Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
24. zář 2007

holky máte někdo zkušenost s ovulačníma testama?

extravaganca
24. zář 2007

lussi:Já jo,ale bylo to pro mě jen vyhazování peněz,protože já na nich měla // téměř pořád,takže to mi bylo nanic...tak jsem s tím švihla a přestala je kupovat..

lussi
24. zář 2007

jééé, tak to teda nevím kdy zjistím, že mám plodné dny, asi budeme muset sexovat každý den. Podle BT to nepoznám, z toho jsem jelen.

lussi
24. zář 2007

jo a prosím kolik ty testy vůbec stojí?

extravaganca
24. zář 2007

Já to naštěstí o BT jakžtak poznám,ale zpětně..takže to je spíš orientační..
Jeden stál 50,- a za cyklus jsem spotřebovala 10ks,takže mě to na měsíc stálo 500,- Ale jak říkám,dělala jsem to tak 2 cykly a pak jsem se na to vykašlala...testovala jsem vždy na minutu přesně a víc jak 3 hodiny jsem předtím nepila a výsledek k ničemu...Ale třeba to budeš mít jinak 😉

lussi
24. zář 2007

ach jo, pětikilo měsíčně se mi do toho fakt cpát nechce 😠 Asi bude nejlepší když nevylezeme za celý cyklus z postele 😀

extravaganca
24. zář 2007

lussi:Jasně..bude to levnější a mnohem příjemnější 😀

lussi
24. zář 2007

no to rozhodně, ale manža bude mít potom asi prázdné kulky, tak nevím jestli to nebude zase až moc 😀

extravaganca
24. zář 2007

😀 no to asi jo 😀

lussi
24. zář 2007

a já pojedu na konci měsíce do práce na vozíku 😀 😀 😀

extravaganca
24. zář 2007

😀 teda řeknu Ti,že máš dnes suprvové nápady 😀 Hned se mi ten příchod mrchy snáší líp 🙂

lussi
24. zář 2007

tak to jsem ráda, že jsem ti zvedla náladu 😉

extravaganca
24. zář 2007

No to jo 😀 Ale jak jsem už psala...víceméně jsem to čekala,že to opět nedopadne... za 14 dní jdu k doktorce,tak snad to zas posunem někam dál...

lussi
24. zář 2007

to jo, nejhorší je, když se nic neděje.

extravaganca
24. zář 2007

to je...počítám s tím,že mi dá doktorka clostil a že asi budu hotit na ultrazvuk a pro miláčka chci zařídit spermio...

lussi
24. zář 2007

Tak to budu držet palce, ať spermoši dopadnou dobře. Ale musím říct, že ty prášky - clostil, utroš..mi to teda pěkně rozházely...nejdříve jsem měla cyklus 28 dní, pak jak jsem to začala brát tak 35 a teď jsem nebrala nic a mrcha přišla po 24 dnech.

extravaganca
24. zář 2007

Mě to po utroši chodí + - kolem 25.DC,tak uvidíme...

anysek1
24. zář 2007

no me to chodi po 28 dnech takze tak jak ma!teda ted jsem se v praci malem zblaznila takova honicka tady dlouho nebyla a snad dlouho nebude!ani obed jsem nemela☹

zelvik
24. zář 2007

Extro - jak jsi na tom? Nerozjelo se to?

extravaganca
24. zář 2007

želviku,ještě ne..ještě zatím malinkato špiník...dokonce mám i slipovku naprosto čistou,ale před chvílí jsem byla na WC a už se na toaleťáku objevila malinko krev....Já vám furt říkám,že mrcha přichází...holt co nadělám...jak jsem psala lussi..9.10. to s doktorkou trochu víc rozeberu a uvidíme...musí se to konečně někam hnout...nemůžu do sebe jen valit utroš,když semnou v podstatě nic nedělá...
Chtěla jsem se zeptat...když jste braly clostil,posunovalo vám to nějak ovu?Já si troufám tvrdit,že mám ovu 13.DC nebo 15.DC,tak bych na to chtěla příští měsíc cíleně v tyto dny s manžou vlítnout,tak uvidíme...

Jinak jsme se s miláčkem před chvílí chytli...nebo spíš já s ním ☹ Přijde mi,že já pro mimi dělám maximum...beru utroš,vitamíny,měřím BT,chodím na kontroly k doktorce,přestala jsem kouřit,jím víc zeleniny..a jemu je za těžko přestat se vyvalovat v horké vaně(dělá to pomalu každý den,kdy má volno),každý večer si dá pivko,teď o víkendu víno(jejda,ale nemyslete si,že je nějaký noto prosím...on třeba nechodí vůbec do hospody,tak si holt po práci to jedno dá,ale jinak opravdu ne)když jsem mu řekla,že řeknu doktorce,aby ho poslala na spermio,tak na mě hleděl jak na blázna ☹ No a když jsem se ho dnes ptala,jestli půjde semnou toho 9.10. na kontrolu,tak se kroutil jak žížala,že neví jestli má volno a přitom moooc dobře ví,že má...nevím co se s ním děje...miminko určo chce,ale od té doby,co ví,že mi nedopadl nejlíp ten hormonální profil,tak mám pocit,že si říká...tak jo,vina je na její straně,já jsem v pohodě.Ach jo,tyto nálady u MS nesnáším... 😢

extravaganca
24. zář 2007

Naštěstí jsem si dopoledne koupila časák,tak až dojdu domů,tak se převleču,pozalívám mamce kytky,pohraju si s mým pejsánkem(no on je spíš pesan než pejsánek 😀 )pak udělám doma pořák,nachystám si věci do práce a pak se naložím do vany(pomáhá mi to na bolest v podbřišku)a pak si uvařím nějaký dobrý čajík a budu si číst ten časák.A snad se na dušičce udělá líp...

fidorka81
24. zář 2007

Taaaak jsem tady. Teda to je den dneska. 😠

koukám koukám, že extra dostává MS ☹ To je mi líto, ach jo, zase nikdo kdo to tu prolomí 😢 Co se týče clostilu a ovu - mě jí to posunulo asi o 2 dny. A teď v tomhle cyklu po Clostilu - no na předchozí stránce vidíš sama. Podle teplot ovu nebyla, ale přitom mě bolely vaječníky minulý týden. Uvidíme, co se z otho vyklube.

extravaganca
24. zář 2007

ahoj fidorko,nesmutni...určitě to prolomí někdo jiný 😉 Mě je to taky líto..
A není možné,že byla ovu ten 15.DC?Třeba Ti to ff ještě vyznačí...A posunulo Ti to ovu dobředu nebo do zadu o 2 dny?

fidorka81
24. zář 2007

extro, posunulo dopředu. Podle dr. mívám ovu tak 15-16DC, při clostilu jsem jí měla tuším 13DC. No snad mi FF ovu vyznačí, taky si myslím, že je to ten 15DC, ale nevím, musím holt počkat. Sice jsem včera začala brát Utroš, ale o tolik mi tu teplotu Utroš ještě nezvýšil.

extravaganca
24. zář 2007

tak to me utroš na začátku vždy tak vyžene teplotu nahoru a pak zas klesne o něco níž...Šak uvidíš,ale já bych to zatím fakt viděla na ten 15.DC

anysek1
24. zář 2007

extro tak to je smutne ze se tak krouti to muj milous semnou chodi na gyndu pokazde dela mi psych podporu a jsem rada!vlastne je zlatej pro mimi dela maximum!ach jo holky kdy uz ta smula pomine co? 😝

berina
24. zář 2007

Čau holky.Kuknite na můj graf,teplota se zbláznila ☹ ☹ ☹ .
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

anysek1
24. zář 2007

berino a neni to nahodou ovu??? 😒

berina
24. zář 2007

Anysku,myslíš že tak pozdě? 😒

fidorka81
24. zář 2007

extro, tak to jsi mě potěšila, ale zase nezbejvá nic než čekat 🙂

anýsku, přítel s tebou chodí na gyndu? Tak tam bych ho nedostala a navíc - ženský by na něj koukaly jak na vetřelce, jenom jednou jsem u naší gynekoložky viděla chlapa a to šel vyzvednout manželce recept.