Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

gabrlinka
24. zář 2007

tak já sem tento měsíc opravdu jak na trní, jelikož sem měla první ovu 🙂

extravaganca
24. zář 2007

gabrlinko,vydrž ještě chvíli...z tohoto Ti jasně nikdo neřekne,jestli mrcha přijde...

Děvčata,mrcha se ještě naplno nerozjela,ale po každé náštěvě na WC je na toeláťáku čím dál víc krve..

Prosím,už se v tom nebudeme rypkat.Mrcha se naplno 100% rozjede...je to standartní stav..u mě se takto mrcha holt rozjíždí.Takže prosím,prosím...necháme mou mrchu v klidu,ať se pěkně rozjede a držte palce ať mě moc netrápí a příští měsíc mi zasz prosím držte palce.Vím jak jste mi fandily,ale prosím už stačí 😉 Budu ráda,když mi budete palce držet příští měsíc,aby se nám ta holčička po které toužíme povedla 🙂

zelvik
24. zář 2007

Jéééé, zrovna se mi s váma hezky povídá, ale už musíme jít na tu véču s manžou - tak páááá a nezapomeňte na heslo - Tulit se, tulit se, tulit se 😀 😀 😀

monikapa
24. zář 2007

zelvik - ha ha, no na nás to jde taky vidět jen tím jedným způsobem 😀 budu muset pro dnešek končit, protože mé dítko si mě žádá... prý vám vzkazuje bááááá, tak nevím, jestli nám to pomůže 😀 už aby měl brášku na hraní

gabrlinka
24. zář 2007

Extro, jasně...o mrše už ani slovo, je to deprimující 🤐
Želviku, užijte si to hezky,papa

berina
24. zář 2007

Zelviku:hezký večer.
Extro:Nesmutni,jsme s Tebou,příště to vyjde musí kurna 😖 .To bude holčina jak lusk 😀

monikapa
24. zář 2007

hezký večer vám všem a pa pa

gabrlinka
24. zář 2007

dnes sem si donesla z práce tu knihu Cviky od Mojžíšové, co mi půjčila kolegyně, tak jdu študovat, jestli najdu něco zásadového, hned to tu na vás vychrlím, ať můžete taky vyzkoušet nějaký ten cvik 😀 tak se mějte hezky,papa

fidorka81
25. zář 2007

Dobré ránko, holky!!
Můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55 teploty nahoře, ale ovu mi FF ještě nevyznačil. No zase musím čekat. (můžu dělat něco jinýho než čekat?? Už mě to fakt štve 😠 )

Beri, ke cvičení - já mám od dubna permanentku do FactoryPro, většinou jsem chodila cvičit aquaerobik - užasný a doporučuju. Bohužel nám od září změnili rozvrh cviční a já se tam nějak nemůžu dokopat a dostat a navíc tam dali blbý instruktorky, se kterýma se při cvičení nudím a ta hodina mi strašně pomalu utíká. A s tou jednou, co to bylo úžasný, tak tý hodiny vzali a má víc hodin jinýho cvičení, na který nemám odvahu ☹

anysek1
25. zář 2007

fidorko me prijde ze byla 13-15DC nekde tak akorat nevim proc to tam nezaznamenalo!prece se to pocita 3 po 5 a to by tak nejak sedelo.3den po ovu je teplota vyssi o 0.2°C a to ty mas!

fidorka81
25. zář 2007

anýsku, kdyby to tak bylo, bylo by to úžasný, páč v tu dobu jsme se denně snažilkovali a chuť na snažilkování byla veliká. Navíc mě 11-13DC pobolívaly vaječníky a objevil se i bílkovitý hlen. Už jsem podala dotaz i holkám v Měření BT, tak uvidíme jejich ortel.

anysek1
25. zář 2007

ja to vidim na ten 13DC!no snad to tak bude a snad to klapne.me zaclo byt jasne ze jsme to prosvihli tak se ani nesnazilkujem a odpocivame tak uvidime pristi mesic po prohlidce dr.ach jo ja nevim co mam delat...a to tady budu az do 19 hod ☹

fidorka81
25. zář 2007

No Extra to vidí na 15DC tak uvidíme, jak nás rozsoudí holky z Měření BT 😀 Já osobně netuším.
Anýsku, to je taky na prd taková dlouhá šichta. Já měla včera do 18ti a ve čtvrtek mě to čeká znova. 😒
Nějak se mi motá hlava, jdu se napít a něco dělat, zatím páčko, během dne sem budu průběžně nakukovat, tak všem hezký den 🙂

anysek1
25. zář 2007

no je fakt ze 14 15 vypada lip nez 13 ale stejne je to to rozmezi 😀 tak pekne pracuj ja bych taky mela ale moc se mi nechce!☹

extravaganca
25. zář 2007

Krásné ráno 🙂
fidotko,já to furt vidím na ten 15.DC,ale jak už jsem tu mnohokrát říkala,nejsem moc odborník na ff.Podle zítřejší teploty uvidíme,zda jsem měla pravdu...
Mě se taky nechce,ale tak strašně mooooc ☹ Bych šla nejraději domů,zakutala se do peřin a odpočívala.Podbřišek furt bolí,mrcha si asi řekla,že mě potrápí ☹

anysek1
25. zář 2007

extro takze porad nic? 😒 o perinach mi ani nemluv tak jsem se tesila do postele a ve finale jsem nemohla usnout! 😢

extravaganca
25. zář 2007

anýsku,pořád nic,ale já to tak prostě mívám...malinkato špiním,pak další den nic a pak z ničeho nic začnu dost krvácet..tak už od včerejška chodím se slipovkou jako tele a furt je čistá.
Psala jsem na měření BT,že mě dnes ff opět pobavil 😀 Napsal mi,že jsem po mé běžné luteální fázi,která je 12dní a dnes jsem 13.DPO a tak mi říká,že mám teď testnout...no ff se fakt zbláznil 😀 Proč mám vyhazovat 50,- uštědřit si šílené sklamání,když vím,že mrcha je už nastartovná....no jsem sice blázen,ale ne zas takový 😀

anysek1
25. zář 2007

extro no jo oni to mysli dobre s tim testovanim.vsak pockej bud se to rozjede nebo ne.nebudu ti rikat ze ne bo ty sve telo znas lip jak ja!

extravaganca
25. zář 2007

Ono se to rozjede...Ale už aby to bylo zamnou...ať můžeme zase snažilkovat 😵

anysek1
25. zář 2007

no vidis ja taky chci at uz je to zamnou at muzu jit k dr a ta uz mi k tomu konecne neco rekne!jezis uplne tady usinam ach jo.

extravaganca
25. zář 2007

No já se tentokrát k doktorce strašně těším..mám na ni plno otázek a taky doufám,že se mnou bude něco dělat a snad se to zas pohne trochu dopředu..ještě štěstí,že jdu už za 14 dní...normálně má čekačku víc jak měsíc..

anysek1
25. zář 2007

tak to ta moje me vezme hned je to protoze nema smlouvu s vzp coz tady ma snad kazdej ja si kvuli ni zmenila pojistovnu.kdyz mi minule napsala ty prasky tak jsem mela radost ze se to pohlo dal ale zas ted kdyz uz 3 mesice v riti a zadnej vysledek tak mi to zere nervy.

ted zhanim cvicitelku dle mojzisove bo loni v zime jsem spadla na kostrc a 3 tydny jsem nemohla chodit a dr v nemocnici mi rekl ze je to mozna zlomene ale ze to nejde videt tak at to pak reknu na gynde a ta me poslala na to cviceni a navic me to posledni dobou desne boli nemuzu sedet a to mam sedavou praci des fakt!napr ted pisu ze stoje 😢

extravaganca
25. zář 2007

anýsku,tak to bys měla letět fofrem k doktorovi,to není vůbec žádná sranda ☹

anysek1
25. zář 2007

proc myslis? 😕

extravaganca
25. zář 2007

tak když tě bolí tak,že si nemůžeš ani sednout,tak to asi nebude úplně normální a v pořádku,nemyslíš?

anysek1
25. zář 2007

no to asi jo.ale vis jak ja mam praci na prd proste momentalne nemam cas jit k dr a stezovat si co me boli. ☹ musim tady sedet jak trubka..jdu si udelat cajika

fidorka81
25. zář 2007

extro, to je v čudu. Teď když už teda MS čekáš, tak by bylo dobrý, aby přišla brzy, ať na to můžete zase brzy vlítnout 🙂

anýsku, ty by sis měla dojít kompletně k dr. Co Tvůj žaludek? A teď ještě ta kostrč. Dyk to není normoš. Zdraví je přeci přednější. ☹

extravaganca
25. zář 2007

fidorky mi povídej...já už tak chci aby se naplno rojela co nejrychleji odešla...toto je hrozný

fidorka81
25. zář 2007

extro, je to fakt šílený. Napřed čekáme na ovu a pak čekáme na MS. Kdy už konečně budeme čekat to, co si všechny přejem?? 😒

extravaganca
25. zář 2007

Jo to já nevím ☹ Já na to čekám 2 roky a 1 měsíc ☹