Zvracení, průjem, motá se mi hlava...

veritanas
17. říj 2018

Ahoj holky, mám problém, který se se mnou táhne už měsíc. Nastoupila jsem do nové práce a zničehonic se mi začala točit hlava, návaly na zvracení a průjem. Došlo to tak daleko, že jsem byla pár dní v nemocnici. Prý jsem něco špatného snědla. Ale dva týdny v práci a všechno je zpátky. Všichni si myslí, že je to nervového původu, od stresu. Už beru i antidepresiva na lepší spánek, ale ještě je brzy na jejich účinek. Lékaři mi nic nenašli, mám žádanky i na gastro a neurologii. Ale ještě jsem nebyla.
Zažil někdo něco podobného? Jak jste to řešily?

priefi
17. říj 2018

@veritanas jsou to stresy, zkus i horcik a vit.B

veritanas
autor
17. říj 2018

@priefi myslíš? beru Bit B, ten hořčík zkusím taky...jsem z toho už celkem vyplašená...

aselluska
17. říj 2018

Taky si myslím, nevěřila jsem, co všechno může mít člověk za symptomy, ale psychika umí všechno.

veritanas
autor
17. říj 2018

Já doufám, že se mi toho podaří nějak zbavit,..jsem učitelka a je fakt nepříjemné mít strach, že se v hodně pozvracíte...

keilin
17. říj 2018

psychika hraje hodně roli ale zkusila bych si spíš někde dupnout ať ti radši udělají nějaké pořádné vyšetření. Nechci strašit, ale mě špatně diagnostikovali nemoc taky prý jsem něco snědla a málem mě to stálo život. Kamarádka měla něco na mozku z "blbé" antikoncepce...zkusila bych si opravdu dupnout nebo rovnou zajet přímo někam do větší nemocnice a zeptat se tam. Ale držím palce aby to dobře dopadlo

veritanas
autor
17. říj 2018

@keilin právě půjdu na celkové vyšetření na neurologii a gastro, zítra si jdu pro žádanky...

keilin
17. říj 2018

@veritanas to je dobře, od jisté doby a to podotýkám že odjakživa nesnáším jakékoliv nemocniční zařízení se radši nevyhýbám ničemu. S kamarádkou jsme se shodly že je lepší si projít kdovíjakým vyšetřením než něco podcenit. Držím palce ať ti to dobře dopadne a hlavně aby konečně přišli na to co to je. Nevím no, ale ze stresu je hodně věcí, ale tohle je divný. Nevšimla sis na sobě ještě něčeho jinýho? např. vyrážky co jsi nikdy neměla, nebo třeba oči..barva bělma...maličkosti někdy hrají hrozně velkou roli

veritanas
autor
17. říj 2018

@keilin Já si myslím, že to bude jen z toho stresu. Protože se mi minulý měsíc rozhodily krámy, pořád jsem špinila a teklo mi mlezivo z prsů, ale těhotná jsem nebyla.....obojí už přestalo. Jinak nic. Jinak pořád stejné.

priefi
17. říj 2018

@veritanas jsem si skoro jista. Ja se jsem se takto jednou dobila o zkouskovem na vysce. Chtela jsem.mit vse raz dva hotove, termin za terminem, uceni za ucenim a pak najednou prisel total zlom, bolava hlava, prujem a na zaver kdyz jsem sla na zkousku,.zavalo mi byt hrozne, ale hrozne zle, ani jsem na zkousku nedosla, musela jsem propadnout termin, protoze jsem mela pocit,.ze sebou svihnu, sedla jsem si na lavicku pred fakultou a cekala az pro me nekdo prijede z rodiny. Doma navic me chytlo totalni zvraceni... prvne jsem si rikala, ze jsem mozna neco snedla, ale nemela jsem co a nebyla jsem schopna ani dojit k dr., takze se to resilo telefonicky a dr.udelala zaver, ze jsem pretizila svoji psychiku, predepsala mi neco na uklidneni, ja zacala brat horcik a vit b a bylo zase dobre. Mas proste z prace total stresy

priefi
17. říj 2018

@veritanas mlezivo z prsou? A beres HA? To neni dobre. Rekni to svemu dr., aby Te pripadne poslal i na mamografii

swetlusska
17. říj 2018

Já jsem měla v práci takovou šikanu a stres, že mi bylo fakt měsíce zle. Tak jsem dala výpověď a najednou mi bylo krásně, to byl osvobozující pocit 🙂 Na gastro bych nešla, nehrnula bych se tam. Mám to za sebou a zážitek teda nic moc. Spíš bych se ptala sama sebe, jestli v té práci musíš zůstávat....Tak hodně štěstí.

aselluska
17. říj 2018

@priefi taky se mi to stalo, řekla jsem Dr a smála se, že to je normální, už nevím jak to nazvala