• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
želviku,já bych to neprotahovala...latunka(myslím,že to byla ona)tu napsala,že se na to ptala doktorky a ta jí řekla,že vysazení utroše nezpůsobí potrat..Já si taky pohrávala s myšlenkou to protáhnout,ale podle teplot vidím,že to nemá smysl..uvidíš jak se bude tvářit teplota,kdyžtak bys testla a na základě toho by ses rozhodla...
26. zář 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Extro - spíš než přímo potrat jsem myslela, že by to mohlo způsobit pokles hormonů potřebných k uhnízdění a uchycení...Ale jestli to na to vliv nemá...
26. zář 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem pochopila z toho co latunka psala,tak jí doktorka řekla,že ne....
26. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, tak já nebudu experimentovat, už takhle mi stačí, že polykám ten Jeřáb :confused:

Kde se nám toulají holky? To zase bude nářez večer:slight_smile:
26. zář 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím kde se toulají :frowning2:
Já se večer určo ale nezúčastním,protože jedeme se psem na náštěvu ke známé a býváme tam dlouho,takže dnes večer určo beze mě,ale budu na vás myslet :grinning:
26. zář 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelviku, uvidíme příští týden, co nám nahlásíš (a ne že budeš lhát :wink: :grinning:)

jinak souhlasím s extrou, latunka to tu psala, že potrat nebo vypuzení vajíčka v počátku těhu nezávisí jen na utroši, je okolo toho plno faktorů.
26. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na nějaké experimenty taky kašlu...naordynovala jsem si utroš místo od 16.DC na 17.DC a dívejte,jak jsem dopadla..zadržuje mi mrchu,jen špiním a je mi špatně...kdybych si ho brala tak jak mám,tak se sice teď svíjím v křečích,ale aspoň by mi nebylo blivno...brala jsem gynex a jediný efekt,který jsem zaznamenala bylo zlepšení PMS,ale zato mě celý tento cyklus bolí podbřišek...končím s experimentama...
26. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera mi koník vypadl, tak sem se nemohla ani rozloučit. Jak se máte? Já blbě, mám nějakou divnou náladu a fakt už jen čekám na tu mrchu http://www.fertilityfriend.com/home/1be3ac
26. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já večer taky nemůžu, doma nemám PC, ani net, tak až ráno v práci.

gabi, teda, tobě to vzorově kleslo. :frowning2: Zase o jednu naději míň :unamused:
26. zář 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fid, ale Tobě gratuluji k ovulce a zatím pěkný grafík, tak snad to tu už fakt prolomíš :wink:
26. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááá gabrlinka,lentilka za námi přišla :grinning: Achoooooj sluníííí :grinning:
Tak to jsme na tom setejně :grinning: obě 14.DC a čekáme mrchu :grinning: Jsme takové 2 čekatelky,co :grinning:
No mě to taky blblo..jsem byla tááááák nštvaná :angry: Měly jsme to perfektně rozjeté...až z toho koník zkolaboval :grinning:
26. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrlinko,ty na mě působíš jako spouštěč :grinning: sotva se někde objevíš,tak já začnu plácat hovadiny a směju se u PC jak vytelená kráva :grinning:
26. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dneska jedu pro ptačí jeřáb, už toho mám dost :angry: doufám tedy, že aspoň ta mrcha dorazí, protože bych jinak musela na vyvolávačku až příští čtvrtek odpoledne, a tak dlouho se mi čekat nechce, a pak zase clostil, zas budu vypadat jak balón a bude mně hodně bolet v podbřišku, ach jo
26. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou vyhlídky co :grinning: A utěší Tě,že na tom říjnu budu stejně? :grinning:
26. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Extro, Ty mně vždycky tak hezky a mile přivítáš, jsi zlatíčko. :wink: Ale dnes mám asi nějakou depku,víš? :frowning2:
26. zář 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na depku velice ryhcle zapomeň :grinning: Přeci nebudu jediná,kdo se tu bude tlemit jak tele :grinning:
Já a zlatíčko :grinning: No tak to by Ti o tom můj miláček mohl něco povídat,hlavně v období PMS jsem nejzlatější :grinning:
26. zář 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, děkuju :slight_smile: Uvidíme za 2 týdny, ještě nechci plašit :slight_smile:
26. zář 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že mně to utěší, že na to nejsem sama :wink: ale v říjnu už budu těhotná a budu čekat holčičku, mám takovou předtuchu,i když dnes v ní už moc nevěřím, ale Tobě se určitě zadaří příští měsíc, uvidíš a moc ti to přeju, protože si to zasloužíš, vlastně si to tu všechny zasloužíme :dizzy_face:
26. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, sakra, prolomte to tu už někdo, ať jsou tu nějaké těhu bacily :wink:
26. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No počkej...já vlastně ten clostil brát nebudu,páč taky v říjnu budu čekat tu holčičku...tak to je fajn,to na tom budeme zase stejně :grinning:
Vidělas můj krásný grafík :grinning: Je k zulíbání,co :grinning: A to mi furt ff cpe ať testnu...to je takový pokušitel..horší než had v ráji...
26. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás poprskám,chceš :grinning: to budou tzv.předtěhu bacilky,které nám zajistí ty těhu bacilky :grinning:
Já bych asi měla jít domů... :grinning:
26. zář 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Extro:asi budeš jediná se tady tlemící, mně dnes nějak není do smíchu, já si to asi včera vybrala a někdy mívám takové divné nálady před ms, i děcka to dnes odnesly ve škole, byla jsem hnusná na ně, ale oni taky
26. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem četla, že ti to dneska večer nevyjde sem přijít, to je velká škoda, bude mi smutno :wink:
26. zář 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,tak já přestanu dělal blbinky,abych to ještě nezhoršila..to by mě mrzelo...Dívala ses na ten můj graf?
extro, tobě hrabe :grinning: :grinning: :grinning: Kdybych nevěděla, že nesmíš alkohol, tak si myslím, že jsi na beton :grinning: :grinning:
já taky budu muset končit, pojedu na kole do banky a pak do té lékárny, ale večer se tu možná objevím, tak zatím papa :wink:
26. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dívala, ale nevím, co si o tom myslet :wink: je to zajímavé, moc se v tom ještě nevyznám, víš?
26. zář 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fidorko,no hrabe...jsem říkala..gabrlinka je můj spuštěč..i včera mi takto hrabalo a fakt jsem nic nepila..někdo ze zoufalství páhá sebevraždu..utápí se v sebelítosti a mě prostě hrabe :grinning:

gabrinko,no nepřijdu a mě taky bude po vás obrovské smutno...jedeme ke známé,ale slibuju,že pokud nedovalíme nějak moc pozdě,tak za vámi přijdu :wink:
26. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, hezký den a nesmutni, příští měsíc, jak jsme se tu domluvily, už těhu budem všecky :grinning:
26. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Ty ses dívala? To je pokles,co? A mrcha nikde, nejhorší je,že nic necítím :confounded:
26. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek