• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
autor
Hanne držíme palečky ať už je na koníkovi nějaká nová těhulka :wink:
6. bře 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám připojit?Doktorka mě předepsala na 3měsíce ultrogestan 22den pět dnů 1-0-1.Je rozdíl v zavádění nebo polykání.Já měla menses 23-29dnů tak uvidíme a snad se zadaří,snažíme se 10měsíců :unamused:
14. bře 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mi byl předepsán Utrogestan. Lepší je ho prý zavádět než polykat. Má tak prý větší účinek.
14. bře 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Já teda myslím, že je úplně jedno jestli ho polykáš nebo zavádíš. Aspoň dr. mi říkala že ho mám polykat a kdyby mi to nedělalo dobře, tak zavádět.
14. bře 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem brala utrogestan po iui a ted ho pravděpodobně budu brát po ivf a když jsem ho polikla tak se mi šíleně motala hlava,vždycky to začlo tak hodinu po polknutí a trvalo to tak hodinu a půl byla jsem jak sfetovaná a plantal se my jazyk a když jsem to říkala dr. tak my říkal že si ho mám pak zavádět že by to potom nemělo dělat tak uvidím.
14. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky jen vadilo vám to při řízení auta-myslím zda jste se motaly celý den bńebo třeba jen chvilku po zavedení?
14. bře 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty já jsem ho nezaváděla ale polikala a motala jsem se tak po hodině a trvaloto tak hod a půl.ale při zavádění by to nemělo být tak nevím.
14. bře 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky taky beru utroš a zavádím si ho protože beru Letrox a už tak mě bolívá dost žaludek a nemotám se.
14. bře 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky,doufám,že zabere a že se mimi povede:Doktorka povídala hezky ,ale příroda je mocná.Tak uvidíme.U prvního prcka se zadařilo na 3pokus.A teď zatím nic-ale když vidím ,že maminy čekaj i 7let tak je to nic proti mým 10měsícům.Mějte se hezky,jdu ukládat toho našeho divočáka do postýlky. :slight_smile:
14. bře 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já se s dovolením taky přidám :slight_smile: Beru utrodestan 2.MC.Jednak se nám nedaří miminko,ale taky mám krástké MC ..jen 25 dní.Prý by se mi to mělo prodloužit na 28dní.Beru ho od 16.DC do 26.DC vždy 2 večer.První MS přišla hned 26.DC a druhou každou chvílí čekám.Tak nevím...asi to na mě nějak nefunguje :sweat_smile:
14. bře 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
balnula koukám,že máme prcky asi ve stejný měsíc-máš tam psaný 3roky/nám bylo 10.3./.Uvidím mám to taky na prodloužení menstruace poslední jsem měla 23 a 25.Půl roku před tím 28-29 nevím hormony se zbláznily.
Extravagance:máš to taky na 3 měsíce ???Já pokud nebudu do května těhotná po 3cyklech tak mám přijít a bude se to řešit,ale dokorka mě pořád utvrzovala,že si myslí,že příjdu jako těhule-tak uvidíme :slight_smile:Nevíte zda se někomu do 3měsíců povedlo otěhotnět ???
14. bře 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínka měla 3 už 23.9. narodila se 23.9.2003 ve 23,15 hodin. Takže bude mít letos 4. Tak jsem chtěla než abych šla do práce a potom kdyby se zadařilo zase na mateřskou jít rovnou hned na mateřskou tak uvídme máme ještě do září pár měsíců.
14. bře 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanula tak nám bylo teď v březnu,já jsem do práce chtěla nastoupit kdybych neotěhotněla do března jak bylo malýmu3,ale vypekla mě školka,loni jsem si dávala přihlášku pro jistotu v únoru mezi prvníma/s tím když neotěhotním malý nastoupí a já se budu pokoušet v práci/jenže sice jsem měla přihlášku mezi prvníma,le v červnu mě napsali ,že ńemají volné místo atd atd.No radost,tak jsem zkusila maminu a ta zase jde v květnu na operaci.Tak jsem musela dát po 11letech výpověď a zkusíme mimi dál.stejně jsme nechtěli zůstat u jednoho -tak se snad zadaří.Přeju to všem snažilkám moc moc. :slight_smile:
14. bře 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to u nás se školkou nebyl problém, vemou ti dítě i ve 2,5 roku pokud jdeš do práce, Pája šla ve 3 v září ale chodí jen na 4 hodiny dopoledne, ale mě to stačí já si odpočinu od ní a ona ode mě je tam moc spokojená.
15. bře 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty:Mám to jen na 3 měsíce,takže pokud během tohoto nebo příštího měsíce neotěhotním,tak mám naklusat k doktorce.Ale už mi dělala hormonální vyšetření,které dopadlo celkem dobře,jen jeden hormonevím už jaký)měl trochu vyšší hodnoty než by měl mít,ale to by měl prý utrogestan zlepšit a pokud ne,tak mi prý dá ještě něco jiného.Tak uvidíme.
15. bře 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky blanula-to byl právě problém,že jsem dopředu nemohla říct zda otěhotním nebo půjdu do práce,ale prostě se hlásilo hodně dětí a nejdříve mají přednost předškoláci a nechtělo se zbytečně té dotyčné školce držet místo do března kdy budou malýmu 3roky a já bych nastoupila do práce.Teď mám slíbenou oční školku od září tak snad už to výjde -opět jsme dávali přihlášku mezi prvníma. :slight_smile:
extravaganca :tak koukám,že to řeší asi všude stejně,přeju ať to výjde a máme brzy na těhot.testu //.Doktorka mě říkala ať se neměřím,ale pokud budu chtít tak až budu očekávat menses tak se můžu změřit a pokud budu mít 37.7 tak jsem s největší pravděpodobností těhule.On by snad tenhle hormon měl zvyšovat i teplotu.Tak to snad výjde.
:slight_smile:
15. bře 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty s tou teplotou to myslíš vážně? :astonished: To by bylo super. Já měla včera 37.8, ms jsem měla dostat ve středu a ještě nedorazila. Zkoušela jsem ale test a byla tam jen jedna /. Nejhorší je že nemám vůbec žádné příznaky ani na těhu, ani jako před ms. Tak nevím :frowning2: To čekání je strašné....
16. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty:Tak mě naopak doktorka řekla,že mám měřit BT.Taky Ti přeju brzy // :wink: Já dnes dostala MS :frowning2: Ale co,až bude miminko chtít,tak si cestu najde.V manželově rodině se rodí jen samí kluci,tak možná si zrovna u nás ta holčička dává pěkně načas :slight_smile:
16. bře 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanne opravdu mě tohle doktorka řekla,že se nemusím měřit,ale pokud budu chtít tak v očekávaný den menstruace tak pokud budu mít teplotu 37.7 tak si prý nemám dělat ani těhu test a jsem těhotná.Doktorce je 50 tak doufám,že senilní není.Neboj já měla u synka příznaky až v 8týdnu ,jinak mě nic nebylo ani jsem nevěděla,že jsem těhu a doktorka mě o 14dní řekla,že jsem v 10týdnu.Testy jsem si dělala skoro každý týden a první //se mě objevily až v 9týdnu.
extravaganca"mě tvrdila doktorka ať se nestresuju,že utrogestan zvedá i teplotu tak stejně s toho měření moc nepoznám jen když mám dostat menses a hlavně ať se hodně snažíme :slight_smile: Jak to říkáš až mimi příjde tak příjde v pravou chvilku,já taky očekávám,že to dostanu a deprese už mám za sebou.Te´d mě motivuje,že je venku krásně a možná si zaplatíme po 4 letech hezkou dovču.Ani na chlapa už tak nenaléhám jako dřív,jsem teď nějak v poho asi tím,že se mnou doktorka něco dělá a ríká ať neblázním-šlo prý to poprvé proč by to nešlo podruhé :slight_smile: apod.pěkně mě povzbudila a to jsem asi potřebovala.Tak všem nám přeju // ať se co nejdřív dočkáme a my se všechny dočkáme nebojte :slight_smile:
16. bře 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanne tak jak jsi dopadla:jsi těhu a co teploty drží se???
18. bře 2007 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky může ovlivnit Utrogestan i to že na testu jsou // čárečky sice je slabá ale je tam?A navíc mě už asi 4 dni bolí šíleně žaludek,tak nevím,čemu to přičítat,jestli těhu nebo Utrogestanu?Bylo vám po něm taky špatně?
19. bře 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufy:Když jsem ho brala 1.měsíc,tak mi zle nebylo,ale 2.měsíc už byl horší..bylo mi špatně a byla jsem po něm strašně oblblá.Ale to vždy až když jse si ho vzala(beru ho večer).Jinak mi zle nebylo.
19. bře 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho beru 3x denně, beru ho od minulé neděle a zle je mi od středy.Ale opravdu celý den.Jenže dneska jsem měla na testu sice slabou čárku,ale je tam,tak nevím,co si mám o tom myslet. :slight_smile:
19. bře 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufy:tak pokud vím,tak i slabá čárka se počítá,takže můžem jen gratulovat :wink:
19. bře 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky extravaganca,snad to dopadne dobře a MS nepřijde. :slight_smile:
19. bře 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak jsem se k vám konečně dostala. Jen jsem vám chtěla říct, že to s tou teplotou u mne bylo asi nějak jinak. V neděli dorazila mrška. Na pondělí jsem objednaná na rentgen, tak uvidím co bude dál. Snažím se být v klidu, hlavně že se něco děje a už se těším na snažilkování :slight_smile: Taky si říkám že když to vyšlo jednou, tak po druhé snad taky.

Mufy a jak jsi na tom Ty?
20. bře 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanne
co na rentgenu? Jdeš na HSG vyšetření?
20. bře 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanne,tak to mě mrzí ,ale neházej flintu do žita u každého je to jinak a jednou se na testíku ukážou //.
Mufy:držím pěstičky a´t potvora nedorazí.Já budu v pátek poprvé brát utroš tak jsem zvědavá co to se mnou udělá.Holky a poznáte podle měření když berete utroš ovulaci???
20. bře 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu. Pavli asi to bude HSG vyšetření. Doufám že to není moc nepříjemné.

Dasty taky držím palečky aby Ti už mrška nedorazila a ať ten utroš má na Tebe jen positivní účinky :wink:
21. bře 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začnu utroš brát v pondělí, tak jsem zvědavá jestli mi nebude po něm šoufl, doktorka mě na to upoorňovala :unamused:
21. bře 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek