Vakcína Janssen. Kdo se nechal? Je někdo, kdo toho lituje?

zuzaaaaa
20. říj 2021

Ahoj holky, kdo se nechal ockovat jednodavkove a nekdo kdo hodne lituje? Ockovat jsem se nechtela, nicmene cisla jsou blby a ja pendluju pres hranice. Vedlejsi ucinky i to, ze je vhodna hlavne pro starsi a nechrani tolik vim.... Diky za reakce

zrzeckas
20. říj 2021

Ja i manzel jsme ockovani Johnsonem, kolem nas vekove od 16 do vysokeho veku jinyma a rozdil nevidim 😃 ze Johnson bude jen pro starsi se rozhodlo az o nejakou dobu pozdeji, nez jsme byli ockovani my.... My byli tusim v kvetnu 🤔

surikata131
20. říj 2021

@zuzaaaaa v mojí rodině ji dostalo 5 lidí, všichni bez problémů (věkový rozptyl 24-57 let). Pro starší-kvůli těm vzácným případům tromboz (při samotném covidu je ale toto riziko mnohem vyšší). Nižší účinnost údajně proto, že v době testování už byla tuším Jihoafrická mutace

barulina
20. říj 2021

@zuzaaaaa mám a vse ok

margriet
20. říj 2021

@zuzaaaaa Máme oba s manželem. Po očko jsme byli oba unavení, já jsem měla jeden den i takové chřipkové příznaky plus asi týden flek na ruce. Co se týče účinnosti, tak výsledky byly prý ovlivněny tím, že se studie prováděly během horší vlny pandemie, byly už i mutace apod. Jinak podle našeho doktora je větší riziko trombózy při užívání HA než po očkování.

betysch
20. říj 2021

@zuzaaaaa mám a vše bylo OK.