• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

22. října 2016 
želviku,ano jsem sama a je mi hrozné smutno.Nejsem ráda sama.V novém bytě to ještě nějak zvládám,ale tady u našich jsem absolutně hotová.Jsem v celém velikém baráku sama,tak na mě ta samota víc doléhá.Ale nedá se...půjdu si teď číst a pak spát a zaspím to.Ráno bude veseleji :wink:
Tak se mějte krásně a hezké sny.Pa
28. zář 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pá a ať se ti něco hezkého zdá a pak ať se to hezký vyplní!!!!!!!!
28. zář 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky normalne se nemuzu dostat na ff bo mi to prej zmenilo heslo!teploty mi sly zas dolu :frowning2:

no to ze v zari je malo turistu vi ale ji to nezajima proste musim vydelat a je ji jedno jak!je to muj problem!

holky uz melu z posledniho!dnes rano jsem malem nevstala!nastesti zitra jdu od 7 jen do 12cti!vcera jsem brouzdala po netu na neplodnosti a nasla jsem ze nekteri dr posilaj na inseminaci jeste pred laparkou!co si o tom myslite?me je jasne ze me nejdriv ceka laparka(teda doufam)
29. zář 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
anýsku, to je teda pech, ta tvoje práce. i když, blbákov je asi všude, ale aby sahala na peníze, když za to vlastně nemůžeš, to už je moc.
Graf máš taky jak na houpačce, co,

No a já? Když už to má stát za prd, tak pořádně - jdu taky s teplotama dolů

http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 :unamused:

S IUI a laparkou zkušenosti nemám a ani naznám pořadí. Teprv se do CARu budu objednávat, tak pak vysonduju jak to chodí...
29. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji moc za gratulace :wink: Taky jsme to včera pořádně oslavili s bandou u nás doma, tak bylo super. Akorát můj miláček už to ke konci nezvlád, chudák, bylo mu moc špatně, ale povídejte chlapovi, aby moc nepil :grinning: Ještě teď spinká.A já zatím uvařila, uklidila, vyprala atd. Dneska je venku moc krásně, tak to vidím na kolo, i když s vložkou, ale to nevadí, už mi to končí. Měla jsem to jen 2 dny :unamused:
U nás byly včera dvě duhy vedle sebe, nádhera. A já říkám, že je to znamení a někdo řek: to budou dvojčátka až se vám zadaří. :grinning:
želviku: ten graf je opravdu na prd, já si to poprvé zažila, takže jsem z toho poklesu měla depku, protože jsem věděla, že se nepovedlo, ale zase pro mně nebylo už takové zklamání, když mrška dorazila.
Extro: tak to jsme na tom zase stejně, já nemůžu být sama, přes den ještě to snesu, ale v noci ne....bojím,bojím :slight_smile:
Anýsku: tvůj graf je opravdu podivuhodný, takové skoky, to člověka fakt potěší,že? :wink:
29. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové odpoledne :dizzy_face:
želvíku,ten pokles mě mrzí...je to škoda

gabrlinko,já to taky měla jen 2 dny už taky končím :grinning: Je až podezřelé,jak to máme všechno stejně :grinning: Na kolo bych taky šla,jenže to mám od doktora zakázané...ach jo... teď je přímo ideální počasí na kolo..ale tak co nadělám,že jo :slight_smile:
29. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, ahoj sluníčko, to jsem moc ráda, že jsi tu!!!!!!!!!!!!!!!
tak to je fakt zajímavé, až podezřelé, jak to máme všechno stejné :grinning:
měla jsem ji i bez bolesti,akorát včera večer mně nějak bolelo na pravé straně vaječníku, tak sem si musela vzít ibalgin, asi za to mohl ten alkohol a kouření, a to obsluhování hostů atd.
29. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda,že mě tu ráda vidíš...já Tebe taky :wink:
Já měla bolesti ze čtvrtka na pátek a ještě včera dopoledne..teď už mám absolutně klid...ani nevím,že to mám..no vlastně už skoro nemám :slight_smile:
29. zář 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vsadim se ze zadna z vas se nebavi tak jak ja!sem se vratila do detskych let!normalne jsem se vpraci nudila tak jsem sla ven a nasbirala par listu a zacla je obkreslovat a vystrihovat a udelam tady dekoraci!juhuuu to je parada clovek ma hned lepsi naladu!vrele doporucuji(hlavne do prace :grinning: ) asi jsem se fakt minula povolani!mela jsem jit na zdravku nebo na pajdak a bylo by hned veseleji nekde v nemocnici s detma nebo ve skolce!to bych je pak mozna dom ani nechtela! :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžu vědět, z jakého důvodu Ti to doktor zakázal?
29. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V loni v létě mi operovali ruku,v zimě tahaly ven šrouby a v lednu mi ta operovaná kost rupla..odmítla jsem další operaci,tak mi to dali jen do sádry a mám zakázaný veškerýs port,dokud se kolem té ruplé kosti nevytvoří dost svalků,které ztvrdnou a budou tak kost držet...kdybych šla na kolo a spadla na ruku,tak bych měla pobyt v nemocnici a dlaší operaci jestou..tak proto :wink:
29. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda extro s tou rukou ti to nezavidim to muselo bolet au :confounded:
29. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku,první operace byla dost náročná,to nepopírám....byla jsem dlouho a v hodně silné narkóze,takže i stav po probuzení tomu odpovídal...tak zle mi nikdy v životě nebylo...ale pak už to šlo...dopovali mě prvních 14 dní nejsilnějšíma práškama od bolest které jsou a já po nich i dost spala,takže to bylo fajn..druhá operace brnkačka a teď...musím si dávat pozor na zátěž,ale jinak v pohodě.Před operací jsem neudržela ani prázdný hrnek v ruce,takže jsem dost spokojená...varovali mě před určitou strátou hybnosti,což se i stalo,ale čekala jsem to horší...mám 17cm jizvu,ale naprosto krásně udělanou,takže ji ani nebudu dávat pryč...jediné co mě štve,že kolem jizvy a vrh dlaně mám takovou polomrtvou..takže nemám ráda,když mě v těch částech kdokoliv hladí..ani od miláčka to nesnesu..dwělá mi to zle...ale jinak fakt pohodka..jsou horší věcičky na světě.
Ještě se bavíš s dekoračkou?
29. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
extro to je hrozne takove problemy!ted me kamosce vyrezali kus masa z predlokti asi na trech mistech nechali ji tam proste diry bez kuze s tim ze s tim nesmi hybat ani to odvazovat co si myslis?no hned to odvazala a zacla to rozcvicovat!doktori ke kterym sla na prevaz ti byli hotovy malem se pozvraceli kdyz to oddelali!no des!ja se na to divala a sla ji videt i kost me to zas tak nevadi!ten pohled!ta kamoska je osobnost!porad lezi po nemocnicich ted ma diry v ruce,zjistili ji leukemii,ma duchod na zada a jeste mela otok na mozku a ona je vecne vysmata!ma 3 deti a rozjizdi kavarnu!no rekni je toto normalni clovek?me prijde ze ne! :grinning:
29. zář 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anýsku,já bych řekla,že je normální...mě totiž přijde normálnéí nic v životě nevzdát a bojovat a naopak mi přijde nenormální při problémech vrazit ruce do klína a litovat se.Takže pro mě je normální a silná ženská :wink: Jak jsem tu už včera psala,nesnáším lidi co jen skuhrají a hoví si v tom svém trápeníčku...to není nic pro mě..
29. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo presne tak ja ji obdivuji vzdy kdyz je mi zle si na ni vzpomenu a je mi hned lip!ale ten typ co ty nesnasis je presne brachova holka ta zije jen tim ze chce aby ji nekdo litoval!je to silene!holt kazdej je jinej a ja doufam ze jsem krapet silna osoba!
29. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi líto, Extro, ale radši to fakt nechat pořádně zahojit, než riskovat zbytečně...já taky nevím, jestli půjdu na kolo, nějak se mi mrcha ještě navrácí :unamused:
29. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrlinko,nebá Ti být co líto...jsem úúplně v pohodě :dizzy_face: Já byla před chvílí věšet prádlo a při té příležitosti si hrála se psem...byla to celkem sranda...je to moje zlatíčko :slight_smile:
Ani ses nám nepochlubila,cos pěkného dostala k narozkám :wink:
29. zář 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem kytičky, vínečko, parfém, halenku, penízky :slight_smile:
29. zář 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, taky musím jít pověsit prádlo :angry:
29. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no páni..tys musela být ale hodná :dizzy_face: jaký parfém?
29. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, takový dost sladký, víš jak chlapi, moc tomu nerozumí, ale nevadí, i snaha se oceňuje, je to Cindy Crawford, waterfalls
29. zář 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak ten neznám..já mám ráda na podzim takové polotěžké něčím zajímavé a na zimu mám ráda těžké...parfémy jsou moje slabost :sweat_smile:
29. zář 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vida, co se člověk nedozví...já mám slabost na boty :grinning:
29. zář 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak boty mi ani nepřipomínej :grinning: Jsem naštvaníá,že jsem nesehnala ty světlé koně...a navíc jsem se rozhodla,že si koupím ještě černé a k nim jednu super kabelu u Bati...no toto až se dozví miláček,tak ho ze mě klepne...no mě když chytne nakupování,tak to stojí za to :grinning:
29. zář 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
u nás svítí sluníčko, jdeme se projít a dojdem k tetě, naši už tam jsou, bratranec má narozeniny, příští týden má strejda a můj táta svátek - no my z těch oslav nevyjdem, podzim je u nás hodně náročný :slight_smile:

anýsku - NIKDY NENÍ POZDĚ NA COKOLIV - a jestli se vidíš v jiném povolání íc, tak jdi do toho :slight_smile:

Jééé, parfémy mám taky ráda, ale většinou si vyberu sama a pak k tomu miláška dotlačím :slight_smile:

No jo, já si z mého grafu moc nedělám, čekala jsem to, když ovu nebyla. Ale nehcce se mi do otho CARu, tak jsem pořád tak trochu doufala, že to přecijen budeme schopni zvládnout sami :unamused:
29. zář 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíííš, holky, já píšu jako čuňátko - samý překlep...

Tak my jdem, manža už je obutý u dveří - pá sluníčka, večer se na vás zase mrknu...
29. zář 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
želviku,tak to s těma parfémama máme stejně...já si vyhlídnu a pak řeknu miláčkovi,že ho chci a om mi ho k nějaké příležitosti koupí...vlastně jsem si ještě někoupila parfém sama :grinning:
29. zář 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen dověsím to prádlo, a jsem tu zpátky,jo?
29. zář 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek