Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

zelvik
23. zář 2007

Jo, teď na FF taky koukám, taky mi udělil VIP, končí mi za 3 dny. Takže pak to asi bude zase smutný nebarevný graf ☹

berina
23. zář 2007

Čau holky zdravím,pokusím se vložit ten grafík.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user....

berina
23. zář 2007

Jé ono to už jde 😉 .Nejsem zase tak tupá. 🙂 Akorád nevím kdy to vyznačí tu ovu.Asi jsem tam udělala něco blbě.Tak na to kuknite a pište.Já ted odběhnu a večer kuknu.

gabrlinka
23. zář 2007

Ahoj holky, můj graf se zbláznil. Posunul si ovu někam dozadu sám od sebe ☹ nevíte některá prosím co s tím?http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

gabrlinka
23. zář 2007

Jinak to u mně vypadá na tu ťafku ☹ asi mi mrcha taky v co nejbližší době dorazí, teplota mi klesla a graf se zbláznil 😠

extravaganca
23. zář 2007

Ahojky holky...právě jsme se vrátili z nákupní horečky z Brna 😀
A utrácela jsem jak steklá 😀 V Alprine Pro jsem měla poukázku na 1000,- tak jsem si vzala krásné černé tepláky a ještě červené dlouhé pláťáky a jelikož nám švagr půjčil zaměstnaneckou kartu,tak jsem si ještě koupila 2 trička a miláček si vzal ponožky.No a pak jsme jeli na Vaňkovku a tam jsem si chtěla koupit koně...měli tam jedny luxusní,ale 3tisíce se mi za ně dát nechtělo.Tak jsem si místo toho koupila džíny(Wranglery..má nej značka).Furt jsem si říkala,že si džíny nešbudu kupovat,protože určo vysolím 2tisíce a v zápětí zjistím,že jsem těhu...ale to jaksi nefungovalo,tak jsem si říkala...kašlu na to...nemáš už pořádně v čem koupit tak si je koupím a už jsem si je hrdě nesla z obchodu 😀

gabrlinko...Tvůj graf je nesmyslný...zajdi za holkama ma měření BT a poraď se s nimi jak ho máš upravit...myslím,že ovu jsi měla 15.DC a tu vodorovnou čáru bys měla mít taky určo níž...jsi na tom s grafem v podstatě stejně jak jsem byla já...

gabrlinka
23. zář 2007

Ahoj Extro, už jsem si to celé pročetla a sama změnila:http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

gabrlinka
23. zář 2007

koukám, že sis hezky utrácela 😉 aspoň se musí člověk nějak potěšit,že?já utratím peníze tak akorát za alkohol a jídlo, v pátek u mně doma slavíme moje narozky, tak 10 lidí zhruba

extravaganca
23. zář 2007

gabrlino,to už vypadá líp,jen mi přijde,že ta vodorovná čára je hodně nízko...zeptej se zítra len na měření BT a ona Ti přesně řekne jak to máš upravit...takže si myslím,že na ťavku to nevypadá 😀 Já mám jediné štěstí,že mám imunitu,jinak si myslím,že už zítra bych ji měla 😀

extravaganca
23. zář 2007

tak já za alkohol neutrácím,protože vůbec nepiju,tak utrácím jinde 😀
Jo,jinak pokud mrcha ještě jeden den počká,budu ji moc vděčná,protože tak bych měla 12 denní luteální fázi 🙂

gabrlinka
23. zář 2007

Extro, díky za rady, už mi to jedna dívčina poradila 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

gabrlinka
23. zář 2007

Myslíš, že ne? Já tomu nějak nevěřím, já si myslím, že už bude jen klesat a do pátku je tu mrcha jak na koni 😒

extravaganca
23. zář 2007

gabrlinko,tak teď to vypadá naprosto luxusně 😵 a jak tak sleduju,tak jsme obě dnes 11 dní po ovu 😀

gabrlinka
23. zář 2007

Extro, díky 😀 No, fakt, jsme. To by byla sranda, i kdybychom obě stejně našly //

extravaganca
23. zář 2007

To by byla šleha....bych došla za miláčkem a řekla mu..víš lásko...ty džíny co jsme za ně nedávno vytasili 2 tisíce nebudu moct už dlouho nosit...no nevím z čeho by ho kleplo víc...zda z mého těhu nebo z představy vyhozených peněz 😀
Ale představa je to určo krásná,ale jak jsem psala....už 3 dny jsem smířená,že mrcha dorazí..

gabrlinka
23. zář 2007

😀 😀 😀
Já se taky radši smiřuji s tím, že mrcha dorazí.

extravaganca
23. zář 2007

Já vím,že dokud mrcha nedorazí,tak naděje je,ale fakt se držím při zemi,aby to zjlamání nebylo bolestné a veliké

gabrlinka
23. zář 2007

mně prsa nebolí, ani podbřišek ☹

extravaganca
23. zář 2007

Buď ráda...furt lítákm na záchod jako že už...(jako že už přišla mrcha) a furt nic.

gabrlinka
23. zář 2007

no, vidíš, stále je naděje 😉 to je stejně sranda, jak se tu navzájem uklidňujeme

extravaganca
23. zář 2007

No to jo...můžem si říkat co chcem,ale stejně v koutku duše každá z nás doufá,že to tentokrát vyjde...každý měsíc je to stejně 😀

gabrlinka
23. zář 2007

jj, to je pravda 😉
stále si hraji s grafem, jak sem si pořádně přečetla ten odkaz jak pracovat na ff, tak sem si tam dopnila i snažilkování a další věci, které si pamatuji

zelvik
23. zář 2007

Ahoj holky,
tak mám chvilku - před chvílí odešli manžovi rodiče, slavili jsme manžovy zítřejší narozky, tak jsem už stihla umýt i nádobí a teď jsem chvíli vaše 🙂

Gab - FF si nějak dělá co chce, co? to je dobře, žes to posunula, vypadá to rozumněji...

Extro - takhle lítala moje kámoška, pořád studovala, jestli už mrcha dorazila a pak se divila a má krásnou holčičku.a pamatuj na slova kartářky - září se chýlí ke konci, tak kdy jindy by se to mělo podařit, když ne teď 😉

gabrlinka
23. zář 2007

Ahoj Želviku 🙂 A už vím, proč si ten graf dělá co chce, je to napsané na těch prvních stránkách Měření bazální teploty. On si totiž není jistý, protože mu zadávám jen teploty, ale když tam budu dávat další údaje, jako polohu čípku a stav hlenu, tak to prý bude jistější a znázorní to plnou červenou čárou. Jsem moc ráda, že jsem si to dnes tak pozjišťovala. 😀

zelvik
23. zář 2007

ahááá, to jsou věci. no jo, jenže můj hlen to je spíš ostuda a v čípku se moc nevyznám, i když už jsem o tom načetla dost.pořád si nejsem jistá, co bych na FF zapsala, prootže se můžu hodně seknout...

gabrlinka
23. zář 2007

já měla nějaký hlen ještě před clostilem a laparkou, a prý u mně neprobíhaly ovu, pak se v tom vyznej 😖

gabrlinka
23. zář 2007

Želviku, co myslíš, podle mého poklesu mám asi očekávat ms.že?

vladunka
23. zář 2007

holky omlouvám se,že vám sem tak lezu,ale kamarádka nabízí k prodeji 5 krabiček utrogestanu,bohužel ji nesedí,tak kdyby jste měli zájem,tak dejte vědět 🙂

zelvik
23. zář 2007

Holka, já ti nevím. Podle osobní zkušenosti bych řekla, že asi ano (přesně tak jsem vypadala minulý měsíc, všechny holky mi říkaly, jak mám graf jak z učebnice a přece skončil nezdarem a poklesem. Ale jedno poklesnutí nemusí nic znamenat, uvidíš zítra a pozítří...

gabrlinka
23. zář 2007

mně to právě ráno dorazilo ☹ a teď už se s tím pomalu začínám smiřovat, máš pravdu, uvidím další dny