ale chuťově je to nic moc 😒

pajca
22. zář 2007

My se snazime teprve od srpna.Chtela jsem se zeptat jaj zapisujete ten grav v pc?

berina
22. zář 2007

Gynex se dá koupit i ve zdravé výživě.Ale je to pěknej hnus,humus, 😖

berina
22. zář 2007

jo extro hoooj 😉

pajca
22. zář 2007

nevis presne kde?

berina
22. zář 2007

Ted nevím co kde. 🙂