Utrogestan a jeho užívání v cyklu. Poradíte mi?

zanetik
24. říj 2006

Ahojky jsem tu nová a potřebuju poradit, protože už dva dny hledám odpověď na mou otázku. Kolikátý den cyklu jste začaly brát Utrogestan?

extravaganca
21. srp 2007

fidorka,tak já jsem ospalá už víc jak týden...to stěhování mi dává zabrat...no už se těším na víkend,že si pořádně odpočinu...už to potřebuju jako sůl.A jsem moooc ráda,že už je Ti líp 🙂

gabrlinka
21. srp 2007

Ahoj holky, zdraví vás mladá paní 😀 Svatba byla fakt super.Škoda, že to tak rychle uteklo.
Dnes jsem byla u mé dr. a nasadí mi clostil a v druhé fázi cyklu mi bude píchat nějaké injekce (asi Pregnyl), já ji to moc nerozumněla, ale prý nějaké gonadotropiny, tuto léčbu podstoupím tak na 2-4 měsíce a když nic, tak mně pak pošle na umělé oplodnění.
A co tady nového?Je někdo těhu? 😉

lussi
21. srp 2007

gabrlinko kde máš fotky???????????????? 🙂

gabrlinka
21. srp 2007

Čekám, až budou hotové 😀 pak je tu hodím

lussi
21. srp 2007

já vím, já bych všechno chtěla hned 😀 Tak hned to tu nahlas až to bude 🙂

lussi
21. srp 2007

a nějaké vtipné zážitky máš? 🙂

fidorka81
22. srp 2007

Extro, věřím, že stěhování zmáhá. Už se ale těším, až se taky budem stěhovat. Miluju změny a že budu unavená budu pak taky říkat 😀 No a jestli ještě do tý doby otěhotnim, tak to vůbec bude sranda 😀

Ahojky Gabrlinko, super, že se svatba vyvedla, už se těšíme všechny na fotky, tak až budou sem s nima 🙂 Gabi, jak dlouho se snažíte?

nejbe
22. srp 2007

Tak koukám, že je to všude stejný. Taky kupujeme byt a hned první víkend v září se stěhujeme (takže přijdu na chvilku o net). Teď si ho upravujeme k obrazu svému.
Gabrlinko - moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka ve společném životě.
Já jsem se vdávala 1.6.07 a beru to jako nový začátek - děti se přeci rodí až po svatbě, nebo ne 😀 ?

fidorka81
22. srp 2007

nejbe, nechci ti brát iluze, ale mám dvě kámošky - jedna se vdávala, když byl chlapečkovi 1 rok a druhá se ještě nevdala a chlapečkovi je 13 měsíců 😉 Ale hodně štěstí, správně to má být až po svatbě 😉 😀

nejbe
22. srp 2007

Aha 😕 A já myslela, že proto mám to nejde 😉

extravaganca
22. srp 2007

Krásné ráno 🙂

gabrlinka:Vše nej a hlavně štěstí,zdraví,lásky a hlavně ať se brzí zadaří mimíšek 😉 Moc se těším na fotky 🙂

lussi:Vše nej k narozeninám 🙂

fidorka:Já ty změny moc nemusím,ale na tuto se těším hodně...už bylo na čase,abych vyletěla z hnízda 😀

anysek1
22. srp 2007

ahoj holky tak brisko uz me neboli takze jsem v poho test ukazal / takze zas nic no a vcera jsem si pobulila nad nespravedlnosti sveta bo jsem musela jet za brachou at mi privari k posteli nohu (bo pod nama v tom nejlepsim praskla 😀 )no a brahca uz mel nachystanou postylku a prebalovaci pult ☹ samo ze mi to chtel hned ukazat takze jsme dojeli dom v 8 vecer a ja do 12 bulela ze to neni mozne kde je nejaka spravedlnost!pritel byl uz tak hotovej ze rekl ze prodame byt vratime se do prahy a pujdem na umele(to by jsme toho vyresili ☹ )nevite jak dlouho trva v centru asistovane r. nez se pristoupi k umelemu?proste jsem si dala predsevzeti ze do konce roku budu tehu a presto jede vlak... 😅

zelvik
22. srp 2007

Holky,
myslete teď všechny na své nové bytečky a budete mít aspoň mysl zabrnaou něčím jiným.
Já mám snad malý úspěch - teplota se hnula směrem nahoru, podle všeho proběhla ovulka, tak držte palce. Snažili jsme se taky o 106 😉

anysek1
22. srp 2007

zelvik tak hodne stesticka at to konecne nekomu uz vyjde 😀

fidorka81
22. srp 2007

Nejbe, jednou se to podaří nám všem 😉 🙂

Anýsku, já už si předsevzetí, co se těhu týče nedávám. Myslela jsem si loni, že touhle dobou, když nebudu mamina, tak aspoň těhu. A nic. 🙄 Takže s těhu jenom počítám, ale už si nedávám předsevzetí. Hlavní je, že už je ti OK a můžete se snažilkovat dál. Co se týče umělého, tak netuším.

Zelvíku, když my ten byt teprve scháníme a bez úspěchů, už 7 měsíců nic.

anysek1
22. srp 2007

fidorka a ty nepujdes do centra?ja uz z toho cekani mereni a brani hormonu silim.porad jsem poslouchala jak se vratite z prahy tak se mimi podari pak jak si najdes praci pak jak si koupite byt jak si koupite psa a porad nic ☹ ted kazdej rika ze jak budem na dovci ale to je blbost dovca prece nic nezmeni ze?jinak jsme vcera prisli na to ze uz jak me tak pritele ten sex fakt nebavi! ☹ a to jsem driv radila klidne 3x za den...to jsem to teda dopracovala

fidorka81
22. srp 2007

anýsku já nevím. Ani nevím jak to chodí. To tam musím jít sama a nebo s doporučením od dr? Mě už teď taky dost přijde, že se spolu milujeme jen za tím účelem otěhotnět. Přítel je na prášky ze spermiogramu, kterej ho čeká 7.9. a já jsem na nerv z něj, že se nervuje zbytečně. No prostě síla. ☹

anysek1
22. srp 2007

no fidus to mi ani nerikej muj mladej si tam sam zavolal objednal se a sam tam sel takze jedine co bylo ze mel krapet nervy ale prezil to! 😀 doma jsme se tomu pak smali!
no muzes se tam objednat sama ale je potreba mit vypis z karty od gyndr aby vedeli co ti uz delali ja jsem psala mail primo jednomu doktorovi do fertimedu a ten mi tohle odepsal a prave tam si jel ten muj mladej na ten spermos!prej tam byli vsichni desne mily!takze pockam po dovolene jak dojim utros a jak mi dr napise zas jen prasky a nic vic tak to prdim a objednavam se tam a hotovo!

fidorka81
22. srp 2007

anýsku, my se tomu taky zasmějem, ale až 7.9. samozřejmě pokud to dopadne dobře. Jestli bude mít špatný výsledky HODNĚ špatně to ponese 😒
Já mám jít k dr. v říjnu, třeba do tý doby otěhotnim a třeba mě tam nakonec pošle sama. Uvidíme.

anysek1
22. srp 2007

no to jo tak to je lepsi si jeste pockat a neboj bude to v pohode!fakt se nemusi bat zavre se na wc daj mu casak a proste to jen odcepuje do kalisku zadna veda a ty zenske tam sou na to zvykle tak at je v klidu!jak to prezil muj stydla tak uz kazdej 😀

fidorka81
22. srp 2007

No právě, to mu říkám pořád!! Že jsou na to zvyklý, že je to normální, že to dělaj xkrát denně. Horší bude, jeslti mu ty výsledky dopadnou špatně. A to mu taky vysvětluju, že dostane haldu vitamínů a po pár týdnech vše bude OK.

anysek1
22. srp 2007

no to mas recht ze jsou na to zvykly a kdyby neco daj mu ty vitose a bude za chvylu mit mrsky ok a kdyby ne tak se pujde na umele no hlavne at je moznost ze to jde a to jakkoli ne?

fidorka81
22. srp 2007

anýsku, přesně tak. Ale to mu můžu vysvětlovat od rána do rána a stejně je to houby platný. I umělý jsem mu vysvětlila. Že vezmou jeho mršku, moje vajíčko, mršku strčí do vajíčka, vajíčko mi strčí do dělohy a bude zárodek a za pár měsíců miminko. I když mu to vysvětluju jak totálnímu magorovi 😀 , tak je to stejně prd platný. My si odpočinem, až bude mít spermio v pohodě. 😒

anysek1
22. srp 2007

no jo chlap 😀 pro ne je to konec sveta ale co mame rikat my co vime ze je chyba v nas?a stejne nikdo nevi jaka a tak se v nas hrabou jak opravar v televizi! ☹ ted jsem si cetla clanek ze snizuji porodne ze 17 na 13 to je v prdeli co?

fidorka81
22. srp 2007

anýsku, fakt jo?? Kurňa, jsme to nestihly. Ty peníze jsou znát. Pořád mluví o tom, jak porodnost klesá, ale proč klesá?? Protože mimino je v dnešní době drahá záležitost a tak kolikrát rodičům nezbejvá, než mít jen jedno mimi. 😒
Přesně. Chlap nikdy nepochopí, jak se můžem cítit. Ať si kdo chce, co chce říká, ale prostě to nikdy nepochopí. ☹

anysek1
22. srp 2007

no taky mam ten dojem ze to nikdy nemuzou pochopit ale musim uznat ze luky byl charakter a jel na to vysetreni dobrovolne jen abych nesla zbytecne na laparku! 😉 no mimi je drahe to jo, ale ja stejne touzim mit aspon 3 no mozna 4!ale asi budu rada i za jedno!
ted moji kamosce budou brat celej spodek a to nema ani jedno mimi chuderka tak brecela a to do umeleho vrazili 300 tisic 😢 tak to si kolikrat rikam ze tak snad nedopadnu a ze radsi zkusit vse nez nic!

fidorka81
22. srp 2007

Ježišikriste!! To je šílený. TO bych snad vyplakala celou duši ☹ ☹ ☹
Tak já taky nechci zůstat u jednoho, ale jak říkáš. Nakonec budu ráda, že mám aspoň jednoho raráška.

anysek1
22. srp 2007

ach jo uz bych tak chtela cekat mimiska!nemas po tom utraci mastne vlasy?posledni dobou jsem ja olejnatka kazdej den si muzu mejt vlasy a porad je mam mastne a to jsem celej zivot mela opacnej problem☹ten utrac to je teda ...
no ja bych se asi zblaznila byt na jejim miste!

fidorka81
22. srp 2007

anýsku, mastí se mi vlasy dost. Víc než např. v zimě, ale já si je nechávám drobet narůst a tak to může být tím, že si do nich často vjíždím rukou. Že bych to měla z Utroše mě nenapadlo, ale něco na tom bude. Někdy je to s těma vlasama horší někdy lepší. Být na místě té kamarádky, tak mě fakt odvezou. To bych nepřežila, kdyby mi dr. řekla, že jsem třeba neplodná, nebo že nemůžu donosit plod (to máme bohužel v rodině, mamky sestra nemá vlastní děti, jen vyvdaný). Jestli mě tohle potká, tak nevím jak bych to unesla.

No a já jdu za chvíli domů, tak hezký zbytek dne!!

anysek1
22. srp 2007

no to asi nidko nevi jak by to unesl!me to desne rozciluje bo me ta hlava svedi a to je des!nejvic me sere ze nevim nic o tom jak na tom jsem jestli nemam napr nejake srusty nebo cysty nebo tak ale to by mi asi dr rekla ne?porad mi dela ultrazvuky...tak to ti zavidim ja koncim az v 19 hod 😖