Zapal zvukovodu

andula12
26. čer 2019

Dobry den, chcela by som sa spytat ci tu mal niekto zapal zvukovodu, ak ano jak dlho trvala liecba , ja uz 4 dni trpim bolestami ucha , mam aj antibiotika , ale stale bolest neustupa. Na vecer a v noci to je cista katastrofa , hrozne to boli, musim si davat niekolkokrat za den liek od bolesti.

pavlina212
26. čer 2019

Antibioticky kapky prinesly ulevu az ctvrty den, cetla jsem, ze to muze trvat i dele ☹ Studeny obklady brzo prestaly pomahat. Prestoze jsem tehotna, po porade s gyndarkou, jsem musela sahnout po Paralenu (az 5 za den). Preju to hodne sil.

andula12
autor
26. čer 2019

@pavlina212 ja som musela prestat kojit :( davam si ibalgin, citala som ze 3 mozem za den , ale mne sa ulavi max na 5 hodin , potom opat zacnu bolesti ...

malytlustyhroch
26. čer 2019

Mela jsem asi pred deseti lety, taky jsem teda byla nadopovana ibalginama. Ulevu mi prineslo, kdyz jsem zjistila, ze spatne reaguju na "kapky do ucha proti bolesti" - zrovna u me se projevil mozny vedlejsi ucinek, ze me to s nimi bolelo vic nez bez nich, tak uz jsem pak kapala jen antibiotika. Buhuzel jsem si to pak neopatrnosti zanesla i do druheho ucha, ale to se vylecilo rychleji.