Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

fidorka81
1. říj 2007

extro, moc dobře tě chápu. Možná v příštím cyklu udělám to samý. Nejen, že jsem se rozhodla přestat s měřením, ale tak nějak všecko dohromady.

zelviku, beru jen Utrogestan a Calibrum Babyplan. Utrogestan beru od května a ještě se mi tohle nestalo.

fidorka81
1. říj 2007

Beri no vidíš, taky vypadáš nadějně 🙂 Uvidíme, co se z tebe vyvrbí 😀

jajíčku, to je dost individuální. Jestli is měříš BT, tak lehounký zvýšení teploty a nežádoucí účinky určo najdeš v letáčku. Většinou býváme hodně unavené a když utroš polykáš, tak bývá špatně od žaludku. Taky se nám dost mastí vlasy, víc nám chutná a xichtík máme jak puberťáci... 😠 Ale jak říkám, že to individuální, ty můžeš mít úplně něco jinýho 🙂

berina
1. říj 2007

jaji:Každá to máme jinak záležíjak to tvoje tělo přijme.Já jsem po něm jen nafouklá jak balon a někdy mi je mírně zle.Taky záleží jak ho budeš užívat a jesli ho budeš polykat nebo zavádět.Já ho polykám.

Fid:Tak na konec všichni utečem a nikdo tu nebude 😀 .Ale je potřeba vypustit 😒

berina
1. říj 2007

Jo jo.tak osypanej obličej jsem neměla ani v pubertě 😉 Hodně na spáncích a čele.humus 😖

fidorka81
1. říj 2007

beri, přesně. Je toho poslední dobou nějak moc. Samej neúspěch a tak to chce vysadit všecko. Jsem se rozhodla. Že k dr. půjdu až v listopadu, měla jsem jít v říjnu. V říjnu chci vysadit. Přestanu na konci tohoto cyklu (pokud bude neúspěšný) měřit BT, polykat Utroš apod.

Já se rovnou loučím, za chvíli jdu dom, zítra páčko 🙂

jajicek
1. říj 2007

No uvidíme berinko a fidorko,necháme to osudu, ale mooc se přejeme miminko....
a myslíte že to má podporu otěhotnět, já antikoncepci neberu již 4 roky..

fidorka81
1. říj 2007

beri, já nos a tváře. 😠

berina
1. říj 2007

Jo jo.utroš podporuje těhu ale já ho beru už půl roku a ☹ .Proč jsi dostala utroš?Měla jsi po vysazení HA nepravidelnou MS?

fidorka81
1. říj 2007

jajicku, je to hormon progesteron, podporu otěhotnět to nemá, spíš je to na udržení těhotenství a dává se i v počátcích těhu 🙂

jajicek
1. říj 2007

fidorko, tak mooc díky za info, ty se taky snažíš .. .
Pro mě by to bylo moooc krasné, kéž by to vyšlo co nejdříve...

jajicek
1. říj 2007

berinko, já ho dostala z důvodu nepravidelné MS, brala jsem proveru, ale ta mi zabraňovala v ovulaci, takže jsem dostala toto..snad je to lepší a budu se moci těšit na mimi..

berina
1. říj 2007

Ted to čtu:UTROGESTAN JE PŘÍRODNÍ PROGESTERON KTERÝ SE PODÍLÍ NA PŘÍPRAVĚ TĚHOTENSTVÍ A JEHO UDRŽENÍ 😉

berina
1. říj 2007

Jestli Ti můžu poradit,tak se moc netěž,protože velké těšení vždycky následuje velké zklamání,to už mi tady známe ☹ .Třeba budeš vyjímka ale jsou tu holky co se snaží třeba už 2 roky a déle.já třeba 8 měsíc a ☹ .Každopádně přeji at se brzy zadaří 😉

fid.Proboha už at to někdo prolomí 😠

berina
1. říj 2007

Proboha,netěš ž!!! Soryyy to byl překlep 😀 😀 😀

jajicek
1. říj 2007

díky moc a tobě držím pěstičky, zase se ozvu, jdu na chvilku ven, je tam nádherně, alespon tady u mě v Hradci Králové, pa pa a krásný den.

zelvik
1. říj 2007

ahojky,
kočky, kde jste všechny?
Extro - taky už mě napadlo být chvíli v roli pozorovatele, ale nedá mi to 😎
no, možná až zítra přijde mrcha a zase mě to otráví, tak se pak na chvíli stáhnu a zapojím se zase, až to bude napínavější. ale sledovat budu taky poctivě a když budu mít něco na srdci, ozvu se.
ale holky, ne, že se sobě ztratíme - my se musíme co nevidět hromadně přesunout - je to jasný?

Co anýsek - přežila jsi ten víkend v práci? a jak je?

Fid - co hlava? Lepší? Já čekám mrchu každou chvíli, do rána ji mám jak na zavolanou (je jsem ji nevolala🙂

gabrlinka
1. říj 2007

Ahoj holky, já to taky asi omezím s tím chozením sem, no uvidím podle nálady a hlavně mám tolik práce, že nestíhám. Dnes sem začala zobkat clostil, tak doufám, že nepřijdou takové bolesti jak minulý měsíc. Jinak vám držím palečky a myslím na vás. 😉 papa

zelvik
2. říj 2007

Ahojky,
tak já ještě nahlásím, že jsem zase dopadla jak sedláci u Chlumce ☹ Chtěla jsem být silná, ale stejně mě to přemohlo a zklamalo.http://www.fertilityfriend.com/home/1c...

Přeju vám všem víc štěstí

fidorka81
2. říj 2007

Ahojky holky!

Zelviku, zrovna dneska se mi ráno zase motala. Chjo, se z toho zbláznim. Nejvíc se obávám toho, že jsem přes týden sama doma a že sebou někde fláknu. Chjo.
Ale Tvůj grafík!! To je mi moc líto! A my ještě tě ujisťovaly, že je to tentokrát jistý ☹

Jinak můj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/18ef55 teploty se teda drží, ale bojím se, že dopadnu jako Želvík. Navíc mě pořád pobolívá podbřišek, ale na MS je ještě brzy.

anysek1
2. říj 2007

zelviku nemela jsi mit uz ms?jinak muj grafik holky je katastrofa juknete http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 teplloty porad dole no des!mam takovej dojem ze tento mesic zas nic no!sice je mi zase zle od zaludku hned po ranu ale nevim no! ☹

fidorka81
2. říj 2007

anýsku, ale pořád se ti drží nad tou červenou čárou, což je v pohodě. Nevěš hlavu, uvidíš na konci cyklu. Kdy čekáš MS?

anysek1
2. říj 2007

no ve ctvrtek doberu utrogestan takze v sobotu by tady mela byt jak na koni

anysek1
2. říj 2007

jezisi milla jovovich je taky tehotna!
a uz pribrala neco pres 30kg!no ale ji to myslim neuskodi!

fidorka81
2. říj 2007

anýsku, tak to jsme na tom stejně. Já taky ve čtvrtek večer poslední polknu a v sobotu bych to měla dostat. Moc tomu nevěřím, spíš čekám zpoždění, minule dorazila MS až 31DC a předminule až 35DC.

Milla je těhotná? A přibrala 30KG?? teda jestli tohle naberu, tak budu víc široká než vysoká 😅

anysek1
2. říj 2007

tak to me to prislo na cas teda misto ms jen spineni ale prislo to v den ocekavane ms!takze cekam jak budu mit zkazenej zase vikend 😢

zelvik
2. říj 2007

Fid - no nedá se nic dělat, zatím malilinko špiním, ale je to teprve 28.DC, minule mrcha přišla až 30. Ale hlásí se pěknýma bolestma... Navíc se nám cestou do práce porouchalo auto, tak z radostí nevyjdem 😒

Fid - drž se, zatím to vypadá slušně...

Anýsku - tvoje teploty ještě jdou, nevěš hlavu....

anysek1
2. říj 2007

holkyyyyyyyyy ja si ze srandy udelala test posledni co jsem mela!rikala jsem si ze jsem dnes uz min 3x curala takze tam nic nebude ale ze ty besty jsou na houby ze vzdy tam prosvitala ta druha carka ale udelala jsem si ho a // a ta druha byla videt i na dalku napnute ruky!kurna kez byto vyslo takhle mi nidky // nebyla videt!a neni to sugerace fotila jsem to na fotak i na nem to jde videt sice hur jak normalne ale jde to videt!ale stejne pockam na ms!moc se mi tomu nechce verit kdyz vidim ty me teploty ale v horoskopu jsem mela ze tento tyden je jak delany na to zalozit si rodinu!

lussi
2. říj 2007

anysku HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!Na ms nečekej, pač nepřijde 😀 Nechceš si zajít na krev? 🙂

anysek1
2. říj 2007

nemuzu ma dr tam neni az pristi tyden a to budu vedet jestli to vyslo nebo ne bud ms prijde nebo ne!ale nevim jestli tomu mam verit kdyz je to ten best ale je fakt ze je to viditelne jak nikdy holky jestli to vyjde tak vas tady vsechny kolektivne nakazim! 😀

lussi
2. říj 2007

ještě týden mám čekat na výsledek? No neblázni 😀
a nechceš si udělat pro jistotu(teda spíš já jsem moc zvědavá🙂, ještě nějaký jiný test? 🙂