Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
24. zář 2007

On taky normálně semnou taky chodí pokaždé k doktorce,ale od té doby,co jsem mu řekla o spermiu se něja kroutí....právě mi psal,že se kroutil proto,že nevím na 100%jestli bude mít volno a nechtěl mi slibovat něco,co by pak nemohl splnit(ví,že na toto já jsem strašně alergická) a že pokud to spermio bude nutné,tak určitě půjde 🙂 Uf,tak to se mi ulevilo...jsem fakt ve dnech kdy mám nebo čekám mrchu fatk hodně přecitlivělá...
Já se vlastně divím,že je ještě semnou ochotný po doktorech chodit...jééé,co ten si semnou užil hned po půl roce chození,když jsem onemocněla se slinivkou...chudák,až mi ho bylo líto v jakém stavu mě musel vidět...pak v loni 2 operace ruky,to jsem byla u doktora každý měsíc a on pokaždé semnou...jsem si říkala,že je můj poklad,že jiný chlap by už asi dávno utek 😀 A to on ty doktory tak strašně nesnáší...vlastně by měl dostat nějaký řád za statečnoust pokaždé,když je ochotný jít semnou a sedět v čekárně 😀
Jinak já se pro dnešek loučím 😵 Držte mi palečky,ať mě mrcha moc netrápí..někdy jsou to fakt děsné stavy...A já vám na oplátku všem moc budu držet palečky,aby vaše teploty byly přesně takové,jaké chcete a potřebujete 😵

Ještě vzkaz pro gabrlinku až se tu ukáže.Pěkně jsme si notovaly,jak jsme na tom stejně,tak já Ti moooc držím palečky,ať nedopadneš stejně jako já 😵

Hezký den a zítra pa 😉

berina
24. zář 2007

Můj miláček taky chodí semnou na gyn.nic na tom není 🙂 .Holky co říkáte na můj grafík. ☹

fidorka81
24. zář 2007

beri, tož to já neříkám, že je to špatný a obdivuju chlapi, co tam chodí, ale k tý mojí doktorce snad chlapi chodí jen s těhulema a ty mají vyhrazenou středu.

Extro, měj se krásně!

berina
24. zář 2007

Fid"Co říkáš na můj graf,divný ne?Je na str.80.

anysek1
24. zář 2007

jo beri me si ovu prisla o 3 dny driv a pozdeji prej chodi normalne!

jinak jo muj pritel se mnou chodi normalne na gyndu a je to super ex jsem tam nikdy nedostala ani kdyz uz to vypadalo na tehu a slibil mi to! 😢

fidorka81
24. zář 2007

beri, no koukám jak puk. Mě to vylítlo nahoru a Tobě zase slítlo dolů, divný. Musíme počkat co se z toho vyvine. Tohle čekání je hrozný. 😒

berina
24. zář 2007

Jo,jo třeba je to fakt ovu.No dneska bude snažilkování.Holky já ted pádím.Brouček má narozeniny tak jdem někam na kávičku a na dortíček.Já sem ještě pak kuknu jestli tu budete.Ach jo,já jsem tak rozežraná a jsem jak čuník. 😖 .

fidorka81
24. zář 2007

beri, mě něco o žraní povídej, neustále mě honí mlsná 😠 Tak si užijte kávičku a dortík a mějte se krásně 🙂

anysek1
24. zář 2007

no holky me o tom papani neco povidejte jenze me je ze vseho blujmo takze nic moc pocit fakt!tento mesic to lita nejak vsem u me nahoru dolu jak se tomu zachce a u fid nahoru beri dolu to je teda des splasili se nam hormony! 😅

fidorka81
24. zář 2007

anýsku, kdyby bylo jaro, tak řeknu, že se nám zapalujou lejtka a hormony si lítaj a dělaj co chtěj, ale on je podzim a děje se to samý. C-c-c 🙂
Nebudeš mít už tenhle týden čas si dojít k dr? Když je Ti pořád špatně.

zelvik
24. zář 2007

Jééé, Beri, můjm manža má taky dneska narozeniny a večer jdeme na véču 🙂
Co jsi mu koupila?

jo, Anýsku - upaluj k Dr. ať někde něco neprošvihneš!!!!!!!!

anysek1
24. zář 2007

holky zlaty opet delam az do nedele tudiz nemam opravdu kdy!nevim mam dojem ze je to nervama nicim jinym...ale sere me to stejne tak jako to ze me boli prsa hlava atd!jsem holt utahana jak kote!ale uz snad jen 3 tydny a mam klid.pak leharko a dr!

gabrlinka
24. zář 2007

Ahoj holky, jak se máte? Než sem to tu pročetla, tak mi Extra utekla, chjo.
Tak vzkaz pro Extru: je mi to moc líto, opravdu ☹ promiň, že jsem Ti dělala zbytečné naděje, to je děs ty grafy a dnes máš 36,9 a špiníš, já to nechápu. Já jsem na tom s teplotama podobně jako Ty, ale o stupínek níž a taky dnes stejná teplota jak včera, tak vůbec nevím na čem jsem. Nejde mi sem momentálně vložit graf, tak ho sem šoupnu později.

zelvik
24. zář 2007

holka ty se strháš, takhle mimi nepřijde. Teď jsem se dozvěděla, že další kolegyně u nás v práci je těhu.Až mě to hodilo do deprese - ona měří metr padesát, má 40 kilo i s postelí a šup - hned se povedlo...Tak mám depku... 😠

gabrlinka
24. zář 2007

Ahoj Želviku, nedepkuj, vykašli se na to 😉 Taky se Ti jednou podaří otěhotnět, uvidíš.

gabrlinka
24. zář 2007

zkouším poslat můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac

berina
24. zář 2007

Ahoj zelvíku.
Tak to je teda prča.Jelikož se zařizujem tak si kupujeme dárky společné.Dostal sadu krásných hrníčků na kávu a sklenice na víno.Co Ty jsi koupila manžovi?Tak si to večer užijte a že přeju vše nejlepší!!!Hlavně at se Vám brzo zadaří 😲 .

Anys:To si nemůžeš vzít propustku a jít k dr.?Já být Tebou tak raději jdu.
Zdraví je přece přednější. 😉 .

zelvik
24. zář 2007

Gab, taky ti to kleslo - no uvidíš, kam to postoupí zítra.
Beri - no na Slovensku se mu rozpadly horský boty (už je měl dlouho), tak mám dárek jasnej - musí si vybrat nový.
Vy to taky hezky oslavte a doufám, že plánujte večer pořádný tulení 😉

Anýsku - přesně tak, přece tě tam nesežerou a nedáš jim zdraví!!!!!!!!!!!!!

anysek1
24. zář 2007

holky tady je to takove na houby.propustku mi daj kdyz budu mit za sebe nahradu a tu nemam bo sem nikdo nechce jit...takze musim pockat az mi skonci brigada.taky me to stve ale co nadelam.k dr pujdu jak budu mit po ms takze kolem 8.10.

zelviku tak to by me suplo to je hnus fakt ze!kazdej tehotnej a my nic!

dasty
24. zář 2007

ahoj holky po dlouhý době se tu ozývám a všechny zdravím 😉
želvíku nesmutni,neboj ono tzo vyjít prostě jednou musí a třeba i dvakrát 😀 😀
Jani Ex:tak dneska jsme byli na naší 2IUI,tak jsem zvědavá.Spermiogram se nám zlepšil víc jak o 50%,ale myslím,že když to nevýjde tenhle měsíc čeká mě jako Lussi laparka ☹ Jani spermia se nebojte
Gabrlinko:tobě dala zpátky doktorka clostil nebo jedeš bez hormonů??

fidorka81
24. zář 2007

zelvíku, to je v čudu. Ale počkej až ty jim jednou vytřeš zrak 😉 😀

gabi, tvůj grafik je taky hezkej, kdy očekáváš MS?

gabrlinka
24. zář 2007

Želviku, já myslím,že to půjde dolů. A mrcha v brzké době dorazí, cítím to, ach jo. ☹

gabrlinka
24. zář 2007

Ahoj Dasty 🙂 to je dobře, že se vám zlepšil spermio a budu moc držet palečky, aby to druhé IUI vyšlo, aby z něj vzešly ty toužebné // 😉
Já brala clostil tento měsíc poprvé (5.-9.dc jednu tabl.denně)jinak nic jiného, utroš mi dr. prý dá, až zjistíme mé těhu.
Ahoj Fidorko 😉 děkuji, tos mně překvapila s mým grafíkem, právě vůbec nevím na čem jsem 😖

berina
24. zář 2007

Zelvk.To si piš že bude tuleníčko 😉 .
Gab:Ještě nepředbíhej,jak tu říkáme naděje umírá poslední 🙂

anysek1
24. zář 2007

jeje ztracena dasty je tady!a co myslis tak negativne ted se to povede a basta ty to prolomis a hotovo ted jsem to rozhodla! 😀

gabrlinka
24. zář 2007

Beri,asi máš pravdu. Asi je to mou divnou melancholickou náladou. Je mi nějak divně 😖

fidorka81
24. zář 2007

dasty, tak to jsou dobrý zprávy s tím spermiem! Držím všecky palce co mám, aby se konečně zadařilo a nemuselas na laparku 🙂

gabi, sice ti to kleslo, ale ještě není nic ztracenýho. Pokud Ti to už neklesne, tak naděje je. Jestli klesne, tak budem zase smutnit 😖

gabrlinka
24. zář 2007

A jak seš na tom Ty, Fid? 😉 ms nevím, kdy mám očekávat, minule jsem ji dostala až po vyvolávačce, a teď nevím, jak ten clostil zareaguje, ale počítám do pátku, na moje narozky, to bude dáreček 😀

berina
24. zář 2007

Ale gab,takhle to máme všechny.Je fajn že se tu můžem vykecat a vzájemně se podpořit.Tak úsměv na rtu, dobrou kartu 🙂 .

gabrlinka
24. zář 2007

Už do sebe cpu kaštany 🙂