Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

lussi
3. říj 2007

no je fakt, že nemá smysl se utápět v depresích, pač zítra už tady taky třeba být nemusíme. Možná proto doposud nejsem zavřená v blázinci 🙂

extravaganca
3. říj 2007

lussi:Holka zlatá....ani netušíš,jak moc teď na dálku tleskám tomu,cos napsala 😉 Děkuji

lussi
3. říj 2007

prosím pěkně taky děkuji 😀

extravaganca
3. říj 2007

já taky pěkně děkuji 😀 Potěšení bylo na mé straně 😀

lussi
3. říj 2007

A co jinak nového? 😀 Tady dneska chcípnul pes.

extravaganca
3. říj 2007

lussi:To bude asi tím,že některé z nás,sem už moc nechtějí chodit v rámci zachování duševního zdraví..jsem mezi něma,ale fakt mi to už nedalo,sem něco nenapsat.U mě pohodka.Příští týden kontrola u doktorky..pochlubím se s grafíkama,řeknu jí,že na mě bude asi muset sestoupit Duch svatý,páč s tím jak je můj neustále v práci neotěhotním nikdy 😀 Obě se zasmějeme a ona mě pošle s utrošem a clostilem vesele domů 😀 To bude zas jednou veselé odpoledne 😀 A Ty jak?Dobré?Pusinu máš od ucha k uchu,tak doufám,že dobré 😀

lussi
3. říj 2007

Tak hlavně, že je veselo🙂 Nechte si spermoše zamrazit a když manže nebude přítomen tak ti to tam Dr. foukne sama 😀
U mě dobrý, už počítám minuty až budu moct vypadnout z práce 😀

extravaganca
3. říj 2007

Tak veselo musí být i kdyby na chleba nebylo 😀
S tím zamrazením dobrý nápad 😀 Mě napda ještě jeden...zajít k sousedovi nebo porosit kamaráda 😀 😀 Jeda 😀 fooooor 😀 Bych miláčka nevyměnila za nic na světě...navíc...sousedi se ještě nenastěhovali a pak už tam je jen sousedka..a ta mi jaksi s tímto nepomůže 😀 😀
Já se táák těším,až z tadyma vypadnu 😀 Dojede pro mě můj i s našim pejsem a pojedeme za jeho ségrou(za psovou)..se na ni moooc těším...je to tak krásná fenečka...bych si ji nejraději odvezla domů,ale to by se na mě její panička asi dívala krapet divně 😀

anysek1
3. říj 2007

extro ja nemam dostat ms az za tyden ale za 2-3dny a zkousela jsem ho jen abych ho vyplpala a zrovna tam byla ta druha videt jak ta prvni ale to je jedno neverim mu a dalsi test si hodlam delat...uvidime az u dr(jestli se k ni nekdy dostanu)stejne uz jsem to vzdala ze otehotnim!

extravaganca
3. říj 2007

anýsku..myslela jsem to s tím týdnem obrazně...jsem zastáncem testování až když ženská měšká.A nemyslela jsem to zle...

fidorka81
3. říj 2007

Ahojky Extro, však já taky testovat nemíním. Jestli se MS do pondělka nerozjede, tak budu testovat, ale dřív ne.

anysek1
3. říj 2007

extro ja vim zes to nemyslela zle.

lussi
3. říj 2007

extra však manžu měnit nemusíš, stačí když vymněníš náboje 😀 😀 😀 vtípek.
anysku nic nevzdávej, vaječníky, dělouhu a všechno vybavení máš tak se to povést přece musí, no ne?

extravaganca
3. říj 2007

lussi:A skara dobrej vtípek 😀 😀 😀

lussi
3. říj 2007

chi chi 😀 Já to mojemu říkám pořád, že když nebude moct, tak si zajdu k sousedům, že ti mít určitě budou, tak chudák raději neprostestuje 😀 ..sousedi jsou poněkud tmavší pleti 🙂

lussi
3. říj 2007

...tím nechci říct, že kdyby byli bílí tak by mu to nevadilo 😀

anysek1
3. říj 2007

lussi ten nazev vybaveni je peknej !jo vse mam ale asi jen na okrasu! kdyz po roce a pul nic

lussi
3. říj 2007

anys já po třech letech nic tak nesmutni 😉 Ostatně deprese ti k mimísovi nepomůžou, ba naopak.

fidorka81
3. říj 2007

Anýsku, opravdu nevěš hlavu. Jsi tu z nás nejmladší a moc se stresuješ. To tomu vůbec nepomáhá. Dej si od všeho pohov, choď cvičit, večer relaxuj ve vaně apod. Musíš se přestat na to upínat. Vím, že každej menzes je k naštvání, ale věz, že v tom nejsi sama a trápit se tím celý měsíc znova a znova je opravdu na Bohnice.

anysek1
3. říj 2007

no me sere to ze kozy co maj decko jen aby nemuseli makat ho maj na pisknuti a ja se testuju kvuli ovu jak kralik k tomu jeste mereni zkoumani del cipku a hlenu atd a nic doktori maj cas!jine poslou hned na laparku nebo rovnou do centra jen tady to porad stoji.cvicit bych chodila mit s kym sama nikam nejdu na to se bojim.ale stejne mam dve prace a to je namaha az dost.....ale asi ukecam tetku na to cviceni.ale s tema depkama mi asi nic nepomuze bo ted se u nas v rodine rodi jedno dite za druhym kazdej mesic jedno to opravdu posili kor kdyz clovek porad posloucha jak si ty tehotne stezuji ze zvraci atd ja budu klidne zvracet s usmevem kdyz budu tehu...

lussi
3. říj 2007

já jsem se například teď zaměřila na vylepšení svého fyzického vzhledu, šla jsem si nakoupit hadříky a jezdím doma na rotopedu 😀, pač chci být jednou hezká maminka 😀

anysek1
3. říj 2007

lussi to ti zavidim ja v tomhle neumim vypnout proste i kdyz pracuju pocitam uzaverku nebo varim a zehlim zaroven stejne porad myslim na miminko!proste jsem chtela mit mimco hned jak dodelam skolu a pak jsem to posunula a pak uz to nejde no...

lussi
3. říj 2007

anysku to je ta spravedlnost..socky, feťačky, UKáčká a kdejaká spodina, kterou dotujeme my pracující si hvízdne a je v tom, ale já si říkám, proč si ještě kvůli toho kazit náladu, jsem vytočená vždycky v den mrchy a pak mě to přejde, protože mi to za to nestojí. Jinak můj pubertální bratr bude otcem, to jsem se dozvěděla tento měsíc a to jsem nevěřila svým uším.

fidorka81
3. říj 2007

anýsku, v tom to právě je. Oni se na to neupínají.

zelvik
3. říj 2007

Ahojky,
za 1. nestíhám psát, ale čtu vás
za 2. - jak psala Extra, taky se trochu stahuju do ústraní.Ještě v březnu bych teploměr nevzala do ruky, dneska měřím i při MS (cíti prominou, taky se mi to trochu příčí, ale ať), netušila bych, jetsli mám nebo nemám ovu atd. Hodně mi Koník dal (dost jsem se o svém těle a jeho (ne)fungování naučila) - hlavně vás 😉 , ale taky Koník bere - a to klid, rozumné úvahy...

Občas sem juknu, to určitě, podstrčím vám sem můj grafík a budu vás sledovat a připojím se, když bude potřebovat někdo povzbudit nebo pofoukat kolínko...Ale nebudu z toho všeho už dělat střed světa...
Anýsku - udělej to taky tak a půl bude hotovo...

Jinak - já jsem dneska 2.DC - teď jsem Clostil nebrala a MS mám docela silnou (resp. tak jak by měla být), s Clostilem mám bolesti a MS jen tak umrněnou a slabou.Tak nevím - zítra bych Clostil zase měla vzít, aby aspoň ta ovu byla...

Mějte se, já občas juknu.Pápá a myslím na vás

anysek1
3. říj 2007

no muj bratr je sice uz temer 30catnik ale dusi je tak na 15 a taky ceka mimino a pritom nehodla prestat hrat na diskach je mu jedno jestli je ta jeho cuza sama doma dokonce ji necha hulit jak fabriku!pritom ta cuza klidne rekla ze nebude jest vitaminy ze je to decko pak velke a ona se kvuli nemu nenecha rezat a ze je ji jedno jestli potrati!se nedivim ji to tehu vyhovuje jen proto aby nemusela makat pojistila si brachu bo nevari a neuklizi to je prej zbytecne ale serialy tak ty zbytecne nejsou

lussi
3. říj 2007

anysku to já taky na to pořád myslím, ale spíš na ty hezké věci, které nás s mimísem čekají a na to , že si můžu zajít ještě zapařit nebo dělat věci které s miminkem nejdou..no a nemyslím na to pořád, že to nejde, protože bych se zbláznila.

fidorka81
3. říj 2007

anýsku, přesně jak říká Lussi, dělat zatím to, co s mimísem potom nepůjde 🙂 Potom začne kolotoč, i když krásnej kolotoč.

anysek1
3. říj 2007

lussi to ja taky myslim na to krasne az bude v brisku atd ale vadi mi ze to tak dlouho trva

berina
3. říj 2007

hoj.
Vy jste se teda rozjeli.Já ted přišla s posilky.Jé to byl relax je to pohoda,vřele doporučuji.