• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
Jéééé beri,ten je sladký :dizzy_face: Strašně Ti to s mimíškem sluší :dizzy_face: Budeš úžasná mamina :dizzy_face:
No,blázen jsem :grinning:
25. zář 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beri, prosím, prosím, pošli mi taky tu fotečku :fearful: gasam@centrum.cz
25. zář 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé děkuju,já bych ho vždycky snědla broučka.Všechny budem úžasný maminy. :wink:
25. zář 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrkněte na beremese na svatební album lenki.b(nebo tak nějak)je to čerstvě vložené album...má mezi fotkami vyřezaný meloun,který dělal můj miláček :dizzy_face:

gabrlinko a co mám sníst já,když tu nic nemám :sweat_smile: A vlastně máááám...mám zásobu utroše,páč jsem ho v létě odmítla brát :grinning:

beri,tak to je jasné,že budem úžasné maminy...stačí na nás mrknout,a je všem jasné,že budem jedničky :dizzy_face:
25. zář 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab:Máš to tam :wink:
25. zář 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zavřít to moje 4nohé mimino...za chíli jsem zpět :wink:
25. zář 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beri, díky, jdu mrknout.
Extro, moc pěkný ten meloun, opravdu nádhera, to je veliký šikula, chválím :wink:
25. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo extro dobrý ten meloun. :slight_smile:
25. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc vám to sluší, pěkné, opravdu :slight_smile:
25. zář 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu...malošek dostal nabaštit a může spát,ale jak ho znám,tak v noci chytne blbou a bude jezdit na misce po kotci :grinning:

děkuji za chválu na meloun...škoda jen,že ta fotka není víc kvalitní...ve skutečnosti byl mnohem hezčí...
25. zář 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík gab.holky já frčím.Zítra se zase ukážu.Mějte se hezky,krásnou dobrou noc,hezké sny a vysoké teploty :grinning: pá.
25. zář 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beri nápodobně :dizzy_face: Papa
25. zář 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gabrlinko,jsme tu sami..a obě jsme 13.DPO :grinning:
taky se měj hezky, dobrou noc,papa :slight_smile:
holky ty jo vy jste se ,ale pěkně rozepsaly :grinning: :grinning: :grinning:
jani Ex.držím pěsťule ať tam jsou // nebo raději ///,víš jak to říkají naši vietnamci čím víc pruhů-tím víc adidas :grinning: :grinning: Tak moje verze čím víc čárek-tím víc dětí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabi ,želvíku anýsku nebláznětě na nás taky musí dojít a říkám do roka a do dne na těhulkách budeme :grinning: :grinning:
Loučím se a zase se tu objevím,doboru noc :wink:
25. zář 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tu někdo kdo mi dodá trošku optimismu do žil? asi ho moc potřebuju... :frowning2:
25. zář 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verunko..ty jsi nečetla tu naši dohodu?O žádných // nemůže být ani řeč :grinning: Mrška už ťuká na dveře :unamused:
Ale s těma /// a větnamcama jsi mě pobavila.Moc se těším,až zase za námi přijdeš...moc nám tu chybíš :frowning2: Pa :dizzy_face:
25. zář 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, co se stalo? :confused:
25. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jedna moje kamarádka z rakouska přijela s krásným bříškem (6. měsíc), švagrová je podruhé těhotná - zase omylem... tak nějak jsem poslední dva dny s náladou u bodu mrazu... :cry:
25. zář 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla dodat, že dostanu mrchu asi tak za dva dny... nějak mě to zase bere
25. zář 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moni...úplně chápu jak Ti je...já v tomto směru měla děsné období v loni...v srpnu oznámila těhu manželka od miláčkového bratrance,v říjunu moje sestřenice a v listopadu moje švagrová...až jsem to obrečela :frowning2:
25. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě tu jsem,já četla,ale myslím tím další měsíc to už do pr..musí sakra vyjít :grinning: :grinning:
Gábi ty jsi tu taky??No konečně další do páru :grinning: :grinning:
Moni:je to těžký a nejlepší je když potkáš kamarádku,která se tě ptá to ještě nečekáte druhý,ještě,že my jsme měli druhé do 3 měsíců.No nakopnout,utopit,zabít :frowning2:
Tchýně mě zase vypráví jak o ní by se otřely trenky a je hned těhule-to samé nakopnout,zabít blééééééééé
25. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
extravaganca - jo jo, stojí to za prd... no a teď na počasí ukazovali, že jsme měli v mém městě nejnižší teplotu v republice - tak to jsem s tou náladou odhadla dobře :rolling_eyes:
25. zář 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, věř mi, nejsi sama, jsem na tom stejně jak Ty a už mně to začíná sr...t
taky čekám každým dnem mrchu, chjo :confounded: :cry:
25. zář 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko..tu Tvpoji tchýni ještě nikdo neodstřelil na měsíc? :grinning:
Jo aha...no já si na příští měsíc naplánovala holčičku :grinning:
a tady je důvod,proč jsem skeptická:
http://www.fertilityfriend.com/home/190380
25. zář 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrlinka - díky za vlití trošky optimismu do žil, hodně jsem to potřebovala :slight_smile:
25. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dasty :slight_smile: S kým jsem do páru? Asi jsem málo chápavá :grinning:
Řekni, prosím Tě Extře, že ten její graf vypadá hezky, ona mi nevěří, béééé, já budu brečet :grinning:
25. zář 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě ne,Jani ještě neházej flintu do žita,jak jsem psala já jsem s Patričkem měla jednodenní silnou mrchu :wink:
Moni i Gábi:holky taky mě to sere i když oproti vám mám alespoň prďouse,ale když má člověk depku jde vše bohužel strannou.ještě nás děsí tím IVF a myslela jsem si jak se do toho jde je úspěšnost 50% a ono houby 15-20% a 30.000kč.Na jedno by jsme možná měli,ale pokud se nezadaří máme prostě smůlu.
:frowning2:
25. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrlinko,Ty mě ale dneska večer zlobkáš :grinning: Nezapomeň na mé zdejší politické postavení :grinning: Nedráždi kobru bosou nohou :grinning:

Ach jo,koupila jsem si v Brně takové čokoládové kuličky a ony jsou plněné alkoholem,který já kvůli slinivce nesmím...ach jo a já se tak těšila,že si osladím život,když mě teda zítra čeká ta mrcha jedna blbá
25. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty - mám jednoho prďouska, snažím se mu o sourozenečka :grinning:
25. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek