Užívání antiparazitik. Máte zkušenost?

kianka84
2. led 2022

Prosim, muzete mi napsat pouze KDO MATE OSOBNI ZKUSENOSTI s uzivanim antiparazitik jako Albendazol, Praziquantel, Ivermectin, Hetrazan? Jak jste to snaseli, a jestli vam to pomohlo? DĚKUJI.

levandule_k
3. led 2022

@bruckner Píšeš, že manžel užívá ivermectin pravidelně. Můžu se zeptat jak dlouho ho užívá?

Osobně se mi zdá jako hovadina cpát do sebe preventivně něco, co je schváleno jako lék. Každý lék má vedlejší účinky. U ivermectinu v příbalovém letáku píšou, že může způsobovat nemoc jater (akutní zánět). To se mi zdá dost rizikové, játra jsou poměrně důležitá a fakt bych si je nechtěla něčím odvařit.

sudylichozrout
3. led 2022

@levandule_k Ano, přidávám osobní zkušenost. Potíže s játry jsou fakt krutě, ale krutě nepříjemné.

bruckner
3. led 2022

@levandule_k
Pravidelně, ve smyslu, že když cítí, že na něj něco leze, dá si ho a opravdu má klid ... já s tím taky nejsem úplně v pohodě, je mi jasné, že to není preparát pro dlouhodobé užívání a že může mít vedlejší účinky....ale, to je tak se vším. Každopádně, něco na něm bude, páč i kolegové, kteří byli covid pozitivní, si ho vzali a měli klid.

levandule_k
3. led 2022

@bruckner Něco má ty vedlejší účinky závažnější. Někteří lidé mají mírné příznaky a někteří skončí kvůli covidu na aro, nebo v rakvi. Takže je spíš otázka, jak by se u nich vyvíjela nemoc, kdyby si vzali "obyčejný" paralen.

Psychika je mocná čarodějka a občas dojde k uzdravení i u někoho, kdo nepoužívá účinnou látku, protože zafunguje placebo efekt.

Znám kolem sebe dost případů, kdy měli lehký průběh covidu a ivermectin nebrali. Byla bych opatrná s připisováním zásluh ivermectinu.

monika3456
3. led 2022

@sudylichozrout mě ivermectin napsala lékařka na covid cca před měsícem. Snad tady nejsme IQ houpacího koně, že si tu někdo objedná léky přes Alík 🙈
Moje lékařka není neočkovací hysterka z Rozalia, ale covid očko doporučuje hlavně ohroženými skupinám, ne všem a za každou cenu.

sudylichozrout
3. led 2022

@monika3456 Napsal ti ho lekarka. Madamme zakladatelka bude ten druhy pripad. A v tom je dost podstatny rozdil.

aarriel
3. led 2022

@monika3456 no nevim, jak na koniku, ale opravdu se najdou lidi, ze si to objednavaji z ciziny a jeste se s tim chlubi, i u nas v lekarne 😂🤦‍♀️

levandule_k
3. led 2022

@sudylichozrout Těžko říct, na co ho zakladatelka zamýšlela, jestli má fakt v těle skutečné parazity, nebo si tím chce léčit covid, nijak blíže se nevyjádřila na co ho má, ale svádí to k tomu domnívat se, že je to na covid, protože ivermectin někteří na covid chtějí. (Já do covidu ani neznala lék ivermectin.)

@monika3456 Já jsem v některých věcech víc alternativní než je mainstream, ale intuitivně mi nepřijde ivermectin jako nejlepší lék na covid.

kianka84
autor
23. led 2022

Doufala jsem, ze by mi snad nekdo se ZKUSENOSTI S ATP mohl proste odpovedet na moji otazku v uvodu, ale tady se tlacha a tlacha o pi**vinach... ZTRATA CASU S TAKOVYMI LIDMI TADY....